PDA

View Full Version : ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ



GEORGE-26
14/05/2009, 22:54
ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΣΕ ΜΙΑ ΔΞ ΣΤΡΟΦΗ ΕΦΥΓΕ ΤΟ ΜΠΡΟΣΤΙΝΟ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ Η ΜΗΧΑΝΗ ΚΑΙ ΓΩ ΝΑ ΣΥΡΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΤΡΑ. ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΗΚΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΟΠΩΣ ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΞΥΣΜΕΝΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ . ΘΕΛΩ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΕΝΤΟΣ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΕΛΛΑΔΑΣ. :wave2:

gefr
15/05/2009, 01:17
Πώς σου φαίνεται ρεζερβουάρ από 1100? στα 450?; Άνοιξε λογαριασμό στα ebay Γερμανίας, Αυστρίας, Βρετανίας, Αμερικής και Ιταλίας και ψάχνε...μία φορά την ημέρα. Και αν δε βιάζεσαι, αφού η μηχανή σου περπατάει, ψάξε και για το συγκεκριμένο χρώμα. Καλή έρευνα.

jfx
15/05/2009, 02:28
μονο να προσθεσω οτι αν φτιαξεις ενα λογαριασμο, ειναι κοινος για ολα τα ebay, δηλαδη με αυτο το username και Password μπορεις να μπαινεις σε ολα, καθως αυτο δε γινεται απολύτως κατανοητο ετσι οπως το γράφεις.

gefr
15/05/2009, 07:16
Έιχα την εξής επιπλοκή: πλειοδότησα για ένα ανταλλακτικό από το Εγγλέζικο ebay γιατί με βόλευε για να καταλαβαίνω τη γλώσσα και μετά δεν μπορούσα να αγοράσω το αντικείμενο γιατί δεν το πουλούσαν στο εγγλέζικο αλλά στο Γερμανικό ebay. Και μου ζητούσε να επιβεβαιώσω την κάρτα μου και άλλα κουφά και δεν γινόταν η συναλλαγή.
Τώρα νομίζω δεν γίνεται να κάνεις bid από άλλο ebay από αυτό που πουλάει το αντικείμενο.
Από τότε τα χειρίζομαι σαν διαφορετικά site με τους ίδιους κωδικούς. Από το ελλγέζικο βλέπω μόνο πληροφοριακά το my ebay.

byron
15/05/2009, 07:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από gefr
Έιχα την εξής επιπλοκή: πλειοδότησα για ένα ανταλλακτικό από το Εγγλέζικο ebay γιατί με βόλευε για να καταλαβαίνω τη γλώσσα και μετά δεν μπορούσα να αγοράσω το αντικείμενο γιατί δεν το πουλούσαν στο εγγλέζικο αλλά στο Γερμανικό ebay. Και μου ζητούσε να ειβεβαιώσω την κάρτα μου και άλλα κουφά και δεν γινόταν η συναλλαγή.
Τώρα νομίζω δεν γίνεται να κάνεις bid από άλλο ebay από αυτό που πουλάει το αντικείμενο.
Από τότε τα χειρίζομαι σαν διαφορετικά site με τους ίδιους κωδικούς. Από το ελλγέζικο βλέπω μόνο πληροφοριακά το my ebay.

Κάτι δεν κάνεις καλά εφόσον οι κωδικοί είναι κοινοί σε όλα. Ετσι κι αλλιώς όταν βάζεις κάποιο bid έχεις μεταφερθεί στο "τοπικό" ebay. Πρόσφατα αγόρασα από το ebay Πολωνίας :lol:

el patron
15/05/2009, 14:36
θα ηθελα να προσθεσω οτι ακομα και σπασμενο τανκ με τρυπα φτιαχνεται , και το λεω γιατι εχω φτιαξει 3 ,ενα δικο μου στο 950 που ειχα και αλλα 2 φιλων μου:wave2:

gefr
24/05/2009, 07:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Κάτι δεν κάνεις καλά εφόσον οι κωδικοί είναι κοινοί σε όλα. Ετσι κι αλλιώς όταν βάζεις κάποιο bid έχεις μεταφερθεί στο "τοπικό" ebay. Πρόσφατα αγόρασα από το ebay Πολωνίας :lol:

Εγώ παρακολουθώ αντικείμενα από το ebay αμερικής, αλλά άν κάνω bid από αυτό, μου λέει οτι δεν είναι διαθέσιμο στο ebay αμερικής. Χρειάζεται να πάω στο ebay γερμανίας.

entouring
24/05/2009, 23:33
[QUOTE]Εγώ παρακολουθώ αντικείμενα από το ebay αμερικής, αλλά άν κάνω bid από αυτό, μου λέει οτι δεν είναι διαθέσιμο στο ebay αμερικής. Χρειάζεται να πάω στο ebay γερμανίας.

Αυτο μαλλον εχει να κανει με τα αντικειμενα αμεσης πληρωμης χωρις pay pal...

gefr
25/05/2009, 03:01
Είναι αντικείμενα κανονικά σε πλειστηριασμό, και έχουν πληρωμή paypal.

KOSTAS-ER6
26/05/2009, 12:01
αν ειναι ξυμενα μηπως επισκευαζονται?
εγω κανω προσπαθεια να βγαλω χρωμα (πορτοκαλι) γιατι σε ενα σημειο πεταξε λιγο στο πλυντηριο κ επισης ενας καλος μαστορας να σου τα φτιαξει!
την επιτυχια του χρωματος θα την ξερω τις επομενες ημερες αλλα αν ειναι μονο ξυμενα εχω γνωστο που θα μπορεσει να σου τα φτιαξει αρκει να τα δουμε σε φωτο πρωτα...