PDA

View Full Version : διχρονα-τετραχρονα



johnstav
11/05/2009, 22:15
παιδια καλησπερα,
Επειδη θα παρω ενα scooter 50cc να ρωτισω... Τα διχρονα βρωμανε τοσο πολυ? ρωταω διοτι ειμαι ασχετος απο μηχανες.. Χερο οτι τα διχρονα εινα λιγο πιο γρηγορα..

Σκεφτομαι για ενα speedfight 2 , i kai to benelli pepe 50cc me megalous troxous

σκεφτομαι ομως το θεμα της μυρωδιας
ευχαριστω

div400
11/05/2009, 22:44
:eyepop: :look:

δεν νομίζω να ισχύει πια αυτό εφόσον το μηχανάκι δεν εκπέμπει ισόποσο καπνό με τον καρβουνιάρη αλλά αν σε ανησυχεί τόσο πια, υπάρχουν και λάδια μίξης με διάφορα αρώματα... έχω ακούσει ότι η φράουλα κάνει ιδιαίτερα καλή εντύπωση στις γυναίκες...για πιο αρρενωπές καταστάσεις..άρωμα μπανάνας!

οχι, χωρίς πλάκα τώρα, έχω πολύ καιρό να ακούσω κάποιον να παραπονεθεί για διχρονίλα...
και εσύ γιατί δεν θες τετράχρονο? πιστεύεις ότι στα 50κεκ η διαφορά θα είναι τόσο μεγάλη που να είναι και σημαντική?:wave2:

epp1640
12/05/2009, 01:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από div400
:eyepop: :look:

δεν νομίζω να ισχύει πια αυτό εφόσον το μηχανάκι δεν εκπέμπει ισόποσο καπνό με τον καρβουνιάρη αλλά αν σε ανησυχεί τόσο πια, υπάρχουν και λάδια μίξης με διάφορα αρώματα... έχω ακούσει ότι η φράουλα κάνει ιδιαίτερα καλή εντύπωση στις γυναίκες...για πιο αρρενωπές καταστάσεις..άρωμα μπανάνας!

οχι, χωρίς πλάκα τώρα, έχω πολύ καιρό να ακούσω κάποιον να παραπονεθεί για διχρονίλα...
και εσύ γιατί δεν θες τετράχρονο? πιστεύεις ότι στα 50κεκ η διαφορά θα είναι τόσο μεγάλη που να είναι και σημαντική?:wave2:

εμένα πάντως μου άρεσε η λαδίλα του mtx.. (και δεν μιλάω για 20 χρόνια πριν :lol: ) καλύτερα 2 χρονο γιατί τετράχρονο 50 άρι δεν θα πηγαίνει βήμα.. ιδίως αν ο αναβάτης τα έχει τα κιλάκια του.. :beer:

kokos08
31/05/2009, 16:47
Ρε πατε ακομα και περνετε διχρονα μηχανακια??? παρε ενα 125 τετραχρονο!:sun:

epp1640
31/05/2009, 17:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από kokos08
Ρε πατε ακομα και περνετε διχρονα μηχανακια??? παρε ενα 125 τετραχρονο!:sun:

ναι ναι μην παίρνετε δίχρονα.. δεν φτάνουν για όλους... :smokin:

όχι όχι, δεν θα αντάλλαζα το δικό μου με ένα 125 δίχρονο.. :bawl: