PDA

View Full Version : 36ωρο by Caesarsk (παραλειπόμενα)



DimChios
14/05/2009, 14:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από caesarsk
Ελά μου όμως που το τηλέφωνο πάντα χτυπάει τις χειρότερες στιγμές!!!

Ρε ουστ! :mad:



Αρχικά δημιουργήθηκε από caesarsk
«Σοφιανέ, χρείαζομαι την βοηθεία σου», ακούω στο ακουστικό την γνώριμη φωνή του άχρηστου και κουλού οδηγού, φίλου μου Δημήτρη. Είχε πέσει πριν από 2 μήνες και είχε κάνει ένα μικρούλι βαβα στο πωπουλίνι του…Αλλά η γριά γκρινιάρα ακόμη γκρινίαζε ότι πονούσε και όλοι οι φιλοι του τον βοηθούσαμε όπως μπορούσε ο καθένας. Δεν θα γινει καλά όμως θα πληρωσει για όλα σε όλους.


Κουλος εισαι και φαινεσαι...πού να οδηγουσες και 1000αρι!
Το "μικρουλι" βαβά, ειναι μεγαλο σαν τον κιλυνδρο του GS χαμενε, γι αυτο γκρινιαζω! :bawl:



Αρχικά δημιουργήθηκε από caesarsk
«Αυριο θα έρθει κάποιος να δει την μηχανή και η μπαταρία τα έπαιξε, θα μου φέρεις τον φορτιστή να την φορτίσω λίγο για να πάρει μπροστά;», συνέχισε. «Ρε Δημήτρη, το πρωί παίρνω εκκίνηση για το 36ωρο και ακόμη δεν έχω δει την διαδρομή». «Καλά ρε συ, και εγώ θα εχω στο μυαλό μου ότι ζητησα βοηθεια από ένα φίλο και αυτός δεν μου την έδωσε. Επίσης πονάω πολύ και εσείς θα διασκεδάζετε στο 36ωρο. Δεν έχω λεφτά και έχω να θρέψω τα 14 παιδιά μου. Φερτο όχι για μένα αλλά για την φουκαριάρα την μάνα μου που είναι εδώ στην Αθήνα και δεν φεύγει για το νησί αν δεν πουλήσω την μηχανή». Δεν άντεξα άλλη γκρίνια. Ειμαι και ψυχοπονιάρης. Λυπήθηκα και την μάνα του που τον ανέχεται ένα μήνα τώρα (35 χρόνια τον ανέχεται αλλά τελοσπάντων). «Καλά», του λέω, «σε μισή ώρα θα είμαι εκεί».

Μπαταρια εβαλα καινουρια τελικα! Η μλκια που μου εφερες ειναι για πεταμα! :evil: :p
35 και στα μουτρα σου! :mad: 33 ειμαι ακομα!!!
Επισης ο τυπος ηρθε να τη δει αλλα τον εδιωξα γιατι μου εδινε λεει 8000! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



Αρχικά δημιουργήθηκε από caesarsk
Τελικά 23:00 είμαι πίσω στο σπίτι. Ξεκινάω τις προετοιμασίες. Εχουν αλλάξει τα δεδομένα, οπότε θα κάνω τα απολύτως απαραίτητα. Πρώτα βγαίνω μια βόλτα και μετράω τις αποκλίσεις του κοντέρ μου.

Απο τις 9:00 που εφυγες απο το σπιτι μου στις 23:00 εφτασες στο δικο σου? :rotflmao: :bigcry:
Και μετρησες και τις αποκλισεις ε? Πωπω, μπραβο ρε μεγαλε! Κατσε να βρω το emoticon με τη μουτζα! :lol:



Αρχικά δημιουργήθηκε από caesarsk
Και έτσι στις 01:45 είμαι πλέον στην αγκαλιά του Μορφέα…( προσοχή δεν είναι gay ιστορία…στην Ελληνική μυθολογία ο Μορφέας είναι ο θεός του ύπνου)…

Ναι, ειναι θεος του υπνου! Εγω ομως θυμαμαι για εκεινον το φιλο σου απο το στρατο που μου μιλας συνεχεια!Το Μορφεα! Και τωρα που λειπει η Ρουλα, δεν ειχες πει οτι ηρθε απο την Κατερινη μερικες μερες να σε δει?

:wacko:

Γι αυτο σε ποναει ο κωλος σου, οχι απο τα 4500 χιλιομετρα που εκανες, παραδεξου το!

Αντε και του χρονου!

:wave2:

Corvo
14/05/2009, 14:08
το εχει αυτο ο Δημητρης με τον καλο λογο ετοιμος να σου απαντησει παντα:lol: :lol:

XJR_Billy
14/05/2009, 14:16
Χαχαχα !!!!!!

Πολύ γέλιο !!:lol: :lol:

Και λέει τον καπετάνιο κουλό...

Σκέψου να'μουν και γω μαζί τους τι θα λεγόταν !! :bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer: :beer:

spyro
14/05/2009, 15:45
:a014:

caesarsk
15/05/2009, 09:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Ρε ουστ! :mad:





Κουλος εισαι και φαινεσαι...πού να οδηγουσες και 1000αρι!
Το "μικρουλι" βαβά, ειναι μεγαλο σαν τον κιλυνδρο του GS χαμενε, γι αυτο γκρινιαζω! :bawl:




Μπαταρια εβαλα καινουρια τελικα! Η μλκια που μου εφερες ειναι για πεταμα! :evil: :p
35 και στα μουτρα σου! :mad: 33 ειμαι ακομα!!!
Επισης ο τυπος ηρθε να τη δει αλλα τον εδιωξα γιατι μου εδινε λεει 8000! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:




Απο τις 9:00 που εφυγες απο το σπιτι μου στις 23:00 εφτασες στο δικο σου? :rotflmao: :bigcry:
Και μετρησες και τις αποκλισεις ε? Πωπω, μπραβο ρε μεγαλε! Κατσε να βρω το emoticon με τη μουτζα! :lol:




Ναι, ειναι θεος του υπνου! Εγω ομως θυμαμαι για εκεινον το φιλο σου απο το στρατο που μου μιλας συνεχεια!Το Μορφεα! Και τωρα που λειπει η Ρουλα, δεν ειχες πει οτι ηρθε απο την Κατερινη μερικες μερες να σε δει?

:wacko:

Γι αυτο σε ποναει ο κωλος σου, οχι απο τα 4500 χιλιομετρα που εκανες, παραδεξου το!

Αντε και του χρονου!

:wave2:


Η ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝ ΔΕΝ ΜΕ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΤΙ ΟΛΑ ΟΣΑ ΓΡΑΦΩ ΕΙΝΑΙ 100% ΑΛΗΘΙΝΑ!!!!!!!!!!

αν συναντήσετε αθρωπο πιο γκρινιάρη και γκαντέμη απο αυτόν, ελάτε να μου το πείτε!!!!!!

bikerted
15/05/2009, 16:46
:a20: :a014: :a014: :a014: :beer:

siraxanz
15/05/2009, 20:13
Δεν είναι η δόξα, δεν είναι τα λεφτά...



























































είναι του 36αωρου η χαρά...:wave2:

devil's animal
16/05/2009, 01:08
:beer: :beer: :beer:

nic mor
16/05/2009, 10:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από caesarsk
Η ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝ ΔΕΝ ΜΕ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΤΙ ΟΛΑ ΟΣΑ ΓΡΑΦΩ ΕΙΝΑΙ 100% ΑΛΗΘΙΝΑ!!!!!!!!!!

αν συναντήσετε αθρωπο πιο γκρινιάρη και γκαντέμη απο αυτόν, ελάτε να μου το πείτε!!!!!!


δεν σας γνωριζω,αλλα συμφωνα με το αρχαιο
ρητο "οποιος εχει τη μυγα..." μαλλον λες την
αληθεια:lol: :lol: :lol:

τρομερη η περιγραφη του 36ωρου:a013:
διαβαζοντας μου ερχονται οι εικονες που ειδα :beer:
περιμενω τη συνεχεια :a33:

DimChios
16/05/2009, 15:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από nic mor
δεν σας γνωριζω,αλλα συμφωνα με το αρχαιο
ρητο "οποιος εχει τη μυγα..." μαλλον λες την
αληθεια:lol: :lol: :lol:


Kαλα, γνωρισε το Σοφιανο πρωτα και μετα ελα να μου πεις!
Τα φαινομενα απατουν...και οχι μονο!

:smokin: