PDA

View Full Version : Παραληρημα moto gp



MUSTILI
26/05/2009, 20:32
Ένοιωθα ότι Taka-hashi, όλα γύρω μου κοκκινιζαν σαν να είχαν κατέβει οι Rossi που λέγαμε παλιά, θε μου σχωρα με. Η τρομαρα μου για αυτό το όνειρο με έκανε και Pedrosa στο κρεβάτι. Ολόκληρα σαββατοκύριακα με αυτούς τους οδηγούς να προσπαθούν να προσπεράσουν στην παραλιακη τους λουόμενους και να μην μπορούν να πάνε ούτε Λούτσα, ούτε Ωρωπό. Τα νέα για την ΑΕΚ του Lorenzo ήταν άσχημα αλλά λίγο με ένοιαζε. Εγώ ΠΑΟ είμαι. Όλο το χειμώνα οι γαύροι ήταν αραχτοι στον Canepa (έχω δυσλεξία, Canape έπρεπε να γράψω) και εγώ εδώ καλοκαιράκι να τρομάζω από το όνειρο ενώ όλα φαίνονταν πρίμα. Νομίζω πως μου έλειπε λιγο Kallio γι αυτό έφαγα κάτι αλμυρό και εκατσα να δω μια ταινία του Edwards. Κάποιο ράδιο έπαιζε δυνατά «Δεν υπάρχουν Angelis σου λέω». Παρήγγειλα και 2 D(St)oner απ’όλα και ρεύτηκα την ολλανδική μπυριτσα του DIA την φημισμένη Vermeulen. Ο φίλος μου από το Ισραηλ ο Elias μου έστειλε το νέο του τραγούδι Love with a fairytale, γραμμένο για βιολί σε Do vizioso. Γαματο! Φόρεσα την τσάντα Nicky (Hayden) που είχα από το γυμνάσιο και βγήκα να χαρώ την μέρα. Μπροστά μου βρέθηκαν Cap(oi)i rossi που τους τα πα ένα χεράκι για την ΤΣΣΚΑ, έδωσα τα ρούχα για πλύσιμο στο φτηνό (Me)landri της γειτονιάς, έφαγα ένα πεινιρλι στο Tos(t)eland ενώ στο ΣΚΑΙ ο Gibernau περναγε στην τελευταίο στροφή τον De Puniet και έβγαινε πρωταθλητής.

Δικο μου, εχει αναρτηθει στο fightclub.gr στα παραληρηματα

vangelis 64
26/05/2009, 20:52
:a20: :a20: :a18: :a18: :a19: :a19: :a19: :a46: :a46: :a46:

JAD
27/05/2009, 10:54
:a19: :a19: :beer: :beer:

alximistis
27/05/2009, 11:41
θεικό!!!!!! :)