PDA

View Full Version : Μια απλη βολτα



rsp
13/04/2005, 22:48
Θέλω να μοιραστώ μαζί σας ένα μαγικό συναίσθημα που ένιωσα για άλλη μια φορά...Χτες το βράδυ κατα τις 11 αποφάσισα να γυρίσω στο χωριουδάκι μου, όπως πολλοί ξέρετε μοιράζομαι μεταξύ Αθήνας και επαρχιας. Μου είχε λείψει το μπαλκόνι μου με θόρυβο μόνο από τα κύματα και η γενικότερη ηρεμία.. Έβαλα τη στολή μου το κρανακι μου, έκανα και την αδυναμία μου , που ξέρω ότι πολύ κατακρίνετε και έβαλα και το mp3 μου στα αυτιά και βουρ... Ξεκινώντας αποφάσισα να κάνω όσο πιο γρήγορα μπορώ το ταξίδι, χωρίς τρελές ακρότητες αλλά γρήγορα. Το πόση ώρα έκανα δεν έχει σημασία, είμαι σίγουρος ότι και γίνετε πιο γρήγορα και ίσως κάποιοι από εδώ το έχετε κανει.. Απολαυσα μια πολύ γνώριμη για μένα λόγο συχνότητας γρήγορη νυχτερινή διαδρομή κάτω από τα άστρα. Το μόνο που σκεφτόμουν είναι πόσο τυχεροί είμαστε όλοι εμείς που απολαμβάνουμε τη μαγεία της μοτοσικλέτας. Αστείο της βραδιάς, το Varaderο άναψε λαμπάκι για βενζίνη στα 165 χιλιόμετρα από τα 200 με 260 που ανάβει συνήθως..

Να είστε όλοι καλά και να χαιρόμαστε πάντα τη μαγική εφεύρεση Μοτοσικλέτα

SF
13/04/2005, 22:55
Ρε μπαγάσα! Τα έγραψες αυτά για να με καλοπιάσεις να μη σε ξεχέσω που δεν έχεις σηκώσει ούτε ένα τηλέφωνο από προχτές??? :confused: :) :wave2:

nimbus
13/04/2005, 23:00
να σαι πάντα καλά να ταξιδεύεις:wave2:

DoctorS
13/04/2005, 23:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
Θέλω να μοιραστώ μαζί σας ένα μαγικό συναίσθημα που ένιωσα για άλλη μια φορά...Χτες το βράδυ κατα τις 11 αποφάσισα να γυρίσω στο χωριουδάκι μου, όπως πολλοί ξέρετε μοιράζομαι μεταξύ Αθήνας και επαρχιας. Μου είχε λείψει το μπαλκόνι μου με θόρυβο μόνο από τα κύματα και η γενικότερη ηρεμία.. Έβαλα τη στολή μου το κρανακι μου, έκανα και την αδυναμία μου , που ξέρω ότι πολύ κατακρίνετε και έβαλα και το mp3 μου στα αυτιά και βουρ... Ξεκινώντας αποφάσισα να κάνω όσο πιο γρήγορα μπορώ το ταξίδι, χωρίς τρελές ακρότητες αλλά γρήγορα. Το πόση ώρα έκανα δεν έχει σημασία, είμαι σίγουρος ότι και γίνετε πιο γρήγορα και ίσως κάποιοι από εδώ το έχετε κανει.. Απολαυσα μια πολύ γνώριμη για μένα λόγο συχνότητας γρήγορη νυχτερινή διαδρομή κάτω από τα άστρα. Το μόνο που σκεφτόμουν είναι πόσο τυχεροί είμαστε όλοι εμείς που απολαμβάνουμε τη μαγεία της μοτοσικλέτας. Αστείο της βραδιάς, το Varaderο άναψε λαμπάκι για βενζίνη στα 165 χιλιόμετρα από τα 200 με 260 που ανάβει συνήθως..

Να είστε όλοι καλά και να χαιρόμαστε πάντα τη μαγική εφεύρεση Μοτοσικλέτα

είναι όντως μαγικό συναίσθημα αυτό που μοιραζόμαστε όλοι!!!

για πε και για μας που δεν ξέρουμε.....ποια επαρχία????

:D :D :D :D :D

rsp
13/04/2005, 23:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από DoctorS
είναι όντως μαγικό συναίσθημα αυτό που μοιραζόμαστε όλοι!!!

για πε και για μας που δεν ξέρουμε.....ποια επαρχία????

:D :D :D :D :D

Μενω σε ενα χωριο διπλα στη Στυλιδα, 14 χιλιομετρα απο Λαμια..

DoctorS
13/04/2005, 23:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
Μενω σε ενα χωριο διπλα στη Στυλιδα, 14 χιλιομετρα απο Λαμια..

δηλαδή είσαι δικός μας!!!!!

είναι γνωστό από αρκετούς ότι είμαι φοιτητής στη λαμία!!!!

:D :D :D :D

για να μη χαθούμε και βαρέθηκα να ανεβοκατεβαίνω μόνος μου!!!

:wave2:

rsp
13/04/2005, 23:31
ριξε συρμα οποτε θελεις εγω στο πανω κατω ειμαι !!!

Spike
13/04/2005, 23:50
Tora diladi eisai ...pano ...?? ...i kato ...???:sick: :sick: :hypnotize :uplate: :lol:

gcrook
13/04/2005, 23:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
Μενω σε ενα χωριο διπλα στη Στυλιδα, 14 χιλιομετρα απο Λαμια..

Ωωωωωπα...ετσι οι πατριωτες.
Πως το λενε το χωριο;
Η μητερα μου ειναι απο Πλατυστομο (Μακρακωμης αν βοηθαει και η ονομασια του Δημου).

DoctorS
13/04/2005, 23:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Ωωωωωπα...ετσι οι πατριωτες.
Πως το λενε το χωριο;
Η μητερα μου ειναι απο Πλατυστομο (Μακρακωμης αν βοηθαει και η ονομασια του Δημου).

κοίτα να δεις που στο τέλος θα πηγαίνουμε όλοι παρέα προς τα πάνω....!!!!!

:D :D :D :D :D :D

Runner Ducati
14/04/2005, 00:05
ετσι............ :) :beer: :wave2:

rsp
14/04/2005, 00:06
Τωρα ειμαι χωριουδακι!!!
Αλλος για Αθηνα Λαμια και πισω και παμε παλι!!!