PDA

View Full Version : Ιστορικο Ακροπολις



rsp
07/05/2009, 10:04
στις 7 Μαΐου και στις 6 το απόγευμα οι αγωνιζόμενοι της Sporting και της Regularity κατηγορίας θα ξεκινήσουν τον αγώνα για την κατάκτηση της κορυφής, από τους πρόποδες της Ακρόπολης. θα γινει η τελετη εναρξης, οπου θα περασουν ολα τα καταπληκτικα αυτοκινητα εκεινης της εποχης!

εγω θα ειμαι το (0) τη Παρασκευη και Σαββατο με ενα Αλφα Ρομεο και της Κυριακη στο χωματινο κομματι με το Impreza



Για οσους ενδιαφεροντε να δουν τα αυτοκινητα ελατε σημερα στην Ακροπολη και αλλιως στο λινκ θα δειτε ολες τις διαδρομες και τις προσβασεις


http://2009.historic.acropolisrally.gr/el

KaTaNaS
07/05/2009, 10:07
καλή επιτυχία και καλή διασκέδαση Πανουργιά!

και καλή επιτυχία στον φίλο μου Σαραντόπουλο Νο 40 με Datsun 510 του 68' !


:beer: :beer: :beer:

VANDA
07/05/2009, 10:14
Είδα μερικά "κομμάτια" που θα συμμετάσχουν το πρωί στο πάρκινγκ μου.. :D
Ελπίζω να προλάβω να είμαι σπίτι στις 6.

Greg61
07/05/2009, 20:58
Το "μηδέν" ;


163080

Greg61
07/05/2009, 20:58
...και το "40"...


163081

castoras
07/05/2009, 21:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
στις 7 Μαΐου και στις 6 το απόγευμα οι αγωνιζόμενοι της Sporting και της Regularity κατηγορίας θα ξεκινήσουν τον αγώνα για την κατάκτηση της κορυφής, από τους πρόποδες της Ακρόπολης. θα γινει η τελετη εναρξης, οπου θα περασουν ολα τα καταπληκτικα αυτοκινητα εκεινης της εποχης!

εγω θα ειμαι το (0) τη Παρασκευη και Σαββατο με ενα Αλφα Ρομεο και της Κυριακη στο χωματινο κομματι με το Impreza



Για οσους ενδιαφεροντε να δουν τα αυτοκινητα ελατε σημερα στην Ακροπολη και αλλιως στο λινκ θα δειτε ολες τις διαδρομες και τις προσβασεις


http://2009.historic.acropolisrally.gr/el


Ωχ,σε είδα ή χθες ή σήμερα το μεσημέρι στη Λ. Αθηνών και μου έκανε εντύπωση το (0) στην πόρτα
Κόκκινο alfasud sprint ή κάνω λάθος????

rsp
08/05/2009, 01:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από castoras
Ωχ,σε είδα ή χθες ή σήμερα το μεσημέρι στη Λ. Αθηνών και μου έκανε εντύπωση το (0) στην πόρτα
Κόκκινο alfasud sprint ή κάνω λάθος????

αυτο ειναι το αυοκινητο που θα εχουμε την Παρασκευη και το Σαββατο ναι!!

mitsos_ktm
08/05/2009, 11:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
αυτο ειναι το αυοκινητο που θα εχουμε την Παρασκευη και το Σαββατο ναι!!


Μήπως σε έιδα και εγώ κατά Ιερόθεο ή Κηπούλη μεριά?Το αυτοκίνητο το είδα σίγουρα αλλά δεν θυμάμαι που ακριβώς.


Καλή επιτυχία:beer: