PDA

View Full Version : Καλή χρονιά



koula01
01/01/2004, 00:36
’ντε ρε παιδιά τώρα που μας μπήκε καλά να το περάσουμε το νέο έτος. Ελπίζω να σας βρήκε όλους καλά, διασκεδάζοντας και με τους αγαπημένους σας. Εμένα με βρήκε με πυρετούλι κι έτσι δεν πήγα πουθενά για διασκέδαση αλλά δεν πτοούμε δόξα το Θεό κι αύριο μέρα είναι. Εύχομαι αυτή τη χρονιά να αγαπήσετε τρελά να αγαπηθείτε παράφορα, να έχετε υγεία και δύναμη για να φάτε το κόσμο όλο (με το δικό σας τρόπο), να αποκτήσετε τη μοτο που ονειρεύεστε όσοι δεν την έχετε ήδη, να μην σας χαλάει τη διάθεση κανείς και τίποτα (αναισθησία ένα πράμα), να έχετε δίπλα σας όλους αυτούς που αγαπάτε και να μην έχετε δίπλα σας ανθρώπους που δεν σας αγαπάνε, άντε και κανά φράγκο παραπάνω δεν θα μας πάει άσχημα. ’ντε και άμα έχω κερδίσει το Πρωτοχρονιάτικο θα σας πάρω ότι γκάζι γουστάρετε!!! Φιλιά σε όλους και Χρόνια Πολλά και Καλά (πάνω απ' όλα) για σας και τις οικογένειές σας!

koula01
01/01/2004, 00:38
γιατί πήγε αυτό στις διαμάχες; Δεν φταίω εγώ ο πυρετός φταίει, μ' έχει ζαλίσει και δεν ξέρω που βρίσκομαι! Να το βάλετε εκεί που πρέπει εσείς οι moderators. Ευχαριστώ.

DIT
02/01/2004, 11:00
Νυστάζω ρεεεεεεεε!!!!Όλο το βράδυ ξενύχτι.....μα τι τρελό hangover είναι αυτό?????Καλή χρονιά σε όλους σας.Αααα.....κέρδισα και το φλουρί....άντε και του χρόνου να μαστε καλά!!!

XTMPAM
02/01/2004, 12:04
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!
ΑΣΤΑ ΚΑΙ ΓΩ ΜΕ ΠΥΡΕΤΟ ΑΛΛΑΞΑ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΑΠΤΟΗΤΟΣ ΑΣΕ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΩ ΚΙΟΛΑΣ!!!ΤΣΤΣΤΣ!!


Υ Γ Ε Ι Α ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ!!!!

DEMINIO
02/01/2004, 12:13
Χρόνια πολλά και καλά σε όλους... Πάντα με υγεία και αγάπη στις ζωές μας!!!!
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ !!!!!

koula01
03/01/2004, 02:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από XTMPAM
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!
ΑΣΤΑ ΚΑΙ ΓΩ ΜΕ ΠΥΡΕΤΟ ΑΛΛΑΞΑ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΑΠΤΟΗΤΟΣ ΑΣΕ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΩ ΚΙΟΛΑΣ!!!ΤΣΤΣΤΣ!!


Υ Γ Ε Ι Α ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ!!!!

Στάθη δείρ' το κολόπαιδο το Κυριάκο και πάρε με μαζί σου!!!
περαστικούλια σου λοιπόν και σένα αφού συμπάσχουμε. Εμένα με φάγανε τα τέλη κυκλοφορίας και τη τελευταία μέρα που έπρεπε αναγκαστικά να πάω έβρεχε αλλά τι να έκανα, πήγα, ψιλοβράχηκα, πολύς κόσμος μέσα (ζέστη), κρύο έξω, ε, πολύ θέλει ο άνθρωπος...
Αλλά μη μασάς, εμάς τώρα μας χρωστάει πιο πολλά η χρονιά απ' ότι στους άλλους! (και καλά...)

sakoulakis
03/01/2004, 21:13
:p :p :p :p :p :p kali xronia se olous kala na pane ola eyti tin xronia
:cool: