PDA

View Full Version : Xr 250r...



nassosxlvbros
30/05/2009, 11:13
αυτά τα παλιομηχανάκια κάποτες όργωναν τους δρόμους και ήταν το σχολείο της σούζας αλλά και των πρώτων χωμάτινων εξορμήσεων...πουλάει γνωστός ένα τέτοιο σε καλούτσικη κατάσταση σε ακινησία κάνα χρόνο,δεν παίρνει μπροστά (ακόμα) και ψήνεται φίλος γείτονας να το πάρει...τι λέτε;δεν το ξέρω το μηχανάκι καν...να ασχοληθεί ή θα πετάξει τα λεφτά του; η τιμή που το δίνει είναι ξεφτίλα πάντως...ούτε ζάντα δεν αγοράζεις...:beer:

George_M.
30/05/2009, 11:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από nassosxlvbros
αυτά τα παλιομηχανάκια κάποτες όργωναν τους δρόμους και ήταν το σχολείο της σούζας αλλά και των πρώτων χωμάτινων εξορμήσεων...πουλάει γνωστός ένα τέτοιο σε καλούτσικη κατάσταση σε ακινησία κάνα χρόνο,δεν παίρνει μπροστά (ακόμα) και ψήνεται φίλος γείτονας να το πάρει...τι λέτε;δεν το ξέρω το μηχανάκι καν...να ασχοληθεί ή θα πετάξει τα λεφτά του; η τιμή που το δίνει είναι ξεφτίλα πάντως...ούτε ζάντα δεν αγοράζεις...:beer:

προτεινουμε ανεπυφιλακτα να μας δωσεις το τηλ του πωλητη..:smokin:

nassosxlvbros
30/05/2009, 11:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από manianisg
προτεινουμε ανεπυφιλακτα να μας δωσεις το τηλ του πωλητη..:smokin:

χεχεχεχε εσυ κι άλλοι 25...θααα τηρηθεί σειρά προταιρεότητας όταν αποφασίσει να το πουλήσει...δεν απαντήσατε όμως...αξίζει ή θα βγάλει τα απίστευτα;

George_M.
30/05/2009, 11:58
εξαρταται σε τι κατασταση βρισκοταν οταν λειτουργουσε,συνηθως αυτα ηταν αξιοπιστα απο πλευρας μεταλων κ λοιπων μηχανικων θεματων.υστερουσαν λιγο σε ηλεκτρικα.ειναι εισαγωγης η΄αντιπρωσωπειας?χρονολογια?

nassosxlvbros
30/05/2009, 12:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από manianisg
εξαρταται σε τι κατασταση βρισκοταν οταν λειτουργουσε,συνηθως αυτα ηταν αξιοπιστα απο πλευρας μεταλων κ λοιπων μηχανικων θεματων.υστερουσαν λιγο σε ηλεκτρικα.ειναι εισαγωγης η΄αντιπρωσωπειας?χρονολογια?

πρέπει νάναι του 94-95 νομίζω άλλωστε όλα ίδια είναι χεχε τώρα τι θα παρουσιάσει ένα μηχανάκι ακίνητο για χρόνια δε ξέρω...πάντως 8-10 μανιβελιες που πάτησε δε πήρε (btw η μανιβέλα κατέβαινε πολυ χαλαρα-κακό αυτό)...νεώτερα εντός Σ/Κ που θα το λύσουμε...:)

George_M.
30/05/2009, 12:06
το ακινητο για χρονια δεν ειναι τραγικο σε τουτα τα γιαπωνεζικα μηχανιματα.προσφατα πηρα ενα crm250 του 90 που ηταν παρατημενο για 3-4 χρονια κ δεν ηθελα τιποτα περαν απο λαδια ξυδια κτλ.
αυτο που λες πρεπει να ειναι εισαγωγης κ ισως δυσκολευτει σε ευρεση αναταλακτικων.
εν αναμονη λοιπον...

nassosxlvbros
30/05/2009, 13:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από manianisg
το ακινητο για χρονια δεν ειναι τραγικο σε τουτα τα γιαπωνεζικα μηχανιματα.προσφατα πηρα ενα crm250 του 90 που ηταν παρατημενο για 3-4 χρονια κ δεν ηθελα τιποτα περαν απο λαδια ξυδια κτλ.
αυτο που λες πρεπει να ειναι εισαγωγης κ ισως δυσκολευτει σε ευρεση αναταλακτικων.
εν αναμονη λοιπον...

έλα ρε συνάδελφε! είμαι κάτοχος εδώ και κάνα χρόνο ενός CRM 250 MKIII...Και στη φωτό η τελευταία μου προσθήκη...:wave2:


164870

George_M.
30/05/2009, 13:19
Καλοοο...το κουδουνι,χα,χα.
ειμαστε κ απο αλλου συναδελφοι μια κ ειχες ΤΑ αν θυμαμαι καλα.
θα βαλω φωτο συντομα

nassosxlvbros
30/05/2009, 13:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από manianisg
Καλοοο...το κουδουνι,χα,χα.
ειμαστε κ απο αλλου συναδελφοι μια κ ειχες ΤΑ αν θυμαμαι καλα.
θα βαλω φωτο συντομα

Το κουδούνι μονο πρόσεξες; αριστερά το οργανακι θερμοκρασίας δεεε το γλιέπς;...

Είχα και ΤΑ,ναι! και πέρασα μαζί της πολύ καλά και απροβλημάτιστα!

George_M.
30/05/2009, 13:37
σαφως κ το ειδα οπως επισης κ την πατεντα με τα tire ups......

nassosxlvbros
30/05/2009, 15:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από manianisg
σαφως κ το ειδα οπως επισης κ την πατεντα με τα tire ups......

χεχεχε δεν είναι tie wrap! ιμάντας από βίντεο είναι! :) ;)

nassosxlvbros
30/05/2009, 15:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από nassosxlvbros
χεχεχε δεν είναι tie wrap! ιμάντας από βίντεο είναι! :) ;)

ουπς το προστατευτικό στο τιμόνι ναι ...είναι με tie wrap...:)

George_M.
02/06/2009, 22:36
Νασο στις χρωστουσα..


165247

George_M.
02/06/2009, 22:37
..spam off


165248

nassosxlvbros
02/06/2009, 23:03
πες μου σε παρακαλώ...η θάλασσα που βλέπω βρίσκεται προς πελοπόννησο;:eek: γιατί κάαατι μου θυμίζει...

nassosxlvbros
02/06/2009, 23:14
και χρωστάω και γω φωτό...τελικά το τσίμπησα το XR και μεγειές του...(του μικρού ) από του παραχρόνου να ψηλώσει και λίγο...χεχεχε :beer:


165250

George_M.
02/06/2009, 23:19
σωστος..!!!
ειναι δυτικη πελλοπονησος (παραλια Βαρθολομιου).βασικα ολο το κοματι μεχρι κυπαρησσια ειναι το ιδιο μοτιβο

nassosxlvbros
03/06/2009, 00:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από manianisg
σωστος..!!!
ειναι δυτικη πελλοπονησος (παραλια Βαρθολομιου).βασικα ολο το κοματι μεχρι κυπαρησσια ειναι το ιδιο μοτιβο

Αμ'γι'αυτό μου θύμισε Κατάκολο....ά,ρε Ηλεία με τις παραλίες σου....:wave2: