PDA

View Full Version : ρηχος...? κενος...?



dammed_kittin
26/05/2009, 01:49
εκανα μια αναδρομη στις αναζητησεις του 2004 2005
κ τελικα συνειδητοποιησα οτι οντως εδω μεσα δεν ειναι κανεις αυτο που δειχνει....

καποιοι "ψαγμενοι" και "Φιλοσοφημενοι"
ειναι ΚΕΝΟΙ και ΡΗΧΟΙ

καποιοι "επιθετικοι"
ειναι πληγωμενοι

καποιοι "λιγοι" και "αδειοι"
ειναι ψυχες

το θεμα ειναι τι κανουμε τελικα ο καθενας για τον εαυτο του?

σνομπαρουμε καποιον
τη λεμε σε καποιον
κοροιδευουμε καποιον
γιατι?
για να αναδειχτουμε στους αλλους?
για να το πιστεψουμε οτι ειμαστε καλυτεροι?

προσφατα εγινε κ μια συζητηση οπου ως προς εμενα μπηκε και ο αφρο στη μεση
κ σκεφτομουν οτι ειναι καποιος που θελει να πιστευει οτι ειναι ο καλυτερος ανθρωπος
οπου ουσιαστικα ειναι ο στοχος του να γινει
αντιθετα εγω νομιζω οτι ειμαι ο χειροτερος ανθρωπος
με στοχο παλι τη προσωπικη βελτιωση...

εχω ριξει απιστευτο γελιο με τα μηνυματα του
οπου φυσικα αν δεν τον ζουσα ουτε εγω θα καταλαβαινα τι υπαρχει απο πισω
οπως δεν μπορω να καταλαβω για ολους οσους γραφουν εδω μεσα
οπως ακριβως δεν μπορουν να καταλαβουν γιατι κ τι γραφω εγω..
τουλαχιστον για εμενα κ τον λεωνιδα που μας ξερω!
αλλα ειδα κ πολυ υποκρισια απο ανθρωπους που δεν ξερω καλα καλα...
κριμα!


θλιβομαι για γεγονοτα που συμβαινουν
κ χαιρομαι με αλλα...

εδω κ καιρο προτιμω να παιζω παιχνιδια να ακουω μουσικη
να κανω διαφορα πραγματα παρα να γραφω σε φορουμ

ακομα δεν εχω καταλαβει αν σε κανει καλυτερο ανθρωπο η οχι....





Πώς να σωπάσω μέσα μου
την ομορφιά του κόσμου;
Ο ουρανός δικός μου
η θάλασσα στα μέτρα μου

Πώς να με κάνουν να τον δω
τον ήλιο μ'άλλα μάτια;
Στα ηλιοσκαλοπάτια
Μ' έμαθε η μάνα μου να ζω...

Στου βούρκου μέσα τα νερά
ποια γλώσσα μου μιλάνε
αυτοί που μου ζητάνε
να χαμηλώσω τα φτερά;

Στίχοι: Κώστας Κινδύνης
Μουσική: Σταύρος Ξαρχάκος
Πρώτη εκτέλεση: Νίκος Ξυλούρης

LsKostas
26/05/2009, 14:52
Στο χω πει...απο κοντα ειναι πολυ διαφορετικα...

DUKASII
26/05/2009, 15:12
pos eftases sto symperasma oti kaneis kai tipota ktl den einai ayto poy deixnei??toys exeis gnorisei oloys?eixes apetiseis apo atoma poy eipes mia kalispera se ena moto forum?

dyskoles meres?poly eleytero xrono gia na problimatizese gia ti kanoyn oi alloi?ftanei o kairos poy prepei na apofasiseis me poioys tha pas..k poioys tha afiseis piso?


aporooooooooooo...

me ti kardia moy...
stixoi :de xero..

moysiki: pali de xero

ektelesi??:wave2:

DUKASII
26/05/2009, 15:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
pos eftases sto symperasma oti kaneis kai tipota ktl den einai ayto poy deixnei??toys exeis gnorisei oloys?eixes apetiseis apo atoma poy eipes mia kalispera se ena moto forum?

dyskoles meres?poly eleytero xrono gia na problimatizese gia ti kanoyn oi alloi?ftanei o kairos poy prepei na apofasiseis me poioys tha pas..k poioys tha afiseis piso?


aporooooooooooo...

me ti kardia moy...
stixoi :de xero..

moysiki: pali de xero

ektelesi??:wave2: k pistepse me..

ego eimai..oti deixno..

apo kato nte..

poy koitas?




:a31:

dimitrish69
26/05/2009, 15:31
Η ανωνυμία φίλε μου ,η ανωνυμία...Πάντως απλά να είσαι ο εαυτός σου και όλα καλά...........

DUKASII
26/05/2009, 15:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από dimitrish69
Η ανωνυμία φίλε μου ,η ανωνυμία...Πάντως απλά να είσαι ο εαυτός σου και όλα καλά........... φιλεναδα ειναι..

LsKostas
26/05/2009, 16:04
Μαρα ωραιο θρεντακι,εξω απο το κλιμα του forum
και γι αυτο ειναι ωραιο.

Κοιτα να δεις επειδη καμια φορα στεναχωριεσαι για το τιποτα θα γραψω τα εξης και οποιος καταλαβε καταλαβε.



-Κολλητος ενος γνωστου μου εδω μεσα την πεφτει στην κοπελα που γουσταρε ο γνωστος μου
Για ποτε χαλασε και επρεπε να χαλασει αυτο το πραγμα που ονομαζοταν και καλα φιλια δεν μπορεις να φανταστεις.Πως κοπηκαν οι λεξεις "αδερφε" και "αδερφος".
Μαχαιρι λεμε ,χατζαρα διμουτσουνη


-Κανονιζει καποιος ταξιδι και στο παρα 5 αντι να σηκωσει το τηλεφωνο το τηλ και να πειτε τις τελευταιες λεπτομεριες (για κλεισιμο εισητηριων-τελικες ημερομηνιες) προτιμα να τον γραψει και να ποσταρει φωτογραφιες μιας βολτας ... καπου καπως...καποτε που εκανε ....

ΦΣΣΣΣ ντοινγκ .... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


-Αθωα κορασιδα που ειναι καλο "κοιτσακι" (ετσι ακριβως το γραφει)που αλλα λεει και αλλα κανει τελικα
εχει κανει το μοιραιο λαθος ...πιστευει οτι ο κοσμος ειναι πολυ μεγαλος και μιλαει με τις ωρες στο msn για τα κατορθωματα της ... Κριμα ο κοσμος ειναι πολυ μικρος τελικα ...και τα κατορθωματα μαθαινονται γρηγορα.



Ολα τα παραπανω Μαρα εχουν ενα κοινο παρανομαστη...Ειναι ατομα που καπως καπου καποτε
ηρθαν κοντα σου μεσω forum βεβαιως για να καλυψουν τις δικες τους ανασφαλειες,φοβιες,και
μοναξια..Τους εδωσες οτι καλυτερο ειχες αλλα στο ανταπεδωσαν ξερεις πως...


Ενω ομως εσυ εμεινες με την πικρια στο στομα (επαθες κ εμαθες) αυτοι εμειναν απαραλλακτοι
και ομοιοι ,συνεχιζουν να γραφουν ποστακια και κατα βαθως (οχι πολυ) συνεχιζουν να γυριζουν το κεφαλι οταν ακουν την λεξη ΠΟΥΣΤΙΑ


Μηπως τελικα εισαι λιγο τυχερη που ξεκοψες και προσπαθεις οσο μπορεις να ζεις την ζωη σου ΕΞΩ και οχι εδω ΜΕΣΑ ?

dammed_kittin
26/05/2009, 18:45
πολυ σωστος!

γνωρισα 5 ατομα ενταξη που πλεον τους αγαπαω κ μπορω να κανω τα παντα γι αυτους
γνωρισα κ αλλους 50 που δεν τους γουσταρα κ δεν με γουσταραν! it s ok!

θλιβομαι ομως για τι δεν θα γνωρισω αλλους 55, 110, 170.....
θλιβομαι γιατι υπαρχουν ατομα που δεν με γουσταρουν κ δεν τους γουσταρω
αλλα δυστυχως δεν ειναι ουτε μηχανοβιοι ουτε ανθρωποι....
κ αυτο αποδεικνυεται οταν λες σε καποιον γεια κ σε κανει να νομιζεις οτι εισαι διαφανη....


εδω μεσα ξεσπασα κ γελασα κ πραγματικα μου αρεσε....

αλλα δεν μου αρεσε να βρισκονται ατομα που να τα εκθειαζουν ολοι
κ αυτα να ειναι ενα τιποτα που απλα πληγωνουν κοσμο....



μπορω να γραψω πολλες ιστοριες κ αλλοι ακομα περισσοτερες για γεγονοτα κ καταστασεις...
μπορω να γραψω κ για τις δικες μου μαλακιες που αν οχι πληγωσα εκανα ομως ατομα να νιωθουν ασχημα....
αλλα δεν ειναι η καταλληλη στιγμη!





μαλλον ειναι η στιγμη να ζητησω απο καποιον συγγνωμη....
κ ελπιζω να το καταλαβει οτι λυπαμαι παρα πολυ για οτι εγινε ή καλυτερα για οτι προκαλεσα...




απλα χαιρομαι που γνωισα 5 ατομα οπως εσυ κ μπορω να τους πω φιλους....
κ χαιρομαι ακομα περισσοτερο που απο δω γνωρισα τον λεωνιδα που με κανει να θελω καθε μερα να τον αγαπαω περισσοτερο... :smilea:


για μενα παντως ηταν απο τα καλυτερα πραγματα της ζωης μου
που εδωσα κατι εδω μεσα καλο ή κακο
κ πηρα πολυ περισσοτερα!



να σαι καλα κωστα!

dammed_kittin
26/05/2009, 18:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
pos eftases sto symperasma oti kaneis kai tipota ktl den einai ayto poy deixnei??toys exeis gnorisei oloys?eixes apetiseis apo atoma poy eipes mia kalispera se ena moto forum?

dyskoles meres?poly eleytero xrono gia na problimatizese gia ti kanoyn oi alloi?ftanei o kairos poy prepei na apofasiseis me poioys tha pas..k poioys tha afiseis piso?


aporooooooooooo...

me ti kardia moy...
stixoi :de xero..

moysiki: pali de xero

ektelesi??:wave2:


οχι μεγαλε κ εχεις δικιο γι αυτο κ το ειπα
στεναχωριεμαι για τα καλα παιδια που δεν θα γνωρισω
γιατι τα κακα παιδια κανουν περα οσους δεν γουσταρει η "κλικα" οπως ελεγα παντα.....

dammed_kittin
26/05/2009, 18:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
k pistepse me..

ego eimai..oti deixno..

apo kato nte..

poy koitas?




:a31:


εισαι ενα ομορφο ρομαντικο ασπρομαυρο γατουλακι????


μην πας πολυ κατω !!!
ολα ειναι μια παλαμη κατω απ το πιγουνι
κ μια παλαμη πανω απ το πιγουνι

dammed_kittin
26/05/2009, 18:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από dimitrish69
Η ανωνυμία φίλε μου ,η ανωνυμία...Πάντως απλά να είσαι ο εαυτός σου και όλα καλά...........



καποιοι γινονται επωνυμοι εις βαρος αλλων
κ καποιους τους τρωει η μαρμαγκα

EVI
26/05/2009, 21:11
oraio thread alla xoris onomata den leei tipota einai aeras gnorisa kapoion poy ekane afto alla den sas leo poios einai tote ti to les????episeis ESY H IDIA exei kanei TERATODH LATHH sthn ektimhsh soy gia toys anthropoys (thymase ena pm poy me apokaleses ploysiokoritso????esy exeis pio polla lefta apo mena :winka: ) koyna to kefali soy prin ksestomiseis filosofies kai meine me ton diko soy kai perna kala :wave2:

blackbusa
26/05/2009, 23:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από dammed_kittin






μαλλον ειναι η στιγμη να ζητησω απο καποιον συγγνωμη....
κ ελπιζω να το καταλαβει οτι λυπαμαι παρα πολυ για οτι εγινε ή καλυτερα για οτι προκαλεσα...





Δεκτη...

dammed_kittin
26/05/2009, 23:58
πηγαινε σε πιο συναισθηματικο επειδο....
οποτε οχι σε σενα!



:winka:



ειπα συγγνωμη για οτι προκαλεσα οχι προκαλεσε......
μια μικρη λεπτομερια

dammed_kittin
27/05/2009, 00:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
oraio thread alla xoris onomata den leei tipota einai aeras gnorisa kapoion poy ekane afto alla den sas leo poios einai tote ti to les????episeis ESY H IDIA exei kanei TERATODH LATHH sthn ektimhsh soy gia toys anthropoys (thymase ena pm poy me apokaleses ploysiokoritso????esy exeis pio polla lefta apo mena :winka: ) koyna to kefali soy prin ksestomiseis filosofies kai meine me ton diko soy kai perna kala :wave2:


εβγαλα τον εαυτο μου απ εξω?
ποτε κ δεν το θυμαμαι?



το θεμα ειναι οτι συνεχιζεται η παρανοια....


ευκολα κατηγορουμαι καποιον για κατι που ειπε η που εκανε....
ο εαυτουλης μας ομως στην απεξω.....

εχω 3 ευρω.. εσυ???? χαχαχαχαχαχα

θες να θυμηθεις οτι εγω στα εχωνα απο πμ
κ εσυ σε threadακια????


anyway
δεν πηγαινε απολυτως σε κανεναν συγκεκριμενα..... (εκτως απο τη συγγνωμη)
οποτε μαλλον οποιος εχει τη μυγα μυγιαζεται...........

macrozan
27/05/2009, 00:07
σορρυ .... ποιο ειναι το θεμα της συζητησης ? :eek:

dammed_kittin
27/05/2009, 00:10
πρακτικα και ουσιαστικα?????







































κανενα!

powerphot
27/05/2009, 00:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από macrozan
σορρυ .... ποιο ειναι το θεμα της συζητησης ? :eek:

Το θέμα τις συζήτησης είναι ότι, ο αριθμός των ποστ στο "Αναζητήσεις - Σκέψεις - Προβληματισμοί " είναι αντιστρόφως ανάλογος με την συμμετοχή μελών σε μοτοφόρουμς.:ZZZ:

EVI
27/05/2009, 17:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από dammed_kittin
εβγαλα τον εαυτο μου απ εξω?
ποτε κ δεν το θυμαμαι?



το θεμα ειναι οτι συνεχιζεται η παρανοια....


ευκολα κατηγορουμαι καποιον για κατι που ειπε η που εκανε....
ο εαυτουλης μας ομως στην απεξω.....

εχω 3 ευρω.. εσυ???? χαχαχαχαχαχα

θες να θυμηθεις οτι εγω στα εχωνα απο πμ
κ εσυ σε threadακια????


anyway
δεν πηγαινε απολυτως σε κανεναν συγκεκριμενα..... (εκτως απο τη συγγνωμη)
οποτε μαλλον οποιος εχει τη μυγα μυγιαζεται...........


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

mparmpanik
11/06/2009, 01:03
στο σεργιανι μου στα διαφορα φορα, αποκομωντας και συσσωρευοντας
αυτό που λενε πειρα, προσπαθησα να φωτογραφισω τις διαφορουμικες συμμετοχες με τις οποιες διασταρωθηκα με το παρακατω κειμενο, ελπιζοντας ότι καποια στιγμη θα παψει να είναι επικαιρο.
Μεχρι στιγμης η ελπιδα αποδεικνυεται φρουδα αποδεικνυοντας ότι η ιστορια (κάθε ιστορια) επαναλαμβανεται.

Καλησπερα σας και οι εκτιμησεις δικες σας.


ομοιος, ομοιω αει βελαζει..

Στο οργασμικο φορουμιστικο τοπιο, εμεις, οι οντοτητες του φωτος και του σκοτους
συναγωνιζομαστε με αγαπη και μισος να δρεψουμε τα σταφυλια της οργης και της συνδικτιακης αποδοχης.
Παροντες, αποντες, επαναστατικοι, αιρετικοι, ενιοτε τυποποιημενα ερωτικοι, γυμνοι, αμωμοι και ασπιλοι,
αντιστεκομαστε στα πονηρα κελευσματα των φορουμικων καιρων, και ως μοναχικοι δονκιχωτιδες εξακοντιζουμε
τα δικα μας μηνυματα στην αρενα του μισους και του αιματος.
Η φημη μας ξεπερνα τα στενα συνορα και γινεται διαφορουμιστικη,αποκτωντας φαν θαυμαστων αλλα και επικριτων.

Αντιμαχομαστε νεα ειδωλα που εποφθαλμιουν τη θεση των παλιων που γερασανε και κανενα ντοπινγκ δεν τα σωζει,
κανενα λιφτινγκ δεν μπορει να κρυψει τη ματαιοδοξια τους.
Τους νεους ακροβατες που επιχειρουν το μοιραιο αλμα σε ζωντανη συνδεση.
Λιγος ερωτας, λιγη θλιψη, λιγος ηρωισμος, καμποσο μεγαλειο, μπολικη ευθιξια και ασυστολη μεγαλοσυνη χαρακτηρα,
πονος, αιμα, αναζητηση δικαιοσυνης, τιμιοτητα, ειλικρινια, σπαραγη, απλετη προσφορα συναισθηματος, απαστραπτουσες προσωπικοτητες.

Ειναι κι αυτοι εμεις κι οπως και εμεις, σχεδον διαφανεις.
Ομοιοι ομοιω, δεν εγκαλουνται να απολογηθουν, ουτε νιωθουν την αναγκη να απενοχοποιηθουν.
Eιναι κι αυτοι γυμνες αληθειες, πρωτοσελιδοι ερωτες, μαχητες της εκπτωσης των αξιων, θεματοφυλακες της ηθικης,
προστατες του ατιμασμενου κορμιου της συνειδησης, αναζητητες της σωτηριας της ψυχης, ηρωικοι και πενθιμοι.

Στο φορουμιστικο γιγνεσθαι δοκιμαζονται οι αντοχες , γινονται ολοι ταυτοχρονα θυτες και θυματα των συμβιβασμων ,
της αποδοχης προαναγγελθεντων οριων και της προκατασκευσμενης ηθικης,
εναγκαλιαζοντας τον καθωσπρεπισμο της οθονης και την υποκρισια των ημερων.
Αντικατοπτρισμος του κοινωνικου βαμπιρισμου στο μαγικο καθρεφτη των ψευδαισθησεων και των παραισθησεων
ενος μικροκοσμου που ευνουχιζεται, εκπορνευει και εκπορνευεται, ναρκισσευομενος.

TROOPER
11/06/2009, 15:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από mparmpanik
στο σεργιανι μου στα διαφορα φορα, αποκομωντας και συσσωρευοντας
αυτό που λενε πειρα, προσπαθησα να φωτογραφισω τις διαφορουμικες συμμετοχες με τις οποιες διασταρωθηκα με το παρακατω κειμενο, ελπιζοντας ότι καποια στιγμη θα παψει να είναι επικαιρο.
Μεχρι στιγμης η ελπιδα αποδεικνυεται φρουδα αποδεικνυοντας ότι η ιστορια (κάθε ιστορια) επαναλαμβανεται.

Καλησπερα σας και οι εκτιμησεις δικες σας.


ομοιος, ομοιω αει βελαζει..

Στο οργασμικο φορουμιστικο τοπιο, εμεις, οι οντοτητες του φωτος και του σκοτους
συναγωνιζομαστε με αγαπη και μισος να δρεψουμε τα σταφυλια της οργης και της συνδικτιακης αποδοχης.
Παροντες, αποντες, επαναστατικοι, αιρετικοι, ενιοτε τυποποιημενα ερωτικοι, γυμνοι, αμωμοι και ασπιλοι,
αντιστεκομαστε στα πονηρα κελευσματα των φορουμικων καιρων, και ως μοναχικοι δονκιχωτιδες εξακοντιζουμε
τα δικα μας μηνυματα στην αρενα του μισους και του αιματος.
Η φημη μας ξεπερνα τα στενα συνορα και γινεται διαφορουμιστικη,αποκτωντας φαν θαυμαστων αλλα και επικριτων.

Αντιμαχομαστε νεα ειδωλα που εποφθαλμιουν τη θεση των παλιων που γερασανε και κανενα ντοπινγκ δεν τα σωζει,
κανενα λιφτινγκ δεν μπορει να κρυψει τη ματαιοδοξια τους.
Τους νεους ακροβατες που επιχειρουν το μοιραιο αλμα σε ζωντανη συνδεση.
Λιγος ερωτας, λιγη θλιψη, λιγος ηρωισμος, καμποσο μεγαλειο, μπολικη ευθιξια και ασυστολη μεγαλοσυνη χαρακτηρα,
πονος, αιμα, αναζητηση δικαιοσυνης, τιμιοτητα, ειλικρινια, σπαραγη, απλετη προσφορα συναισθηματος, απαστραπτουσες προσωπικοτητες.

Ειναι κι αυτοι εμεις κι οπως και εμεις, σχεδον διαφανεις.
Ομοιοι ομοιω, δεν εγκαλουνται να απολογηθουν, ουτε νιωθουν την αναγκη να απενοχοποιηθουν.
Eιναι κι αυτοι γυμνες αληθειες, πρωτοσελιδοι ερωτες, μαχητες της εκπτωσης των αξιων, θεματοφυλακες της ηθικης,
προστατες του ατιμασμενου κορμιου της συνειδησης, αναζητητες της σωτηριας της ψυχης, ηρωικοι και πενθιμοι.

Στο φορουμιστικο γιγνεσθαι δοκιμαζονται οι αντοχες , γινονται ολοι ταυτοχρονα θυτες και θυματα των συμβιβασμων ,
της αποδοχης προαναγγελθεντων οριων και της προκατασκευσμενης ηθικης,
εναγκαλιαζοντας τον καθωσπρεπισμο της οθονης και την υποκρισια των ημερων.
Αντικατοπτρισμος του κοινωνικου βαμπιρισμου στο μαγικο καθρεφτη των ψευδαισθησεων και των παραισθησεων
ενος μικροκοσμου που ευνουχιζεται, εκπορνευει και εκπορνευεται, ναρκισσευομενος.

απο φετος στο ανθολογιο της 5ης δημοτικου

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

cheos13
11/06/2009, 15:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από mparmpanik
στο σεργιανι μου στα διαφορα φορα, αποκομωντας και συσσωρευοντας
αυτό που λενε πειρα, προσπαθησα να φωτογραφισω τις διαφορουμικες συμμετοχες με τις οποιες διασταρωθηκα με το παρακατω κειμενο, ελπιζοντας ότι καποια στιγμη θα παψει να είναι επικαιρο.
Μεχρι στιγμης η ελπιδα αποδεικνυεται φρουδα αποδεικνυοντας ότι η ιστορια (κάθε ιστορια) επαναλαμβανεται.

Καλησπερα σας και οι εκτιμησεις δικες σας.


ομοιος, ομοιω αει βελαζει..

Στο οργασμικο φορουμιστικο τοπιο, εμεις, οι οντοτητες του φωτος και του σκοτους
συναγωνιζομαστε με αγαπη και μισος να δρεψουμε τα σταφυλια της οργης και της συνδικτιακης αποδοχης.
Παροντες, αποντες, επαναστατικοι, αιρετικοι, ενιοτε τυποποιημενα ερωτικοι, γυμνοι, αμωμοι και ασπιλοι,
αντιστεκομαστε στα πονηρα κελευσματα των φορουμικων καιρων, και ως μοναχικοι δονκιχωτιδες εξακοντιζουμε
τα δικα μας μηνυματα στην αρενα του μισους και του αιματος.
Η φημη μας ξεπερνα τα στενα συνορα και γινεται διαφορουμιστικη,αποκτωντας φαν θαυμαστων αλλα και επικριτων.

Αντιμαχομαστε νεα ειδωλα που εποφθαλμιουν τη θεση των παλιων που γερασανε και κανενα ντοπινγκ δεν τα σωζει,
κανενα λιφτινγκ δεν μπορει να κρυψει τη ματαιοδοξια τους.
Τους νεους ακροβατες που επιχειρουν το μοιραιο αλμα σε ζωντανη συνδεση.
Λιγος ερωτας, λιγη θλιψη, λιγος ηρωισμος, καμποσο μεγαλειο, μπολικη ευθιξια και ασυστολη μεγαλοσυνη χαρακτηρα,
πονος, αιμα, αναζητηση δικαιοσυνης, τιμιοτητα, ειλικρινια, σπαραγη, απλετη προσφορα συναισθηματος, απαστραπτουσες προσωπικοτητες.

Ειναι κι αυτοι εμεις κι οπως και εμεις, σχεδον διαφανεις.
Ομοιοι ομοιω, δεν εγκαλουνται να απολογηθουν, ουτε νιωθουν την αναγκη να απενοχοποιηθουν.
Eιναι κι αυτοι γυμνες αληθειες, πρωτοσελιδοι ερωτες, μαχητες της εκπτωσης των αξιων, θεματοφυλακες της ηθικης,
προστατες του ατιμασμενου κορμιου της συνειδησης, αναζητητες της σωτηριας της ψυχης, ηρωικοι και πενθιμοι.

Στο φορουμιστικο γιγνεσθαι δοκιμαζονται οι αντοχες , γινονται ολοι ταυτοχρονα θυτες και θυματα των συμβιβασμων ,
της αποδοχης προαναγγελθεντων οριων και της προκατασκευσμενης ηθικης,
εναγκαλιαζοντας τον καθωσπρεπισμο της οθονης και την υποκρισια των ημερων.
Αντικατοπτρισμος του κοινωνικου βαμπιρισμου στο μαγικο καθρεφτη των ψευδαισθησεων και των παραισθησεων
ενος μικροκοσμου που ευνουχιζεται, εκπορνευει και εκπορνευεται, ναρκισσευομενος.



:confused: :confused:

Maira
11/06/2009, 16:00
Μάρα καλά όλα αυτά, αλλά αφού έχεις διαπιστώσει ότι είναι έτσι τα πράγματα σε αυτο το φόρουμ γιατί συνεχίζεις να ψάχνεις? Γιατί όλο αυτό μου φαίνεται σα να προσπαθείς να επανενταχθείς σε ένα χώρο που από δικά σου λάθη βγήκες εκτός!!!


καμιά φορά ένα συγνώμη δεν φτάνει, όσο κι αν το θέλουμε!!! Οι κουβέντες που ειπώθικαν πριν από αυτό το συγνώμη είναι πολύ πιο δυνατές στη μνήμη και δεν είμαστε Θεοι, να μπορούμε να συγχωρούμε τόσο εύκολα!!!


Και δυσυτχώς πολλοί μιλάνε χωρίς να σκέφτονται, ότι όσα είπαν δεν μπορούν να τα πάρουν πίσω!!!! Σκέφτονται μόνο τον εαυτούλη τους και πώς θα βγούνε λάδι!!!! Αλλά τι να κάνουμε, κανείς δεν είναι τέλειος!!!


Μην ψάχνεις κάτι σε ένα χώρο που ήδη έχεις απορρίψει και σε έχει απορρίψει!!! Μπορεί να υπάρχουν 5-10-50 άτομα που πραγματικά να είναι φίλοι, αλλά το φόρουμ είναι πολύ πιο πλατύ! Έχει πολλά περισσότερα μέλη!!!! Τι ψάχνεις???Τη συγχώρεση? Από άτομα που κατά την άποψή σου δεν αξίζουν? Τι ακριβώς θες να σου πούν-ουμε???

:wave2:

catmaster
11/06/2009, 16:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από mparmpanik
στο σεργιανι μου στα διαφορα φορα...

ο καθένας από μας κοιτάζει να γίνει αποδεκτός μέσα σε ένα συνονθύλευμα ιντερνετικής παρτούζας να πω εγώ λίγο διαφορετικά ...


politically correct χρήστες , αριστεροί της π@υτσας wannabe αντιεξουσιαστές , ψυχανώμαλα τυπάκια, γαμιάδες και γαμημένοι , μπήχτες και αδερφές , κλώνοι του γκεβάρα , τιμόνια που δεν μιλάνε , κουλοί που μιλάνε , μοντς καβαλημένοι που νομίζουν ότι έπιασαν τον παπά από τα balls ,μοντς που είναι σοβαροί , μοντς που το παίζουν σοβαροί , τσάτσοι , γλύφτες , κατίνες και κουτσομπόλες επί παντός επιστητού , πισώπλατοι μαχαιρομπήχτες, αστεία παιδιά , σοβαρά παιδιά , σαχλαμάρες παιδιά, μουνάρες , μπάζα , μέτριες , αγοράκια που θέλουν να γαμήσουν , κοριτσάκια που θέλουν να γαμήσουν , μηχανικοί , μάστορες , μάστουρες , άρρωστοι με το τόπι και με κάθε τόπι τους , ζάκια δήθεν , ζάκια for real , πισταδόροι της πίστας , πισταδόροι της φράπας , εγωιστές , δούλοι , παραγιοί , τυχάρπαστοι , νταβατζήδες , λωποδύτες και παραχαράκτες




και κάπου εκεί μέσα παίζουμε μπάλα ... βασικά έτσι μου ' ρθε πάνω στη φάση μου ...

TROOPER
11/06/2009, 16:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από catmaster
].......και κάπου εκεί μέσα παίζουμε μπάλα ... βασικά έτσι μου ' ρθε πάνω στη φάση μου ...

γουσταρω φαση !!!!!!:beer: :beer: :beer: :beer:

mparmpanik
11/06/2009, 16:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
απο φετος στο ανθολογιο της 5ης δημοτικου

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


κατσε βρε αδελφε, μην με πετας στα δυσκολα..

ας το ξεκινησουμε απο την πρωτη!

blackbusa
11/06/2009, 16:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από catmaster
...



Ξεχασες τους 'ΑΧΑΡΙΣΤΟΥΣ''...

:wave2:

Tpap
11/06/2009, 16:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από catmaster
ο καθένας από μας κοιτάζει να γίνει αποδεκτός μέσα σε ένα συνονθύλευμα ιντερνετικής παρτούζας να πω εγώ λίγο διαφορετικά ...


politically correct χρήστες , αριστεροί της π@υτσας wannabe αντιεξουσιαστές , ψυχανώμαλα τυπάκια, γαμιάδες και γαμημένοι , μπήχτες και αδερφές , κλώνοι του γκεβάρα , τιμόνια που δεν μιλάνε , κουλοί που μιλάνε , μοντς καβαλημένοι που νομίζουν ότι έπιασαν τον παπά από τα balls ,μοντς που είναι σοβαροί , μοντς που το παίζουν σοβαροί , τσάτσοι , γλύφτες , κατίνες και κουτσομπόλες επί παντός επιστητού , πισώπλατοι μαχαιρομπήχτες, αστεία παιδιά , σοβαρά παιδιά , σαχλαμάρες παιδιά, μουνάρες , μπάζα , μέτριες , αγοράκια που θέλουν να γαμήσουν , κοριτσάκια που θέλουν να γαμήσουν , μηχανικοί , μάστορες , μάστουρες , άρρωστοι με το τόπι και με κάθε τόπι τους , ζάκια δήθεν , ζάκια for real , πισταδόροι της πίστας , πισταδόροι της φράπας , εγωιστές , δούλοι , παραγιοί , τυχάρπαστοι , νταβατζήδες , λωποδύτες και παραχαράκτες




και κάπου εκεί μέσα παίζουμε μπάλα ... βασικά έτσι μου ' ρθε πάνω στη φάση μου ...


Σωστόστ ο Άκης...για μιά ακόμη φορά. :wave2: :beer: :beer:


Φίλε Άκη, μόνο να προσθέσω και κάτι:

υπάρχουν και κάποιοι που δεν δίνουν δεκάρα αν γίνουν αποδεκτοί ή όχι...

gixxerpap
11/06/2009, 17:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από mparmpanik
στο σεργιανι μου στα διαφορα φορα, αποκομωντας και συσσωρευοντας
αυτό που λενε πειρα, προσπαθησα να φωτογραφισω τις διαφορουμικες συμμετοχες με τις οποιες διασταρωθηκα με το παρακατω κειμενο, ελπιζοντας ότι καποια στιγμη θα παψει να είναι επικαιρο.
Μεχρι στιγμης η ελπιδα αποδεικνυεται φρουδα αποδεικνυοντας ότι η ιστορια (κάθε ιστορια) επαναλαμβανεται.

Καλησπερα σας και οι εκτιμησεις δικες σας.


ομοιος, ομοιω αει βελαζει..

Στο οργασμικο φορουμιστικο τοπιο, εμεις, οι οντοτητες του φωτος και του σκοτους
συναγωνιζομαστε με αγαπη και μισος να δρεψουμε τα σταφυλια της οργης και της συνδικτιακης αποδοχης.
Παροντες, αποντες, επαναστατικοι, αιρετικοι, ενιοτε τυποποιημενα ερωτικοι, γυμνοι, αμωμοι και ασπιλοι,
αντιστεκομαστε στα πονηρα κελευσματα των φορουμικων καιρων, και ως μοναχικοι δονκιχωτιδες εξακοντιζουμε
τα δικα μας μηνυματα στην αρενα του μισους και του αιματος.
Η φημη μας ξεπερνα τα στενα συνορα και γινεται διαφορουμιστικη,αποκτωντας φαν θαυμαστων αλλα και επικριτων.

Αντιμαχομαστε νεα ειδωλα που εποφθαλμιουν τη θεση των παλιων που γερασανε και κανενα ντοπινγκ δεν τα σωζει,
κανενα λιφτινγκ δεν μπορει να κρυψει τη ματαιοδοξια τους.
Τους νεους ακροβατες που επιχειρουν το μοιραιο αλμα σε ζωντανη συνδεση.
Λιγος ερωτας, λιγη θλιψη, λιγος ηρωισμος, καμποσο μεγαλειο, μπολικη ευθιξια και ασυστολη μεγαλοσυνη χαρακτηρα,
πονος, αιμα, αναζητηση δικαιοσυνης, τιμιοτητα, ειλικρινια, σπαραγη, απλετη προσφορα συναισθηματος, απαστραπτουσες προσωπικοτητες.

Ειναι κι αυτοι εμεις κι οπως και εμεις, σχεδον διαφανεις.
Ομοιοι ομοιω, δεν εγκαλουνται να απολογηθουν, ουτε νιωθουν την αναγκη να απενοχοποιηθουν.
Eιναι κι αυτοι γυμνες αληθειες, πρωτοσελιδοι ερωτες, μαχητες της εκπτωσης των αξιων, θεματοφυλακες της ηθικης,
προστατες του ατιμασμενου κορμιου της συνειδησης, αναζητητες της σωτηριας της ψυχης, ηρωικοι και πενθιμοι.

Στο φορουμιστικο γιγνεσθαι δοκιμαζονται οι αντοχες , γινονται ολοι ταυτοχρονα θυτες και θυματα των συμβιβασμων ,
της αποδοχης προαναγγελθεντων οριων και της προκατασκευσμενης ηθικης,
εναγκαλιαζοντας τον καθωσπρεπισμο της οθονης και την υποκρισια των ημερων.
Αντικατοπτρισμος του κοινωνικου βαμπιρισμου στο μαγικο καθρεφτη των ψευδαισθησεων και των παραισθησεων
ενος μικροκοσμου που ευνουχιζεται, εκπορνευει και εκπορνευεται, ναρκισσευομενος.

στα ελληνικά δε σου ΄βγαινε το κείμενο, έτσι?

manhunter
11/06/2009, 17:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
Ξεχασες τους 'ΑΧΑΡΙΣΤΟΥΣ''...

:wave2:

Και τον Περπιράκη ξέχασες

:lol: :lol: :lol: :lol:

EVI
11/06/2009, 17:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από manhunter
Και τον Περπιράκη ξέχασες

:lol: :lol: :lol: :lol:

:bigcry: :rotflmao: :lol:

filipp0s
11/06/2009, 19:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
Ξεχασες τους 'ΑΧΑΡΙΣΤΟΥΣ''...

:wave2:

και τους μεθυσους, τους αμανικους, τους απατεώνες...

:wave2:

gcrook
12/06/2009, 00:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από catmaster
ο καθένας από μας κοιτάζει να γίνει αποδεκτός μέσα σε ένα συνονθύλευμα ιντερνετικής παρτούζας να πω εγώ λίγο διαφορετικά ...


politically correct χρήστες , αριστεροί της π@υτσας wannabe αντιεξουσιαστές , ψυχανώμαλα τυπάκια, γαμιάδες και γαμημένοι , μπήχτες και αδερφές , κλώνοι του γκεβάρα , τιμόνια που δεν μιλάνε , κουλοί που μιλάνε , μοντς καβαλημένοι που νομίζουν ότι έπιασαν τον παπά από τα balls ,μοντς που είναι σοβαροί , μοντς που το παίζουν σοβαροί , τσάτσοι , γλύφτες , κατίνες και κουτσομπόλες επί παντός επιστητού , πισώπλατοι μαχαιρομπήχτες, αστεία παιδιά , σοβαρά παιδιά , σαχλαμάρες παιδιά, μουνάρες , μπάζα , μέτριες , αγοράκια που θέλουν να γαμήσουν , κοριτσάκια που θέλουν να γαμήσουν , μηχανικοί , μάστορες , μάστουρες , άρρωστοι με το τόπι και με κάθε τόπι τους , ζάκια δήθεν , ζάκια for real , πισταδόροι της πίστας , πισταδόροι της φράπας , εγωιστές , δούλοι , παραγιοί , τυχάρπαστοι , νταβατζήδες , λωποδύτες και παραχαράκτες




και κάπου εκεί μέσα παίζουμε μπάλα ... βασικά έτσι μου ' ρθε πάνω στη φάση μου ...

Ξεχασες τον Κωστα αλλα αφου ανεφερες ολους τους αλλους χαλαλι σου.....:hypnotize :uplate: :hypnotize

Λεωνίδας
12/06/2009, 08:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από filippos650
και τους μεθυσους, τους αμανικους, τους απατεώνες...

:wave2: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: