PDA

View Full Version : Νεος V-stromas



Kaiserchief
29/05/2009, 16:37
Καλησπερα v-stromades.Την Τριτη παραλαμβανω το 650 σε λευκο χρωμα.Ειμαι καινουργιος με τις μηχανες μιας και ειναι το πρωτο μου μηχανακι.Αγορασα κρανος και καλοκαιρινο μπουφανακι..Γενικα εχω αποριες σχετικα με το τι πρεπει να προσεξω τωρα στην αρχη.Μπορει κανεις να βοηθησει??Ευχαριστω προκαταβολικως παιδες.

Lazio
29/05/2009, 21:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από Kaiserchief
Καλησπερα v-stromades.Την Τριτη παραλαμβανω το 650 σε λευκο χρωμα.Ειμαι καινουργιος με τις μηχανες μιας και ειναι το πρωτο μου μηχανακι.Αγορασα κρανος και καλοκαιρινο μπουφανακι..Γενικα εχω αποριες σχετικα με το τι πρεπει να προσεξω τωρα στην αρχη.Μπορει κανεις να βοηθησει??Ευχαριστω προκαταβολικως παιδες.




Καλως ηρθες στην μεγαλη παρεα προσοχη μαθε τη μηχανη σου με κρανος και μπουφανακι παντα χαμηλες ταχυτητες στην αρχη απεφυγε το κεντρο αν ειναι δυνατο αφου εισαι απειρος και δε κανει καλο στο στρωσιμο της μηχανης εξαιτιας της ζεστης και δουλεψε ολες τις ταχυτητες


Μεγειες και μην ξεχασεις να ερθεις και απο εδω ..... http://vstromhellas.forumotion.com/forum.htm

table920
02/06/2009, 23:28
ΚΑΛΩΣ ΤΟΝ ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΟΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΟΡΘΙΟΣ ΒΑΛΕ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΜΟΤΟ:beer: :beer: :beer:

table920
02/06/2009, 23:31
ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΕ Η ΜΗΧΑΝΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΗ ΣΤΗΝ ΟΔΗΓΗΣΗ ΕΓΩ ΤΟ ΠΕΙΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΑΠΙ ΚΑΙ ΤΑΧΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΟΛΑ Ο.Κ ΑΠΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΤΟΝ ΟΓΚΟ ΤΗΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΣΕΒΕΣΕ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΔΕΧΕΤΕ ΠΑΝΩ ΤΗΣ:rotflmao: :rotflmao:

Kaiserchief
05/06/2009, 22:31
Thanks φιλε μου ηδη οι πρωτες βολτες ειναι απολαυστικες..Θα ανεβασω φωτο το συντομοτερο.

Road67
05/06/2009, 22:51
Να χαίρεσαι τη μηχανή σου πάντα όρθιος και σύντομα να δρομολογήσεις για γάντια και μποτάκια που είναι εξ' ίσου σημαντικά :wave2:

Derti
05/06/2009, 22:52
ΦΙΛΕ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΗ Η ΜΗΧΑΝΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΟΣ!!!

ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟ ΑΝΟΙΧΤΟ ΜΕΡΟΣ ΜΕ ΑΣΦΑΤΟ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ (ΑΛΑΝΑ) ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΝΑ ΦΡΕΝΑΡΕΙΣ,ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΩΣ ΑΝΤΙΔΡΑ Η ΜΗΧΑΝΗ ΣΕ ΑΠΟΤΟΜΑ ΦΡΕΝΑΡΙΣΜΑΤΑ ΠΩΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΕΤΕ Ο ΠΙΣΩ ΤΡΟΧΟΣ ΠΩΣ ΑΝΤΙΔΡΑ Η ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΝΑΡΤΙΣΗ,ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΧΩΜΑ

ΓΕΝΙΚΑ ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΕ ΚΡΑΝΟΣ!

ΜΑΘΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΝΟΙΞΕ ΤΟ ΓΚΑΖΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ

ΚΑΛΕΣ ΒΟΛΤΕΣ!!! :beer: