PDA

View Full Version : POLO για Camping ..



jimbar
11/04/2005, 15:04
την πολύ καλημέρα μου ..

πέρασα από την POLO το Σάββατο το πρωί για να δω για είδη camping.

Κάποια πράγματα είναι πάρα πολύ ενδιαφέροντα και, μιλώντας με τον Χρήστο [210-9414020], μου είπε ότι μπορεί, εφόσον φυσικά υπάρχει το υλικό, να κάνει μια προσφορά στα μέλη του moto.gr για μια σκηνή 2 ατόμων, 2 υπνόσακους, 2 υποστρώματα και ένα σετ καραβάνες για 2 πάντα άτομα .. σε δελεαστική τιμή.

Γι’ αυτό, όποιος ενδιαφέρετε, ας επικοινωνήσει μαζί του στο παραπάνω τηλέφωνο.



12152

mtsop
11/04/2005, 16:47
Μια μικρή παρατήρηση: η σκηνή για να χωρέσει 2 άτομα με τα πραγματά τους πρέπει να είναι 3 ατόμων:eek:

latris mixanis
21/04/2005, 11:44
ΜΙΑ ΣΚΗΝΗ 3-4 ΑΤΟΜΩΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΓΙΑ ΔΥΟ ΑΤΟΜΑ. ΒΑΛΕ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΤΑ ΚΡΑΝΗ ΣΜΑΡΑΚΙΑ Κ ΛΟΙΠΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΠΑΕΙ Ο ΧΩΡΟΣ.

free rider
21/04/2005, 11:50
Πάρτε μεγάλες σκηνές μην τσιγκουνεύεστε....

μετά δεν χωράνε τα πόδια...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

latris mixanis
21/04/2005, 11:53
χωράνε τα πόδια...


ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΟΨΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΝΥΧΙΑ....ΓΙΑ ΚΑΝΑ 4ΜΗΝΟ
:lol: :lol: :lol:
ΣΑΝ ΤΟ ΑΝΕΚΔΟΤΟ ΜΕ ΤΟ ΓΥΦΤΑΚΙ

mtsop
21/04/2005, 12:00
Όταν πας με μηχανή για camping κοιτάς όσο γίνεται να μαζέψεις τον όγκο των πραγμάτων. Και ειδικά αν πηγαίνεις δικάβαλος εκεί θα έχεις πρόβλημα, οπότε κοίτας σκήνη, υπνόσακος να είναι όσο το δυνατόν μικρότερα :sad:

cityfly
21/04/2005, 12:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από mtsop
Όταν πας με μηχανή για camping κοιτάς όσο γίνεται να μαζέψεις τον όγκο των πραγμάτων. Και ειδικά αν πηγαίνεις δικάβαλος εκεί θα έχεις πρόβλημα, οπότε κοίτας σκήνη, υπνόσακος να είναι όσο το δυνατόν μικρότερα :sad:

ναι αλλά αν δεν σου χωράν κράνη κλπ στη σκηνή τι να την κάνεις;

μια ιγκλού 3ων ατόμων είναι ό,τι πρέπει και δεν έχει ουσιαστική διαφορά στον όγκο από των 2 ατόμων

latris mixanis
21/04/2005, 12:59
ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΓΩ ΤΕRRA ΕΙΝΑΙ 3-4 ΔΕΝ ΠΙΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΧΩΡΟ. ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΟΤΑΝ ΠΑΣ ΚΑΜΠΙΝΓΚ ΟΣΟ ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΒΑΣΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΑ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΛΙΓΟ ΟΓΚΟ ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΧΩΡΟ ΚΑΙ Η ΣΚΗΝΗ.

cityfly
21/04/2005, 14:42
εγω έχω μια polo ιγκλού 3ων ατόμων και ούτε πολύ χώρο πιάνει και χωράει άνετα δύο άτομα και τα πράγματά του


τώρα αν κάποιος είναι 190 ε θα στριμωχτεί λιγάκι

mtsop
21/04/2005, 14:59
Igloo τερόβιος είμαι και εγώ, 3 ατόμων είναι και είμαι μια χαρά άνετος. Για παραπάνω άτομα ανεβαίνει ο όγκος και το βάρος.

stukas
21/04/2005, 15:47
τσακωνεστε ολοι θα παρετε:Πωλουνται στρατιωτικα αντισκηνα(τα γνωστα διφυλα)σε τιμη ευκαιριας,ειδικα για τα μελη του moto.gr.Ειναι ανθεκτικα,ευκολα στο στησιμο,με προδιαγραφες NATO(!)k προσφερονται για πολλαπλες χρησεις-απλωνονται κ σαν λινατσες!χαχαχαχαχαχα!!!Παντα φιλικα stukas:beer: :wave2:

adam_tsouk
21/04/2005, 15:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από stukas
τσακωνεστε ολοι θα παρετε:Πωλουνται στρατιωτικα αντισκηνα(τα γνωστα διφυλα)σε τιμη ευκαιριας,ειδικα για τα μελη του moto.gr.Ειναι ανθεκτικα,ευκολα στο στησιμο,με προδιαγραφες NATO(!)k προσφερονται για πολλαπλες χρησεις-απλωνονται κ σαν λινατσες!χαχαχαχαχαχα!!!Παντα φιλικα stukas:beer: :wave2:



:lol: :lol: :lol:




ρε, μόνο σε 4 ατόμων χωράμε λέμε! Και χωρίς να είσαι 2 μέτρα έτσι;

Η διαφορά όγκου είναι μικρή. Η τιμή είναι λίγο πιο..... χμμ..

stukas
21/04/2005, 16:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
:lol: :lol: :lol:




ρε, μόνο σε 4 ατόμων χωράμε λέμε! Και χωρίς να είσαι 2 μέτρα έτσι;

Η διαφορά όγκου είναι μικρή. Η τιμή είναι λίγο πιο..... χμμ.. Ε,παρε δυο κ ενωσε`τα!Η προσπαθησε να πριονισεις τα ποδια σου.Χεχεχεχε!Υπαρχει κ σχετικο ανεκδοτο με ενα τυπο που του πριονισαν τα ποδια-ανατρεξατε στο σχετικο μερος του φορουμ!

adam_tsouk
21/04/2005, 16:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από stukas
Ε,παρε δυο κ ενωσε`τα!Η προσπαθησε να πριονισεις τα ποδια σου.Χεχεχεχε!Υπαρχει κ σχετικο ανεκδοτο με ενα τυπο που του πριονισαν τα ποδια-ανατρεξατε στο σχετικο μερος του φορουμ!


Κοίτα εγώ βασικά δεν έχω πρόβλημα με το camping γιατί τα τελευταία χρόνια δεν προβλέπεται για την περίπτωσή μου, αλλά λέμε τώρα....


Όσο για εκείνο το μέρος του φόρουμ.... για κάνε ένα recycle! Είναι της... μοδός!


:rotflmao: :rotflmao:

bmour
21/04/2005, 17:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
Πάρτε μεγάλες σκηνές μην τσιγκουνεύεστε....

μετά δεν χωράνε τα πόδια...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Καλα ρε συ την εχεις καταβρει ξαπλα στο σπιτι (ποδι το λεμε τωρα παλιόγερα) και πετιεσαι σε ολα τα ποστ?



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nefeli
22/04/2005, 08:15
Γεια σου μπρε Δημήτρη ………………

Στην POLO από τα μέσα Ιουνίου θα υπάρχουν πολλά μοντέλα σκηνών για 2 –3 – 4- 5 άτομα.
Μια από αυτές για προσέχετε ονοματάκι είναι η FREE RIDER για 3 άτομα (η πιο οικονομική 42 € ). Και άλλες πολλές σε διάφορες τιμές ανάλογα με τις απαιτήσεις των δραστηριοτήτων σας.

Και βέβαια υπνόσακοι από 20€ και πάει λέγοντας ………….

Να σα πω επίσης ότι υπάρχει ειδικό τμήμα προσφορών με πολλά είδη………………..

Αν υπάρχει ενδιαφέρον και κάνουμε σετάκια η παραγγελίες λιγάκι ομαδικές θα παίξουν άλλες τιμές, κάντε μια λίστα και τα αναλαμβάνω.

Όσα φιλαράκια εξοπλίστηκαν πέρυσι δεν έκαναν κανένα παράπονο.
:sun: :beer: :sun: :wave2:

latris mixanis
22/04/2005, 10:50
ΕΓΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΠΕΡΡΙΣΟΤΕΡΑ ΤΑ ΕΧΩ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΛΗ ΤΙΜΗ;;;;:winka:

mtsop
22/04/2005, 17:44
Παίζει και το Μοναστηράκι που παίρνεις σχεδόν τσάμπα πράμα, αλλά είναι Terra

latris mixanis
22/04/2005, 18:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από mtsop
Παίζει και το Μοναστηράκι που παίρνεις σχεδόν τσάμπα πράμα, αλλά είναι Terra
KAI EINAI KAI POLY SOUPER !!!

latris mixanis
22/04/2005, 18:24
KAI EINAI KAI POLY SOUPER !!! H SKHNH POY EXW PAREI EXEI BGEI SKILI

mtsop
23/04/2005, 13:52
Καλές οι Terra, αλλά στις ραφές έχουν πρόβλημα, δεν είναι και πολύ ποιοτικές. Αν είσαι από τους τυχερούς έχει καλός, αλλά αν δεν είσαι......:eek:

Όχι οτι υπάρχει σοβαρό πρόβλημα αλλά λέμε τώρα

crs-k
23/04/2005, 14:27
"Σχεδον τζαμπα" + "Πολυ καλη" ??? :confused: :uplate: :hypnotize

Δεν τον καταλαβα τον συνδιασμο ... :eyepop:

Δηλαδη οταν στο Μοναστηρακι επαιρνες με 11.000 "καλη" σκηνη 4 ατομων, εμενα που πηρα 3 ατομων (και 4 εποχων) με 125.000 πρεπει να με πιασανε ΠΟΛΥ μαμακα ... :( :sick:










:lol: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :lol:

Ρε δεν ειπαμε οτι οταν πινουμε ΔΕΝ γραφουμε?

:lol: :rotflmao: :lol:

latris mixanis
23/04/2005, 19:46
[

Δηλαδη οταν στο Μοναστηρακι επαιρνες με 11.000 "καλη" σκηνη 4 ατομων, εμενα που πηρα 3 ατομων (και 4 εποχων) με 125.000 πρεπει να με πιασανε ΠΟΛΥ μαμακα ... :( :sick:


ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΕΙΣΑΙ ΠΡΟΝΟΗΤΙΚΟΣ..
ΠΟΙΑ ΕΧΕΙΣ;;;

crs-k
23/04/2005, 21:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από latris mixanis
ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΕΙΣΑΙ ΠΡΟΝΟΗΤΙΚΟΣ..
ΠΟΙΑ ΕΧΕΙΣ;;;

Την Svalbard της Ferino! :smilea: