PDA

View Full Version : valter moto my ass ... που ειναι η πινακίδα? οεο?



road spirit
27/05/2009, 21:06
πάω να φύγω που λέτε χτες βράδυ, βάζω μπρος, φοράω κράνος κλπ... και πριν ανέβω στο μοτόρι πως μου ήρθε και κοιτάζω πισω και άφαντη η πινακίδα ! η βάση valter moto είχε κόψει και άντε γεια...

το τι μπινελίκι έπεσε $%^&#$%^&(()_(@%$ ....

ήμουν τυχερός διπλά, αφενός γιατί δεν σκότωσα κάνα χριστιανό (ελπίζω δλδ), αφετέρου γιατί ξαναπερνώντας απο τη διαδρομή που είχα κάνει μερικές ώρες πριν, τη βρήκα τη πινακίδα με τη βάση της στην άκρη του δρόμου...

έχουν παίξει και άλλα ποστ με κομμένες βάσεις, οπότε το νου σας ...

McTalas
28/05/2009, 11:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
πάω να φύγω που λέτε χτες βράδυ, βάζω μπρος, φοράω κράνος κλπ... και πριν ανέβω στο μοτόρι πως μου ήρθε και κοιτάζω πισω και άφαντη η πινακίδα ! η βάση valter moto είχε κόψει και άντε γεια...

το τι μπινελίκι έπεσε $%^&#$%^&(()_(@%$ ....

ήμουν τυχερός διπλά, αφενός γιατί δεν σκότωσα κάνα χριστιανό (ελπίζω δλδ), αφετέρου γιατί ξαναπερνώντας απο τη διαδρομή που είχα κάνει μερικές ώρες πριν, τη βρήκα τη πινακίδα με τη βάση της στην άκρη του δρόμου...

έχουν παίξει και άλλα ποστ με κομμένες βάσεις, οπότε το νου σας ...
Γιαννη να την πας απο εκει που την πηρες να ζητησεις να στην αντικαταστησουν.
εγω ετσι εκανα με την barracuda γιατι μου κοπικε στους 8 μηνες.

devil's animal
28/05/2009, 12:01
ηλεκτροκολληση και εξτρα λαμακι για ενισχυση σε μαστορα που ξερει.

μια απο τα ιδια και για την δικια μου valter moto αλλα μετα απο τις παρεμβασεις του κυρ-Γιαννη (του πατερα μου, ντε!!) :lol: δεν εχω αντιμετωπισει κανενα προβλημα και με ταχυτητες ΠΟΛΥ πανω απο το οριο...
:beer: :beer: :beer: :beer:

McTalas
28/05/2009, 12:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
ΠΟΛΥ πανω απο το οριο...


σιγα....






....



:lol: :lol: :lol:

devil's animal
28/05/2009, 12:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από McTalas
σιγα....






....



:lol: :lol: :lol:

εσενα σου εχω πει....

















μην σε βρω πουθενα ξεμπαρκο γιατι σου'χω ραψει κουστουμακι σενιο!!:winka:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

McTalas
28/05/2009, 12:13
εχε χαρη που ειμαι κουλος,

αλλιως θα σου εδειχνα εγω !!! (χλαπατσας voice !!)


:lol: :lol: :lol: :lol:

DeusEx
28/05/2009, 12:27
:lol:

σορρυ που γελαω, αλλα την δικια μου βαση την πηρα απο ebay και ειναι σταθεροτατη ! και την πλερωσα γυρω στα 30-35ε με μεταφορικα απο ιταλια και οχι κατι 100αρες που ζητανε εδω για την VM.

Με ταχυτητες οριακες.

:wave2:

EVI
28/05/2009, 12:47
λολ εχει ξαναγινει πολλες φορες Γιαννη το ιδιο πραγμα

GIXXERAKIAS
28/05/2009, 13:08
:eyepop: Παω να δω αν εχω ακομα πινακιδα...:look:

EVI
28/05/2009, 13:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
:eyepop: Παω να δω αν εχω ακομα πινακιδα...:look:



ΤΙ????????ΕΧΕΙΣ ΠΙΝΑΚΙΔΑ????????

:a53:



κουλαδι :a029: :a029: :a029: :a029:


:lol: :p

road spirit
28/05/2009, 14:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από DeusEx
:lol:

σορρυ που γελαω, αλλα την δικια μου βαση την πηρα απο ebay και ειναι σταθεροτατη ! και την πλερωσα γυρω στα 30-35ε με μεταφορικα απο ιταλια και οχι κατι 100αρες που ζητανε εδω για την VM.

Με ταχυτητες οριακες.

:wave2:

το θέμα μας δεν είναι απο που αγοράστηκε και πόσο, το θέμα είναι ότι οι βάσεις αυτές σπάνε...

τη δικιά μου την είχα περίπου 2 χρόνια (ίσως κάτι λιγότερο, πραγματικά δεν θυμάμαι ακριβώς) και έχει κάνει αρκετά χιλιόμετρα...

τεσπα, επειδή το μαγαζί από όπου είχε αγορασθεί έχει κλείσει πλέον, μίλησα πριν λίγο με τον αντιπρόσωπο (Βασσαλος). Παρόλο που τους είπα ότι δεν έχω απόδειξη αγοράς - μετά απο 2 χρόνια - ήταν ευγενικότατοι στο τηλέφωνο και μου είπαν να περάσω απο εκεί να τακτοποιήσουν το θέμα

+1 στον αντιπρόσωπο λεπον (κάτι μου λέει ότι το ξέρουν το θέμα πολύ καλά πάντως :lol: )

makis206
28/05/2009, 14:27
Δεν σας πάνε οι μαμίσιες παλιοκάγκουρες !:D

Τα μαρσπιέ τα τσεκάρατε; Βρίσκονται εκεί που τ'αφήσατε;:lol:

TROOPER
28/05/2009, 15:11
αντε γιαννη και στην επομενη με ταιρ απ :smokin:

OldMan
29/05/2009, 11:25
Γιατί έχω την εντύπωση ότι η πινακίδα κόπηκε πάνω στο καπάκι που ακολούθησε την υπέρμετρου ζήλου σούζα ....??? :smokin: