PDA

View Full Version : Poia Ta Sovarotera Kai Pio Aksiopista Katastimata Gia Agora Mixanis Stin Athina?



anixneyths
13/04/2005, 16:53
GNORIZI KANEIS? PIOS DINI TIS KALITERES PROSFORES? PROSOPIKA ENDIAFEROME NA AGORASO HONDA.

OPIOS GNORIZI AS APANTISI. NA APANTISOUN MONO KATANALOTES.. OXI MAGAZIA!!!! PARAKALO POLI!!!!

sniper
13/04/2005, 17:00
Ωπα ρε μεγάλε......

Μας πήρες τ' αυτιά!!!!!


Πάρε και κανένα περιοδικό και διάβασε.... μετά πέρνεις τους δρόμους και μιλάς με τα μαγαζιά.....

Καλή τύχη....


:smokin:

anixneyths
13/04/2005, 22:36
ADELFE NA KSERIS POS I EREVNA AGORAS I PIO AKSIOPISTI EINAI NAMILAS ME TOUS KATANALOTES.. ALLI PLIROFORISI EXEIS APO TIS DIAFIMISIS KAI ALLI APO AFTOUS PU TA SKANE.. STIN DIAFIMISI TO BAROS PEFTI STIN IKONA POU THA THELE O EMPOROS NA EXOUN OI KATANALOTES!!

AN KATALABES KATALABES.. TA AFTIA SOU AXRIASTA MEGALE... PANTOS TA DIKA MOU AKOMA STIN THESI TOUS EINAI :p XEXEXE

bartlal
14/04/2005, 16:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από anixneyths

AN KATALABES KATALABES.. TA AFTIA SOU AXRIASTA MEGALE... PANTOS TA DIKA MOU AKOMA STIN THESI TOUS EINAI :p XEXEXE
@ anixneyths:
ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ = ΦΩΝΕΣ
μικρά γράμματα = ομιλία
(μια από τις αρχές για chats & forums)....
φιλικά... :wave2:

dankannn
16/04/2005, 15:31
:p OK θέλεις HONDA αλλά πιο μοντέλο της HONDA ?????????:p

anixneyths
16/04/2005, 16:09
mallon to cbf600s abs...

Κανένας
17/04/2005, 09:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
@ anixneyths:
ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ = ΦΩΝΕΣ
μικρά γράμματα = ομιλία
(μια από τις αρχές για chats & forums)....
φιλικά... :wave2: ας μην πουμε τιποτε και για τα απαραδεκτα γκρικλις:(

dankannn
17/04/2005, 13:57
To CBF 600S είναι καλό αλλά θεωρώ οτι είναι αργό θα σου έλεγα να εβλεπες και το kawasaki z750s & to yamaha fz6 fazer.
Καλό θα ήταν αν μπορείς να πας να τα κάνεις ενα TEST DRIVE.
Καταστηματα IMPORTED BIKES,
MOTO JAPAN
MOTO HELLAS
αυτα είναι είναι εκτός αντιπροσωπείας.:p :wave2:

anixneyths
20/04/2005, 12:36
TA DOKIMASA KAI TO KAWASAKI (OXI TO S) KAI TO FAZER.. DEN MOU ARESE KANENA..

IDIKA TO FAZER DEN EINAI FILIKO KATHOLOU!!! SKLIRES ANARTISIS KAI SELA.. PSILO POLI... DEN EINAI GIA XRISI STIN POLI...

TO CBF POLI PIO ANETO KAI FILIKO... DINAMI XAMILOMESAIA=IDANIKO GIA POLI.... ANARTISIS MALAKES=ANESI STOUS ELLINIKOUS DROMOUS... KALO GIA TOURISMO KAI PERISTASIAKA GKAZIA. MIA KATHIMERINI MIXANI EN OLIGIS ARKETA KIRILE!!! DEN THA MAKRIGORISO PARAPANO.


NOMIZO POS GIA TIN DOULIA POU TO THELO STA KIBIKA AFTA DEN IPARXEI KALITERO. I TIMI MOU EINAI ADIAFORI KAI AS EINAI STA IDIA PERIPOU ME TO FAZER AN KAI TO TELEFTAIO BGAZI PERISSOTERA ALOGAKIA..


AFTI THA EINAI I AGORA MOU. CBF 600S ABS.

:)

dankannn
20/04/2005, 16:23
Άντε και καλορίζικο.:p :p :wave2:

anixneyths
20/04/2005, 19:43
NA SE KALA.. :p AFTI TIN EBDOMADA TO TSIMPAO. DEN PERIMENO ALLO... :p

EUXARISTO OLOUS PANTOS STO FORUM GIA TIN BOITHIA...

:)

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
21/04/2005, 09:07
κατα την γνωμη μου για χοντα στο σουλτατη. εχουνε παρει πολυ φιλοι και ειναι ευχαριστημενοι με την σηνεργασια. εγω εχω στηλη πολους και δεν μου εχουν πη ασχημα λογια. εδω και χρονια απο τοτε που ημουν στην λεσχη που τον ξερω ολοι μηλανε με καλα λογια. αν αποφασησης να πας εκει πες του οτι σε στελνη ο γιωργος με το ZZR 1100 και να σου κανει οτι καλυτερο μπορει γιατι θα του δαγκοσω τα αυτια. αν θελεις βωηθεια να του μηλησω και εγω παρε με τηλ να παμε μαζι 6977 290 361.
μετα αν θελεις μπορεις να πας και στο μοταουν τζακ. να ζητησης τον αντωνη πες του απο την γιαγια αρκουδα οτι πας ... και αν θελεις βοηθεια παλυ καλεσε με.