PDA

View Full Version : πιαστε τον...



mourgakos
06/06/2009, 08:41
λογω καποιων υποχρεωσεων μπηκα αττικη οδο με το κουτι.
πηγαινω 120 στην μεσαια,οπου και συναντω πρων συναδελφο νταλικιερι να πηγαινει με 90.
τσεκαρω,βγαζω φλας,αφηνω να περασει μια μηχανη,ξανατσεκαρω και τραβιεμαι αριστερα,
ελα ομως που ερχοταν σουπερ ντουπερ οχημα,με το σβατζ πανω σε προστατευτικα,με καμια 200ρια χιλιομετρα,που ευτυχως ειχε φωτα αναμμενα,,,,μου εκανε ενα γκλικ στο ματι και κρατιεμαι μεσαια επι το πλειστον και λιγο αριστερη,ωστε περασε ανετα...ελα ομως που του εκοψα τα γκαζια και τσαντιστηκε,πηγα να του παρω το δρομο απο τις ροδες και τσαντιστηκε,
και κοβει που λες το μηχανημα και τραβαει το σημα εντονα του εισαι μαλ...κας.
τον εγραψα στα αποκρυφα μου,αλλα ο τυπος αρχισε τις μαλακιες,γκαζι,φρενο εντονο ,ειχε τετραπιστονες ο φουστις,που με το καρουλι,θα τον περναγα απο κατω.δεν εδινα σημασια,αν και δεν ειμαι και πολυ φιλυσηχος τυπος,και τελικα στην εξοδο της εθνικης προς λαμια με κλεινει ασχημα,που η θα τον εστελνα νοσοκομειο,η θα χτυπαγα κουτακια αλλον,αλλα ευτυχως τα φρενα επιασαν. στην εθνικη,πηγαινα για οινοφυτα,αυτος για μενννννιιιιιιιδ. ειχε τοση κινηση η γεφυρα που δεν μπορουσε να μπει μεσα,οποτε σκεφτηκε να τραβηξει ενα ακομα τσαμπουκα,μπαινει μπροστα μου και τραβαει φρενα μεχρι που σταματησαμε.μεχρι να κανει κινηση,εχω πεταχτει εξω αιλουρος,και εχω πιασει και ψιλοσηκωσει την ουρα της μηχανης.δουκατι ηταν το κερατο.
βασικα αρχισαμε τα μπινελικια,αλλα ισως επειδη του την επιασα,χαχαχχχαχ,να αποφορτιστηκε γρηγορα το κλιμα,αφου ανταλλαξαμε μπινελικια ανταξια μας.
και ερχομαι και λεω,ενταξει τα 200 στην αττικη οδο,τα κανω και εγω στα ονειρα μου.
ενταξει με την τσαντιλα,απο ενα κομματι το καταλαβαινω.
αλλα να κανεις λαλακιες σε αμαξι,με τα φρενα κτλ,και να προσπαθεις να μπεις απο κατω του,αυτο δεν το καταλαβαινω καθολου.
παντως,αν πατε να τσακωθειτε μια ειναι η λυση...να του την πιανετε!
(την ουρα κοθωνια)
(της μηχανης κουφαλες)
:rotflmao:

the who
06/06/2009, 09:56
Ε ρε γλεντια:a014: :a014: :a014:

Road67
06/06/2009, 10:06
που να μπει κι ο Ιούλιος :D

Pappios
06/06/2009, 17:24
πως σηκωσες την ουρα?

the who
06/06/2009, 17:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από Pappios
πως σηκωσες την ουρα?

Ευκολα.Συνδεεις τα ψιψιψινια με τα κοκοκοψαρα.

p@nos
06/06/2009, 18:46
kala, ησουν με το αμαξι και μπηκε μπροστα σου και πλακωνοταν στα φρενα για να σου τη σπασει????

μιλαμε ολυμπιονικης μαλακας ο τυπος

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

hidefnick
06/06/2009, 19:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx400
Ευκολα.Συνδεεις τα ψιψιψινια με τα κοκοκοψαρα. :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

MILT1964
08/06/2009, 00:06
Τι να πω ρε πουστη μου...
Παει, το εχει χασει ο κοσμος.

Γιατι δεν του αλειψες δυο σφαλιαρες;