PDA

View Full Version : ΑΧΡΗΣΤΕΣ....@#$##$$#$$



reinmeister
29/05/2009, 15:51
ΑΜΕΤΕ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΠΙΑ...

ναι ρε...για σας τις γυναικες οδηγους αυτοκινητων λεω...

πειτε με σεξιστη ,πειτε με οτι θελετε δεν αντεχω αλλο...καθε μερα κανω 50-100 χιλιομετρα μεσα στον κεντρο...ΣΤΑΝΤΑΡ καθε μερα τουλαχιστον μια μαλακισμενη,για να μην πω τιποτα βαρυτερο, θα παει να με σκοτωσει...και στις 10 που θα συναντησω τουλαχιστον οι 8 θα κανουν καποια μαλακια...

ειναι γεγονος,επιστημονικα τεκμηριωμενο πλεον,οτι δεν αντιλαμβανεστε ορθως,χωρο,χρονο,ταχυτητα λογω ελλειψης τεστοστερονης...υπαρχει μια αδυναμια συγκεντρωσης ομολογουμενως...και μην πεταχτει καμια ξυπνια εδω και μου πει "εγω οδηγω καλα" διοτι οι εξαιρεσεις υπαρχουν και λειτουργουν ως επιβεβαιωτικα των κανονων...

δεκτον και κατανοητον...δεν εχω την απαιτηση να ειστε σουμαχερ...αλλα ρε διολε ,αν δεν μπορειτε να διαχειριστειτε εναν ογκο 4χ2 παρτε συγκοινωνια,παρτε ταξι,καβαληστε κανα μηχανακι που το βλεπετε ολοκληρο και το παλευετε(μηχανοβια δεν με εχει ενοχλησει ποτε) η καθηστε σπιτι σας...

στις 100 οι 90 ειστε λιαν επιεικως για κλωτσιες, οι 5 το μετακινειτε σχετικα αξιοπρεπως και οι τελευταιες 5 το οδηγειτε...

εχετε γαμω το κερατο σας ενα οπλο ενος-δυο τονων στα χερια σας και το χρησιμοποιειται σαν ινδιανοι σε γιουρουσι...χαζολογατε ολη την ωρα κι οποιον παρει ο χαρος...

και το χειροτερο ολων ειναι οτι ειστε ζωα απο πλευρας συμπεριφορας...κανετε που κανετε την μαλακια,αντι να ζητησετε μια συγνωμη ,ανοιγετε το στομα σας και ξεχυνεται απο μεσα του βορβορος...

ο γυναικειος αλογος εγωισμος,που υπο συνθηκες τον λατρευουμε εμεις οι αντρες,(επι παραδειγματι ολες οι μαναδες αν τους βρισεις το παιδι,ακομη και ο μανσον να ειναι,θα σου βγαλουν το ματι με το κουταλι,) στην οδηγηση λειτουργει θανατηφορα...

οποτε εχω προσπαθησει να προσπερασω γυναικα με αυτοκινητο με μικρο περιθωριο χωρου και με εχει παρει χαμπαρι,εχει πατησει τερμα το γκαζι ,εχει καρφωσει το βλεμμα εμπρος κι οποιον παρει ο χαρος...

οταν σε μια συγκεκριμενη ειπα οτι εαν δεν εκοβα θα με σκοτωνε,με κοιταξε αναψοκοκκινισμενη και μου ειπε "ας μην πηγαινες να με περασεις"

αλλη μου ανοιξε στην μεση του δρομου την πορτα χυμα στα μουτρα και πριν με ξεκαρφωσουν απο το αυτοκινητο,ειχε κατεβει και ουρλιαζε"θα με σκοτωσεις"...

αλλη ,εχθες συγκεκριμενα, πανω σε πλατεια οδηγωντας εγω στο κεντρο του δρομου,πηγε να χωθει απο εσωτερικη κι αν δεν την επαιρνα χαμπαρι παρα πολυ απλα θα περνουσε απο πανω μου...σαν να μην υπηρχα...περνωντας διπλα μου,μου εχωσε και μια μουτζα,φωναζοντας "κανε στην ακρη ρε"...δηλαδη...

βιαζομαι και θα περασω...δεν θα κορναρω...αν με δεις ζεις...αν δεν με δεις σε παταω...

Ε Λ Ε Ο Σ...

τωρα τελευταια που τα κτηνοSUV ειναι της μοδας,εχετε παει ολες και εχετε παρει απο ενα...δεν την παλευετε που δεν την παλευετε ακομη και με τα smart και πατε και μου παιρνετε νταλικες...

ειστε κι εναμισυ μετρο οι περισσοτερες και θελετε σκαμπο για να δειτε πανω απο το τιμονι...

εκει πλεον αν παω πιο κοντα απο δυο μετρα, ρισκαρω περισσοτερο και απο τον pastrana σε backflip...

το χειροτερο ολων ειναι ,οτι εχω δυστυχεστατα μεγαλωσει με συγκεκριμενες αρχες που λενε,οτι ποτε δεν σηκωνουμε χερι σε πιο αδυναμο και κατ επεκτασιν ουτε κατα διαννοια σε γυναικα...επισης δεν τις βριζουμε ποτε...οποτε το μονο που κανω ειναι να βραζω στο ζουμι μου καθε φορα...καποια στιγμη ομως,μια και ειμαι ανθρωπος κι εγω,θα μου γυρισει το ματι αναποδα και καποια θα ματωσει ασχημα ,οπως εχουν αντιστοιχως και καμποσοι μαλακες αντρες σε παρομοιες περιπτωσεις...

εν κατακλειδι...κι εμεις κανουμε ενα σκασμο μαλακιες οδηγωντας...αλλα στους 100,οι 10 ειναι αχρηστοι,οι 50 υποφερτοι,οι 30 αξιοπρεπεις και οι 10 τιμονια...

ΕΣΕΙΣ ΣΤΟ 90% ΕΙΣΤΕ ΑΘΛΙΕΣ....

ουφ...τα πα και ξεθυμανα...:wave2:

υ.γ. επισης ,μην γυρισει καμια φιλη της παραπανω ξυπνιας και μου πει οτι τα περισσοτερα ατυχηματα προκαλουνται απο αντρες γιατι θα την βρισω ασχημα...αναλογικα με τον αριθμο γυναικων και αντρων οδηγων μας ριχνετε 500% στο κεφαλι...

cheos13
29/05/2009, 15:56
+ οτι αγαπας

cheos13
29/05/2009, 15:59
ΚαΛα Τα ΕιΠεΣ!!!





+ πολλα...παρα πολλα!!

TROOPER
29/05/2009, 16:00
αμα δε πηδαει ο ανθρωπος ολα του φταινε :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry:

devil's animal
29/05/2009, 16:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
οποτε εχω προσπαθησει να προσπερασω γυναικα με αυτοκινητο με μικρο περιθωριο χωρου και με εχει παρει χαμπαρι,εχει πατησει τερμα το γκαζι ,εχει καρφωσει το βλεμμα εμπρος κι οποιον παρει ο χαρος...

οταν σε μια συγκεκριμενη ειπα οτι εαν δεν εκοβα θα με σκοτωνε,με κοιταξε αναψοκοκκινισμενη και μου ειπε "ας μην πηγαινες να με περασεις"

αλλη μου ανοιξε στην μεση του δρομου την πορτα χυμα στα μουτρα και πριν με ξεκαρφωσουν απο το αυτοκινητο,ειχε κατεβει και ουρλιαζε"θα με σκοτωσεις"...

αλλη ,εχθες συγκεκριμενα, πανω σε πλατεια οδηγωντας εγω στο κεντρο του δρομου,πηγε να χωθει απο εσωτερικη κι αν δεν την επαιρνα χαμπαρι παρα πολυ απλα θα περνουσε απο πανω μου...σαν να μην υπηρχα...περνωντας διπλα μου,μου εχωσε και μια μουτζα,φωναζοντας "κανε στην ακρη ρε"...




της μικρης ψwλης της φταινε οι τριχες...:rolleyes:

ή αλλιως: αμα ειναι κουλος ο αλλος...:sad:


:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

reinmeister
29/05/2009, 16:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
αμα δε πηδαει ο ανθρωπος ολα του φταινε :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry:

δεν φταιω εγω...εσυ αποφασισες να το γυρισεις στις γυναικες με δικαιολογια οτι μπορεις πια να σε ποναω...:rotflmao: :rotflmao:

reinmeister
29/05/2009, 16:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
της μικρης ψwλης της φταινε οι τριχες...:rolleyes:

ή αλλιως: αμα ειναι κουλος ο αλλος...:sad:


:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

εσυ μωρη μετρολουγκρα ( απο το metrosexual για οσους δεν ξερουν) κανε τουμπεκι,γιατι θα σε ξανακανω βολτα,ξερεις με τι, και θα κανεις για μια ακομη φορα,τσισα,κακα κι εμετο μαζι...:lol:

manhunter
29/05/2009, 16:05
Όλες, μα όλες, θέλουν εκ νέου χαρτογράφηση.
Παράλληλο, και μια ολόσωμη, μπας και την παλέψουν.

Είναι απλά εξωγήινες, και έχουν άλλες συνήθειες από εκει που είναι.

Πάντως απο εχθές το απόγευμα, τα έχεις βάλει με τις γυναίκες μου φαίνεται εεεε
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

evvou
29/05/2009, 16:06
:lol: :lol: :lol: εξαλλος :lol: :lol: :lol:

ειμαι της αποψης πως οι γυναικες δε θα επρεπε να οδηγουν...και ας μην οδηγουσα ουτε εγω!

αυτες που οδηγουμε σωστα κ safe για τους γυρω μας πρεπει να ειμαστε 1 στις 50!!! ειναι τραγικη η κατασταση

TROOPER
29/05/2009, 16:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
δεν φταιω εγω...εσυ αποφασισες να το γυρισεις στις γυναικες με δικαιολογια οτι μπορεις πια να σε ποναω...:rotflmao: :rotflmao:

ονειρα θερινης νυχτος...σαν αυτα που πας σε ενα δρομο και τα κακομοιρα τα κοριτσακια σε κλεινουν και παν να σε σκοτωσουν...οχι οτι εισαι κουλομαρια :a43:

road spirit
29/05/2009, 16:09
Γάμησε τα είναι ... δε θα μπορούσα να τα πω καλύτερα.

Δεν αναφέρθηκες βεβαίως βεβαίως στο γεγονός ότι το κάνουν με μια φυσικότητα απερίγραπτη, συχνά με βλέμα κοτόπουλο και στο 99,99% των περιπτώσεων με κινητό στο ένα χέρι.

Χωρίς καμία υπερβολή, δεν έχω δει ποτέ γυναίκα στο τιμόνι που να μη μιλάει ταυτόχρονα στο κινητό. ΠΟΤΕ ! (τα τελευταία 2-3 χρόνια)

το πιο απίθανο δε, είναι όταν στο ένα χέρι παίζει κινητό, στο άλλο κάτι 2ο (πχ σύνεργα μακιγιάζ, τσαντάκι στο οποίο ψάχνουν εναγωνίως να βρούν κάτι) και ταυτόχρονα κάπως κάπου το τιμόνι ελέγχεται ...

Λεωνίδας
29/05/2009, 16:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
ρισκαρω περισσοτερο και απο τον pastrana σε backflip... :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

evvou
29/05/2009, 16:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
[B]οταν σε μια συγκεκριμενη ειπα οτι εαν δεν εκοβα θα με σκοτωνε,με κοιταξε αναψοκοκκινισμενη και μου ειπε "ας μην πηγαινες να με περασεις"
/B]

νομιζω πως η πιο κορυφαια ατακα απο γυναικα σε μηχανοβιο (κολλητο μου) ηταν οταν πηγε να τον στειλει στον αλλο κοσμο την ωρα που προσπαθουσε να την προσπερασει απο αριστερα...και σε φαναρι λιγο πιο κατω της λεει "πας καλα???? δεν βλεπεις τι εχεις γυρω σου?"

και η απαντηση??

"η προσπερασεις δεν γινονται απο αριστερα βλακα!"

κοκκαλο ο κολλητος :rotflmao: :rotflmao:

ρε σεις μη το ψαχνετε! δεν καταλαβαινουν ουτε τι σημαινει λωριδα....

τσακωθηκα με μια πατσαβουρα στην εθνικη που πηγε να με παρει μαζι της γιατι αποφασισε οτι θελει να βγει σε μια εξοδο ενω βρισκοταν στη μεσαια λωριδα! (εγω δεξια)

"καλα μωρη γελοια....(ειπα εγω)...θες απο τη μεσαια να βγεις στην εξοδο που ειναι τερμα δεξια?? (ηθελε αλλες 2 για να βγει!)"

"εισαι ηλιθια?!? στη λωριδα μου ειμαι δεν αλλαξα"

:hypnotize :hypnotize :hypnotize :hypnotize

devil's animal
29/05/2009, 16:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
εσυ μωρη μετρολουγκρα ( απο το metrosexual για οσους δεν ξερουν) κανε τουμπεκι,γιατι θα σε ξανακανω βολτα,ξερεις με τι, και θα κανεις για μια ακομη φορα,τσισα,κακα κι εμετο μαζι...:lol:


:blush:

δεν χρειαζεται να εξωτερικευεις την ζηλεια σου και δη δημοσια.

εσυ ακομα σ'εμενα δεν εχεις ανεβει,με το ιδιο,για να δουμε ποσα απιδια περνει ο σακος.
παλιοκουλομαρια.


ακου πηγα να την περασω και πατησε γκαζι και εκοψα...:lol: :rotflmao: :lol:

αμ'το αλλο, "κανε στην ακρη,ΡΕ!!" :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

παιξε κανα bridge ρε μ@λακα καλυτερα. ασε τα μηχανακια.γερασες και παραξενεψες.
:lol: :lol:

reinmeister
29/05/2009, 16:14
η κατασταση απλως δεν παλευεται...τις λατρευω τις αγαπω τις θελω ΑΛΛΑ....στην οδηγηση αυτοκινητου ειναι παναγια μου,χριστε μου κι αγιοι σαραντα μαζι...

reinmeister
29/05/2009, 16:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
:blush:

δεν χρειαζεται να εξωτερικευεις την ζηλεια σου και δη δημοσια.

εσυ ακομα σ'εμενα δεν εχεις ανεβει,με το ιδιο,για να δουμε ποσα απιδια περνει ο σακος.
παλιοκουλομαρια.


ακου πηγα να την περασω και πατησε γκαζι και εκοψα...:lol: :rotflmao: :lol:

αμ'το αλλο, "κανε στην ακρη,ΡΕ!!" :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

παιξε κανα bridge ρε μ@λακα καλυτερα. ασε τα μηχανακια.γερασες και παραξενεψες.
:lol: :lol:

εσενα μωρη,δεν σε ενοχλουν,διοτι

α) πας στον ιδιο ρυθμο

β)κανεις τις ιδιες μαλακιες

γ) αν στραβωσεις με καμια,θα σου προτεινει καμια καινουρια κρεμα σωματος και θα τα βρειτε με την μια...

:lol:

Λεωνίδας
29/05/2009, 16:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
εσενα μωρη,δεν σε ενοχλουν,διοτι

α) πας στον ιδιο ρυθμο

β)κανεις τις ιδιες μαλακιες

γ) αν στραβωσεις με καμια,θα σου προτεινει καμια καινουρια κρεμα σωματος και θα τα βρειτε με την μια...

:lol: δ) τα γυαλιά ηλίου ξέχασες :rotflmao:

reinmeister
29/05/2009, 16:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από manhunter


Πάντως απο εχθές το απόγευμα, τα έχεις βάλει με τις γυναίκες μου φαίνεται εεεε
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

καταφερα και συνεννοηθηκα με την δικια μου ρε...με τον γνωστο τροπο...της εκανα δωρο...:lol: :lol:

TROOPER
29/05/2009, 16:21
αντωνη σε ζητανε ρε (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=81268&perpage=15&pagenumber=1)

Λεωνίδας
29/05/2009, 16:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
αντωνη σε ζητανε ρε (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=81268&perpage=15&pagenumber=1) :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

manhunter
29/05/2009, 16:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
καταφερα και συνεννοηθηκα με την δικια μου ρε...με τον γνωστο τροπο...της εκανα δωρο...:lol: :lol:


....χαρτογράφηση???



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

reinmeister
29/05/2009, 16:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
αντωνη σε ζητανε ρε (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=81268&perpage=15&pagenumber=1)

οριστε...δικιο εχω...

αλλα τι να περιμενεις απο ανθρωπο που καβαλαει ΣΤΟΚ gsxr...

:D

TROOPER
29/05/2009, 16:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
οριστε...δικιο εχω...

αλλα τι να περιμενεις απο ανθρωπο που καβαλαει ΣΤΟΚ gsxr...

:D

εσυ εχεις δικιο αλλα αυτη αμαξι με λιζινγκ.κερδιζει !

χωρια που εγω θα την εδερνα ενω εσυ θα παρακαλαγες να ερθει να μεσολαβησει ο ντεβιλς με τις κρεμες του :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

harvester
29/05/2009, 16:38
παντως οτι και να πειτε στην φουτσα οι περισσοτερες ειναι πιλοτοι χαμηλων πτησεων:rotflmao:

700_Thespieis
29/05/2009, 16:46
:lol:

Σαν μια χ8ες το βραδυ στον Καρεα,αριστερη λωριδα με saxo(ουτε καν το VTS),που αντι για φωτα διε8ετε μπλε led πως τα λενε κιολας και φυσικα δεν φαινοτανε...

Κολλημενη απο πισω να μου παιζει φωτα να με προσπερασει!!:eyepop: κανω δεξια και περναει μια version αντρα γυναικας με bluetooth στο αυτι και κλασικα κολλημενη στο παμπριζ:lol:

8εε μου!:rolleyes:

devil's animal
29/05/2009, 17:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
εσενα μωρη,δεν σε ενοχλουν,διοτι

α) πας στον ιδιο ρυθμο

β)κανεις τις ιδιες μαλακιες

γ) αν στραβωσεις με καμια,θα σου προτεινει καμια καινουρια κρεμα σωματος και θα τα βρειτε με την μια...

:lol:


εισαι εμπαθης και αργος.:p

alexxxcbr
29/05/2009, 17:09
Πεστα ρε φίλε.....




:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

catmaster
29/05/2009, 21:07
Rein ....


:beer: :beer: :beer: :beer:

οι πραγματικές δικές μου την επόμενη ...



εμένα δεν με χαλάει που είναι άσχετες (υπάρχουν καλοί και κακοί οδηγοί ανεξαρτήτως φύλου ... ) εμένα με χαλάει η συμπεριφορά που βγάζουν σε περίπτωση ατυχήματος ... δε δίνουν ενα μπαρά που και στα δυο να σε κόψουν σα σκυλί αδέσποτο ...

α ναι ... και που σαι ορκωτέ ... και η μπάτσα καλό μπορεί να κάνει για να μην ξαναπατήσει άνθρωπό ... όλα τα άλλα περί ευγένειας και καλά και γυναικείο φύλο είναι κουραφέξαλα για μένα προσωπικά ...άσε που μπορεί να της αρέσει κιόλας ...


αυτό το έχω ξαναπεί και το ξαναλέω ... η επόμενη κάργια που θα μου ασπρίσει και άλλες τρίχες και δεν θα μου πεί έστω μια ξερή συγγνωμη θα ψάχνει για πλαστικό χειρούργο με τις μάπες που θα φάει και ας με πάνε και μέσα για βιαιοπραγία ...

νυσάφι πια

SVX
29/05/2009, 21:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από catmaster
Rein ....


:beer: :beer: :beer: :beer:

οι πραγματικές δικές μου την επόμενη ...



εμένα δεν με χαλάει που είναι άσχετες (υπάρχουν καλοί και κακοί οδηγοί ανεξαρτήτως φίλου ... ) εμένα με χαλάει η συμπεριφορά που βγάζουν σε περίπτωση ατυχήματος ... δε δίνουν ενα μπαρά που και στα δυο να σε κόψουν σα σκυλί αδέσποτο ...

α ναι ... και που σαι ορκωτέ ... και η μπάτσα καλό μπορεί να κάνει για να μην ξαναπατήσει άνθρωπό ... όλα τα άλλα περί ευγένειας και καλά και γυναικείο φύλο είναι κουραφέξαλα για μένα προσωπικά ...άσε που μπορεί να της αρέσει κιόλας ...


αυτό το έχω ξαναπεί και το ξαναλέω ... η επόμενη κάργια που θα μου ασπρίσει και άλλες τρίχες και δεν θα μου πεί έστω μια ξερή συγγνωμη θα ψάχνει για πλαστικό χειρούργο με τις μάπες που θα φάει και ας με πάνε και μέσα για βιαιοπραγία ...

νυσάφι πια



εγω πιστευω φταινε και τα κ0λ0στερεοτυπα... οσο τις φερομαστε ΟΛΕΣ σαν ατομα με ειδικες αναγκες....ετσι θα φερονται κι αυτες...( θεωροντας πανω απ'ολα πως ΟΛΕΣ οι μαλακιες εχουν και μια δικαιολογια..... )




οδηγησα 2 χρονιες Νεα Υόρκη.... εκει οδηγανε μια χαρα οι γυναικες....αλλα ο Θεος να σε φυλαει απο τους Κινεζους!!!(αλλο στερεοτυπο)

EVI
29/05/2009, 21:11
και ολα αυτα γιατι δε μπορει να με περασει....ξεπερασε το μωρε....πως κανεις ετσι?τσωπα τσωπα :blush: :blush: :blush: :blush: :ninja: :lol:

reinmeister
29/05/2009, 22:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από catmaster
Rein ....


:beer: :beer: :beer: :beer:

οι πραγματικές δικές μου την επόμενη ...



εμένα δεν με χαλάει που είναι άσχετες (υπάρχουν καλοί και κακοί οδηγοί ανεξαρτήτως φύλου ... ) εμένα με χαλάει η συμπεριφορά που βγάζουν σε περίπτωση ατυχήματος ... δε δίνουν ενα μπαρά που και στα δυο να σε κόψουν σα σκυλί αδέσποτο ...

α ναι ... και που σαι ορκωτέ ... και η μπάτσα καλό μπορεί να κάνει για να μην ξαναπατήσει άνθρωπό ... όλα τα άλλα περί ευγένειας και καλά και γυναικείο φύλο είναι κουραφέξαλα για μένα προσωπικά ...άσε που μπορεί να της αρέσει κιόλας ...


αυτό το έχω ξαναπεί και το ξαναλέω ... η επόμενη κάργια που θα μου ασπρίσει και άλλες τρίχες και δεν θα μου πεί έστω μια ξερή συγγνωμη θα ψάχνει για πλαστικό χειρούργο με τις μάπες που θα φάει και ας με πάνε και μέσα για βιαιοπραγία ...

νυσάφι πια

ευχομαι να συνεχισω να αντεχω να κανω υπομονη φιλε...για ποσο ακομα δεν ξερω...:evil:

gcrook
29/05/2009, 22:57
Ειδικα αμα ειναι τιποτα πουρογκομενες ρπμ....το μεγεθος της αγενειας ανεβαινει γεωμετρικα με το level του lifting.
Αμα πετυχετε δηλαδη stage 4 lifting με βαλβιδες τιτανιου στα χειλια,fender extender φρειδι,marzochi 52 μπροστα by foustanos tuning,και αλυσιδα carbon στον αστραγαλο με kevlar τακουνι,κοφτε λασπη λεμεεεε.:cry:

VGER
30/05/2009, 00:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Ειδικα αμα ειναι τιποτα πουρογκομενες ρπμ....το μεγεθος της αγενειας ανεβαινει γεωμετρικα με το level του lifting.
Αμα πετυχετε δηλαδη stage 4 lifting με βαλβιδες τιτανιου στα χειλια,fender extender φρειδι,marzochi 52 μπροστα by foustanos tuning,και αλυσιδα carbon στον αστραγαλο με kevlar τακουνι,κοφτε λασπη λεμεεεε.:cry:

έλα να σου πω λεπτομέρειες στα στραβά κι ανάποδα...:uplate:

jimmis5
30/05/2009, 08:28
+1000000 πολλες φορες συγκρατουμε αλλες χαμογελαω εκνευριζονται πειροστερο οτι καναν μ@λ@κι@ και ο αλλος γελαει τους σπαει τον τσαμπουκα αλλα τελευταια εχω γινει καφρος.Αν και πολλες φορες δεν μπορεις να τις φτασεις σαν σκυλες πεκινουα που βγαζουν αναρχες κραυγες.
:yuck: :evil:

SVX
30/05/2009, 08:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Ειδικα αμα ειναι τιποτα πουρογκομενες ρπμ....το μεγεθος της αγενειας ανεβαινει γεωμετρικα με το level του lifting.



ναι ετσι παει....στην Ελλαδα ο σεβασμος ανεβαινει υποχρεωτικα με την ηλικια ..οπως παιρνουν τους βαθμους στον στρατο...απλα οσα χρονια εισαι ανεβαινεις...


ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ οτι ο σεβασμος ΚΕΡΔΙΖΕΤΑΙ... δε πα να εισαι Γερος και οδηγος 45 χρονια και να εχεις και 5 παιδια στην ηλικια μου.....ΔΕ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΣΟΒΑΡΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ που χαιρει σεβασμου.....



οταν βλεπω εναν οδηγο που ειναι γενημενος καραγκιοζης.....του το λεω... η ευγενεια ειναι καλη μονο για τους σερβιτορους ... :sun:

p@nos
30/05/2009, 08:33
ειλικρινα, στο δρομο δεν εκνευριζομαι οταν ο αλλος κανει μλκια...

οτιδηποτε που μπορει να θεσει σε κυνδινο την ακαιρεοτητα μου...


αρκει μετα να ζητησει συγγνωμη, οτι χοντραδα και να εχει κανει δε με πειραζει...




οταν ομως αρχισουν οι μλκιες και βρισιες ενω μαστιστα εχει κανει και την παπαρια τοπυ μου γυρναει το ματι αναποδα:evil:


ακομα θυμαμαι μια που ειχε στριψει καθετα στο δρομο ενω εγω πηγαινα ευθεια, κι οταν της κορναρα(γιατι προφανως εποιησε μλκια) αρχισε και με μουτσωνε...

αμα δεν ειχα μαθημα τον καθρεπτη τον αριστερο θα της τον ειχα κατεβασει
:evil: :evil: :evil:

SVX
30/05/2009, 08:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
ειλικρινα, στο δρομο δεν εκνευριζομαι οταν ο αλλος κανει μλκια...

οτιδηποτε που μπορει να θεσει σε κυνδινο την ακαιρεοτητα μου...



δεν μπορω να σκεφτω τι θα γινοταν αν στην Ελλαδα οι κατοχοι "φορητων" οπλων ηταν περισσοτεροι οπως στην Αμερικη.... θα ειχαμε ΠΟΛΛΑ ΘΥΜΑΤΑ ΛΕΜΕ.....Χωρις υλικες ζημιες....7νεκροι και 2 τραυματιες(θα λεγαν στα τροχαια...) :rolleyes:

DimChios
30/05/2009, 09:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
.....

Ποναει ρε ο ανθρωπος, αγανακτει!!!...και μερικοι κανετε πλακα! :alien: :blush:

ΜλκΑντών...όλα καλά ρε φίλε αλλα εδω διαφωνω:


Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
το χειροτερο ολων ειναι ,οτι εχω δυστυχεστατα μεγαλωσει με συγκεκριμενες αρχες που λενε,οτι ποτε δεν σηκωνουμε χερι σε πιο αδυναμο και κατ επεκτασιν ουτε κατα διαννοια σε γυναικα...επισης δεν τις βριζουμε ποτε...οποτε το μονο που κανω ειναι να βραζω στο ζουμι μου καθε φορα...


:nono: το ΜΠουλο γαμω την ισοτητα μου μεσα λεμε!!!!

:evil:



@ Ευη


Αρχικά δημιουργήθηκε από zanDark
νομιζω πως η πιο κορυφαια ατακα απο γυναικα σε μηχανοβιο (κολλητο μου) ηταν οταν πηγε να τον στειλει στον αλλο κοσμο την ωρα που προσπαθουσε να την προσπερασει απο αριστερα...και σε φαναρι λιγο πιο κατω της λεει "πας καλα???? δεν βλεπεις τι εχεις γυρω σου?"

και η απαντηση??

"η προσπερασεις δεν γινονται απο αριστερα βλακα!"

κοκκαλο ο κολλητος


Ρε συ αυτο ΑΚΡΙΒΩΣ εχει τυχει σε μενα στην Μαραθωνος προς Νεα Μακρη!!! ΑΚΡΙΒΩΣ!!!

Κολητουλα μου! :blush: :D



:beer: :beer: :beer:

H.A.Balafoutre
30/05/2009, 09:22
Προσυπογράφω κι εγώ αυτό το θέμα διότι παντού η κατάσταση είναι απερίγραπτη....

Κι ενώ κάνουν την χοντρή τη μαλακία και σώνεσαι από του χάρου τα δόντια....σου λένε μετά...."ε αφού δεν έπαθες και τίποτα" μέσα στην όλη πλυμμηρισμένη από αφέλεια ηλιθιότητά τους....λες και ζούνε σε άλλο σύμπαν....

Κι όχι τίποτα, αλλά έχουν αυτήν τη συμπεριφορά διότι πατάνε στο γεγονός πως ο άντρας τους, ο φίλος τους, ο πατέρας τους...κάποιος με @@ τέλος πάντων θα τις καβατζάρει και θα τις επιτρέψει να συνεχίσουν να κάνουν αυτό που κάνουν....αφού θα τις ξελασπώνει συνέχεια από του ενοχλητικούς που εμφανίζοντε κατά καιρούς και τις λένε πως παραλίγο να τους σκότωνε....

Εγώ προσωπικά το καθήκον μου το έχω κάνει. Λέω συνέχεια στη μάνα μου, στην αδερφή μου...κανονίστε να τρέχουμε....κανονίστε....προσέχετε τους άλλους. ΠΑΝΤΑ...!!! Μην έχουμε άλλα και μετά δεν θα ξέρω πιανού μέρος να πάρω....:bawl:

DimChios
30/05/2009, 09:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από H.A.Balafoutre
Κι ενώ κάνουν την χοντρή τη μαλακία και σώνεσαι από του χάρου τα δόντια....σου λένε μετά...."ε αφού δεν έπαθες και τίποτα" μέσα στην όλη πλυμμηρισμένη από αφέλεια ηλιθιότητά τους....λες και ζούνε σε άλλο σύμπαν....

Κι όχι τίποτα, αλλά έχουν αυτήν τη συμπεριφορά διότι πατάνε στο γεγονός πως ο άντρας τους, ο φίλος τους, ο πατέρας τους...κάποιος με @@ τέλος πάντων θα τις καβατζάρει και θα τις επιτρέψει να συνεχίσουν να κάνουν αυτό που κάνουν....αφού θα τις ξελασπώνει συνέχεια από του ενοχλητικούς που εμφανίζοντε κατά καιρούς και τις λένε πως παραλίγο να τους σκότωνε....

Εγώ προσωπικά το καθήκον μου το έχω κάνει. Λέω συνέχεια στη μάνα μου, στην αδερφή μου...κανονίστε να τρέχουμε....κανονίστε....προσέχετε τους άλλους. ΠΑΝΤΑ...!!! Μην έχουμε άλλα και μετά δεν θα ξέρω πιανού μέρος να πάρω....:bawl:


+15 ραμματα σε όλα!

:wave2:

el_hymador
30/05/2009, 10:27
Ρε σεις μην τις αρχιζετε στα καντηλια, δεν νοιωθουν...και προς θεου μην μπειτε στη διαδικασια του να τους εξηγησετε οτι εκανανα μαλακια...οχι μονο δεν θα το παραδεχθουν, αλλα -χειροτερο ακομα- δεν θα το καταλαβουν...

αν θελετε πραγματικα να τις πατησετε εκει που τις ποναει αρκει ενα:

"Καλα μωρη!!! δεν βλεπεις γ@μω το ξε.....πω-πωωω... κοπελια sorry, αλλα δεν εχω δει πιο αποτυχημενες ανταυγειες...."

"Νταξει μωρε οτι εγινε-εγινε...παντως μιας που τα λεμε, σου προτεινω Gilette Mach 3 και αφρο με πινελο για την τριχοφυϊα στο προσωπο"

"Εισαι ανοργασμικη ε; παραδεξου το!"

"Αντε γ@μησου ρε μαλ@κ@!....ωχ! κοπελα εισαι; συγνωμη, δεν το καταλαβα...." εναλλακτικα μπορεις να την πετυχεις στο επομενο φαναρι και να την ρωτησεις ξανα με ευγενικο και σοβαρο τροπο, αν οντως ειναι κοπελα...αν θες να της σπασεις τελειως τα νευρα, βγαλε το κινητο και παρτην φωτογραφια με τρομαγμενο - εκπληκτο υφος...

"Δεν σε παντρευομαι μωρη!", "ξερεις δεν φταις εσυ αλλα εγω, απλως θελω λιγο χρονο μονος μου...", "ε ναι λοιπον! υπαρχει καποια αλλη!"...προτασουλες που επιδρουν με ενα Παβλοφικο τροπο στη ψυχοσυνθεση τους, ανεξαρτητα απο ποιον ειπωνονται....

DimChios
30/05/2009, 10:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Ρε σεις μην τις αρχιζετε στα καντηλια, δεν νοιωθουν...και προς θεου μην μπειτε στη διαδικασια του να τους εξηγησετε οτι εκανανα μαλακια...οχι μονο δεν θα το παραδεχθουν, αλλα -χειροτερο ακομα- δεν θα το καταλαβουν...

αν θελετε πραγματικα να τις πατησετε εκει που τις ποναει αρκει ενα:

"Καλα μωρη!!! δεν βλεπεις γ@μω το ξε.....πω-πωωω... κοπελια sorry, αλλα δεν εχω δει πιο αποτυχημενες ανταυγειες...."

"Νταξει μωρε οτι εγινε-εγινε...παντως μιας που τα λεμε, σου προτεινω Gilette Mach 3 και αφρο με πινελο για την τριχοφυϊα στο προσωπο"

"Εισαι ανοργασμικη ε; παραδεξου το!"

"Αντε γ@μησου ρε μαλ@κ@!....ωχ! κοπελα εισαι; συγνωμη, δεν το καταλαβα...." εναλλακτικα μπορεις να την πετυχεις στο επομενο φαναρι και να την ρωτησεις ξανα με ευγενικο και σοβαρο τροπο, αν οντως ειναι κοπελα...αν θες να της σπασεις τελειως τα νευρα, βγαλε το κινητο και παρτην φωτογραφια με τρομαγμενο - εκπληκτο υφος...

"Δεν σε παντρευομαι μωρη!", "ξερεις δεν φταις εσυ αλλα εγω, απλως θελω λιγο χρονο μονος μου...", "ε ναι λοιπον! υπαρχει καποια αλλη!"...προτασουλες που επιδρουν με ενα Παβλοφικο τροπο στη ψυχοσυνθεση τους, ανεξαρτητα απο ποιον ειπωνονται....


ΖΩΓΡΑΦΙΖΕΙΣ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ!!!!!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

TOLISTOLAROS
30/05/2009, 12:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από zanDark
"η προσπερασεις δεν γινονται απο αριστερα βλακα!"
Έπρεπε να της πει
'Έχεις δίκιο,γίνονται απ'το μ#*νί της μάν@ς σου!"
Ωρες ώρες δε μπορώ να πιστέψω αυτά που διαβάζω.. :evil: :evil:

alexxxcbr
30/05/2009, 12:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Ρε σεις μην τις αρχιζετε στα καντηλια, δεν νοιωθουν...και προς θεου μην μπειτε στη διαδικασια του να τους εξηγησετε οτι εκανανα μαλακια...οχι μονο δεν θα το παραδεχθουν, αλλα -χειροτερο ακομα- δεν θα το καταλαβουν...

αν θελετε πραγματικα να τις πατησετε εκει που τις ποναει αρκει ενα:

"Καλα μωρη!!! δεν βλεπεις γ@μω το ξε.....πω-πωωω... κοπελια sorry, αλλα δεν εχω δει πιο αποτυχημενες ανταυγειες...."

"Νταξει μωρε οτι εγινε-εγινε...παντως μιας που τα λεμε, σου προτεινω Gilette Mach 3 και αφρο με πινελο για την τριχοφυϊα στο προσωπο"

"Εισαι ανοργασμικη ε; παραδεξου το!"

"Αντε γ@μησου ρε μαλ@κ@!....ωχ! κοπελα εισαι; συγνωμη, δεν το καταλαβα...." εναλλακτικα μπορεις να την πετυχεις στο επομενο φαναρι και να την ρωτησεις ξανα με ευγενικο και σοβαρο τροπο, αν οντως ειναι κοπελα...αν θες να της σπασεις τελειως τα νευρα, βγαλε το κινητο και παρτην φωτογραφια με τρομαγμενο - εκπληκτο υφος...

"Δεν σε παντρευομαι μωρη!", "ξερεις δεν φταις εσυ αλλα εγω, απλως θελω λιγο χρονο μονος μου...", "ε ναι λοιπον! υπαρχει καποια αλλη!"...προτασουλες που επιδρουν με ενα Παβλοφικο τροπο στη ψυχοσυνθεση τους, ανεξαρτητα απο ποιον ειπωνονται....



Aπαιχτος.......



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

menos
30/05/2009, 12:55
Μπορει καποιος να μου εξηγησει για ποιο λογο αυτο συμβαινει οταν οι γυναικες οδηγουν κουτια;;;

Αρκετη ωρα τωρα, προσπαθω να θυμηθω καποιο συμβαν ηλιθιοτητος απο γυναικα σε μοτοσυκλετα και δεν μου ερχεται τιποτα στο μυαλο :confused:

Μηπως τελικα επειδη καταβαθος πολλες γυναικες (οπως οι ιδιες εχουν πει) θα ηθελαν να ειναι αντρες, βγαζουν τον τσαμπουκα τους οδηγωντας 1-2 τονων αυτοκινητα και οποιον παρει ο Χαρος;;... "ετσι,γιατι περιεργα την ειδα" που λεει και ο Γονιδης;;

Διοτι οταν κατσουν σε μηχανη, εχουν ενα πιο πολιτισμενο χαρακτηρα, και πραγματικα οδηγουν αξιοπρεπως. Ισως επειδη δεν μπορουν να τσαμπουκωθουν με το διτροχο και να στειλουν κανενα στα θυμαρακια με την ιδια ανεση που θα το εκαναν με αυτοκινητο.

Για δοκιμαστε να θυμηθειτε καποιο σκηνικο με γυναικα μοτοσυκλετιστη, γιατι εμενα δεν μου'ρχεται τιποτα...

Και μην αρχισετε με τα συνηθισμενα "τι να πρωτοθυμηθω" και αλλα...

Αναφερετε περιστατικα...

Λεωνίδας
30/05/2009, 13:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από menos
Για δοκιμαστε να θυμηθειτε καποιο σκηνικο με γυναικα μοτοσυκλετιστη, γιατι εμενα δεν μου'ρχεται τιποτα... τα σκουτεράκια μετράνε :confused: :evil:
βέβαια εκεί συνήθως κινδυνεύεις λόγω απόσπασης προσοχής :a01:

menos
30/05/2009, 13:28
Οτιδηποτε διτροχο, ακομη και ποδηλατο...

p@nos
30/05/2009, 13:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από menos
Οτιδηποτε διτροχο, ακομη και ποδηλατο...


μηπως γινεται λογω του οτι γυναικες δεν οδηγανε μηχανες?

:D

EVI
30/05/2009, 13:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από menos
Οτιδηποτε διτροχο, ακομη και ποδηλατο...


ειμαστε τοσο γρηγορες που δεν προλαβαινετε να δειτε τι μαλακια καναμε :smokin: :ninja:

:rotflmao: :lol:

:a08: :a08:


εγω παιδια ΔΕΝ ξερω να οδηγω αμαξι :blush: δεν εμαθα ποτε πρεπει να μαθω αλλα κααααποτεε :blush: θα μου πειτε ...γιατι ξερεις να οδηγεις μηχανη?οχι κουλαδι ειμαι :blush: και γυναικα με εχει τρακαρει:mad: και αντρας με εχει ριξει κατω και πηρε και τον μπουλο γρηγορα γρηγορα (ταξι συγγρου πριν πολυυυυ καιρο)και μηχανοβιος για να μου δειξει οτι την εχει πιο μεγαλη (την μηχανη ντε) κοντευε να ΜΑΣ στειλει και τους 2 θυμαρακια και πεζοι μου εχουν κοψει την ανασα και σκυλι με εχει αρπαξει απο το μπατζακι χωρις να το δω απλα ορμισε και πηγα στο αντιθετο ρευμα (εστω και για μισο μετρο) και περιστερι εχει κανει αυτοκτονια κατακορηφη και εσκασε πανω μου εν κινηση εγω και γενικα......


ΠΑΡΤΕ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΜΑΣ ΛΕΓΑΝΕ....ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ...ΑΝΕΞΑΡΤΗΣΙΑ ΜΑΙ ΑΣΣΣ ΑΥΤΟΚΙΝΙΤΟΟΟΟ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ

:uplate: :lol:



στο θεμα....λοιπον εμενα μου εχει κανει κορασιδα με εντουρακι 250ρι το εξης...την βλεπω υπολογιζω οτι μπορω να στριψω για να βγω στο κεντρικο δρομο βγαινω και με το που ειμαι κανονικα πανω στη λωριδα ανοιγει γκαζι περναει ξυστα απο διπλα μου και λιγο παρακατω μου φωναζει <<ΤΙ ΦΟΡΑΣ ΚΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΔΕ ΒΛΕΠΕΙΣ ΒΓΑΛΤΟ>>


:eyepop:

φαναρια ανοιγω κρανος της λεω αντε πλυνε κανα πιατο (:lol: ) στριβω παραλαμβανω τρουπερ του λεω τι εγινε μου λεει παμε πισω να την βρουμε δε πηγαμε (μαλακια):lol:

EVI
30/05/2009, 13:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
μηπως γινεται λογω του οτι γυναικες δεν οδηγανε μηχανες?

:D

:a9:

:p

p@nos
30/05/2009, 14:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
:a9:

:p


καλα υπαρχουν μερικες εξαιρεσεις...

:D

nikos force
30/05/2009, 15:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
ΑΜΕΤΕ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΠΙΑ...

ναι ρε...για σας τις γυναικες οδηγους αυτοκινητων λεω...

1)πειτε με σεξιστη

2)ειναι γεγονος,επιστημονικα τεκμηριωμενο πλεον,οτι δεν αντιλαμβανεστε ορθως,χωρο,χρονο,ταχυτητα λογω ελλειψης τεστοστερονης...





3)εχετε γαμω το κερατο σας ενα οπλο ενος-δυο τονων στα χερια σας και το χρησιμοποιειται σαν ινδιανοι σε γιουρουσι...χαζολογατε ολη την ωρα κι οποιον παρει ο χαρος...




4)οταν σε μια συγκεκριμενη ειπα οτι εαν δεν εκοβα θα με σκοτωνε,με κοιταξε αναψοκοκκινισμενη και μου ειπε "ας μην πηγαινες να με περασεις"





5)εκει πλεον αν παω πιο κοντα απο δυο μετρα, ρισκαρω περισσοτερο και απο τον pastrana σε backflip...



1) ΣΕΞΙΣΤΗ...
2) ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΕΡΕΥΝΑ ...ΥΠΟΓΕΓΡΑΜΜΕΝΗ
3)ΗΣΟΥΝ ΚΑΟΥΜΠΟΥς ???
4)ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΕΙΠΕ
5)Ο ΠΑΣΤΡΑΝΑΣ ΔΕΝ ΡΙΣΚΑΡΕΙ ...

ηρθε η ωρα καποιος να δωσει το μπουσα και να παρε ΜΡ3 :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

+Arxiereas+
30/05/2009, 15:19
Δε νομίζω μ ένα τόσο περιεκτικό ποστ να μην περίμενες να βρεις σύσωμη την ανδρική κοινότητα στο πλευρό σου!

:a19:

Operater
30/05/2009, 15:20
γμτ τα πληρωμένα διπλώματα!! :mad:

Εχετλαίος
01/06/2009, 13:45
3 φορές κόπηκε η κολλητή της κουνιάδας μου στις εξετάσεις οδήγησης. Και τις 3 στα πρακτικά. Την 4η λάδωσε ένα χιλιάρικο και το πήρε. Άλλος έχας Χάρος στην άσφαλτο από την προηγούμενη Πέμπτη το απόγευμα. Οδηγάει ένα καινούριο (αγορασμένο και κυκλοφορημένο από την ίδια πριν πάρει δίπλωμα) μπλέ κόρσα και μένει Πεύκη. Μακριάαααααααα!:mad:

el_hymador
01/06/2009, 13:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από Εχετλαίος
3 φορές κόπηκε η κολλητή της κουνιάδας μου στις εξετάσεις οδήγησης. Και τις 3 στα πρακτικά. Την 4η λάδωσε ένα χιλιάρικο και το πήρε. Άλλος έχας Χάρος στην άσφαλτο από την προηγούμενη Πέμπτη το απόγευμα. Οδηγάει ένα καινούριο (αγορασμένο και κυκλοφορημένο από την ίδια πριν πάρει δίπλωμα) μπλέ κόρσα και μένει Πεύκη. Μακριάαααααααα!:mad:


FUCK!!!

devil's animal
01/06/2009, 14:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
FUCK!!!



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

p@nos
01/06/2009, 14:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
FUCK!!!



ναι αλλα δεν κυκλοφοραει μονο Πευκη

:lol: :lol: :lol:

giorgos_t
01/06/2009, 14:48
Ποτέ μα ΠΟΤΕ δεν υπάρχει περίπτωση γυναίκα να δώσει προτεραιότητα. Ποτέ._

Το φλας δεν υποχρεώνει. ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΕΙ. Ηλίθιες. Και ιδίως αν το ανάβεις οταν ο μοτοσυκλετιστής είναι στο ύψος της πόρτας σου και δεν μπορεί να το δεί. Βλαμένες.

Εκείνο το ακαθόριστου σχήματος που έρχετε από δεξιά σου ΔΕΝ είναι μυγάκι. Άνθρωπος σε μοτοσυκλέτα είναι και ΔΕΝ τον βάζουμε στο σταυρόνημα. ΔΕΝ δίνει πόντους. Καρακαηδόνες.

Λία, δεν σε πειράζαν τα αγόρια επειδή είσαι όμορφη. Δεν σου κάνανε καμάκι. Σε βρίζανε όργιο επειδή οδηγούσες στην κεντρική πλατεία της Ηλιούπολης ανάποδα. Ζώο.

giorgos_t
01/06/2009, 14:52
Α και πούσαι Κατερίνα; Δεν χαλάσαν οι υαλοκαθαριστήρες και δεν βγάζουν νερό γλυκιά μου. Απλά δεν πλήρωσες τον λογαριασμό και σου έκοψε η ΕΥΔΑΠ την παροχή....

guzzistas
01/06/2009, 15:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από giorgos_t
Α και πούσαι Κατερίνα; Δεν χαλάσαν οι υαλοκαθαριστήρες και δεν βγάζουν νερό γλυκιά μου. Απλά δεν πλήρωσες τον λογαριασμό και σου έκοψε η ΕΥΔΑΠ την παροχή....



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

Gandalf dr685sm
01/06/2009, 15:26
Λέτε να είναι τυχαίο οτι και οι ΑΜΑΝ πριν απο χρόνια είχαν βγάλει σχετικό video;

http://www.youtube.com/watch?v=6U3Th3Ow8WM


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :rotflmao:

Gandalf

PortisHead
01/06/2009, 16:01
Αν δε σε ενοχλησουν ομως....περνας τωρα το καλοκαιρι διπλα τους...χαζευεις ηλιοκαμμενα μπουτακια...ραντακια....τι να λεμε τωρα.
Μαλλον ειναι το τιμημα για οσες φορες ξερογλυφτικαμε.

:lol: :lol: :lol:

Mafiozos
01/06/2009, 17:18
Οι γυναικες στο τιμονι απλα δεν παιζονται.Εχουν την εντυπωσει πως το αυτοκινητο ειναι μπιζουτιερα και απλα αντι να την κουβαλανε μαζι τους για να βαζουν τα μπιχλιμπιδια τους,μπαινουνε μεσα μαζι με αυτα και απλα πανε παρεα.Μαλλον τους ειπαν πως το αυτοκινητο το εφηβραν για να ελατωσουν τα τσαντακια και τις αλλες παπαριες τους.Ασε που εχει και καθρεπτες παντου για να κοιτιουνται αν ειναι τιγκα βαμενες..:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: Παντως αν θελουν μια φορα σκοτωμα αυτες που οδηγανε σαν βληματα θελουν 100 φορες σκοτωμα οι σχολες οδηγων που εγκρινουν και συμφωνουν για να περνουν τα διπλωματα. :a29:

θανος honda xx
01/06/2009, 17:33
Βρε παιδια ρωτατεμαι&εμενα που δουλευω μια νταλικα που τα βλεπω σχεδων ολα,τωρα ολα τα κοριτσια ξεχασανε τι παει να πει φουστα θα σου πουνε τη ειναι αυτο.Ααα αμ το αλλο,αμα κανουνε καμια μαλακια &τις πεις πηγενε να πληνεις κανενα πιατο σου λενε εχω τον μαλακα σπιτι, γι'αυτο μην το ψαχνετε καντε τον σταυρο σας πρην ξεκινησετε.:a2: :a21:

alexxxcbr
01/06/2009, 18:00
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Buenaventura
01/06/2009, 19:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
Λέτε να είναι τυχαίο οτι και οι ΑΜΑΝ πριν απο χρόνια είχαν βγάλει σχετικό video;

http://www.youtube.com/watch?v=6U3Th3Ow8WM


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :rotflmao:

Gandalf

:rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :rotflmao:

Που το θυμηθηκες...:lol: :lol: :lol:

+Arxiereas+
01/06/2009, 19:21
Μέχρι και παροιμία υπάρχει για το θέμα.

ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΠΑΠΑ ΤΡΕΛΛΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΓΥΝΑΙΚΑ ΟΔΗΓΟ! :hypnotize

xesemas
02/06/2009, 09:29
παιδια βασικα δεν νομιζω οτι ειναι θεμα γυναικας η ανδρα..βασικα νομιζω οτι ειναι θεμα νοοτροπιας εγωισμου παιδειας και επιπεδου που ολα αυτα προκυπτουν απο πολλα οπως υπερκαταναλωτισμος,τα σκουπιδια που μας σερβιρει η τν ολη μερα το bluetooth στο αυτι το οποιο εκφραζει εναν νεουορκεζικο τροπο ζωης πραγμα που η/ο καθε βλαχαρα/βλαχος παντα ονειρευοτανε και νομιζει οτι το πετυχει την στιγμη που μετακομισε απο το μπουρτζοχωρι του/της στην Αθηνα.δηστυχως αυτη ειναι η ελληνικη πραγματικοτητα και κλεινοντας με μια φραση του Παυλου Σιδηροπουλου εχε το νου σου στο παιδι γιατι αν γλυτωσει το παιδι..υπαρχει ελπιδα..ισως αυριο τα πραγματα να ειναι καλυτερα γιαυτον τον μαυρο τοπο.

Εχετλαίος
02/06/2009, 10:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από xesemas
ισως αυριο τα πραγματα να ειναι καλυτερα γιαυτον τον μαυρο τοπο.

Θες τη γνώμη μου για να φτιάξουν πραγματικά τα πράματα; Και εννοώ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ, χωρίς μεσοβέζικες λύσεις; Γροίκα!
Καταρχάς αποσύρεις από τους δρόμους όλους τους οδηγούς που κυκλοφορούν σήμερα. ΟΛΟΥΣ, και καλούς (επειδή αυτό είναι καθαρά υποκειμενικό) και κακούς (επειδή ΚΑΙ αυτό είναι καθαρά υποκειμενικό).
Κατόπιν απαγορεύεις να κυκλοφορήσουν στους δρόμους οδηγοί για τα επόμενα 15 χρόνια. ΕΝΤΕΛΩΣ!
Και τέλος, μπαίνεις στα νηπιαγωγεία και τους παιδικούς σταθμούς και κάνεις καθημερινά 2-3 ώρες μάθημα οδική και οδηγική συμπεριφορά. Και τα συνεχίζεις τα μαθήματα, ΔΙΑ ΒΙΟΥ!
Έτσι, ΙΣΩΣ, οι οδηγοί που θα πάρουν δίπλωμα το 2024, ΙΣΩΣ, να ξέρουνε που παν τα τέσσερα.
Εγώ δε θωρρώ άλλη λύση, και το έχω ξεψαχνίσει αρκετά το θέμα τοσανά χρόνια.
:wave2:

xesemas
02/06/2009, 10:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από Εχετλαίος
Θες τη γνώμη μου για να φτιάξουν πραγματικά τα πράματα; Και εννοώ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ, χωρίς μεσοβέζικες λύσεις; Γροίκα!
Καταρχάς αποσύρεις από τους δρόμους όλους τους οδηγούς που κυκλοφορούν σήμερα. ΟΛΟΥΣ, και καλούς (επειδή αυτό είναι καθαρά υποκειμενικό) και κακούς (επειδή ΚΑΙ αυτό είναι καθαρά υποκειμενικό).
Κατόπιν απαγορεύεις να κυκλοφορήσουν στους δρόμους οδηγοί για τα επόμενα 15 χρόνια. ΕΝΤΕΛΩΣ!
Και τέλος, μπαίνεις στα νηπιαγωγεία και τους παιδικούς σταθμούς και κάνεις καθημερινά 2-3 ώρες μάθημα οδική και οδηγική συμπεριφορά. Και τα συνεχίζεις τα μαθήματα, ΔΙΑ ΒΙΟΥ!
Έτσι, ΙΣΩΣ, οι οδηγοί που θα πάρουν δίπλωμα το 2024, ΙΣΩΣ, να ξέρουνε που παν τα τέσσερα.
Εγώ δε θωρρώ άλλη λύση, και το έχω ξεψαχνίσει αρκετά το θέμα τοσανά χρόνια.
:wave2:

αυτο πραγματικα ειναι σαν σκεψη σιγουρα μια λυση με 90% επιτυχια,παρ'ολα αυτα φιλε εχετλαιε ειναι και καθαρα ουτοπικο και δεν γινεται στην πραξη.τουλαχιστον εγω προτιμω προς το παρων να μην βριζομαι με τον εκαστοτε οδηγο τουλαχιστον μπροστα στα παιδια μου γιατι δεν θελω να το υπολαβουν σαν προτυπο αυτο και να γινουν ιδια με μενα,προσπαθω να τα κανω καλυτερα αυριο που θα οδηγουν και αυτα.τουλαχιστον ετσι πιστευω οτι για να γινουν λιγο καλυτερα τα πραγματα πρεπει η παιδεια να ξεκινησει απο την μικρη κοινωνια πρωτα που ονομαζεται οικογενεια.

paulopoulos
02/06/2009, 12:14
Εχθές πηγαίνοντας για ψώνια, μετά τον φοίνικα στην Θεσσαλονίκη είμαι με 120 και βλέπω ένα κυριλέ αυτοκίνητο μπροστά μου να τρέχει με καμιά 100. Το αυτοκίνητο που λέτε είχε ένα τεράστιο παιδικό μπαλόνι δεμένο κάπου στην πόρτα (δεν κατάλαβα που) και ανέμιζε ξέφρενα χαρούμενο έξω από το παράθυρο. Εστιάζω που λέτε τον εχθρό ελαττώνοντας ταχύτητα και προσπαθώ να αποφασίσω τις κινήσεις μου για την αποφυγή της κίνησης ματ. Πριν προλάβω όμως να συνειδητοποιήσω ποιος ανεγκέφαλος κάγκουρας έχει κάνει αυτή τη μαλακία το σκοινί κόνβεται και το μπαλόνι φεύγει με δύναμη προς τα πίσω.. (μιλάμε για αυτά τα μπαλόνια που είναι ποιο μεγάλα από τον μονόφθλαλμο γίγαντα). Ευτυχώς είχα αφήσει απόσταση και η ρουκέτα έφυγε προς τα πάνω..

Στα φανάρια που λέτε σταματάω δίπλα στο αυτοκίνητο και αντικρίζω μια κυρία με 2 παιδάκια μέσα. Ανοίγω το κράνος και της λέω.. Κάλα ρε.. άμα ερχόταν το μπαλόνι στα μούτρα μου τι θα γινόταν???

Και τι μου λέει.. έμεινα παγωτό.....
"ΑΑΑΑΑΑΑΑ έφυγε το μπαλόνι... αααααααααα χίλια συγνώμη τα παιδιά με παρέσυραν και το έβαλα εκεί.... "

Τα σχόλια δικά σας.

Λεωνίδας
02/06/2009, 12:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από paulopoulos
Εχθές πηγαίνοντας για ψώνια, μετά τον φοίνικα στην Θεσσαλονίκη είμαι με 120 και βλέπω ένα κυριλέ αυτοκίνητο μπροστά μου να τρέχει με καμιά 100. Το αυτοκίνητο που λέτε είχε ένα τεράστιο παιδικό μπαλόνι δεμένο κάπου στην πόρτα (δεν κατάλαβα που) και ανέμιζε ξέφρενα χαρούμενο έξω από το παράθυρο. Εστιάζω που λέτε τον εχθρό ελαττώνοντας ταχύτητα και προσπαθώ να αποφασίσω τις κινήσεις μου για την αποφυγή της κίνησης ματ. Πριν προλάβω όμως να συνειδητοποιήσω ποιος ανεγκέφαλος κάγκουρας έχει κάνει αυτή τη μαλακία το σκοινί κόνβεται και το μπαλόνι φεύγει με δύναμη προς τα πίσω.. (μιλάμε για αυτά τα μπαλόνια που είναι ποιο μεγάλα από τον μονόφθλαλμο γίγαντα). Ευτυχώς είχα αφήσει απόσταση και η ρουκέτα έφυγε προς τα πάνω..

Στα φανάρια που λέτε σταματάω δίπλα στο αυτοκίνητο και αντικρίζω μια κυρία με 2 παιδάκια μέσα. Ανοίγω το κράνος και της λέω.. Κάλα ρε.. άμα ερχόταν το μπαλόνι στα μούτρα μου τι θα γινόταν???

Και τι μου λέει.. έμεινα παγωτό.....
"ΑΑΑΑΑΑΑΑ έφυγε το μπαλόνι... αααααααααα χίλια συγνώμη τα παιδιά με παρέσυραν και το έβαλα εκεί.... "

Τα σχόλια δικά σας. έχω δέσει και 'γω Μπομπ Σφουγγαράκη στο παπί ... παλιά
αλλά δεν έτρεχα :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

paulopoulos
02/06/2009, 12:33
http://www.youtube.com/watch?v=Ol_P7UIiHw0&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=XH17Ho_rI7o&feature=related

χαχαχαχα αυτό είναι

VANDA
02/06/2009, 12:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από paulopoulos
...το σκοινί κόνβεται και το μπαλόνι φεύγει με δύναμη προς τα πίσω..


Λίγο χλωμό δεν είναι να κοπεί από αυτοκίνητο που τρέχει προς τα μπροστά και να φύγει με δύναμη προς τα πίσω;

Τέλος πάντων, πιο πιθανό βρίσκω να το έτρωγες κατακέφαλα ενώ ήταν δεμένο στο αυτοκίνητο (περνώντας από δίπλα ας πούμε) παρά να σου έρθει αφού κοπεί.

paulopoulos
02/06/2009, 12:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από VANDA
Λίγο χλωμό δεν είναι να κοπεί από αυτοκίνητο που τρέχει προς τα μπροστά και να φύγει με δύναμη προς τα πίσω;

Τέλος πάντων, πιο πιθανό βρίσκω να το έτρωγες κατακέφαλα ενώ ήταν δεμένο στο αυτοκίνητο (περνώντας από δίπλα ας πούμε) παρά να σου έρθει αφού κοπεί.

Ρε συ.. φυσικά και δεν ήρθε με δύναμη προς τα πίσω (το μπαλόνι είχε ανοδική πορεία, πάνω και λίγο πίσω) .... Απλά το φούσκωσα λίγο για να φανεί το σκηνικό... Το θέμα εστιάζεται αλλού άμα παρατηρήσεις.

paulopoulos
02/06/2009, 12:40
http://www.youtube.com/watch?v=Bb0-qG-1rxk&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=t7giVUU1lGI&feature=related

Για να μην κατηγορούμαι μόνο.. Να βλέπουμε και τα καλά.