PDA

View Full Version : ΒΟΛΤΑ-(ΕΚΘΕΣΗ)



pektis
07/05/2009, 11:51
Το Σάββατο 9/5 έχετε όρεξη να πάμε να δούμε καμιά μηχανή???Νομίζω φέτος άλλάξανε το μέρος,δεν θα είναι στο πρώιν Ελληνικό...Για πείτε...........................

cptm
07/05/2009, 13:23
Η έκθεση φέτος γίνεται στο ΕΚΕΠ στη Μεταμόρφωση. Η είσοδος είναι 7 ? και από ότι διάβασα στο φόρουμ είναι πεταμένα λεφτά γιατί λείπουν οι περισσότερες αντιπροσωπείες και γενικότερα δε λέει τίποτα, οπότε δε νομίζω να τους επισκεφτώ φέτος.

amyroukai
07/05/2009, 18:17
Εμ... Να δούμε ποιοί θα είναι και πάμε! Αν λείπουν οι "μεγάλες" εταιρίες, τι να πάμε να κάνουμε; Θα μου πεις, μπορεί να παίζει καμμιά προσφορά σε ανταλλακτικά κλπ, οπότε... Πάντως δεν είναι κακή ιδέα... Θα δω τη διεύθυνση από τις διαφημίσεις στα περιοδικά, σίγουρα θα έχει και τους εκθέτες σε λίστα.

pektis
08/05/2009, 09:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από amyroukai
Εμ... Να δούμε ποιοί θα είναι και πάμε! Αν λείπουν οι "μεγάλες" εταιρίες, τι να πάμε να κάνουμε; Θα μου πεις, μπορεί να παίζει καμμιά προσφορά σε ανταλλακτικά κλπ, οπότε... Πάντως δεν είναι κακή ιδέα... Θα δω τη διεύθυνση από τις διαφημίσεις στα περιοδικά, σίγουρα θα έχει και τους εκθέτες σε λίστα.


Καλημέρα..Για κανόνησε τίποτα ρε φίλε...

bar-code
08/05/2009, 09:58
ego apofasisa na mi pao.

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=79492

amyroukai
08/05/2009, 10:28
Μετά από αυτά που διάβασα και εγώ, πραγματικά αμφιβάλλω αν αξίζει το χρόνο μου. Άντε πες τα 7 ευρώ για ένα καφέ να πάω, θα τα δώσω (λέμε τώρα). Αλλά για να δω μόνο Yamaha και Triumph? Όχι τίποτα άλλο αλλά δεν είμαι και σε φάση να αγοράσω τπτ, οπότε... Και από τη στιγμή που δεν έχει και καμιά προσφορά σε ρούχα κλπ όπως οι Ιταλοί που είχαν έρθει πέρυσι, τι να δούμε; Αν έχει καλό καιρό, με βλέπω σε καμιά παραλία για το πρώτο μπάνιο.

pektis
08/05/2009, 18:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από amyroukai
Μετά από αυτά που διάβασα και εγώ, πραγματικά αμφιβάλλω αν αξίζει το χρόνο μου. Άντε πες τα 7 ευρώ για ένα καφέ να πάω, θα τα δώσω (λέμε τώρα). Αλλά για να δω μόνο Yamaha και Triumph? Όχι τίποτα άλλο αλλά δεν είμαι και σε φάση να αγοράσω τπτ, οπότε... Και από τη στιγμή που δεν έχει και καμιά προσφορά σε ρούχα κλπ όπως οι Ιταλοί που είχαν έρθει πέρυσι, τι να δούμε; Αν έχει καλό καιρό, με βλέπω σε καμιά παραλία για το πρώτο μπάνιο.

Καλές τιμές οι Ιταλοί στην περσινή έκθεση...Είχα πάρει ένα tankbag με -20% αν θυμάμαι καλά,givi.

kkobits
09/05/2009, 00:26
Παιδες πήγα σήμερα.
Δύο περίπτερα και μισο.
Yamaha, Honda και Triumph (το μισό). Έχει και καταστήματα που φέρνουν απ' όλα (πχ motojapan) Μεγάλη έλλειψη kawasaki - suzuki
Χαμένος χρόνος
Πάρα πολύ μικρότερη από άλλες χρονιές. Σε 20 λεπτά τα έχεις δεί όλα (λίγα αξεσουάρ)

Κώστας

amyroukai
09/05/2009, 02:10
Και αν δεν έχει και τπτ προσφορές..... ΠΧ ένα δεύτερο κράνος που θέλω... :winka: καμιά δερμάτινη... :smokin: Τι να πάω να κάνωωωωωω