PDA

View Full Version : Prive Track Day @ Μεγαρα - Κυριακη 24/4



SF
12/04/2005, 18:16
Final notice

24 Απριλίου, Κυριακή. Το πρώτο PRIVE track day μας. Υπάρχουν κάποιες διαθέσιμες θέσεις για εκείνη την ημέρα, οπότε ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ξεχωριστά.

Όποιος γουστάρει μια Κυριακή πίστα, από τις 9:00 το πρωί μέχρι ό,τι ώρα νυχτώσει, σε ένα "κλειστό" περιβάλλον, παρέα με άλλους 59 και ΜΟΝΟ, σε γκρουπάκια των 20 ή και μικρότερα, παίρνει τηλέφωνο στο 694-6791459 (Δημήτης -falco).

ΤΙΜΗ €75,00

AGAIN: Εμειναν κάποιες θέσεις κενές γιατί εκείνη την ημέρα κάποια παιδιά δεν μπορούν να έρθουν. ΔΕΝ ΕΙΣΤΕ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΙ ΝΑ ΕΡΘΕΤΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΑΛΛΑ 2 TRACK DAYS. Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΑΠΡΙΛΙΟΥ!

Σας ενημερώνω επίσης πως όταν συμπληρωθεί ο αριθμός των 60 συμμετεχόντων, η λίστα κλείνει και τέλος!



Επίσης μερικές τελευταίες σημαντικές πληροφορίες:


Mia akomi ipen8imisi - teleutaia eukairia gia

A. Osous den exoun ksanampei pista.
Me liga atoma na girnane mazi tous, pio empeirous odigous mazi, mesa ki eksw apo tin pista
gia voi8ia (grammes, prosperasmata...klp)

B. Neous agwnizomenous i osous 8a i8elan i skeftontai na lavoun meros kapoia stigmi.
8a exoume mazi mas 4-5 agwnizomenous pou 8a mporesoun na katsoun mazi sas wste na
veltiwsete to girologio sas (oxi se xrono.... alla se tropo!!!)

C.Osous 8eloun na exoun tin pista gia 10+eikosalepta dia8esima!!!!!(gia ka8e katigoria)
Apo to prwi (9:00 gia tous neous-10:00+gia tous pio empeirous-10:30 gia tous poli empeirous)
MEXRI NA NYKTWSEI... girnate oso kai opote 8elete.... mia pista pou 8a ti moirazeste me elaxista
atoma sinxronos!

Times:
75 euro gia mia kiriaki (24/4)
200 euro gia 3 Kiriakes (den simpeftoun me agwnes taxititas/motard)

Simeiwseis:
- 8a exoume as8enoforo (kai 2o stand by) kai giatrous mesa stin pista
- epipleon i pista 8a ka8aristei nwris to prwi OLOKLIRI (kai ektros agwnistikis grammis)
- Eimaste mia parea filiki, oi perissoteroi gnwstoi metaksi mas
- Kaneis den vgazei kerdos! ta xrimata einai oti mas zitisan dia tis simmetoxes
- Pi8anotita (poli megali) gia fotografo.... (to sizitame)
- Telos se periptwsi pou kapoios kanei epanilimenes kagkouries kai den simorfonetai me tis logikes apaitiseis tis pistas.... 8a exete tin ikanopoiisi na simmetasxete sto fatouro pou 8a faei kai to petagma tou eksw apo ta megara! :D

SF
14/04/2005, 21:33
Έκλεισε κι ο φωτογράφος!

Τι άλλο θέλετεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε?

:lol: :wave2:

KaTaNaS
15/04/2005, 09:04
EGW TO EXW PEI,


AN KAPOIOS DEN EXEI PROBLHMA NA XASEI TA LEFTA MIAS BOLTAS (MAZI ME BENZINES, MASA, KAFEDES)


DEN PAIZETAI H EMPEIRIA THS WS ANW ORGANWSHS.




ALLWSTE MAKROPROTHESMA AN TO BLEPEI KANEIS, EINAI ENA BHMA GIA NA ALLAJEI TO KATESTHMENO STH MONADIKH "PISTA" KONTA STHN ATHINA!



MPOREIS NA BALEIS AYTOKINHTO MESA ME 45 EYRW, KAI GIA MHXANAKI SOY ZHTANE OSA THELOUN!



TOYLAXISTON TWRA THA EIMASTE METAJY GNWSTWN, XWRIS NTROPES KAI INTRIGKES!


XWRIS NTIBES TOY XWROY!




OSOI ANABATES EISASTE APEIROI, EINAI AKOMH MEGALYTERH EYKAIREIA GIA ESAS.



THE CHOICE IS YOURS

free rider
15/04/2005, 15:10
ρε γμτ...εχω μόνο μια βδομάδα να πάω στην yamaha να πάρω ελαττήρια συμπλέκτη και να κατέβω στο wintex για μανιτάρια motrex...

ρεεε

με τρέχετε λέμε ασχημα...

δεν προλαβαίνουμε ρεεεε

:cool: :cool:

Tigas
15/04/2005, 15:26
ΚΑΛΑ ΟΛΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΝΤΟΣ ΠΙΣΤΑΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ:confused:

ΕΓΩ ΘΑ ΕΡΘΩ ΝΑ ΣΑΣ ΤΡΑΒΑΩ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ:smokin:

free rider
15/04/2005, 15:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ΚΑΛΑ ΟΛΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΝΤΟΣ ΠΙΣΤΑΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ:confused:

ΕΓΩ ΘΑ ΕΡΘΩ ΝΑ ΣΑΣ ΤΡΑΒΑΩ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ:smokin:

και γιατί δεν μπαίνεις μέσα???

:confused: :confused:

free rider
15/04/2005, 15:33
περισσότερο για την εμπειρία στο λέω...

Tigas
15/04/2005, 15:39
ΕΧΩ ΜΠΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΕΤΟΙΕΣ ΠΡΙΜΟΥΡΕΣ ΠΡΙΝ 3-4 ΧΡΟΝΙΑ
75 ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΩΡΕΣ ΤΟΥΣ ΟΙ ΚΟΠΑΝΟΙ ΚΙΟΛΑΣ ΠΟΥ ΑΠΟ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΜΗΔΕΝ.

idi
15/04/2005, 15:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ΕΧΩ ΜΠΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΕΤΟΙΕΣ ΠΡΙΜΟΥΡΕΣ ΠΡΙΝ 3-4 ΧΡΟΝΙΑ
75 ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΩΡΕΣ ΤΟΥΣ ΟΙ ΚΟΠΑΝΟΙ ΚΙΟΛΑΣ ΠΟΥ ΑΠΟ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΜΗΔΕΝ.

το οργανωνουν παιδια απο το μοτο μαγκ δεν ειναι "ανοιχτη πιστα"

εχουν κανει αρκετα καλη δουλεια

Tigas
15/04/2005, 15:45
ΜΜΜΜΜΜΜ ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΑΥΤΟ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΧΑΛΙ

free rider
15/04/2005, 16:00
τώρα αυτό είναι κάτι που θα φανεί...

και δεν θα έχουμε να κάνουμε με αγνώστους και απρόσωπες διοργανώσεις..

ας περιμένουμε καλύτερα να το δούμε..

Nikos988
15/04/2005, 16:17
Να διευκρινήσω και εγώ, ότι όλα ξεκίνησαν από μία παρέα που ορθά σκεπτόμενοι, είπαν να μαζευτούν μερικά άτομα που θέλουν να πάνε πίστα και να κλείσουν οι ίδιοι την πίστα χωρίς μεσάζοντες.
Στην αρχή ήταν για 6 Κυριακές αλλά μετά το κάνανε για 3.
Τα παιδιά αυτά και ειδικά ο Falco, έχουν ρίξει πολύ τρέξιμο και αναλάβανε ευθύνες με κίνδυνο να εκτεθούν, ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΟΦΕΛΟΣ!!!!!
Βρήκαν ασθενοφόρο και γιατρό, έχουν κανινίσει να καθαρίσουν μόνοι τους την πίστα, και γενικά έχουν τρέξει και τους αξίζει Ένα ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ για την όλη προσπάθεια, άσχετα με το βαθμό επιτυχίας.
Η επιτυχία του όλου εγχειρήματος, εξαρτάται από την συνεργασία όλων όσων βρεθούν εκείνη την ημέρα στην πίστα.
Εύχομαι πραγματικά να το διασκεδάσουν όλοι και να περάσουν πολύ όμορφα και με ασφάλεια.

988

free rider
15/04/2005, 16:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nikos988
Να διευκρινήσω και εγώ, ότι όλα ξεκίνησαν από μία παρέα που ορθά σκεπτόμενοι, είπαν να μαζευτούν μερικά άτομα που θέλουν να πάνε πίστα και να κλείσουν οι ίδιοι την πίστα χωρίς μεσάζοντες.
Στην αρχή ήταν για 6 Κυριακές αλλά μετά το κάνανε για 3.
Τα παιδιά αυτά και ειδικά ο Falco, έχουν ρίξει πολύ τρέξιμο και αναλάβανε ευθύνες με κίνδυνο να εκτεθούν, ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΟΦΕΛΟΣ!!!!!
Βρήκαν ασθενοφόρο και γιατρό, έχουν κανινίσει να καθαρίσουν μόνοι τους την πίστα, και γενικά έχουν τρέξει και τους αξίζει Ένα ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ για την όλη προσπάθεια, άσχετα με το βαθμό επιτυχίας.
Η επιτυχία του όλου εγχειρήματος, εξαρτάται από την συνεργασία όλων όσων βρεθούν εκείνη την ημέρα στην πίστα.
Εύχομαι πραγματικά να το διασκεδάσουν όλοι και να περάσουν πολύ όμορφα και με ασφάλεια.

988

είναι βέβαια λογικό να υπάρχει γενικότερα ενας δισταγμός απο μεριά πολών φίλων εδω μέσα μια και δεν έχουν μπεί ξανά σε περιβάλλον πίστας..

νομίζω οτι είναι πολύ καλύτερο να γίνει αυτό για πρώτη φόρα μέσα σε λογική παρέας και οχι σε απρόσωπη διοργάνωση...

μια και σε βρήκα εδω μέσα ρε Νίκο μια ερρώτηξη να κάνω..
οι εικοσάδες δεν θα πρέπει λογικά να έχουν ξεκαθαριστεί ως τώρα ποιοί θα συμμετέχουν??

θα είχε μεγάλο ενθουσιασμό ασε το πείργμα που έχει να πεσει αν ανακοινονονταν ποιοί θα ήταν μαζί μεσα..



Χρήστος.



:beer: :beer: :beer:

Gandalf dr685sm
15/04/2005, 16:27
Θα προσπαθήσω και εγώ να παρευρεθώ μετά video-cameras για λήψη γυρολογίου αλλά και εκτρόπων ,όπως διάχυση κεφτέδων απο το κιβώτιο του Nίκου άνωθεν...χεχεχεχε...(τομάρι πάρε το κουτί μαζί γιατί θα πεινάσουμε εκεί)....

Η προσπάθεια όπως είπε και ο Νίκος δεν έχει καμία σχέση με κανένα φορέα...
Το όλο event έχει στηθεί απο τον Falco ,888 (τι έκανε ο γιός σου ρε φίλε στον αγώνα;) και φυσικά με συμμετοχή μικρή μεγάλη πολλών ακόμα ....

Πρόκειται για κάτι που έχει δαπανηθεί αρκετός κόπος και σίγουρα αξίζει να το στηρίξουμε , είτε μπούμε στην πίστα , είτε οχι....

Gandalf

Nikos988
15/04/2005, 16:28
Φίλε φριιιιιιιιιιιιι,

Δυστυχώς για μένα, εγώ δε θα λάβω μέρος. Αν τα καταφέρω όμως, θα έρθω για λιγο το πρωί απλά για να βοηθήσω όπου μπορώ.
Για τις 20άδες, αν δεν κάνω λάθος, πρέπει ήδη να έχουν καθοριστεί.
Περισσότερα μπορείς να ρωτήσεις τον Φάλκο.

988

Gandalf dr685sm
15/04/2005, 16:30
Τα group από όσο έχω μιλήσει με τον Falco δημιουργήθηκαν απο ενα βασικό ερωτηματολόγιο , λαμβάνοντας υπψιν την εμπειρία και την γνώση σε κίνηση στην πίστα...

Τονίζω οτι πραγματικά οι κάγκουρες θα υποχρεώνονται να βγούν έξω .... και οτι άλλο βάλει η φαντασία σας , απο εκεί και πέρα....χεχεχεχε....

Ελπίζω μόνο να μας κάνει καλό καιρό...

Gandalf

free rider
15/04/2005, 16:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nikos988
Φίλε φριιιιιιιιιιιιι,

Δυστυχώς για μένα, εγώ δε θα λάβω μέρος. Αν τα καταφέρω όμως, θα έρθω για λιγο το πρωί απλά για να βοηθήσω όπου μπορώ.
Για τις 20άδες, αν δεν κάνω λάθος, πρέπει ήδη να έχουν καθοριστεί.
Περισσότερα μπορείς να ρωτήσεις τον Φάλκο.

988

ok μαν ...

Nikos988
15/04/2005, 16:34
Gandalfieeeee,

Που χάθηκες ωρέ????
Γιατί μας άφησες μόνους στο ΜΒ?????
ΓΙΑΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ????????????????
ΚΑΚΟΥΡΓΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


988

Gandalf dr685sm
15/04/2005, 16:38
Τέτοιο ρεμάλι που είμαι , γενικά βολτάρω.... εδώ είδα φώς και μπήκα ... έχουν μαλακούς καναπέδες και έκατσα ...χεχεχεχε....

Για να είμαι ειλικρινής, φίλε, βαρέθηκα στο Μ/Β , μιας και σπάνια βλέπω κάτι που αξίζει σχολιασμού ή συζήτησης εκεί και την έκανα με "ελαφρά" για εδώ μέχρι να με βαρεθούν και να με ξαποστείλουν ...χεχεχεχε


Gandalf

Nikos988
15/04/2005, 16:41
Παίζει καφέ στο ΠΩΛΕΙΤΑΙ.
Εγώ ξεκινάω τώρα.
Αν θες, έλα. θα είναι και ο τεμπέλης!!!!


988

SF
18/04/2005, 10:42
. (ακυρον!)

idi
18/04/2005, 10:54
ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΠΙΕΣΟΜΕΤΡΟ ΣΤΗ ΠΙΣΤΑ Ή ΝΑ ΕΡΘΩ ΜΕ "ΠΙΕΣΕΙΣ ΠΙΣΤΑΣ"

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
18/04/2005, 13:51
θα εχουμε και χαπια για την πιεση για καποιους καπως μεγαλους σε ηλικια οπως εγω. αν θελεις θα σου δοσουμε και εσενα.

παντως μην ανησηχητε οι περισοτεροι γνωριζομαστε ματαξη μας και θα σχηματησουμε 20αδες που θα εχουμε κοινο στιλ οδηγησης και σε καθε γκρουπ θα υπαρχουν ρουφιανοι ( εγω πρωτος πρωτος ) που θα τα χωσουν χωντρα σε οποιον κανει μαλακια και δημιουργηση κυνδηνο για καποιον φιλο του. και δεν ντρεπομε να το πω. πανω απο ολλα θελω να φυγουμε ολλοι με χαμογελο απο την πιστα το βραδυ....

SF
18/04/2005, 13:57
Θα υπάρχει και λαστιχάς στην πίστα, και σίγουρα αρκετοί θα έχουν μανόμετρα.

Tigas
18/04/2005, 15:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΠΙΕΣΟΜΕΤΡΟ ΣΤΗ ΠΙΣΤΑ Ή ΝΑ ΕΡΘΩ ΜΕ "ΠΙΕΣΕΙΣ ΠΙΣΤΑΣ"

ΕΣΥ ΦΟΡΑ ΤΙΣ ΖΑΡΤΙΕΡΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΚΕΡΑΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ :beer:

illuminatios
18/04/2005, 17:30
Όλα καλά ρε παλιάνθρωποι, αλλα αυτό με τον καθαρισμο της πίστας.... ξέρω γω, με κάνει λίγο επιφυλακτικό... γιατι και πέρσυ που πήγα να καθαρίσω λίγο κάνοντας burn out με ένα σκουτεράκι, με έβαλαν να ξεκινήσω τελευταίος.....


:sun: :sun:

c u

toyota
19/04/2005, 15:11
Ρε παιδιά σε περίπτωση που έρθω να σας δω σαν θεατής θα μπορέσω να μπω μέσα -στις κερκίδες- ή θα πρέπει να πάω σε τίποτα κατσάβραχα για να δώ;

KaTaNaS
19/04/2005, 18:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από toyota
ή θα πρέπει να πάω σε τίποτα κατσάβραχα για να δώ;


xaxaxaxaxaxxa :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:




den exei katsabraxa ekei!!!:rotflmao:




oloi tha mporoun na mpoun mesa pezoi, ston xwro twn pits, de jerw an afhsoun kai stis kerkides (de briskw logo na mhn afhsoun!)


mhxanaki de tha mporei na mpei mea an den einai dhlwmeno sth lista twn symmetexontwn!



:wave2:

Gandalf dr685sm
19/04/2005, 18:25
Οι συμμετέχοντες να ετοιμαστούν για κερκίδα και στοιχήματα καθώς απο όσο μαθαίνω τόσο απο τους διοργανωτές αλλά και απο άλλα forum , θα έχει αρκετό κόσμο...

Εννοείται οτι θα γίνουν και όλα τα "ξόρκια" για να μην πέσει στάλα βροχής , όπως και όλοι οι κατσικοπόδαροι θα εκδιωχθούν με σκορδοβολίες.....


Gandalf

anco
19/04/2005, 18:50
Θα ερθω σαν θεατης λογο εργασιας....:bawl: :bawl: :bawl: :bawl:

Θα δουλευω βραδυ μεχρι τις 7 το πρωι.

Θα κοιμαμε μεχρι τις 15 :ZZZ: :ZZZ:

Και μετα αν ειναι θα ερθω να δω το show....



:wave2:

periklisk
20/04/2005, 00:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
και σε καθε γκρουπ θα υπαρχουν ρουφιανοι ( εγω πρωτος πρωτος ) που θα τα χωσουν χωντρα σε οποιον κανει μαλακια και δημιουργηση κυνδηνο για καποιον φιλο του. και δεν ντρεπομε να το πω. πανω απο ολλα θελω να φυγουμε ολλοι με χαμογελο απο την πιστα το βραδυ....

Ούτε εγώ ντρέπομαι.... Όποιος κάνει το ρόσι μέσα στην πίστα θα τα ακούσει και από μένα

free rider
20/04/2005, 07:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
Ούτε εγώ ντρέπομαι.... Όποιος κάνει το ρόσι μέσα στην πίστα θα τα ακούσει και από μένα

.............τον μπάροους???
:smokin: :smokin:

anco
20/04/2005, 07:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
.............τον μπάροους???
:smokin: :smokin:

Εσενα να μοιραζεις σοδες θα σε εχουμε και να ελεγχεις τις πιεσεις στα λαστιχα.

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

free rider
20/04/2005, 07:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από ancogsxr
Εσενα να μοιραζεις σοδες θα σε εχουμε και να ελεγχεις τις πιεσεις στα λαστιχα.

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


σόδες .....πορτοκαλάδες.......γύροι στη πίστααα!!!!!
:lol: :lol:




πελάαατες μουυυ...

ελάτε να πάρετε...

:lol: :lol:

SF
20/04/2005, 09:59
Υπάρχει κανείς που θα έρθει με κουτί, μπας και κάνει καμιά εξυπηρέτηση?

:D

periklisk
20/04/2005, 12:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
.............τον μπάροους???
:smokin: :smokin:

AXAXAXAAAA

εντάξει βρήκαμε ποιος θα κρατάει τις ομπρέλες! Βάλε μαγιό έτσι?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Runner Ducati
20/04/2005, 13:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
Ούτε εγώ ντρέπομαι.... Όποιος κάνει το ρόσι μέσα στην πίστα θα τα ακούσει και από μένα

Παιδια, εγω τον Ροσσι δεν τον κανω ποτε, αντε μεχρι Bayliss το πολυ, παω αργα γιαυτο βρισκομαι στις τελευταιες θεσεις της βαθμολογιας, μονο που πεφτω και ενιοτε παρασερνω κατα την πτωση και 5-6 μηχανακια................

μεινετε μακρια...........

:p :D :) :beer: :beer: :beer:

kostom
20/04/2005, 17:24
Ήδη έχεις χαρακτηριστεί
ώς ο βρόντακας των
Μεγάρων....:hypnotize :uplate: :lol:

free rider
22/04/2005, 00:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
AXAXAXAAAA

εντάξει βρήκαμε ποιος θα κρατάει τις ομπρέλες! Βάλε μαγιό έτσι?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ντεντ μπορώ...

θα με κάψει ο ήλιος...

:lol: :lol:

Alexander
22/04/2005, 14:03
Από τι ώρα θα μαζευτείτε και μέχρι τι ώρα θα κάτσετε; μπας και περάσουμε να σας θαυμάσουμε...

SF
22/04/2005, 15:01
ΠΦ εως ΤΦ :)

9πμ-όσο πάει (δύση)

GTZ750
22/04/2005, 15:30
παιδια μπορει να ερθω και εγω!!!!δεν σας λεω σιγουρα αν ειναι θα τα πουμε!!!!!:winka:

GTZ750
22/04/2005, 15:43
για να σας δω!!!!!!!οχι αομα για να κανω!!!θα γινει και αυτο καποια στιγμη!!!:beer: :beer: :beer: :beer:

SF
22/04/2005, 16:13
Για να δει έρχεται όποιος θέλει. Για να κάνει γκαααν-γκαααν έπρεπε να έχει δηλώσει συμμετοχή εδώ και καιρό.

Κι επειδή αν έρθεις, θα ψηθείς να μπεις την επόμενη :) :) :) ψάξε για τον Δημήτρη-falco (με Z750) και ζήτα info.

See you there :wave2:

periklisk
23/04/2005, 02:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
ντεντ μπορώ...

θα με κάψει ο ήλιος...

:lol: :lol:

άσε τα σάπια ρεεεεεεεε:lol:

SF
23/04/2005, 11:22
Από τις 2-2:30 σήμερα, και όσο πάει, πολυσυλλεκτικός κόφιτας στο Πωλείται των Εξαρχείων. Θα αναλυθούν τρέχοντα θέματα όπως:
- Θα χαλάσουν όλα τα ντουκάτι την Κυριακή?
- Θα αποφύγουμε το μικρόβιο ή θα θέλουμε πίστα ΚΑΘΕ Κυριακή?
- Θα γίνει υπερπανικός ή και γαμώ τους πανικούς?
- Οι γυναίκες θα παρατήσουν τα χρονόμετρα και θα πιάσουν πάρλα αναμεταξύ των?

κ.α.

b there

free rider
23/04/2005, 11:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από SF
Από τις 2-2:30 σήμερα, και όσο πάει, πολυσυλλεκτικός κόφιτας στο Πωλείται των Εξαρχείων. Θα αναλυθούν τρέχοντα θέματα όπως:
- Θα χαλάσουν όλα τα ντουκάτι την Κυριακή?
- Θα αποφύγουμε το μικρόβιο ή θα θέλουμε πίστα ΚΑΘΕ Κυριακή?
- Θα γίνει υπερπανικός ή και γαμώ τους πανικούς?
- Οι γυναίκες θα παρατήσουν τα χρονόμετρα και θα πιάσουν πάρλα αναμεταξύ των?

κ.α.

b there


να βάλω την φόρμα και νάρθω ή κάνω και σκέτος???

χαχαχααχα


αμα μπορέσω να ξεμπλέξω θα κατεύω...

:beer: :beer: :beer:

free rider
23/04/2005, 11:37
καλό θα ηταν να έφερνε κάποιος ενα κουτί να οργανωθούμε λίγο..

KaTaNaS
23/04/2005, 12:44
de jerw an tha prolabw, exw sxedio, koumpwsa prin kai thn tetrada kai douleyei roloi!


thelw na kanw ejaerwsh kai sta mprosta , ladakia tsekarisma!


mporei kai na prolabw twra pou to skeptomai! :wave2:

SF
23/04/2005, 13:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
καλό θα ηταν να έφερνε κάποιος ενα κουτί να οργανωθούμε λίγο..

Θα έρθω με support vehicle. Θα έχω μαζί εργαλεία, stand και ...γιατρό!

:wave2: :smokin:

free rider
23/04/2005, 13:24
και κάτι άλλο πιο σημαντικό..

υπάρχει πουθενά κανένα λινκ με το σχεδιάγραμμα της πίστας ...

να την μελετήσουμε λιγό και να μην πάμε στα τυφλά ...

free rider
23/04/2005, 13:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
de jerw an tha prolabw, exw sxedio, koumpwsa prin kai thn tetrada kai douleyei roloi!


thelw na kanw ejaerwsh kai sta mprosta , ladakia tsekarisma!


mporei kai na prolabw twra pou to skeptomai! :wave2:


τι παλεύεις ρε κάγκουρα??
:sun: :sun:

apav
23/04/2005, 14:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
και κάτι άλλο πιο σημαντικό..

υπάρχει πουθενά κανένα λινκ με το σχεδιάγραμμα της πίστας ...

να την μελετήσουμε λιγό και να μην πάμε στα τυφλά ...

Υπάρχει ΕΔΩ (http://www.4tsafetrack.gr/el/form/) μία μικρή φωτογραφία με το σχεδιάγραμμα της πίστας.

free rider
23/04/2005, 15:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από apav
Υπάρχει ΕΔΩ (http://www.4tsafetrack.gr/el/form/) μία μικρή φωτογραφία με το σχεδιάγραμμα της πίστας.

φίλε ευχαριστώ πολύ....

είναι πολύ κατατοπιστικό για να σκεφτώ τον τρόπο που θα οδηγήσω...

:beer: :beer: :beer:

θα βάλω την φωτό στο μοτο να την δούν όλοι οι φίλοι...

:beer: :beer: :beer:

free rider
23/04/2005, 15:40
παλικάρια ρίχτε μια ματιά ...


13314

KaTaNaS
23/04/2005, 16:05
.

KaTaNaS
23/04/2005, 16:07
..

KaTaNaS
23/04/2005, 16:10
Το λοιπόν, έχουμε και λέμε !



μπαίνουμε με πρώτη σπασμένη, δευτέρα σπασμένη , τρίτη ανοίγουμε και στο μισο γύρισμα του γκρίπ σηκωνουμε σώμα , κωλαράκι αριστερά , κορμό γερμένο δεξιά για να διατηρήσουμε το κέντρο βάρους σταθερό.


είμαστε στην Κ6 έχουμε ρίξει το μηχανάκι έχουμε ξανά μια δευτέρα μέσακαι ανοίγουμε γκάζι σταθερά κοιτώντας την Κ7 την οποία χτυπάμε στην κορυφή και κοιτώντας στο βάθος προς Κ8 μεριά αλλάζουμε σε τρίτη, σπάμε αυτή ώσπου να φτάσουμε στην Κ8 στην οποία μ[παινουμε ανοιχτά με το που σηκώνουμε το μηχαν΄΄ακι για να το ετοιμάσουμε για την Κ9 τσαρουχώνουμε μπροστινό κατεβάζουμε σε δευτέρα, νοιώθουμε τον χωρό του πίσω ελαστικού .


βουτιά στην Κ9 σπάμε την δευτέρα και ξανά φρένα για την Κ10 ηοποία θέλει πολύ κορυφή και να μην ανοιχτούμε πολύ στο άνοιγμα της διότη εμένα τουλάχιστον με την κλίση που μ[πορούσα να δώσω με ψιλοκαβάλαγε στο κέρμπ που έχουν φτιάξει επιπροσθετα στα αριστερά μετα την Κ10.

είμαστε στην μεγάλη ευθεία, μέχρι και τετάρτη προλαβαίνενιε να μπει!



στα 160 πρόλαβα να δώ το δικό μου! το γνωστό χορευτικό πρίν την Κ1 όπου και θέλει προσοχή υπερεκτίμησης φρένων , δίοτη έρχεσαι με πολλά! πέφτεις δεξιά βλέπεις μαύρη άσφαλτο απο το λάστιχο που έχει μείνει κάτω , δεν κουνάει ο τροχος με τίποτα και σε πορώνει ακόμη περισσότερο να σπάσεις τη δευτέρα υπο κλίση ακόμα!


φτάνουμε στις θεαματικές Κ3 και Κ4, η Κ2 είναι σα ευθεία που σε προσανατολίζει!

στη Κ3 μπαίενεις με τρίτη και σηκώνεις το μηχανάκι κατεβάζεις σε δευτερα , ανοίγεσαι κάργα στην Κ4 και κοιτάς επ[ίμονα μόνο μέσα ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΛΛΟΥ προς Κ5 μεριά έχεις ξεχάσει τι υπάρχει αριστερά σου φτάνεις Κ5 σηκώνεις ελάχιστα το μηχανακι και σπάς δευτέρα τρίτη υπο κλίση αφήνοντας την καλή σου να χορεύει απο πίσω!


και φτού απο την αρχή!



:) :) :)


μιλάμε θα αφυδατωθούμε απο την αδρεναλίνη! :D :wave2:

free rider
23/04/2005, 16:55
καλά Σταύρο είσαι άπαιχτος...

αντε ανυπομωνώ να γυρίσουμε παρέα...
like epidayros
u know??
χεχε...


α να μην ξεχάσω.
η μανέτα και το αντίβαρο είναι οκ...

SF
23/04/2005, 18:33
Εχμ.......

Ρε σεις....

Ρε!


Να θυμηθώ να σηκώσω το στάντ ρεεεεεεεε!

:smokin: :wave2: :smokin: :alien: :alien:

Gandalf dr685sm
23/04/2005, 20:11
Λοιπόν για τους αργοπορημένους.... που δεν εμφανίστηκαν στο Πωλείται...


Ξεκινάει το event 9.30 που θα μπούν οι rookies αλλά οι περισσότεροι θα είναι κατά τις 8.30 εκεί....
Θα υπάρχουν κάμερες στημένες 3-4 στην πίστα... 1 που θα μεταφέρει ο γραφών... Θα υπάρξει στάση "ελαστικών" για μέτρημα πιέσεων απο όσο γνωρίζω...Θα υπάρχει επαγγελματίας φωτογράφος που θα αναλάβει τις πόζες αγωνιζώμενων...

Παρακαλούνται όλοι όσοι δεν συμμετέχουν να αφήσουν τις μηχανές τους έξω απο την πίστα , για να μην υπάρχει η διαδικασία της "μπάρας" σε συνεχή βάση...

Αν κρίνω απο τον κόσμο που μαζεύτηκε στο "Πωλείται" , πρόκειται να γίνει πανικός απο την προσέλευση του κόσμου...

kostom
23/04/2005, 21:53
Για όσους ενδιαφέρονται
ακόμα μία φωτό της πίστας


13333

SF
23/04/2005, 23:32
κάτι ώρες και... ΣΗΜΕΡΑ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!

:sun: