PDA

View Full Version : ...ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΒΛΑΚΑ...



hector
15/05/2009, 10:59
...με την κουστουμια πανω στο 1200gs o οποιος βαλθηκε να μου αποδειξει οτι ειναι γρηγοροτερο απο το 1150 (δικο μου) πριν απο λιγο στην Λεωφ.Πλαπουτα(Ηρακλειο)...και με προσπερασε κλεινοντας με απο δεξια και εχοντας αυτος μπροστα του ενα σκουτερ....
....δλδ αν δεν εκλεινα γκαζι, ο ηλιθιος η εμενα θα επαιρνε παραμαζωμα η το σκουτερ....
....και ολα αυτα για να σταματησει 100 μετρα παρακατω....
....και οταν το ρωτησα ποσο βιαστικος ηταν και αν καταλαβε τι ειχε κανει, η γαματη ολο μαγκια απαντηση ηταν..."γιατι επαθες κατι;"....

...απυθμενη η μ@λακια του ανθρωπου βλεπετε!

....παντως το πιθανοτερο ειναι οτι ερεθιστικε :blush: απο το οτι φορουσε την κουστουμια ενω εγω τα μοτοσυκλετιστικα μου, ε και θα σκεφτηκε "κατσε να μην μας περασουν και για φλορους"...κτλ


φιλε μου στα @ρχιδια μου τι φορας πανω στην μηχανη και στα @ρχιδια μου τη μηχανη καβαλας...αυτο που δεν ειναι στα @ρχιδια μου ειναι οτι τα δικα σου συμπλεγματα η οποιαδηποτε νοητικη στεριση και αν εχεις τα κουβαλας στους δρομους....
...Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΥΝΔΙΝΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ....

...κατσε στο σπιτι σου, παρε κανα ταξακι η οδηγα στο playstation.....
:wave2:

EVI
15/05/2009, 11:02
και να ηταν μονο ενας...ειναι εκατονταδες εκει εξω τετοιοι :sad: :mad:

manhunter
15/05/2009, 11:20
Πλαπούτα εεε??

Στην γειτονιά μου...


Πολυ μαλακες γιάπηδες κυκλοφορούν εκεί...




:beer:

ktmakis
15/05/2009, 11:21
Τι είναι αυτό το πράμμα ρε παιδιά με τα Gs!
Στατιστικά έχουν ξεπεράσει κάθε κουτάκια !!
Κάθε βδομάδα μου τυχαίνουν διάφορα λόγω απόστασης και τα πιο πολλά είναι με Gs. Ιδίως όταν ανοίγει ο καιρός.
Μάλλον κατάλοιπα εφηβίας πρέπει να είναι δεν εξηγήται αλλιώς.

(δεν έχω τίποτα με τα εν λόγω μηχανάκια. στατιστικά μιλάω)

hector
15/05/2009, 11:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από ktmakis

Μάλλον κατάλοιπα εφηβίας....



....μπαααα....υπολοιπο μ@λακιας μου κανει εμενα....:wave2:

Corvo
15/05/2009, 11:41
εδω επαρχια δεν ειναι τοσο μεγαλα τα ποσοστα μ@@@λακιας!

να φανταστειτε δεν εχω δει ουτε εναν με gs και κοστουμι!:(

γμτ εγω ποτε θα δω κανγουρα που να εχει πολλα λεφτα και να νομιζει οτι ειναι καποιος???


:mad: :mad: :mad:

Road67
15/05/2009, 13:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από ktmakis
Τι είναι αυτό το πράμμα ρε παιδιά με τα Gs!
Στατιστικά έχουν ξεπεράσει κάθε κουτάκια !!
Κάθε βδομάδα μου τυχαίνουν διάφορα λόγω απόστασης και τα πιο πολλά είναι με Gs. Ιδίως όταν ανοίγει ο καιρός.
Μάλλον κατάλοιπα εφηβίας πρέπει να είναι δεν εξηγήται αλλιώς.

(δεν έχω τίποτα με τα εν λόγω μηχανάκια. στατιστικά μιλάω) στατιστικά για τους εποχιακούς να προσθέσουμε και τους tdmάδες; :wave2:

Zid
15/05/2009, 13:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από hector
...με την κουστουμια πανω στο 1200gs o οποιος βαλθηκε να μου αποδειξει οτι ειναι γρηγοροτερο απο το 1150 (δικο μου)
:wave2:

Eμ δε καθόσουν με την AFRICA μου θελες και BMW :p :lol:

taxydromos
15/05/2009, 13:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από Road67
στατιστικά για τους εποχιακούς να προσθέσουμε και τους tdmάδες; :wave2:

+950

:D

ktmakis
15/05/2009, 14:33
Aσε που όταν είχα Afrika δεν με σταμάταγε κανένα στρουμφάκι.
Τώρα στα 37 με το παπί με έχουν ρημάξει !!

FLIPTOPBOX
15/05/2009, 15:18
[B]...με την κουστουμια πανω στο 1200gs




Odws...Tin koustoumia pato sto motori to theorw poly kseneroto:nono:

Road67
15/05/2009, 15:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από FLIPTOPBOX
[B]...με την κουστουμια πανω στο 1200gs




Odws...Tin koustoumia pato sto motori to theorw poly kseneroto:nono:

Εγώ να μην πω καλύτερα πως θεωρώ τους κουτάκηδες με το κουστούμι :smokin:

spyro
15/05/2009, 15:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από FLIPTOPBOX

Odws...Tin koustoumia pato sto motori to theorw poly kseneroto:nono:

άνθρωποι είμαστε και εμείς ρε φιλαράκι, και πρέπει κάποια στιγμή να φτάσουμε στις δουλείες μας που μας υποχρεώνουν να φοράμε κουστούμι.

μήπως για να μην είμαι τόσο "ξενέρωτος" να πρέπει να πάρω το κουτί μέσα στο κέντρο της Αθήνας ή να σκάσω μύτη με τα δερμάτινα και τις μπότες την επόμενη φορά? :rolleyes:

filipp0s
15/05/2009, 15:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από spyro
άνθρωποι είμαστε και εμείς ρε φιλαράκι, και πρέπει κάποια στιγμή να φτάσουμε στις δουλείες μας που μας υποχρεώνουν να φοράμε κουστούμι.

μήπως για να μην είμαι τόσο "ξενέρωτος" να πρέπει να πάρω το κουτί μέσα στο κέντρο της Αθήνας ή να σκάσω μύτη με τα δερμάτινα και τις μπότες την επόμενη φορά? :rolleyes:

ασε ρε ξενέρωτε να πουμε που μιλας κιόλας...:ZZZ:

Road67
15/05/2009, 15:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από spyro
άνθρωποι είμαστε και εμείς ρε φιλαράκι, και πρέπει κάποια στιγμή να φτάσουμε στις δουλείες μας που μας υποχρεώνουν να φοράμε κουστούμι.

μήπως για να μην είμαι τόσο "ξενέρωτος" να πρέπει να πάρω το κουτί μέσα στο κέντρο της Αθήνας ή να σκάσω μύτη με τα δερμάτινα και τις μπότες την επόμενη φορά? :rolleyes:

Μου φαίνεται με R1200 είχα δει προ καιρού έναν ευτραφή κύριο σε καφετέρια να πηγαίνει στην τουαλέτα με τη μπαγκαζιέρα και λίγα λεπτά μετά να βγαίνει με κουστούμι. Ό,τι θέλεις κάνεις, ό,τι δε θέλεις το κάνεις κομπολόϊ :wave2:

Road67
15/05/2009, 15:48
Και δεν έχει να κάνει με το αν είσαι ξενέρωτος ή όχι αλλά με την προσωπική σου ασφάλεια (αν και άμα σε δω με μπλε σκούρο αρμάνι σε κανά xt δε θα σε πω ξενέρωτο, αλλιώς θα σε πω :smokin: )

p@nos
15/05/2009, 15:48
μηπως ειναι πιο ''μηχανοβιος'' αυτος που παει παντου με τη μηχανη του???
και στη δουλεια και στις βολτες...


αλλα ρε φιλε γιατι παρεξηγηθηκες?αφου ειδες οτι ηταν 1200 ας μην ανοιγες μαζι του το τσαι το ξερες απο πριν οτι θα το πινες:lol:

FLIPTOPBOX
15/05/2009, 16:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από spyro
άνθρωποι είμαστε και εμείς ρε φιλαράκι, και πρέπει κάποια στιγμή να φτάσουμε στις δουλείες μας που μας υποχρεώνουν να φοράμε κουστούμι.

μήπως για να μην είμαι τόσο "ξενέρωτος" να πρέπει να πάρω το κουτί μέσα στο κέντρο της Αθήνας ή να σκάσω μύτη με τα δερμάτινα και τις μπότες την επόμενη φορά? :rolleyes:

To deftero:wave2:

hector
15/05/2009, 16:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από FLIPTOPBOX
[B]...με την κουστουμια πανω στο 1200gs




Odws...Tin koustoumia pato sto motori to theorw poly kseneroto:nono:


....το ενοχλητικο παντως δεν ειναι το κουστουμι, ο καθενας φορα οτι γουσταρει οτι τον βολευει ε και στην τελικη το τομαρι του παιζει....και με στριγκακι :lol: να καβαλησει χεστικα.....μ@λακιες στον δρομο να μην κανει μπορει;

hector
15/05/2009, 16:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos

αλλα ρε φιλε γιατι παρεξηγηθηκες?αφου ειδες οτι ηταν 1200 ας μην ανοιγες μαζι του το τσαι το ξερες απο πριν οτι θα το πινες:lol:

....εσυ σσσωραιος λεμε....:wave2:

spyro
15/05/2009, 16:54
οτι να ναι ρε παιδια ............ οτι να ναι

στο όνομα της "ασφάλειας" στο οποίο δεν μπορεί να κάποιος να φέρει αντίρρηση τα έχουμε ισοπεδώσει όλα. Και τι να πώ εγω τώρα δηλαδή. Να επιχειρηματολογήσω ενάντια στην ασφάλεια για να δώσω τι δικαίωμα να αναπτυχθεί μια ανούσια και ανευ λόγου αντιπαράθεση? δε βαριέσαι.... I' ll pass on that.... θα αφήσω την ευκαιρία να δώσω το δικαίωμα σε κάποιον να γίνει ο "κοινωνός" τη αλήθειας για άλλη φορά......

και του χρόνου να μαστε καλά.... :beer:



PS. Απο την άλλη σκέφτομαι οτι καλύτερο ειναι να καθίσουμε σπίτια μας καλύτερα και να μην ρισκάρουμε ποτέ. Μέσα λέμε στο καβούκι μας που έχει ασφάλεια...... Τι να λέμε τώρα με τους τρελούς που πάνε κάτι ταξίδια μεχρι την Κίνα με τις μηχανές και περνάνε με δίτροχο αχανείς στέπες με χίλια-μυρια ρίσκα........ άσε ρε με τους τρελούς που ρισκάρουν τη ζωούλα τους....

και εμείς εδω στη νΑθήνα .... τι βλακείες ειναι αυτές που κάνουμε και δεν φοράμε φουλ leather στολή με ενισχύσεις στους αγκώνες, ώμους, γοφούς, γόνατα, καλάμια, καμπούρα στην πλάτη, αυχενική στήριξη, γάντια με kevlar, μπότες με ενισχύσεις παντού και κράνος φουλ carbon, και μια στρώση αντι-εύφλεκτου υλικού απο πάνω και με αερόσακο συνδεδεμένο με κορδόνι πάνω στα grip για να μας σώσει σε απότομη απομάκρυνση,...... οταν πάμε 10χλμ στην δουλειά το πρωί

παρόλες τις προστασίες υπάρχει η πιθανότητα να πάθεις κάτι. Τι τα θες ρε φιλαράκι..... ειναι καιροί για να ρισκάρεις...... κάτσε σπίτι σου λεμε για να την γλυτώσεις....


Αποστείρωση λέμε τώρα
:beer:

nassosxlvbros
15/05/2009, 16:56
αφήστε τους στον ύπνο τους ρε παιδιά...πολύ χαίρομαι να τα τσαγιάζω κάτι τέτοια τυπάκια....

spyro
15/05/2009, 16:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από filippos650
ασε ρε ξενέρωτε να πουμε που μιλας κιόλας...:ZZZ:


:a26: βρε αντε απο εδω ... που θα βγάλεις και γλώσσα ....


πες που θα γινει το ΔΣ σήμερα και ας τα αυτά :D ακούς εκει μιλάνε και οι αντιρρησίες συνείδησης τώρα ..... :a01:

p@nos
15/05/2009, 17:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από hector
....εσυ σσσωραιος λεμε....:wave2:


:confused:


ο αλλος ειχε κεφακια, εσυ γιατι του κολλαγες???

the who
15/05/2009, 18:04
Ο μ@λ@κας οδηγος ειναι μ@λ@κας οτι κι αν φοραει,οτι κι αν οδηγαει.Τα αλλα για το ποιος ειναι πιο πολυ μηχανοβιος και τι οδηγαει ειναι π...ριες καμαρωτες.

giorgosxt
15/05/2009, 18:11
Η αλήθεια είναι ότι όσο περισσότερο κυκλοφορεί κάποιο μοντέλο τόσο αυξάνονται και οι πιθανότητες να είναι μαλάκας αυτός που το οδηγεί.

Οπότε όταν βλέπουμε τα γνωστά μοντέλα δίπλα μας θέλει περισσότερο προσοχή.

TROOPER
15/05/2009, 19:18
Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕΡΙΚΑ 1200 GS ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΙΚΑ !!!!!!!!!! :evil:



















































:bawl:

bentouza
15/05/2009, 19:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από hector
....μπαααα....υπολοιπο μ@λακιας μου κανει εμενα....:wave2:

σωστοοοος

Maira
15/05/2009, 19:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από spyro
άνθρωποι είμαστε και εμείς ρε φιλαράκι, και πρέπει κάποια στιγμή να φτάσουμε στις δουλείες μας που μας υποχρεώνουν να φοράμε κουστούμι.

μήπως για να μην είμαι τόσο "ξενέρωτος" να πρέπει να πάρω το κουτί μέσα στο κέντρο της Αθήνας ή να σκάσω μύτη με τα δερμάτινα και τις μπότες την επόμενη φορά? :rolleyes:


όχι φίλε μου να πας με το κουστουμάκι σου!!!


Αλλά μπορείς να προβλέψεις!!! να φοράς το μπουφανάκι σου και το σακάκι στο κουτί! να φοράς το μποτάκι σου! Όλα γίνονται άμα θέλουμε! Απλά πολλές φορές δεν θέλουμε!

Και όσο για τα gs ρε σεις, δεν είναι θέμα μηχανής! Είναι θέμα κάλου στον εγκέφαλο! Λες και θα αποδείξουν κάτι αν κάνουν δέκα μ@λ@κίες! Και είναι πολλοί εκεί έξω!!!


Σα να ακούω μια φωνή να λέει........ "Είμαστε παντού......"

the who
15/05/2009, 20:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕΡΙΚΑ 1200 GS ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΙΚΑ !!!!!!!!!! :evil:


Λεμονι βαζεις στο τσαγακι η το πινεις σκετο?


















































:bawl:

kordix
15/05/2009, 21:41
Εμείς κάνουμε τα μηχανάκια και όχι αυτά εμάς.

Αν ο αναβάτης είναι γκάου σαν άνθρωπος, ετσι και θα οδηγάει και θα συμπεριφέρεται γενικά.




Τα μηχανάκια δεν φταίνε σε τίποτα, μια χαρά είναι και τα GS και τα TDM, το ανύπαρκτο μυαλό και η @γ@μία κάποιων φταίει.

kaps
17/05/2009, 18:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
και να ηταν μονο ενας...ειναι εκατονταδες εκει εξω τετοιοι :sad: :mad: :beer: :beer: :beer: :beer:

extremist
17/05/2009, 23:47
Να τους τα λέτε κατάμουτρα γιατί εδώ καμία σημασία δεν έχουν.Όλοι ξέρουμε τι γίνετε έξω πάνω κάτω..

grat
18/05/2009, 11:31
Ο μουρόχαυλος αντί να πει συγνώμη σου είπες ότι δεν έπαθες τίποτα?

Ειλικρινά μια τέτοια απάντηση σε αφήνει μ@λ@κ@ και δεν μπορείς να πεις τίποτα. Τα λόγια που σου έρχονται να του πεις μπερδεύονται και φεύγει ο μ@λ@κ@ς χωρις να γίνει τίποτα.

power hornet
18/05/2009, 16:20
του λες του καραγκιοζη ενα αντε και μαμησου μ@λ@κ@ και αμα σου πει και τιποτα του σκας και μια και την κανεις μετα.
αντε γιατι τωρα τελευταια εχω αγανακτισει με τους παλιοηλιθιους που κυκλοφορουν.

προχθες εγω που ημουν βουλιαγμενης με την κοπελια μου ημουν στην μεσαια και πηγαινα παρα πολυ χαλαρα, ξαφνικα βλεπω ενα κουτακια φορτομενο με 4 ατομα αυτος να ηταν καμια 55αρα και κανει βρε παιδια μια σφινα σε ενα αμαξι και με την ακρη του ματιου μου βλεπω οτι παει να με χτυπησει δεν ειχε δει οτι ημουν στην μεσαια λωριδα.

πω τα περνω και εγω τον πλησιαζω παω διπλα του και του χωνω μια μουζτα κανω και την χειρονομια:a31: και ο παπαρας τσαντιστηκε και πηγε να με παρει στο κυνιγι αλα εφαγε τσαι εξαφανιστηκα:lol: .

βεβαια αμα δεν ειχα την κοπελια μου ενοειτε οτι θα σταματαγα και θα τον αρχιζα στα μπινελικια και ας αναγκη και κατι αλο.

δεν ξερω για εσας παιδια αλα εγω εχω αγανακτισει παρα πολυ μιλαμε ειναι ζωα δεν μας λογαριαζουν καθολου και παγκοσμιοι με μηαχανες και φυσικα κουτακιδες.

irinia
22/05/2009, 17:29
ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΠΑΙΔΙΑ.........ΝΟΙΩΘΩ ΠΩΣ


Άνεβαίνω έπίπεδο.........





:wave2:

+Arxiereas+
22/05/2009, 18:24
Προς τον επόμενο βλάκα που θα πιστέψει με το ηλίθιό του μυαλό ότι με κοντράρει με το κουτί του όταν έχω τη γυναίκα μου από πίσω, κλείνοντας τις γραμμές που σημαδεύω στις στροφές, να ξέρει ότι δε θα λυπηθώ το κράνος μου όταν θα του σπάω μ αυτό τα τζάμια. Η απόφαση είναι οριστική και αμετάκλητη.

kokos08
22/05/2009, 19:07
Κανουν μαλακιες και μας βριζουν και απο πανω! Να ενας λογος που το κρανος της κοπελιας πρεπει να ειναι φθηνο,για να σπαμε τα τζαμια των ηλιθιων και να μη μας κοστιζει και ακριβα ;)

kouremenos
23/05/2009, 17:41
ΤΟ ΟΛΟ ΘΕΜΑ ΤΩΝ gs varadero κτλ ειναι ιδιο με τα ΤΕΡΑΣΤΙΑ τζιπ που πανε βολτα στην Αθηνα !!! η και των σουπερ σπορτ μοτοσυκλετων με λαστιχα απο καροτσακια οικοδομης (βεσπα κτλ) ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΠΑΡΤΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΧΡΕΙΑΖΕΣΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!! :a56:a56:a56: