PDA

View Full Version : Γίνεται τέτοια σύγκριση;



Road67
06/06/2009, 16:00
Το λοιπόν, προφανώς όσο εκτελώ τη θητεία μου δε θα πάρω τίποτα :D αλλά επειδή τα θεωρώ ισοπίθανα μόλις απολυθώ ήθελα να ρωτήσω αν μπορεί να γίνει σύγκριση μεταξύ breva v11, fz1 fazer, cbf1000; Κατανάλωση, άνεση εντός πόλης, ξεκούραστο κι ενδιαφέρον ταξίδι, φρένα, value for money εμένα αυτά μ' ενδιαφέρουν. Αλλά ξαναλέω δεν αγοράζω κάτι αυτή τη στιγμή απλώς τρώγομαι με τα ρούχα μου ώσπου ν' απολυθώ :smilea: Σε κάθε μοντέλο γνωρίζω τις μικρότερες εκδόσεις του αλλά όχι τα ίδια τα μοντέλα. Όποιος θέλει ας πει την άποψη του. Ευχαριστώ..

Operater
06/06/2009, 19:01
καλα...μέχρι να απολυθείς έχεις να "φαγωθείς" ακόμα..εχεις να πάρεις περιοδικά...

πατόψαρο!

:lol:

Road67
06/06/2009, 21:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από Operater


πατόψαρο!



:evil:





:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

guzzistas
08/06/2009, 21:16
Τώρα από μένα τι περιμένεις να ακούσεις????

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Lazio
08/06/2009, 23:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από Road67
Το λοιπόν, προφανώς όσο εκτελώ τη θητεία μου δε θα πάρω τίποτα :D αλλά επειδή τα θεωρώ ισοπίθανα μόλις απολυθώ ήθελα να ρωτήσω αν μπορεί να γίνει σύγκριση μεταξύ breva v11, fz1 fazer, cbf1000; Κατανάλωση, άνεση εντός πόλης, ξεκούραστο κι ενδιαφέρον ταξίδι, φρένα, value for money εμένα αυτά μ' ενδιαφέρουν. Αλλά ξαναλέω δεν αγοράζω κάτι αυτή τη στιγμή απλώς τρώγομαι με τα ρούχα μου ώσπου ν' απολυθώ :smilea: Σε κάθε μοντέλο γνωρίζω τις μικρότερες εκδόσεις του αλλά όχι τα ίδια τα μοντέλα. Όποιος θέλει ας πει την άποψη του. Ευχαριστώ..




Τι μου θυμιζεις τωρα και εγω οταν ημουν μαυροσκουφης το 2003 επερνα καθε εβδομαδα περιοδικο και ζαχαρωνα τις τοτε υποψηφιες :lol:

Και που σαι...... FZ1 δαγκωτο μαμαει

Τωρα επειδη ρωτας πολλα πραγματα .....τραβα κανε ενα τεστ ραιντ μολις απολυθεις και τα ξαναλεμε :lol: