PDA

View Full Version : Μυγακια πεταλουδες κλπ.



Mafiozos
25/05/2009, 19:58
Ρε γαμοτι μου ενταξει δεν μπορεις να κανεις αλιως.Αλλα οταν σκασει ενα ιπταμενο καταδρομικο κουνουπι που εχει παρει αναβολικα και το μεγεθος του εξαφανιζει μια ολοκληρη νταλικα τι κανεις?? :a023:

SVX
25/05/2009, 20:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από Mafiozos
οταν σκασει ενα ιπταμενο καταδρομικο κουνουπι που εχει παρει αναβολικα


ρε αδερφε....αυτο με βρηκε και μενα....προσπαθουσε να με παρει στην φωλια του .... :bigcry:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


164518

vangelis 64
25/05/2009, 20:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από Mafiozos
Ρε γαμοτι μου ενταξει δεν μπορεις να κανεις αλιως.Αλλα οταν σκασει ενα ιπταμενο καταδρομικο κουνουπι που εχει παρει αναβολικα και το μεγεθος του εξαφανιζει μια ολοκληρη νταλικα τι κανεις?? :a023: Ποιά ταινία έβλεπες βρε αδερφέ;:confused:

Mafiozos
25/05/2009, 20:06
Πω πω ειναι πολλα τελικα :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Mafiozos
25/05/2009, 20:07
Vangelis 64 Μια γρηγορη καμενα βουρλα... :lol: :lol: :lol:

Mafiozos
25/05/2009, 20:09
Αστα να πανε και δεν μπορω με τιποτα να καθαρισω την ζελατινα εκεινη την στιγμη.Και σηνηθως συμβαινει οταν δεν πρεπει!! :confused:

ermiss
25/05/2009, 20:11
Κανένας καλύτερος τρόπος καθαρίσματος εκτός απο χαρτί και νερό?

SVX
25/05/2009, 20:14
μωρομαντηλα....μμμμΜΜΜ !!! ασε που θα τα μυριζεις και θα σου θυμιζουν σκηνακια...Παρμενιωνα....πορεια-βολη..... :smokin:

Mafiozos
25/05/2009, 20:14
Ermiss αμα μπορεις να μου βρεις τροπο να καθαριζω με νερο και χαρτι την ζελατινα με 250+ θα σε παραδεχθω!! Τες πα για χαβαλε εβαλα το postaki σοβαρα σχολια δεν θα λαμβανονται σοβαρα. :rotflmao: :rotflmao:

vangelis 64
25/05/2009, 20:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από Mafiozos
Vangelis 64 Μια γρηγορη καμενα βουρλα... :lol: :lol: :lol: ΟΚ,να οδηγείς εσύ μόνο,γιατί με την πατερίτσα δυσκολεύομαι.:rotflmao: :rotflmao: :beer: :beer:

Mafiozos
25/05/2009, 20:17
Αμα ειναι μονο πατεριτσα καλα ειναι.. :beer: :beer: :wave2: :wave2:

avlihos
25/05/2009, 20:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από Mafiozos
Ρε γαμοτι μου ενταξει δεν μπορεις να κανεις αλιως.Αλλα οταν σκασει ενα ιπταμενο καταδρομικο κουνουπι που εχει παρει αναβολικα και το μεγεθος του εξαφανιζει μια ολοκληρη νταλικα τι κανεις?? :a023:


Αρχικά δημιουργήθηκε από SVX
ρε αδερφε....αυτο με βρηκε και μενα....προσπαθουσε να με παρει στην φωλια του .... :bigcry:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Από αυτό που παίρνετε θέλω κι εγώ!


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

makis206
25/05/2009, 23:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από Mafiozos
Ρε γαμοτι μου ενταξει δεν μπορεις να κανεις αλιως.Αλλα οταν σκασει ενα ιπταμενο καταδρομικο κουνουπι που εχει παρει αναβολικα και το μεγεθος του εξαφανιζει μια ολοκληρη νταλικα τι κανεις?? :a023:

Παίρνεις Βαραντέρο :bigcry:

Παίρνεις V-Strom (περνάς πάντα πριν το κουνούπι) :bigcry:

Arael
26/05/2009, 12:21
Εμένα το καλύτερο μου έιχε συμβεί το προηγούμενο καλοκαίρι όταν αγνώστου ταυτότητος ζουζούνι έκανε ένα δυνατό πλαφ πάνω στη ζελατίνα του κράνους και το μόνο που έμεινε ήταν μια πράσινη γλύτσα σε μέγεθος 2ευρου.....


Σταμάτησα επιτόπου γιατί μου προκάλεσε τέτοια αηδία που κόντεψα να τα βγάλω....
Πού να είχα ανοιχτή ζελατίνα ούτε θέλω να το σκέφτομαι....:cry: :cry: :cry: :yuck: :yuck:

dimokritos
26/05/2009, 12:48
ε τώρα εδώ που τα λέμε φταίνε και αυτά... :rolleyes:

εμείς δε μπαίνουμε φαγωμένοι στη θάλασσα, εσύ ρε ιπτάμενο γιατί τρως και αμέσως πετάς???? δε ξέρεις ότι θα σκοτωθείς??? :sick:

Mafiozos
26/05/2009, 17:26
Ειναι καλομαθημενα τα ατιμα.Κατσε να δεις τωρα με την κριση πεινα που θα πεσει.. :rotflmao: :rotflmao:

el_hymador
26/05/2009, 18:54
www.insect_free_visors.co.uk

για δες εδω, θα σου κανει δουλεια μαλλον :wave2:

SVX
26/05/2009, 20:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206

Παίρνεις V-Strom (περνάς πάντα πριν το κουνούπι) :bigcry:



κακοηθειες ... :dizzy:

ggs
26/05/2009, 22:28
aftermarket.....


164618

hercul
26/05/2009, 22:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206

Παίρνεις V-Strom (περνάς πάντα πριν το κουνούπι) :bigcry:



:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :lol:

TEΛΕΙΟ!!

hercul
26/05/2009, 22:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από dimokritos
ε τώρα εδώ που τα λέμε φταίνε και αυτά... :rolleyes:

εμείς δε μπαίνουμε φαγωμένοι στη θάλασσα, εσύ ρε ιπτάμενο γιατί τρως και αμέσως πετάς???? δε ξέρεις ότι θα σκοτωθείς??? :sick:

Έλα μου ντε...

Κώστα οι μούμιες με τα μυγάκια πως τα πάνε ρε?? Είναι πιο γρήγορες απο αυτά? :bigcry: :bigcry: :rotflmao:

GIXXERAKIAS
26/05/2009, 22:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από SVX
μωρομαντηλα....μμμμΜΜΜ !!! ασε που θα τα μυριζεις και θα σου θυμιζουν σκηνακια...Παρμενιωνα....πορεια-βολη..... :smokin:

Tι μου θυμισες τωρα... :cry: :cry:

]:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ps:Αληθεια κανουν τα μωρομαντηλα για τις ζελατινες? :confused:




[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από ggs
aftermarket..... [/QUOTΕ]

:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

Να συτμπληρωσω κι αυτο με την σειρα μου πιο φθηνο και χωρις ρευμα...αμ πως...:smokin:


164627

hercul
26/05/2009, 22:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από Mafiozos
Ρε γαμοτι μου ενταξει δεν μπορεις να κανεις αλιως.Αλλα οταν σκασει ενα ιπταμενο καταδρομικο κουνουπι που εχει παρει αναβολικα και το μεγεθος του εξαφανιζει μια ολοκληρη νταλικα τι κανεις?? :a023:

Σούζα και το πατάς με το μπροστινό τροχό! :lol:

hercul
26/05/2009, 22:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS


ps:Αληθεια κανουν τα μωρομαντηλα για τις ζελατινες? :confused:



spam mode off - αν βρέξεις χαρτί κουζίνας και το αφήσεις πάνω στη ζελατίνα να μουλιάσει μετά φεύγουν μόνα τους τα μυγάκια χωρίς άγχος για γρατζουνιές! - spam mode on! :wave2:

GIXXERAKIAS
26/05/2009, 23:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από hercul
spam mode off - αν βρέξεις χαρτί κουζίνας και το αφήσεις πάνω στη ζελατίνα να μουλιάσει μετά φεύγουν μόνα τους τα μυγάκια χωρίς άγχος για γρατζουνιές! - spam mode on! :wave2:

Βρε αυτο το κανω απο τοτε που αποκτησα μοτοσακο...(ενα solex του παππου μου:blush: :lol: )

Απλα εγκυκλοπαιδικη ηταν η ερωτησης μου.Ειδικα για Arai Shoei κ λοιπα καλα κρανη που ειναι ακριβες οι ζελατινες τους..:sick:

hercul
26/05/2009, 23:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
Βρε αυτο το κανω απο τοτε που αποκτησα μοτοσακο...(ενα solex του παππου μου:blush: :lol: )

Απλα εγκυκλοπαιδικη ηταν η ερωτησης μου.Ειδικα για Arai Shoei κ λοιπα καλα κρανη που ειναι ακριβες οι ζελατινες τους..:sick:

:blush: Είπα και γω να απαντήσω σε κάτι σοβαρά γιατί σπάμαρα λίγο παραπάνω!! :lol:

dimokritos
26/05/2009, 23:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από hercul
Έλα μου ντε...

Κώστα οι μούμιες με τα μυγάκια πως τα πάνε ρε?? Είναι πιο γρήγορες απο αυτά? :bigcry: :bigcry: :rotflmao:

ναι ρε μια χαρά.. ειδικά με την διαδικασία που κάνω στη μούμια, ουτε μισό πετούμενο δεν κολλάει. το κράνος και το μπουφάν όμως... ταλαιπώρια...:sick: :sick:

TROOPER
27/05/2009, 12:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από ggs
aftermarket.....

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

SVX
27/05/2009, 14:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από ggs
aftermarket..... :cry:


164668