PDA

View Full Version : Ταξιδάκι στη Γαλλική ριβιέρα!



fazertha
03/06/2009, 14:04
Έχουμε προγραμματίσει με τη κοπέλα μου και τη μηχανή μου φυσικά (TDM 900), ταξιδάκι τον Αύγουστο στη Γαλλική ριβιέρα (Νίκαια συγκεκριμένα)! Όποιος ενδιαφέρεται ευπρόσδεκτος!

spyro
03/06/2009, 14:58
εχεις pm

:wave2:

γιωργος ΧΧ
04/06/2009, 18:28
φιλε γεια χαρα sorry πρωτο μηνυμα ειναι αυτο που στελνω . ποια ημερομηνια? 29 αυγουστου θα ειμαστε καννες. 2 χχ απο δραμα με της κοπελες μας. απο βενετια καννες και μετα βαρκελονη δεν λεμε οχι σε παρεα.:beer:

fazertha
07/06/2009, 10:24
Να'σαι καλά και εύχομαι να περάσετε τέλεια! Εμείς 4 Αυγούστου αναχωρούμε. Δεν βολεύει η ημερομηνία. Δεν πειράζει όμως. Στο μέλλον μπορούμε να κανονίσουμε κάτι ανάλογο. Εμείς είμαστε από Σέρρες, οπότε είναι εύκολο να κανονίσουμε κάτι. Χάρηκα πολύ!

netris
11/07/2009, 16:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από fazertha
Έχουμε προγραμματίσει με τη κοπέλα μου και τη μηχανή μου φυσικά (TDM 900), ταξιδάκι τον Αύγουστο στη Γαλλική ριβιέρα (Νίκαια συγκεκριμένα)! Όποιος ενδιαφέρεται ευπρόσδεκτος!

Αγαπητε γεια σου ,μπορεις να δόσεις περισοτερες πληροφοριες οπως χρονος γενικα οικονομικα απο μεχρι οκ

Albatros
11/07/2009, 17:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από fazertha
Έχουμε προγραμματίσει με τη κοπέλα μου και τη μηχανή μου φυσικά (TDM 900), ταξιδάκι τον Αύγουστο στη Γαλλική ριβιέρα (Νίκαια συγκεκριμένα)! Όποιος ενδιαφέρεται ευπρόσδεκτος!
Φίλε μου πολύ καλή επιλογή,ήμουνα πέρισι εκεί και είναι πανέμορφα,φυικά θα πας και Μόντε Κάρλο,Κάνες , Σαν Τροπέ κλπ,πολύ χρήσιμο μας ήτανε το GPS ZUMO 550 με τους χάρτες,δεν ρωτήσαμε ποτέ και κανένα. Προσοχή στις κάμερες έχει πολές και νυχτερινές.
Καλά να περάσετε...
:wave2:

MG
11/07/2009, 17:43
25 Αυγουστου θα ειμαι Νικαια για 2 μερες, μετα αλλες 2 Aix En Provence, 1 Antibes, 1 Nimmes και 2 μερες Carcassone και μετα πισω....

Ειδικα στον τελευταιο προορισμο οσοι θα κινηθουν προς Βαρκελωνη να περασουν οπωσδηποτε...

ειναι μια πολη- μεσαιωνικο καστρο.... Το καλυτερα διατηρημενο απο ο,τι εχετε δει ποτε κι αξιζει...

Οσοι ψαχνετε για διαμονη ακομη δειτε εδω www.etaphotels.com

εχω κλεισει τα παντα σε αυτη την αλυσιδα με οχι παραπανω απο 60 ευρω τη βραδια και με παρκινγ

καλα ξενοδοχεια, σε καλες τοποθεσιες


Καλα χιλιομετρα σε ολους μας!!!!! :wave2:

fazertha
11/07/2009, 21:34
Φίλε Netris αναχωρούμε από Ηγουμενίτσα για Βενετία στις 4 Αυγούστου,μένουμε στις 5 Αυγούστου Βενετία, στις 6 πάμε Νίκαια, μένουμε 7 βράδια Νίκαια. Στις 13 Αυγούστου πάμε πάλι Βενετία μένουμε άλλο ένα βράδυ και στις 14 αναχωρούμε με το καράβι για Ηγουμενίτσα. Ως τώρα πληρώσαμε συνολικά 720 ευρώ για όλα τα ξενοδοχεία (Βενετία και Νίκαια) και 200 για τα καράβια. Και ότι φάμε εκεί.

ilion10
12/07/2009, 01:29
Καλησπέρα,επειδή θα πάω και εγώ προς εκείνα τα μέροι,αν βολευει να κανονισουμε να τα πούμε...10 αυγούστου πάμε με πλοίο ανκόνα στις 11 θα είμαστε για 2 βράδια νίκαια μετά ένα βράδυ μιλάνο και ένα βραδυ βενετία και πάλι πίσω..

netris
12/07/2009, 08:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από fazertha
Φίλε Netris αναχωρούμε από Ηγουμενίτσα για Βενετία στις 4 Αυγούστου,μένουμε στις 5 Αυγούστου Βενετία, στις 6 πάμε Νίκαια, μένουμε 7 βράδια Νίκαια. Στις 13 Αυγούστου πάμε πάλι Βενετία μένουμε άλλο ένα βράδυ και στις 14 αναχωρούμε με το καράβι για Ηγουμενίτσα. Ως τώρα πληρώσαμε συνολικά 720 ευρώ για όλα τα ξενοδοχεία (Βενετία και Νίκαια) και 200 για τα καράβια. Και ότι φάμε εκεί.

Καλημερα αγαπητε fazertha η προταση ειναι υπεροχη ,για να δουμε θα πεισω την γναικα μου και σε παρακαλω για τα εισητηρια τι κινησεις κανεις ετσι για να κανουμε ασκησεις θαρους
σε ευχαριστω πολυ να εισαι καλα..

fazertha
12/07/2009, 09:15
Μπορείς φίλε netris, να τα κλείσεις όλα από το ίντερνετ και να σου βγει και πιο οικονομικά. Επειδή εγώ δεν εμπιστεύομαι να δώσω πιστωτική στο ίντερνετ, πήγα σε ένα ταξιδιωτικό πρακτορείο και τα έκλεισα όλα από εκεί. Φίλε ilion10 τότε που θα είστε Νίκαια θα είμαστε κι εμείς. Φυσικά πολύ ευχαρίστως να τα πούμε!

ilion10
13/07/2009, 00:26
Οπότε μέχρι τότε να ξαναμιλήσουμε για περισσότερες λεπτομέρειες να βρεθούμε!