PDA

View Full Version : racefit εξατμισεις



gsxr25
20/05/2009, 22:53
παιδια θα ηθελα την γνωμη σας σε κατι...βρηκα ενα site οπου πουλανε διαφορα για μοτοσυκλετες και μεσα σε αυτα και τητις εξατμισεις της race fit....εχω ενα gixxer k7 1000 και θα ηθελα να μου πειτε αν καποιος απο εσας εχει βαλει στην μηχανη του,αν ειναι ικανοποιημενος και αν το site αυτο ειναι αξιοπιστο...το site ειναι το παρακατω.



http://www.speedycom.co.uk/shop/product.php?productid=17632&cat=548&page=1

stratosZX10
21/05/2009, 12:55
εχω βαλει εγω την racefit slash cut και ειμαι πολυ ευχαριστημενος.... απλα κανει πολυ φασαρια....
η συγκεκριμμενη ειναι μονο για πιστα...

T.R.E
21/05/2009, 13:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από gsxr25
παιδια θα ηθελα την γνωμη σας σε κατι...βρηκα ενα site οπου πουλανε διαφορα για μοτοσυκλετες και μεσα σε αυτα και τητις εξατμισεις της race fit....εχω ενα gixxer k7 1000 και θα ηθελα να μου πειτε αν καποιος απο εσας εχει βαλει στην μηχανη του,αν ειναι ικανοποιημενος και αν το site αυτο ειναι αξιοπιστο...το site ειναι το παρακατω.



http://www.speedycom.co.uk/shop/product.php?productid=17632&cat=548&page=1


Έχω αγοράσει απ'αυτούς 2-3 φορές αλλά όχι τόσο μεγάλης αξίας πράγματα...Πάντως είτανε τυπικότατοι,σε 10 μέρες σπίτι μου...

Για μένα οι Racefit Growler είναι ότι πιο όμορφο και κρίμα που δεν βγάζει ολόσωμες...Αλλά είναι και πολλά τα λεφτά ρε γαμώτο...Όσο κάνουν τα 2 τελικά παίρνεις άνετα ολόσωμη....Aν μπορέσεις να τις συνδυάσεις και με τίποτα λαιμούς Arrow είσαι αρχηγός! :D










Αρχικά δημιουργήθηκε από stratosZX10
εχω βαλει εγω την racefit slash cut και ειμαι πολυ ευχαριστημενος.... απλα κανει πολυ φασαρια....
η συγκεκριμμενη ειναι μονο για πιστα...


Ρε συ Στράτο,η slash cut δεν είναι εξάτμιση,είναι ένας φαλτσοκομμένος σωλήνας! :lol: :lol:


164175

gsxr25
21/05/2009, 13:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
Έχω αγοράσει απ'αυτούς 2-3 φορές αλλά όχι τόσο μεγάλης αξίας πράγματα...Πάντως είτανε τυπικότατοι,σε 10 μέρες σπίτι μου...

Για μένα οι Racefit Growler είναι ότι πιο όμορφο και κρίμα που δεν βγάζει ολόσωμες...Αλλά είναι και πολλά τα λεφτά ρε γαμώτο...Όσο κάνουν τα 2 τελικά παίρνεις άνετα ολόσωμη....Aν μπορέσεις να τις συνδυάσεις και με τίποτα λαιμούς Arrow είσαι αρχηγός! :D



εγω παλι σκεφτομαι να παρω την mega racefit...
μου αρεσει πολυ και 630 ευρω δεν ειναι πολλα







Ρε συ Στράτο,η slash cut δεν είναι εξάτμιση,είναι ένας φαλτσοκομμένος σωλήνας! :lol: :lol:

T.R.E
21/05/2009, 13:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από gsxr25

εγω παλι σκεφτομαι να παρω την mega racefit...
μου αρεσει πολυ και 630 ευρω δεν ειναι πολλα


OK,γούστα είναι αυτά.Στην ερώτηση σου λοιπόν,δεν νομίζω να έχεις καποιο πρόβλημα αν ψωνίσεις απ'αυτούς! :beer:

stratosZX10
21/05/2009, 21:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
Έχω αγοράσει απ'αυτούς 2-3 φορές αλλά όχι τόσο μεγάλης αξίας πράγματα...Πάντως είτανε τυπικότατοι,σε 10 μέρες σπίτι μου...

Για μένα οι Racefit Growler είναι ότι πιο όμορφο και κρίμα που δεν βγάζει ολόσωμες...Αλλά είναι και πολλά τα λεφτά ρε γαμώτο...Όσο κάνουν τα 2 τελικά παίρνεις άνετα ολόσωμη....Aν μπορέσεις να τις συνδυάσεις και με τίποτα λαιμούς Arrow είσαι αρχηγός! :D

ναι δικιο εχεις ουσιαστικα ειναι σωληνας.... αλλα ειναι τιτανιου...










Ρε συ Στράτο,η slash cut δεν είναι εξάτμιση,είναι ένας φαλτσοκομμένος σωλήνας! :lol: :lol: