PDA

View Full Version : ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΘΕΛΩ ΚΡΙΤΙΚΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ!!!



kouremenos
21/05/2009, 20:44
http://www.youtube.com/watch?v=CmB25DB0gnw :beer:

menos
21/05/2009, 20:51
Κακης ποιοτητος βιντεο, αλλα ωραιο οδηγικο νανουρισμα... :ZZZ:

TassosK
21/05/2009, 20:51
δεν μαρεσε η μουσικη. επισης γτ το εβαλες ασπρομαυρο?

κατα τα αλλα πολυ καλο

filipp0s
21/05/2009, 21:12
cult! Kαλή επιλογή το sepia, αν έβαζες κι Αττικ να παίζει πίσω θα ήταν κ@υλα :cool:

kouremenos
21/05/2009, 23:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από menos
Κακης ποιοτητος βιντεο, αλλα ωραιο οδηγικο νανουρισμα... :ZZZ: η ποιότητα εξαρτάται από την κάμερα .εγώ γράφω με κινητό-πιστεύω για κινητό είναι καλό το αποτέλεσμα.όσο για το νανούρισμα έχεις κάτι δικό σου πιο ξύπνιο να αντιπαραθέσεις.;:wave2:

Buenaventura
21/05/2009, 23:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από kouremenos
η ποιότητα εξαρτάται από την κάμερα .εγώ γράφω με κινητό-πιστεύω για κινητό είναι καλό το αποτέλεσμα.όσο για το νανούρισμα έχεις κάτι δικό σου πιο ξύπνιο να αντιπαραθέσεις.; :wave2:

Μην τσιμπας κατευθειαν...Εξαλλου κριτικη ζητησες να σου κανουν,η κριτικη δεν ειναι παντοτε υπερ σου...:beer:

menos
21/05/2009, 23:54
Ζητησες την κριτικη μας, και σου εδωσα την προσωπικη μου αποψη, δεν θα μπω στην διαδικασια να κοντραρω την δικη σου γνωμη, ο καθενας κραταει την αποψη του σε αυτο που βλεπει :wave2:

nassosxlvbros
21/05/2009, 23:56
αστους να λένε αδερφέ καααλά κάνεις και δε τρέχεις!! μια χαρά βόλτα ήταν! :beer: :beer:

kouremenos
22/05/2009, 05:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από menos
Ζητησες την κριτικη μας, και σου εδωσα την προσωπικη μου αποψη, δεν θα μπω στην διαδικασια να κοντραρω την δικη σου γνωμη, ο καθενας κραταει την αποψη του σε αυτο που βλεπει :wave2: με παρεξηγήσατε !!! Σοβαρά το λέω αν έχει κάποιος βίντεο ανάλογα θέλω να τα δω -άλλωστε εγώ ξεκίνησα την συζήτηση ...όσο για το αν τρέχω σκοπός είναι σε δημόσιο δρόμο να προσέχουμε ώστε να επιστρέφουμε σπίτι εεε;

soteas
22/05/2009, 08:20
Με το sepia νομιζα οτι θα δω τον Βεγγο με την Vespa.... καλο ηταν αλλα κατι εχει η επαναφορα σου απο τις αριστερες στο ισιομα... σαν να σε τραβαει δεξια ειναι και να ζοριζεσαι να το ξαναφερεις.

SnakeMJK
22/05/2009, 08:44
αν φαινόταν και το κοντέρ.... θα ταν καλύτερα! :wave2:

PortisHead
22/05/2009, 08:58
Εμενα μου αρεσε παρα πολυ.
Ειδικα οτι ακουγοταν μονο το μοτερ με ελαφρα μουσικη απο πισω και καθολου αερα που συνανταμε στα περισσοτερα τετοια videakia.
Αλλα αυτο το λες ηρεμη βολτα ?
Δηλ. αν πηγαινες γρηγορα πως θα πηγαινες ?
:D

Α και αυτο το ρετρο-ασπρομαυροκαφε χρωμα ηταν πολυ ωραιο.
:wave2:

kouremenos
22/05/2009, 15:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από soteas
Με το sepia νομιζα οτι θα δω τον Βεγγο με την Vespa.... καλο ηταν αλλα κατι εχει η επαναφορα σου απο τις αριστερες στο ισιομα... σαν να σε τραβαει δεξια ειναι και να ζοριζεσαι να το ξαναφερεις. πολύ καλό μάτι έχεις εσυ.απλά δεν θυμόμουν καλά τον δρόμο -οπότε έμπαινα με λιγότερα και έκλεινα πιο γρήγορα στην κορυφή για να δω την συνέχεια κτλ κτλ:eyepop:

kouremenos
22/05/2009, 15:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
Εμενα μου αρεσε παρα πολυ.
Ειδικα οτι ακουγοταν μονο το μοτερ με ελαφρα μουσικη απο πισω και καθολου αερα που συνανταμε στα περισσοτερα τετοια videakia.
Αλλα αυτο το λες ηρεμη βολτα ?
Δηλ. αν πηγαινες γρηγορα πως θα πηγαινες ?
:D

Α και αυτο το ρετρο-ασπρομαυροκαφε χρωμα ηταν πολυ ωραιο.
:wave2: με τα λάστιχα που φοράω και με αναρτήσεις 8 ετών μόνο σε δρόμο που τον ξέρεις τέλεια και είναι φρέσκο φτιαγμένος μπορείς να πας γρηγορότερα -αλλά η ουσία είναι να το χαίρεσαι χωρίς να σταματάς και να τρέμουν τα πόδια που από το "χεσιμο"

FZMAN
22/05/2009, 17:11
Που είχες στηριγμένη την κάμερα σου;

kouremenos
22/05/2009, 17:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από FZMAN
Που είχες στηριγμένη την κάμερα σου; ήταν κινητό τηλ . Εχω φτιάξει μια βάση μια γέφυρα φαντάσου από τις βίδες των καθρέπτών πίσω ακριβώς από την ζελατίνα .