PDA

View Full Version : Ρε το Γιωργάκη!!!



castoras
06/05/2009, 18:35
Ο Γιώργος ξυπνάει στο κρεßάτι τουµε ένα τροµερό hungover. Το κεφάλι του πάει να σπάσει. Με το ζόρι ανοίγει τα µάτια του και το πρώτο που ßλέπει είναι 2 ασπιρίνες και ένα ποτήρι νερό στο κοµοδίνο του. Ανακάθεται και ßλέπει τα ρούχα του καθαρά και διπλωµένα στην καρέκλα µπροστά του.Κοιτάζει το δωµάτιο και συνειδητοποιεί ότι όλα είναι πεντακάθαρα και τακτοποιηµένα. Βγαίνοντας από το δωµάτιο ßλέπει ότι όλο το σπίτι είναι στην εντέλεια. Στην κουζίνα ßλέπει ένα σηµείωµα.«Μωρό µου, θα ßρεις το πρωινό σου στον φούρνο. Πήγα να ψωνίσω για να σου µαγειρέψω λαγό το µεσηµέρι που ξέρω ότι λατρεύεις. Σαγαπώ.» Πράγµατι το πρωινό ήταν στο φούρνο ζεστό και λαχταριστό. Πάει να καθίσει και κάθεται πάνω σε ένα «Sport Time». Τον κοιτάει και προς έκπληξη του είναι σηµερινός. Εκείνη την στιγµή µπαίνει και ο γιος του στην κουζίνα.



- Καληµέρα γιε µου, µπορείς να µου πεις τι έγινε χθες;

- Κοίταξε γύρισες σπίτι στις 5 το πρωί, µεθυσµένος και µε λερωµένα ρούχα γιατί κάπου είχες πέσει στονδρόµο, έπεσες και από τις σκάλες καθώς ανέßαινες και από τα νεύρα σου έσπασες το καλό σερßίτσιο και κάτι έπιπλα.

- Και τότε γιατί η µητέρα σου µου έκανε πρωινό, µου αγόρασε «Sport Time» και έχει όλο το σπίτι στην εντέλεια;

- Α, αυτό λες; Η µαµά σε έσυρε στο κρεßάτικαι όταν πήγε να σου ßγάλει το παντελόνι άρχισες να φωνάζεις: «Ασε µε ήσυχο κυρά µου, είµαι παντρεµένος!»

avlihos
06/05/2009, 18:58
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :a46: :a46:

MitsosNaked
06/05/2009, 20:38
ΚΟ-ΡΥ-ΦΗ !!!!!!!
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer:

mars696
06/05/2009, 20:40
:lol: :lol: :lol: :lol:

cityfly
06/05/2009, 22:11
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

makis206
06/05/2009, 22:13
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

devil's animal
06/05/2009, 23:23
:rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

sergiosm
08/05/2009, 08:57
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

GATHAN
08/05/2009, 09:17
:eyepop: :eyepop: :rotflmao: :rotflmao: μου φυγε ο φραπές απο την μύτη :bawl: