PDA

View Full Version : Σιλικονουχα grip



metaltheo
27/05/2009, 13:02
Ξερει κανεις που μπορω να βρω(σε μαγαζι). Ευχαριστω:)

DeusEx
27/05/2009, 14:06
εγω τα πηρα απο μοναστηρακι, κατω κατω εκει που εχει μαγαζακια με πραγματα για μηχανες

22ε harris

metaltheo
27/05/2009, 23:00
thanx φιλος

banditgr
28/05/2009, 12:34
ta poulane sxedon olla ta a3esouaradiko/antalaktikadika...synhthos einai ths Harris (me diafora logotypa) kai pezoun gyro sto 20riko ...(ta magazia ston peiraia arathymos,halaris klp sigoura exoun)

manos_korg
01/06/2009, 16:24
θα βρεις και στον τογιελο στης 3 γεφυρες. εγω τα ειχα παρει απο εκει.

grgasteus
05/07/2009, 21:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από manos_korg
θα βρεις και στον τογιελο στης 3 γεφυρες. εγω τα ειχα παρει απο εκει.

το αβαταρ σου έχει λάθος μηχανή νομίζω. Όποια πέτρα και αν σηκώσω θα σε βρώ.
Ποιά grip έβαλες;

manos_korg
06/07/2009, 00:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από grgasteus
το αβαταρ σου έχει λάθος μηχανή νομίζω. Όποια πέτρα και αν σηκώσω θα σε βρώ.
Ποιά grip έβαλες; καλως το φιλο γιωργο! Η φωτο του αβαταρ ειναι η προηγουμενη μοτο που ειχα. Αυτην εδωσα ανταλαγη και τσιμπησα το μωρο. Στην προηγουμενη ειχα βαλει σιληκονουχα grips της harris. Στο μωρο μαλλον δεν θα τα αλλαξω γιατι σου δινουν την αισθηση χοντρητερης λαβης και δεν με ειχε πολυ βολεψη.:beer:

grgasteus
07/07/2009, 23:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από manos_korg
καλως το φιλο γιωργο! Η φωτο του αβαταρ ειναι η προηγουμενη μοτο που ειχα. Αυτην εδωσα ανταλαγη και τσιμπησα το μωρο. Στην προηγουμενη ειχα βαλει σιληκονουχα grips της harris. Στο μωρο μαλλον δεν θα τα αλλαξω γιατι σου δινουν την αισθηση χοντρητερης λαβης και δεν με ειχε πολυ βολεψη.:beer:
πέφτεις μπροστά και μπυδιάζει το χέρι σου ή κατι άλλο;

manos_korg
08/07/2009, 12:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από grgasteus
πέφτεις μπροστά και μπυδιάζει το χέρι σου ή κατι άλλο; οχι απλα επειδη ειναι πιο παχυ το χερουλι απο το μαμα σου δινει την αισθηση πιο χοντρης λαβης και δεν με πολυ βολεψε εμενα.