PDA

View Full Version : 1ο Φεστιβάλ μηχανοκίνητης λέσχης και Φόρουμ!



Gi_4ce
02/06/2009, 09:30
Μια πάρα πολύ καλή ιδέα με τσάμπα συμμετοχή!

Θα έχει μπόλικα πραγματάκια να χαζέψεις και θα είναι πολύ καλή ευκαιρία πιστεύω για όσους μείνουν το ΣΚ στην Αθήνα!;)

Είναι στο άλσος Στρατού στο γουδί (βασικά δίπλα, σε εναν πολυχώρο που έχει , τον ya!) που μπορείτε να πατε απο κανελλοπούλου (πρωην κατεχάκη)
Διοργανόνεται απο το www.allterrain.eu (απο το οποιο μπορείτε να πάρετε και περισσότερες πληροφορίες) και θα έχει:

-Παρουσίση λεσχών
-Παρουσίασημηχανοκίνητων φόρουμ
-Αξεσουάρ
-bazaar

:wave2:

alximistis
03/06/2009, 18:39
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΑΔΕΡΦΙΑ!!!!

ΟΝΟΜΑΖΟΜΑΙ...
ΑΚΟΥΣΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΠΩΣ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ................ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΧΑΖΟΥΛΗΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΣΚΕΦΤΗΚΕ ΟΤΙ ΘΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΝΤΟΥΣΑΝ ΣΕ ΕΝΑ ΧΩΡΟ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ,ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΕΡΑΚΙ Κ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΓΑΠΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΟ ΧΩΡΟ, ΔΗΛΑΔΗ ΟΙ ΛΕΣΧΕΣ Κ ΤΑ FORUM!!!!
EΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΑΡΧΙΣΑΜΕ Κ ΡΩΤΑΓΑΜΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΤΟΥ ΧΩΡΟΥ, ΠΩΣ ΤΟΥΣ ΦΑΙΝΟΤΑΝ Η ΙΔΕΑ ΜΑΣ,ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΡΕΣΕ ΣΧΕΔΟΝ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΒΑΛΑΜΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ,ΒΡΗΚΑΜΕ ΤΟΝ ΧΩΡΟ ΚΑΙ ΞΑΜΟΛΥΘΗΚΑΜΕ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΛΕΣΧΕΣ Κ FORUM ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΝΑ ΤΟ ΟΡΓΑΝΩΝΟΥΜΕ!!!!!!
ΜΕ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΑΚΟΥΣΤΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΕ 3 ΜΕΡΕΣ.........
ΣΕ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΧΩΡΟ ΜΕ ΓΡΑΣΙΔΙ ΘΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΝ ΛΕΣΧΕΣ Κ FORUM,ΘΑ ΣΤΗΣΟΥΝ ΤΙΣ ΤΕΝΤΕΣ ΤΟΥΣ ,ΤΑ ΤΡΑΠΕΖΑΚΙΑ ΤΟΥΣ Κ ΤΙΣ ΚΑΡΕΚΛΙΤΣΕΣ ΤΟΥΣ,ΘΑ ΑΠΛΩΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΟ ΤΟΥΣ ,ΘΑ ΜΑΣ ΔΕΙΞΟΥΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΚΔΡΟΜΕΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ ΤΟΥΣ,ΘΑ ΓΝΩΡΙΣΟΥΝ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΑΝΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΝΑ ΛΕΝΕ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΗΧΑΝΕΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΤΟΥΣ ,ΠΙΝΟΝΤΑΣ ΜΠΥΡΙΤΣΑ Κ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΣ ΜΟΥΣΙΚΗ.ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΔΟΥΝ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΓΙΑΤΙΣ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΕΣ ΤΟΥΣ ΝΑ ΡΩΤΑΝΕ ΤΟΝ Β.ΟΡΦΑΝΟ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΕΡΗΜΟ ΤΟΥ DACAR ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΥΝΕ ΤΗΝ ΗΡΩΙΚΗ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ ΤΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΤΟΥ .ΑΚΟΜΑ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΟ ΙΔΡΥΜΑ ΕΡΕΥΝΩΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΟΥ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟΥ Κ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΝ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΑΣΩΣΤΕΣ ΣΑΜΑΡΕΙΤΕΣ ΓΙΑ ΠΡΩΤΕΣ ΒΟΗΘΕΙΣ ΚΤΛ.
ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ FREE ΟΠΩΣ ΚΑΙ Η ΣΥΜΕΤΟΧΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΛΕΣΧΕΣ Κ Η ΕΙΣΟΔΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΙΝΟ!!!!!!!



Αυτά τα έγραψε ένα παλλικάρι σε φόρουμ μοτοσικλετιστικό. Ήθελα να ρωτήσω τα εξής 2 πράγματα.
1). Εφόσον συμμετέχουν και φόρουμ φαντάζομαι ότι μπορεί να συμμετάσχει και το μοτό σωστά ή όχι; Υπάρχει κάποιο ενδιαφέρον να συμμετέχουμε κι εμείς;;;
2). Ανεξάρτητα από αυτό ενδιαφέρεται κάποιος συμφορουμίτης να πάμε; Εγώ θα περάσω μία βόλτα ενδιαφέρεται κάποιος άλλος;;;


ΥΓ Το όνομα όπως και κάποια άλλα πράγματα τα έχω σβήσει επειδή αναφέρονταν σε πράγματα που ειπώθηκαν σε συγκεκριμένο φόρουμ :)

Gi_4ce
03/06/2009, 18:48
Παίδες, εγω (με το gsr600.gr) θα είμαι σίγουρα μεσα...

Επειδή με παραξένεψε το γεγονος (και απο τη φύση μου ειμαι περίεργο φρούτο), πήγα εχθές στον χώρο που θα γίνει το φεστιβάλ και είδα τα παιδιά που το "κανονίζουν"...

Η ιδέα έτσι οπως μου την περιέγραψαν μου άρεσε πάρα πολύ!
Πιστεύω οτι θα έχουμε όλοι την ευκαιρία να μπούμε και να χαβαλεδιάσουμε όλη τη μέρα, μαζι με μουσικούλες, μπυρίτσες και events!

Ο χώρος ειναι υπαίθριος με γρασίδι και δεν θυμιζει σε τίποτα "έκθεση μοτοσυκλέτας" οπως νόμιζα...

Γενικότερα στηρίζω με 1000 την ιδέα των παιδιών, μιας και είναι μια ευκαιρία να φύγουμε μπροστά απο τα μόνιτορ και να γνωριστούμε όλοι (λέσχες - φόρουμ - παρέες) απο κοντά!:beer:

Gi_4ce
05/06/2009, 14:23
Ο χάρτης που θα γίνει το φεστιβάλ
http://img22.imageshack.us/img22/2162/111asw.jpg

Καθώς και ο χώρος...
http://img80.imageshack.us/img80/438/p5090032.jpg

Απο σήμερα αρχίζουν οι λέσχες και τα φόρουμ να στήνουν!

Αντε καλή αρχή να έχουμε!
8)

makis206
05/06/2009, 14:35
Ωραίο ακούγεται και αν και δεν θα μπορέσω να δώσω το παρόν, πιστεύω ότι δεν θά'πρεπε να λείπει το moto.gr από εκεί !

:beer:

hidefnick
06/06/2009, 19:25
Πήγε κανείς? Λέω να περάσω αύριο μια βόλτα.