PDA

View Full Version : τα καλα τα ξεκωλα ειναι πανω σε 2τροχα



Σελίδες : [1] 2

EVI
06/06/2009, 22:06
το βαζω εδω γιατι εχω μια περιεργη αντιδραση στις μαλακιες απο το πρωι

οπου δω μαλακια γελαω οπωτε μεσα για ανεκδοτα

και εφτασε το καλοκαιρι!!!!γιουπιιιιιιιι

μπορουμε να βγαινουμε γυμνοι εξω!!!!να δειχνουμε το σωματακι μας να φορεσουμε τα σορτσακια μας σουπερ!!!!:beer:

παμε να παρουμε και το οχημα της εποχης

μηχανη!:blush:

αααα ελευθερια μαγκια!!!!σουπερ!!!γουαου!

και δωσε τα σουπερ ΣΠΟΡΤ τα τουμπανα με την γκομενα που ειναι με το τακουνι-σανδαλι-παντοφλα δε ξερω πως τα λενε σορτσακι μεχρι τα κ@λομερια η μινι φουστιτσα και λιγο υφασμα ισα να καλυπτει το στηθος τουμπανες βαμμενες στην πενα

και ο οδηγος!!!!:blush: :blush: :blush: αχχχχ χαλαλι το γυμναστηριο ολο το χειμωνα τι μπρατσα και κακο ειναι αυτο?

χωρις μπλουζα η με ενα κολλητο μπλουζακι μια βερμουδιτσα και σανδαλακι αντε οι πιο σκληροπυρινοι αθλιτικα

βρουμ βρουμ στο δρομο

βρουμ βρουμ εξω απο την καφετερια


γαμω περναμε ειμαστε τουμπανοι σενιοι ωραιοι


ωπα!!!!!γουατ δε φακ????τι κανει η γκομενα ρε με μπουφαν και κρανος!!!!!ΚΑΙ ΤΙ ? ΟΤΙ ΤΙ????ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΞΕΤΑΠΩΤΗ ΕΞΑΤΜΑ????

βρουμ βρουμ να την περασουμε ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ????



ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ

ΚΥΡΙΕΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΟΙ ΕΙΣΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΑΝΕΚΔΟΤΑ

για αυτο σας εβαλα εδω


καλη τυχη μαγκες σοβαρολογω!καλη τυχη μεχρι να ερθουν τα πρωτα κρυα να κλειδωσετε μηχανη και γκομενα μεσα

καλη τυχη μονο αυτο.

:lol: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:

Road67
06/06/2009, 22:22
Μμμμ κι εγώ μόλις γύρισα από Τουκολίμανο με τον Castora. Είδαμε πολλές τέτοιες οδηγάρες με τις κοπέλες τους full armed με όλα τα παραπάνω αξεσουάρ. Έχουν και το υφάκι.. Ελπίζω κι εύχομαι όλοι να φτάσουν σπίτι τους σώοι.

catmaster
06/06/2009, 22:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
....με την γκομενα που ειναι με το τακουνι-σανδαλι-παντοφλα δε ξερω πως τα λενε σορτσακι μεχρι τα κ@λομερια η μινι φουστιτσα και λιγο υφασμα ισα να καλυπτει το στηθος τουμπανες βαμμενες στην πενα ....


:a30: :a30: :a03: :a012: :a012:




Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
..... μεχρι να ερθουν τα πρωτα κρυα να κλειδωσετε γκομενα μεσα...


:sad:

..ξενέρωσα τώρα που σκέφτηκα το χειμώνα ...

EVI
06/06/2009, 22:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από Road67
Μμμμ κι εγώ μόλις γύρισα από Τουκολίμανο με τον Castora. Είδαμε πολλές τέτοιες οδηγάρες με τις κοπέλες τους full armed με όλα τα παραπάνω αξεσουάρ. Έχουν και το υφάκι.. Ελπίζω κι εύχομαι όλοι να φτάσουν σπίτι τους σώοι.

και εγω απο μικρολιμανο γυρισα μολις

EVI
06/06/2009, 22:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από catmaster
:a30: :a30: :a03: :a012: :a012:


ΤΙ?ΟΔΗΓΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΕ ΜΙΝΙ????θελω να το δω :blush: :blush: :blush: :blush:

:rotflmao: :lol:

catmaster
06/06/2009, 22:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
ΤΙ?ΟΔΗΓΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΕ ΜΙΝΙ????θελω να το δω :blush: :blush: :blush: :blush:

:rotflmao: :lol:

ναι αλλά θα πρέπει να με φτάσεις ... :D :D

EVI
06/06/2009, 22:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από catmaster
ναι αλλά θα πρέπει να με φτάσεις ... :D :D


αυτο ειναι ενα προβλημα...








































παντα γυρναω πισω να σε βρω αλλα σε περναω τοσο γρηγορα που σε ξαναχανω :sad: την αλλη φορα ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ :blush: :rotflmao: :lol:

o_gavros
06/06/2009, 22:54
Eυη χωρίς καμία διάθεση αντιπαράθεσης,μια που και οι δυο είμαστε Πειραιωτάκια,έχω να σου κάνω μια ερώτηση.
όταν κατεβαίνεις εσύ με την παρέα σου στο Μικρολίμανο για καφέ,κατεβαίνεις αρματωμένη με φουλ εξάρτυση?

όχι ότι προσπαθώ να το παίξω δικηγόρος των καγκουραίων που αφθονούν στις γειτονιές μας,αλλά μην το ξεφτιλίζουμε στο όνομα της ορθότητας.

EVI
06/06/2009, 22:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από o_gayros
Eυη χωρίς καμία διάθεση αντιπαράθεσης,μια που και οι δυο είμαστε Πειραιωτάκια,έχω να σου κάνω μια ερώτηση.
όταν κατεβαίνεις εσύ με την παρέα σου στο Μικρολίμανο για καφέ,κατεβαίνεις αρματωμένη με φουλ εξάρτυση?

ναι,ακομα και με το σκουτερ μου

σημερα ενα απριλια ηταν το μοναδικο που ειχε οδηγο(εμενα) με δερματινο μπουφαν μποτακια κρανος και δερματινα γαντια μπορεις επισεις να ρωτησεις οποιον εχει παει για καφε μαζι μου μικρολιμανο η οπου αλλου



:wave2:

υσ¨οταν επεσα πριν 3 μηνες γυρναγα απο μικρολιμανο να παω στη δουλεια προς πασαλιμανι
φοραγα δερματινο κρανος μποτες (οχι μποτακια) γαντια κλπ

οτι δεν εσπασα τιποτα ηταν επειδη φοραγα τα παντα
επεσα με 30χαω και ποναγα για 1 μηνα και ποναω ακομα στο γονατο

o_gavros
06/06/2009, 23:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
ναι

σημερα ενα απριλια ηταν το μοναδικο που ειχε οδηγο με δερματινο μπουφαν μποτακια κρανος και δερματινα γαντια μπορεις επισεις να ρωτησεις οποιον εχει παει για καφε μαζι μου μικρολιμανο η οπου αλλου



:wave2:

πάσο.
δε χρειάζεται να ρωτήσω κανέναν,ο λόγος σου μου φτάνει.

Μπορεί να είσαι εσύ η σωστή και εγώ ο λάθος,αλλά όταν η καφετέρια είναι στο 5λεπτο απο το σπίτι μου και έξω σκάει ο τζίτζικας (υποθέτω την θερμοκρασία,δεν είμαι Ελλάδα τώρα),τότε κατά πάσα πιθανότητα δεν θα σκάσω full on).

Καλά να'μαστε.:wave2:

Road67
06/06/2009, 23:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
ΤΙ?ΟΔΗΓΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΕ ΜΙΝΙ????θελω να το δω :blush: :blush: :blush: :blush:

:rotflmao: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao:

EVI
06/06/2009, 23:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από o_gayros
πάσο.
δε χρειάζεται να ρωτήσω κανέναν,ο λόγος σου μου φτάνει.

Μπορεί να είσαι εσύ η σωστή και εγώ ο λάθος,αλλά όταν η καφετέρια είναι στο 5λεπτο απο το σπίτι μου και έξω σκάει ο τζίτζικας (υποθέτω την θερμοκρασία,δεν είμαι Ελλάδα τώρα),τότε κατά πάσα πιθανότητα δεν θα σκάσω full on).

Καλά να'μαστε.:wave2:

σε καταλαβαινω απολυτα...και εγω σκαω (εχω και διατριτο βεβαια) και εγω κουραζομαι να τα κουβαλαω μεσα στη ζεστη και φυσικα κοριτσακι ειμαι και εγω θα ηθελα να ειμαι περιποιημενη
αλλα ολα αυτα ερχοντε σε 2η μοιρα για μενα την στιγμη που θελω να παω και να γυρισω ορθια

ειναι οτι αντεχει ο καθενας δε κρινω κανεναν απλα εχω νοπα ακομα στο μυαλο μου τον δικο μου πονο και την εικονα της φιλης μου κομματια και δεν υπαρχει τιποτα που να δικαιολογει αυτα τα καραγκιοζιλικια που ειδα ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ σημερα

δε τα λεω σε σενα αυτα γενικα τα λεω

o_gavros
06/06/2009, 23:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
σε καταλαβαινω απολυτα...και εγω σκαω (εχω και διατριτο βεβαια) και εγω κουραζομαι να τα κουβαλαω μεσα στη ζεστη και φυσικα κοριτσακι ειμαι και εγω θα ηθελα να ειμαι περιποιημενη
αλλα ολα αυτα ερχοντε σε 2η μοιρα για μενα την στιγμη που θελω να παω και να γυρισω ορθια

ειναι οτι αντεχει ο καθενας δε κρινω κανεναν απλα εχω νοπα ακομα στο μυαλο μου τον δικο μου πονο και την εικονα της φιλης μου κομματια και δεν υπαρχει τιποτα που να δικαιολογει αυτα τα καραγκιοζιλικια που ειδα ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ σημερα

δε τα λεω σε σενα αυτα γενικα τα λεω

μη σκας και δεν αρπάζομαι,καταλαβαίνω πως το λες και για ακόμα μια φορά τις θερμότερες ευχές μου για γρήγορα ανάρρωση στη φίλη σου.Διαβασα το ποστ σου και με πόνεσε σαν να ήταν δικός μου άνθρωπος!

απλά εγω όποτε βρίσκομαι καλοκαίρι κάτω,απλά δεν την παλευω να κατέβω Μικρολίμανο με το δερμάτινο.δε το συζητάω για μεγαλύτερες βόλτες έτσι?εξυπακούεται!
απλά το καλοκαίρι μέσα στον Πειραιά όπου κινούμαι με μικρές ταχύτητες και η διαδρομή είναι μετρημένα 5 λεπτά,απλά δεν.
μάλλον μαλακία μου,αλλά...

Πάντως ότι και να λέμε εδώ μέσα,είναι να'χαμε να λέγαμε.το φαινόμενο δε θα πάψει να παρουσιάζεται.

οπότε,καλά να είμαστε!

atom_smasher
06/06/2009, 23:17
ουτε σταματημενος χωρις εξαρτυση καλυτερα αγαπητε.

Road67
06/06/2009, 23:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από o_gayros

απλά το καλοκαίρι μέσα στον Πειραιά όπου κινούμαι με μικρές ταχύτητες και η διαδρομή είναι μετρημένα 5 λεπτά,απλά δεν.
μάλλον μαλακία μου,αλλά...




Ας πούμε οτι πηγαίνεις από Καστέλα για Τουρκολίμανο. Στο σημείο που καταλήγει η Βεακείου συνήθως τα τουτού πετάγονται αβέρτα. Κρίμα δεν είναι ενώ πας για τον καφέ σου να σε εμβολίσουνε; Χίλιες φορές να βγάζω μπουφάν, γάντια, κράνος και να μην έχει χρειαστεί ν' αποδείξουν την αξία τους παρά να χρειαστεί κι εγώ να μην τα φοράω.

o_gavros
06/06/2009, 23:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από Road67
Ας πούμε οτι πηγαίνεις από Καστέλα για Τουρκολίμανο. Στο σημείο που καταλήγει η Βεακείου συνήθως τα τουτού πετάγονται αβέρτα. Κρίμα δεν είναι ενώ πας για τον καφέ σου να σε εμβολίσουνε; Χίλιες φορές να βγάζω μπουφάν, γάντια, κράνος και να μην έχει χρειαστεί ν' αποδείξουν την αξία τους παρά να χρειαστεί κι εγώ να μην τα φοράω.

Αδερφέ όλα τα δίκια μαζί σου τα έχεις.
δεν προσπαθώ να περάσω καμιά άποψη εδώ.

προσωπικά δεν διαθέτω (για την ώρα) διάτρητο καλοκαιρινό,οπότε με το δερματινο (και μιας που ιδρώνω και πολύ απο τη φύση μου) απλά δεν την παλεύω κάστανο το καλοκαίρι για διαδρομή των 5 λεπτών.
στη διαδρομή απλά προσέχω σα το διάολο για κάθε είδους μαϊμουδιά.
το κράνος εννοείται ότι φοριέται πάντα.




εντιτ: Ευη,άδειασε τα πμ σου

johnpan
06/06/2009, 23:37
this thread is worthless without pics

:wave2: :wave2: :wave2:

Dirty_Gas
07/06/2009, 05:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από johnpan
this thread is worthless without pics

:wave2: :wave2: :wave2:

+100000000...

:beer: :beer: :beer: :smokin:

PortisHead
07/06/2009, 09:21
Ζηλευετε ρεεεεεεεεεεεεεεεεε

:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

DimChios
07/06/2009, 17:22
απορω πως ακομα καθομαστε και συζηταμε για τον προστατευτικο εξοπλισμο!

:rolleyes:

McTalas
07/06/2009, 17:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
απορω πως ακομα καθομαστε και συζηταμε για τον προστατευτικο εξοπλισμο!

:rolleyes:
και τι να πουμε ρε μητσε??

για το ηψος του υδράργυρου?
ή
για τις εκλογες?
:lol: :lol:

Corvo
07/06/2009, 17:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από o_gayros
πάσο.
δε χρειάζεται να ρωτήσω κανέναν,ο λόγος σου μου φτάνει.

Μπορεί να είσαι εσύ η σωστή και εγώ ο λάθος,αλλά όταν η καφετέρια είναι στο 5λεπτο απο το σπίτι μου και έξω σκάει ο τζίτζικας (υποθέτω την θερμοκρασία,δεν είμαι Ελλάδα τώρα),τότε κατά πάσα πιθανότητα δεν θα σκάσω full on).

Καλά να'μαστε.:wave2:

αν ειναι στο 5λεπτο απο το σπιτι και θες να πας εμφανισιμος τοτε ξεκινα 10-15 λεπτα νωριτερα και πηγαινε με τα ποδια!

παντα φιλικα
Αλεξανδρος

Λεωνίδας
07/06/2009, 18:56
Ρε Εύη χωρίς διάθεση αντιπαράθεσης...
την Παρασκευή μας είδες όλους "προβλεπόμενους" :confused:

Γιατί δηλαδή κράζουμε την ανώνυμη γκόμενα και όχι π.χ. τον manhunter (τυχαίο παράδειγμα, γιατί ξέρω ότι δε θα παρεξηγηθεί, και αν παρεξηγηθεί τον έχω :evil: ) που ήρθε χωρίς μπουφάν;

Έχω βαρεθεί να βλέπω κράξιμο προς ανώνυμους και κανένα προς τους δικούς μας (πάμε για διαμάχη τώρα :lol: :lol: )

EVI
07/06/2009, 19:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
Ρε Εύη χωρίς διάθεση αντιπαράθεσης...
την Παρασκευή μας είδες όλους "προβλεπόμενους" :confused:

Γιατί δηλαδή κράζουμε την ανώνυμη γκόμενα και όχι π.χ. τον manhunter (τυχαίο παράδειγμα, γιατί ξέρω ότι δε θα παρεξηγηθεί, και αν παρεξηγηθεί τον έχω :evil: ) που ήρθε χωρίς μπουφάν;

Έχω βαρεθεί να βλέπω κράξιμο προς ανώνυμους και κανένα προς τους δικούς μας (πάμε για διαμάχη τώρα :lol: :lol: )

το κραξιμο παει προς ολους εμενα με ειδες πως ηρθα την παρασκευη (δε ξερω αν θυμασαι) και στο πειραια δεν βλεπω μονο αγνωστους εγω :beer:

αν ειναι να παμε για διαμαχες να μου το πειτε να παω να αγορασω τσιγαρα :blush:

Λεωνίδας
07/06/2009, 19:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
το κραξιμο παει προς ολους εμενα με ειδες πως ηρθα την παρασκευη (δε ξερω αν θυμασαι) και στο πειραια δεν βλεπω μονο αγνωστους εγω :beer:

αν ειναι να παμε για διαμαχες να μου το πειτε να παω να αγορασω τσιγαρα :blush: δε σε πρόσεξα να σου πω την αλήθεια :blush:

αλλά μεγάλα παιδιά είμαστε ... ας κάνει ο καθένας ότι νομίζει :sick: (αρκεί να μην πάρει κανένα στο λαιμό του)

idi
07/06/2009, 19:05
:D


165642

EVI
07/06/2009, 19:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
:D

:smokin:


165643

manhunter
07/06/2009, 19:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
Ρε Εύη χωρίς διάθεση αντιπαράθεσης...
την Παρασκευή μας είδες όλους "προβλεπόμενους" :confused:

Γιατί δηλαδή κράζουμε την ανώνυμη γκόμενα και όχι π.χ. τον manhunter (τυχαίο παράδειγμα, γιατί ξέρω ότι δε θα παρεξηγηθεί, και αν παρεξηγηθεί τον έχω :evil: ) που ήρθε χωρίς μπουφάν;

Έχω βαρεθεί να βλέπω κράξιμο προς ανώνυμους και κανένα προς τους δικούς μας (πάμε για διαμάχη τώρα :lol: :lol: )

Δεν παρεξηγούμαι
Αυτόκράχτηκα και μόνος μου ούτως ή άλλως.
Γενικά η ημέρα με έπιασε απροετοίμαστο...:lol:

Και ξέρω τι είναι η επαφή με την άσφαλτο, από πρώτο χέρι...

υγ: Η ζακέτα που φορούσα έχει προστασίες κανονικά, απλα είναι βαμβακερή και όχι κορντούρα.

:wave2:

υγ2: Μαλακία που δεν φόραγα. Και χαίρομαι που βλέπω ανθρώπους να με ''κράζουν'' σε εισαγωγικά. Μεταξύ μας η κριτική για ένα θέμα που πονάει πολλούς, τουλάχιστον από εμένα, είναι δεκτή

DimChios
07/06/2009, 19:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
:D



Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
:smokin:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


οσο για το θεμα μας, εγω ΔΕΝ θα ξαναμιλησω!

Ετσι για να μη χαλασουμε τις καρδιες μας!

Καλα να ειμαστε ολοι!

:wave2:

Lelos69
07/06/2009, 21:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI


να παω στη δουλεια προς πασαλιμανι


Πασαλιμανι...(ενα δακρυ κυλαει)

Α ρε Θρυλε...(ωωωπ, να και το δευτερο)

Και τωρα συνεχιστε τη σηζητηση....:wacko:

Xrider
08/06/2009, 15:18
Διαφωνω!
Με το ολο σκεπτικο.
Ο καθενας μπορει να ντυνεται ακομα βασιλιας καρναβαλος να ανεβαινει στην μοτο του και να κανει την βολτα του.
Αν φοραει στρινγκ η σκελεα η γκομενα...γουστο της.

Κρανος αναγκαστηκα φοραω λογω τροχαιας,μπουφαν και μποτακι το καλοκαιρι μονο αν ειναι να κανω εθνικη.

Το καλοκαιρακι βερμουδα,μπλουζακι και το κρανος.
Η παντοφλα με χαλαει...ουτε στο αυτοκινητο δεν μπορω να οδηγησω ετσι ποσο μαλλον στην μηχανη.
Αυτο ειναι και το μονο που συμφωνω.

Απο το 88 μεχρι και το 95-96 που ημουν Ελλαδα και οδηγουσα και χωρις το κρανος δεν με κοιταξε ποτε κανενας περιεργα γιατι απλα ΟΛΟΙ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ....
Ειχα 1-2 φιλους τοτε μεγαλυτερους απο εμενα και αν τους ελεγες για κρανος γελαγαν...τι να πουμε για στολες ρομποκοπ κλπ.

Και επειδη τα στανταρτ τα παιρνουμε απο Αγγλους,Γαλλους κ Αμερικανους...στην Καλιφορνια μπορεις να κυκλοφορεις με μοτο αρκει να φορας κατι στο κεφαλι..ακομα και το Εβραικο καπελακι και εισαι οκ για τον νομο!
Στο Ελλας μαλλον ειμαστε πιο μπροστα και οι αλλοι πισω...

Ρε Εβη μαλλον για τις αντιπαραθεσεις επρεπε να παει.

XJR_Billy
08/06/2009, 15:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από Xrider
Διαφωνω!
Με το ολο σκεπτικο.
Ο καθενας μπορει να ντυνεται ακομα βασιλιας καρναβαλος να ανεβαινει στην μοτο του και να κανει την βολτα του.
Αν φοραει στρινγκ η σκελεα η γκομενα...γουστο της.

Κρανος αναγκαστηκα φοραω λογω τροχαιας,μπουφαν και μποτακι το καλοκαιρι μονο αν ειναι να κανω εθνικη.

Το καλοκαιρακι βερμουδα,μπλουζακι και το κρανος.
Η παντοφλα με χαλαει...ουτε στο αυτοκινητο δεν μπορω να οδηγησω ετσι ποσο μαλλον στην μηχανη.
Αυτο ειναι και το μονο που συμφωνω.

Απο το 88 μεχρι και το 95-96 που ημουν Ελλαδα και οδηγουσα και χωρις το κρανος δεν με κοιταξε ποτε κανενας περιεργα γιατι απλα ΟΛΟΙ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ....
Ειχα 1-2 φιλους τοτε μεγαλυτερους απο εμενα και αν τους ελεγες για κρανος γελαγαν...τι να πουμε για στολες ρομποκοπ κλπ.

Και επειδη τα στανταρτ τα παιρνουμε απο Αγγλους,Γαλλους κ Αμερικανους...στην Καλιφορνια μπορεις να κυκλοφορεις με μοτο αρκει να φορας κατι στο κεφαλι..ακομα και το Εβραικο καπελακι και εισαι οκ για τον νομο!
Στο Ελλας μαλλον ειμαστε πιο μπροστα και οι αλλοι πισω...

Ρε Εβη μαλλον για τις αντιπαραθεσεις επρεπε να παει.

Συμφωνώ ότι γούστο και καπέλο του καθενός να κυκλοφορεί ακόμα και με μαγιώ πάνω στη μηχανή. Τη δική του υγεία και σωματική ακεραιότητα παίζει...

Αλλά απατάσαι στο ότι κανένας δεν φόραγε κράνος το 88-96. Μπορεί (και ήταν) λιγότεροι οι "Ρόμποκοπ", αλλά όχι και κανένας.

Τώρα, μοτοσυκλετιστής, να φοράει κράνος για να μην φάει κλήση...:nono: :nono:

Αλλά ο καθένας μπορεί να σκεφτεί για το δικό του κεφάλι...

LOUKILOUK
08/06/2009, 15:53
Μαλλον εχω αδικο και εγω οπως και ο xrider αλλα ρε παιδια ψεματα δεν λεω...εδω στο νησι το καλοκαιρι παω για μπανιο μονο με το κρανος απο εξοπλισμο...Τα υπολοιπα απλα δεν παλευονται... Γενικα φοραω τον εξοπλισμο αλλα το καλοκαιρι για κοντινες διαδρομες μονο κρανος και κλειστο παπουτσι. Η αληθεια ειναι οτι νοιωθω ενα φοβο και μια ανασφαλεια αλλα απο την αλλη με τοση ζεστη ουτε τα μποτακια μπορω, ουτε το μπουφαν... το παντελονι δε, το φοραω μονο για μεγαλες βολτες ή ταξιδια... Δεν ειμαι απειρος απο πτωσεις, δυστυχως, αλλα απο την αλλη θεωρω οτι αν εχει μια δοση υπερβολης το να φοραω φουλ εξαρτηση για να παω 6-7 χλμ για μπανιο. Σε καμια περιπτωση δεν ενθαρυνω καποιον να κυκλοφορει χωρις προστασιες αλλα εγω δεν μπορω παντα να τα φοραω ολα:blush: .
Παντα ορθιοι:beer: :wave2:

castoras
08/06/2009, 16:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
[B]ναι,ακομα και με το σκουτερ μου

σημερα ενα απριλια ηταν το μοναδικο που ειχε οδηγο(εμενα) με δερματινο μπουφαν μποτακια κρανος και δερματινα γαντια μπορεις επισεις να ρωτησεις οποιον εχει παει για καφε μαζι μου μικρολιμανο η οπου αλλου


Αν ήσουν μαζί με ένα ζευγάρι,τότε καθόμασταν με το Road67 στο τραπέζι που είχες πλάτη!!!:wave2:

tai
08/06/2009, 16:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από Xrider
Διαφωνω!
Με το ολο σκεπτικο.
Ο καθενας μπορει να ντυνεται ακομα βασιλιας καρναβαλος να ανεβαινει στην μοτο του και να κανει την βολτα του.
Αν φοραει στρινγκ η σκελεα η γκομενα...γουστο της.
.
Ναι μαζί σου

αλλα

αλλο ειναι να μην θέλεις να φορέσεις εσυ εγω η οποιος άλλος δερμάτινα, και αλλο ειναι να λεμε οτι δεν τρεχει τπτ που δεν φοράμε!!
Εχει διαφορά το
"δεν το φοράω, αλλα ξερω οτι κάνω μαλακία, και αμα μου κάτσει η στραβή, αντι να σηκωθώ (πιθανόν) και να παω στην πορεία μου, με ότι πλαστικά σπασμένα εχω, θα τρέχω για (απο) 2 (εως) 122 μήνες"

απο το
"Ελα μωρέ με τους μαλάκες που ντύνονται λες και θα πανε στο gp!!! ειναι υπερβολικοί!!!

ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΘΑΝΑΤΗΦΌΡΑ ΠΡΟΠΑΓΆΝΔΑ

να προσέχουμε μην παίρνουμε στο λαιμο μας παιδιά, λέγοντας ΕΠΙΚΊΝΔΥΝΑ πράγματα, απλα, για να μην φανούμε εμεις λάθος.
:wave2:

catmaster
08/06/2009, 16:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από Xrider
Διαφωνω!
Με το ολο σκεπτικο.
Ο καθενας μπορει να ντυνεται ακομα βασιλιας καρναβαλος να ανεβαινει στην μοτο του και να κανει την βολτα του.
Αν φοραει στρινγκ η σκελεα η γκομενα...γουστο της.

Κρανος αναγκαστηκα φοραω λογω τροχαιας,μπουφαν και μποτακι το καλοκαιρι μονο αν ειναι να κανω εθνικη.

Το καλοκαιρακι βερμουδα,μπλουζακι και το κρανος.
Η παντοφλα με χαλαει...ουτε στο αυτοκινητο δεν μπορω να οδηγησω ετσι ποσο μαλλον στην μηχανη.
Αυτο ειναι και το μονο που συμφωνω.

Απο το 88 μεχρι και το 95-96 που ημουν Ελλαδα και οδηγουσα και χωρις το κρανος δεν με κοιταξε ποτε κανενας περιεργα γιατι απλα ΟΛΟΙ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ....
Ειχα 1-2 φιλους τοτε μεγαλυτερους απο εμενα και αν τους ελεγες για κρανος γελαγαν...τι να πουμε για στολες ρομποκοπ κλπ.

Και επειδη τα στανταρτ τα παιρνουμε απο Αγγλους,Γαλλους κ Αμερικανους...στην Καλιφορνια μπορεις να κυκλοφορεις με μοτο αρκει να φορας κατι στο κεφαλι..ακομα και το Εβραικο καπελακι και εισαι οκ για τον νομο!
Στο Ελλας μαλλον ειμαστε πιο μπροστα και οι αλλοι πισω...

Ρε Εβη μαλλον για τις αντιπαραθεσεις επρεπε να παει.


αυτές είναι οι προσωπικές σου απόψεις ... μαγκιά σου και τα ρίσκα δικά σου ....


το ότι κυκλοφορούσαμε όμως χύμα κάποιες περασμένες εποχές μην μου το προβάλλεις σαν επιχείρημα ότι είμαστε και σωστοί ... την τύφλα μας δεν ξέραμε και δεν είχαμε και κανέναν να μας πει κάτι ...

ευτυχώς ο κόσμος που καβαλάει πλέον την ψάχνει και λίγο παραπάνω .. έχουμε πολύ δρόμο ακόμα βέβαια αλλά σίγουρα δεν είναι τόσο χάλια όσο παλιότερα ...

Road67
08/06/2009, 16:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από castoras
Αν ήσουν μαζί με ένα ζευγάρι,τότε καθόμασταν με το Road67 στο τραπέζι που είχες πλάτη!!!:wave2: Kι αν όντως ήσουν εκεί τότε δε μπορεί ..οι ρόμποκοπς προτιμούν την ίδια καφετέρια :rotflmao: :bawl: :lol: :lol:

PortisHead
08/06/2009, 18:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από Xrider
Διαφωνω!
Με το ολο σκεπτικο.
Ο καθενας μπορει να ντυνεται ακομα βασιλιας καρναβαλος να ανεβαινει στην μοτο του και να κανει την βολτα του.
Αν φοραει στρινγκ η σκελεα η γκομενα...γουστο της.

Κρανος αναγκαστηκα φοραω λογω τροχαιας,μπουφαν και μποτακι το καλοκαιρι μονο αν ειναι να κανω εθνικη.

Το καλοκαιρακι βερμουδα,μπλουζακι και το κρανος.
Η παντοφλα με χαλαει...ουτε στο αυτοκινητο δεν μπορω να οδηγησω ετσι ποσο μαλλον στην μηχανη.
Αυτο ειναι και το μονο που συμφωνω.

Απο το 88 μεχρι και το 95-96 που ημουν Ελλαδα και οδηγουσα και χωρις το κρανος δεν με κοιταξε ποτε κανενας περιεργα γιατι απλα ΟΛΟΙ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ....
Ειχα 1-2 φιλους τοτε μεγαλυτερους απο εμενα και αν τους ελεγες για κρανος γελαγαν...τι να πουμε για στολες ρομποκοπ κλπ.

Και επειδη τα στανταρτ τα παιρνουμε απο Αγγλους,Γαλλους κ Αμερικανους...στην Καλιφορνια μπορεις να κυκλοφορεις με μοτο αρκει να φορας κατι στο κεφαλι..ακομα και το Εβραικο καπελακι και εισαι οκ για τον νομο!
Στο Ελλας μαλλον ειμαστε πιο μπροστα και οι αλλοι πισω...

Ρε Εβη μαλλον για τις αντιπαραθεσεις επρεπε να παει.

Απολυτα σωστος.
Δικαιωμα του καθενος ειναι αυτο.
Αλλα ξέχασες κατι.
Ενα μικρο σημειωμα στην τσεπη σου που να λεει οτι σε περιπτωση ατυχηματος δεν επιθυμω να νοσηλευτω ουτε να επιβαρυνω τα δημοσια νοσοκομεια γιατι με την απερισκεψια μου προκαλεσα τα τραυματα μου.
Τοτε ΝΑΙ...συμφωνω.
Για ποιο λογο εσυ (το "εσυ" ειναι γενικο) να πιασεις μια θεση στην μοναδα εντατικης θεραπειας οταν φταις για οτι επαθες...και γω π.χ. να ψαχνω μια θεση για το παιδι μου.
Οσο οι επιλογες σου επιβαρυνουν την δικη μου (και της οικογενειας μου) ασφαλεια και φροντιδα με αφορα...και πολυ μαλιστα.



:beer:

dirtbird
08/06/2009, 18:59
To 85 που πήρα το πρώτο μου παπί, ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ μαζί αγόρασα και το πρώτο μου κράνος... AGV fiberglass όχι πολυκαρμπονάτα και αηδίες.

Και τώρα που το σκέφτομαι όποτε πήρα -σχετικά- φτηνό κράνος (το φτηνότερο ήταν ένα MDS) μέσα σε ένα 6άμηνο, χρόνο το πολύ το έστειλα-παράτησα-χάρισα.

Μετά από 25 τόσα χρόνια αρκούντως πολύπλευρου δικυκλισμού (μετακίνηση, διασκέδαση, τουρισμός , αγώνες), δεν έχω χτυπήσει ποτέ στο κεφάλι (δλδ. σε καμμία από τις πτώσεις μου δεν έχει βρει ποτέ το κράνος).

Πέρα από κράνος- μπουφάν-γάντια, ούτε εγώ είμαι 'τέλειος' -στις καθημερινές μου μετακινήσεις- από φέροντα εξοπλισμό (για διάφορους λόγους), αλλά δεν σκοπεύω να το διαφημίσω κιόλας.




Άκου εν έτει 2010 να συζητάμε για το αν πρέπει να φοράμε κράνος.... :o :o

o_gavros
08/06/2009, 19:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Άκου εν έτει 2010 να συζητάμε για το αν πρέπει να φοράμε κράνος.... :o :o

δε νομίζω ότι αυτό είναι καν υπό διαπραγμάτευση.

για την λοιπή "πανοπλία" εν μέσω ελληνικού καλοκαιριού για μετακινήσεις εντός πόλεως νομίζω γίνεται λόγος,ασχέτως αν το έναυσμα δόθηκε απο την τρέντυ εικόνα του ςς-φουσταμπλούζα-σαγιονάρα.

Xrider
08/06/2009, 19:48
Εξεφρασα πρωσοπικη αποψη...
Δεν ειπα οτι επειδη εγω το σκεφτομαι ετσι ειναι και νομος!
Γιαυτο το λογω εφερα και το παραδειγμα της Καλιφορνιας.
Οποιος θελει φοραει οποιος θελει οχι..

Το 1980/1990 το μεγαλυτερο ποσοστο οδηγων μοτο ηταν χωρις κρανος και στολες...το μεγαλυτερο.
Εγω αν και απο Αθηνα δεν θυμαμαι κοσμο να φοραγε γαντια,δερματινα μπουφαν (εκτος και αν το μπουφαν στυλ περφεκτο πιανεται για μπουφαν μηχανης) και κρανος.

Ας σκεφτει ο καθενας ποτε πηρε το πρωτο του μπουφαν μηχανης...ποσα χρονια μετα αφου πηρε μηχανη.

Οσο αναφορα τις τυχον ατυχηματος συνεπειες και τα εξοδα που το δημοσιο θα πληρωσει και που θα επιβαρυνουν υποτιθεται τον οδηγο αυτοκινητου η αυτον που δεν οδηγει τιποτα και σε καμια περιπτωση δεν εμπλεκεται στο ατυχημα καποιου,δεν ειναι δικαιολογιες που στεκουν,γιατι με αυτο το σκεπτικο θα πρεπει οποιος εχει γεννηθει με αναπηρια/χρονια παθηση/υπερηληκας η κατα την διαρκεια της εργασιας του χασει καποιο μελος,τραυματιστει σοβαρα κλπ....θα πρεπει να εκτελειται επιτοπου για να μην χρεονωνται οι υπολοιποι????
Αν πεσεις απο την καρεκλα σου και σκασεις με το κεφαλι δηλ. εισαι βαρος στον Ελληνικο δημοσιο γιατι θα πληρωσει τα νοσηλεια απο τις τσεπες των υπολοιπον 9.999.999 Εληνων που δεν φταινε γιατι επεσες απο την καρεκλα?

Οπως ειπες φιλε Ται..αυτα ειναι μοτο gp...Το οριο ταχυτητας στην πολη ειναι απο 20/30/50χλμ το μεγιστο.
Και με ποδηλατο μπορεις να πεσεις σε αυτες τις ταχυτητες,φανταζεσαι να επρεπε να φορας στολη για να οδηγησεις ποδηλατο???

Φαινετε σαν να προσπαθω να αποδειξω οτι το κρανος και ο εξοπλισμος δεν χρειαζεται...αντιθετα δεν λεω οτι δεν χρειαζεται αλλα κατα την γνωμη μου ειναι υπερβολη το να ντυνεσαι σαν να πας ταξιδι για μια να κανεις μια βολτα στο κεντρο της Αθηνας...απο εκει και περα ειναι στην κριση του καθενα....αλλος καπνιζει και ξερει οτι καταστρεφει την υγεια του αργα αλλα σταθερα αλλα κανενας δεν τον κοιταει περιεργα η τον κραζει γιατι καπνιζει ακομα και αν η νοσηλεια του (στο συνολο θα κοστησει σιγουρα πολυ περισσοτερο..για οσους τα βλεπουν ολα σαν $ )

Κρανος φοραω γιατι αναγκαστηκα και στην συνεχεια το συνηθησα...και αφου το φοραω που το φοραω, τουλαχιστον πηρα ενα καλο FULL FACE και ΠΑΝΤΑ το κουμπονω.
:wave2:

maron
08/06/2009, 19:58
αυτο το θεμα να γινει STICKY!!!!!!!!!!!!!
ταιριαζει παρα πολυ με το υφος του φορουμ



μπραβο !!!!!!!!!

και μην ξεχασετε να πειτε για τους ξεκρα..........:yuck:

EVI
09/06/2009, 00:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από castoras
Αν ήσουν μαζί με ένα ζευγάρι,τότε καθόμασταν με το Road67 στο τραπέζι που είχες πλάτη!!!:wave2:

ναι με ενα ζευγαρι ημουν...:beer:ειναι που δεν φοραω μπλουζακι μοτο αλλιως θα μιλαγαμε :beer:

EVI
09/06/2009, 00:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από maron
αυτο το θεμα να γινει STICKY!!!!!!!!!!!!!
ταιριαζει παρα πολυ με το υφος του φορουμ



μπραβο !!!!!!!!!

και μην ξεχασετε να πειτε για τους ξεκρα..........:yuck:


δεν καταλαβα τι εννοεις

EVI
09/06/2009, 00:10
για να τελειωνουμε...ο Pinw εχει βαλει στις γενικες ενα ποστακι για μια κοπελα (ας αναπαυτει) που ειχε ανοιγμενο κεφαλι ηταν δικαιωμα της να μην το φοραει η αγνοια της τωρα ομως καποιοι εχουν χασει τη γη κατω απο τα ποδια τους

επισεις δε νομιζω οτι ολες αυτες και αυτοι που κυκλοφορουν πανω στις μηχανες και κανουν σφηνες κοντρες σουζες κλπ με αμανικα και σορτσακια το κανουν γιατι ξερουν τις επιπτωσεις απλα εχουν κατι @@ να που δεν τους νοιαζει

πιστευω καθαρα οτι αυτοπροβαλουν τους εαυτους τους σαν καθαροαιμοι ναρκισοι και θελουν να δειχτουν

αυτο και μονο σαν νοοτροπια εμενα μου την σπαει και την καυτηριαζω και οπως εχουν αυτοι δικαιωμα να λενε εχω και εγω απο κει και περα δεν θα σπασω κανεναν στο ξυλο να κανει αυτο που θεωρω αδικος η δικαιος σωστο

θελω ολοι να πανε και να γυρισουν οπως και να ειναι οτι σκατα και να κουβαλανε στα κεφαλια τους μεσα η οχι

υσ¨μια να με διαβαζει .... ΜΙΑ.... αν γινει το κακο (φτου μακρυα) ο πονος δεν θα ειναι προς τα καλλη

φορατε οτι θελετε ειναι ωραιο να εισαι νεος και να διαφημιζεις το σωμα σου την φρεσκαδα σου τα νιατα σου

προστατεψε τα για να τα εχεις πολυ πολυ περισσοτερο

αυτα και ας μην το κανουμε καυγα...

maron
09/06/2009, 00:35
λοιπον για να σε προλαβω..............
στην ντουλαπα εχω παρκαρισμενα 4 shoei 2 z-one + 2 X-SPIRIT

θελω να σου κανω 2 ερωτισεις
αν θες απαντας
1 καπνιζεις??
2 με το υφος και αυτα που γραφεις δεν θεωρεις οτι προβαλεις το IQ σου εναντι αυτων που κανουν τα παραπανω??? (και δεν ειναι εδω για να σου απαντισουν κι ολλας)
αρα τι κανεις?

πιστευω καθαρα οτι αυτοπροβαλουν τους εαυτους τους σαν καθαροαιμοι ναρκισοι και θελουν να δειχτουν

και μαλιστα σε ενα φορουμ που εχει το κραξιμο .......... θρυσκεια


(και τωρα φανταζομαι θα ακουσω τιποτα για καγκουρο...........
για ορθογραφικα λαθοι και αλλα τετοια σχετικα ως συνηθως)

TheFace
09/06/2009, 00:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
Απολυτα σωστος.
Δικαιωμα του καθενος ειναι αυτο.
Αλλα ξέχασες κατι.
Ενα μικρο σημειωμα στην τσεπη σου που να λεει οτι σε περιπτωση ατυχηματος δεν επιθυμω να νοσηλευτω ουτε να επιβαρυνω τα δημοσια νοσοκομεια γιατι με την απερισκεψια μου προκαλεσα τα τραυματα μου.
Τοτε ΝΑΙ...συμφωνω.
Για ποιο λογο εσυ (το "εσυ" ειναι γενικο) να πιασεις μια θεση στην μοναδα εντατικης θεραπειας οταν φταις για οτι επαθες...και γω π.χ. να ψαχνω μια θεση για το παιδι μου.
Οσο οι επιλογες σου επιβαρυνουν την δικη μου (και της οικογενειας μου) ασφαλεια και φροντιδα με αφορα...και πολυ μαλιστα.



:beer:

Με την ιδια λογικη, οποιος καπνιζει (πινει κτλ) να υπογραψει κι αυτος ενα χαρτι που να λεει οτι σε περιπτωση καρκινου, εγκεφαλικου, καρδιακου επισοδιου κτλ, δεν θα επιβαρινει τα δημοσια νοσοκομεια και το ασφαλιστικο συστημα γιατι με την απερισκεψια του (ΕΠΙΣΗΣ!) προκαλεσε αυτες τις παθησεις στον ευατο του... ετσι θα το παμε τωρα?

Ειναι ποτε δυνατον να αρνηθεις βοηθεια σε εναν ασθενη? ΗΜΑΡΤΟΝ!!!

Ρε φιλε portishead (κι εμενα μ' αρεσουν!) υπαρχουν τοσα αλλα επιχειρηματα να υποστιριξεις τη γνωμη σου...

Οπως αρκετοι εδω μεσα, κι εγω ειμαι γενικα λυτος απο εξοπλισμο το καλοκαιρι στις κοντινες αποστασεις (και ειδικα στην παραλια που εχω μονο το κρανος:p), γιατι τροχαιο μπορει και να μην εχω αλλα τη θερμοπληξια δεν τη γλυτωνω σιγουρα :D
Βεβαια, οπως πολυ σωστα ειπε και ο dirtbird, ειναι κατι που δεν διαφημιζω ουτε βεβαια και συνιστω:wave2:

EVI
09/06/2009, 00:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από maron
λοιπον για να σε προλαβω..............
στην ντουλαπα εχω παρκαρισμενα 4 shoei 2 z-one + 2 X-SPIRIT

θελω να σου κανω 2 ερωτισεις
αν θες απαντας
1 καπνιζεις??
2 με το υφος και αυτα που γραφεις δεν θεωρεις οτι προβαλεις το IQ σου εναντι αυτων που κανουν τα παραπανω??? (και δεν ειναι εδω για να σου απαντισουν κι ολλας)
αρα τι κανεις?

πιστευω καθαρα οτι αυτοπροβαλουν τους εαυτους τους σαν καθαροαιμοι ναρκισοι και θελουν να δειχτουν

και μαλιστα σε ενα φορουμ που εχει το κραξιμο .......... θρυσκεια


(και τωρα φανταζομαι θα ακουσω τιποτα για καγκουρο...........
για ορθογραφικα λαθοι και αλλα τετοια σχετικα ως συνηθως)

παλι δε καταλαβα

αν θεωρεις οτι το φορουμ αυτο ειναι του κραξιματος μπλα μπλα μην λογκαρεις

εγω προβαλω iq αυτοι προβαλουν τα στηθια τους ο καθενας προβαλει οτι εχει και οτι θελει

αν σε πιασω να γραφεις ποτε κατι σε φορουμ που να αφορα καποιον η καποιους αλλους που ΔΕΝ ειναι εδω να σου απαντησουν θα γελασω πολυ (αντιλαμβανεσε οτι καθε φορα που καποιος λεει κατι για πολιτικους συνεργειαδες πισταδες παπαδες αγωνιζομενους πολιτεια κρατος οτι να ναι ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ)

κανω ορθογραφικα λαθη και εγω και οσο για καγκουριλικια δεν μιλαω δεν με απασχολουν αρκει να γινοντε μακρυα μου δικος τους κωλος

η επιθεση ειναι ωραια αλλα καθε δραση εχει και αντιδραση περιμενε την

τες πα...

TheFace
09/06/2009, 00:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI


αλλα καθε δραση εχει και αντιδραση περιμενε την



πολυ ΜΕ αρεσε αυτο! :D :smokin:

maron
09/06/2009, 00:49
την επιθεση που την ειδες???
αλλα βεβαια αν εισαι τοσο φοβησμενη που φοβασαι τα καγκουρο...........
αληθεια ο ορισμος τι ακριβος συμαινει γαι σενα??γιατη για αλλους ειμαι καγκουρο επιδη
τρεχω σε πιστες
για αλλους επιδη κανω μοτο κρος και σουζες
μπλα μπλα μπλα
αυτα δεν θα σου γραψω τιποτε αλλο γιατη φοβαμαι και τα ανιτποινα που υποσχεθηκες
καλη νυχτα

maron
09/06/2009, 00:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από TheFace
πολυ ΜΕ αρεσε αυτο! :D :smokin:


κι εμενα..........
λες να το λεει για καλο??
:D :D :D :D

EVI
09/06/2009, 00:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από maron
την επιθεση που την ειδες???
αλλα βεβαια αν εισαι τοσο φοβησμενη που φοβασαι τα καγκουρο...........
αληθεια ο ορισμος τι ακριβος συμαινει γαι σενα??γιατη για αλλους ειμαι καγκουρο επιδη
τρεχω σε πιστες
για αλλους επιδη κανω μοτο κρος και σουζες
μπλα μπλα μπλα
αυτα δεν θα σου γραψω τιποτε αλλο γιατη φοβαμαι και τα ανιτποινα που υποσχεθηκες
καλη νυχτα


τρυκιμια εν κρανιο....δεν εγραψα αντιποινα δεν το σκευτικα καν... ειμαι πολυ φοβισμενη σοβαρα
φοβαμε πολυ ...


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

:look:



ασχετο...αφου δεν γουσταρεις τους ανθρωπους αυτου του φορουμ...γιατι εισαι εδω διαβαζεις παρακολουθεις και απαντας?χαλας τσαμπα ενεργεια σε εμας δε κανει...

:wave2:

TheFace
09/06/2009, 00:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από maron
κι εμενα..........
λες να το λεει για καλο??
:D :D :D :D

Αβυσσος η ψυχη... της Γυναικας!! :lol:

maron
09/06/2009, 01:03
φαντασου τωρα να γινει αντιπαραθεση και να εχω εγω το μερος των αυστραλων...........
χαχαχαχα


οσο για τον φοβο
και για αυτο αλλα καθε δραση εχει και αντιδραση περιμενε την
εσυ τα εγραψες.................



επισεις σε οτι σε ρωτισα δεν απαντας αρα δεν κανουμε συζιτιση

καληνυχτα λοιπον:beer:
2η φορα

EVI
09/06/2009, 01:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από maron
φαντασου τωρα να γινει αντιπαραθεση και να εχω εγω το μερος των αυστραλων...........
χαχαχαχα


οσο για τον φοβο
και για αυτο αλλα καθε δραση εχει και αντιδραση περιμενε την
εσυ τα εγραψες.................



επισεις σε οτι σε ρωτισα δεν απαντας αρα δεν κανουμε συζιτιση

καληνυχτα λοιπον:beer:
2η φορα

ε?τι με ρωτησες και δεν απαντησα????
αν καπνιζω???που κολλαει αυτο?????πες μου γιατι ξερω που το πας και σου εχω ετοιμη απαντηση

ναι καπνιζω για πες για πες

για της 2η ερωτηση σου απαντησα πιο πανω

και οταν πουλας τσαμπα μαγκιες σε αγνωστους .... υπαρχει προβλημα :wave2:


και εγω δεν παιρνω απαντηση απο σενα

ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΜΑΣ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΑΣ ΚΙΟΛΑΣ????

μαζοχακι???

εεεε?:lol:

SoulGR
09/06/2009, 23:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI


ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΜΑΣ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΑΣ ΚΙΟΛΑΣ????

:
δηλαδη επειδη δε γουσταρει καποια ατομα πρεπει να βγει απο το φορουμ???δοξα το θεο μεγαλο ειναι το φορουμ εχει αρκετα ενδιαφεροντα πραγματα για ολους,δεν μ αρεσει κατι το προσπερναω και τελος,ουτε μαλωματα ουτε φασαριες......αντε καληνυχτα σας [1η φορα απο μενα :smilea: ]

EVI
10/06/2009, 00:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από SoulGR
δηλαδη επειδη δε γουσταρει καποια ατομα πρεπει να βγει απο το φορουμ???δοξα το θεο μεγαλο ειναι το φορουμ εχει αρκετα ενδιαφεροντα πραγματα για ολους,δεν μ αρεσει κατι το προσπερναω και τελος,ουτε μαλωματα ουτε φασαριες......αντε καληνυχτα σας [1η φορα απο μενα :smilea: ]

σορρυ αλλα αυτος το τονισε στην αρχη και εφοσον δεν του αρεσει ξαναλεω

γιατι απανταει?????λες προσπερναμε οτι δεν μας αρεσει

σωστο εν μερη

αν ομως δεν το προσπερασουμε λεμε την αποψη μας χωρις να το πηγαινουμε στο πρωσοπικο με τον συνομιλητη μας

διαβαζουμε καλα αφου θελουμε να απαντησουμε και μετα ειρωνευομαστε τσακωνομαστε συμφωνουμε η διαφωνουμε εφοσον το θελουμε

και ειναι τραγικο να λεμε

απανταω εδω αλλα δε μου αρεσει δε σε γουσταρω αλλα σου απανταω

σαδομαζο μου ακουγετε

τι λες?

τες πα βαριεμε και που το σκευτομε να τσακωνομε για αυτο το θεμα...δεν αλλαζω γνωμη επουδενι

PortisHead
10/06/2009, 08:57
Ελα βρε EVI.....
Μου φαινεται θες απλα να το ακουσεις.
Δεν φευγει γιατι εισαι "ακαταμάχητη" !

:lol: :lol: :lol: :lol:

:beer:

Banana hammock
10/06/2009, 11:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI


αν ειναι να παμε για διαμαχες να μου το πειτε να παω να αγορασω τσιγαρα :blush:

Το κάπνισμα είναι συχνή αιτία τύφλωσης. Όσο πιο νωρίς αρχίζει κάποιος να καπνίζει και όσο περισσότερα τσιγάρα ή άλλα προϊόντα του καπνού καπνίζει, τόσο περισσότερο αυξάνεται ο κίνδυνος για να καταστρέψει την όρασή του και να τυφλωθεί.
Σε έρευνες που συμπεριέλαβαν 12.468 ασθενείς βρέθηκε ότι περισσότερες από 25% των περιπτώσεων εκφυλισμού της ωχράς κηλίδας οφείλονται στο κάπνισμα. Σε αυτούς που σταμάτησαν να καπνίζουν ο κίνδυνος τύφλωσης μειώνεται δραστικά.
Το κάπνισμα επηρεάζει την γονιμότητα των ανδρών, αλλά αυτό δε σε αφορά άμεσα!
Το κάπνισμα επηρεάζει το γενετικό υλικό, το DNA, των σπερματοζωαρίων.
Σε άνδρες που υποφέρουν από στειρότητα και τυγχάνουν θεραπευτικής αντιμετώπισης, οι πιθανότητες επιτυχίας των μεθόδων αντιμετώπισης της στειρότητας μειώνονται στους άνδρες οι οποίοι καπνίζουν.
Εάν σε ένα ζευγάρι καπνίζουν και ο άνδρας και η γυναίκα τότε οι αρνητικές επιδράσεις για την τεκνοποίηση είναι μεγαλύτερες. Τα προβλήματα εστιάζονται τόσο σε δυσκολίες στη σύλληψη αλλά και για την ανάπτυξη του εμβρύου. Μεγάλος κίνδυνος Τερατογέννησης.
Το κάπνισμα μειώνει τις πιθανότητες σύλληψης για μια γυναίκα κατά 40%, ενώ οι γυναίκες που συνεχίζουν να καπνίζουν κατά τη διάρκεια της κύησης έχουν τριπλάσιες πιθανότητες να γεννήσουν ελλιποβαρές νεογνό.
Επιπλέον έχει αποδειχθεί ότι το κάπνισμα αυξάνει τον κίνδυνο για συγκεκριμένες εμβρυικές δυσμορφίες, όπως το λαγόχειλο και το λυκόστομα. Τέλος, το παθητικό κάπνισμα σχετίζεται με το σύνδρομο αιφνίδιου βρεφικού θανάτου, τον πρόωρο τοκετό, τα αναπνευστικά νοσήματα κατά την παιδική ηλικία και την εκδήλωση παιδικού άσθματος", σημειώνεται στην έκθεση.

Banana hammock
10/06/2009, 11:20
Νομιζω πως ολοι μας μαθαμε κατι σημερα.

EVI
10/06/2009, 11:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από Banana hammock
Νομιζω πως ολοι μας μαθαμε κατι σημερα.


οτι να ναι...εισαι εκτος θεματος :wave2:

EVI
10/06/2009, 11:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
Ελα βρε EVI.....
Μου φαινεται θες απλα να το ακουσεις.
Δεν φευγει γιατι εισαι "ακαταμάχητη" !

:lol: :lol: :lol: :lol:

:beer:

:a27: :a08: :rotflmao: :lol:

Banana hammock
10/06/2009, 11:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
οτι να ναι...εισαι εκτος θεματος :wave2:

Λενε οτι κι αλλα πραγματα μπορει να σε τυφλωσουν. Για γυναικες δεν ξερω αν ισχυει.

Banana hammock
10/06/2009, 11:33
Νομιζω πως ολοι μας μαθαμε κατι σημερα.

DUKASII
10/06/2009, 11:33
ase mas re evi moy na doyme k meis tipota..

:beer: :beer:

fysika kai esena protimame me to iq soy kai tin logiki soy..ase na blepoyme tis alles omos..gia na ektimisoyme esena..:smilea: ;)

EVI
10/06/2009, 11:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
ase mas re evi moy na doyme k meis tipota..

:beer: :beer:

fysika kai esena protimame me to iq soy kai tin logiki soy..ase na blepoyme tis alles omos..gia na ektimisoyme esena..:smilea: ;)

δε σας αφηνω :p :p :p :p :p :ninja:

makis206
10/06/2009, 11:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από Banana hammock
Νομιζω πως ολοι μας μαθαμε κατι σημερα.

@@ μάθαμε, δεν μας είπες ποια είναι αυτά τα άλλα που τυφλώνουν..:lol:

EVI
10/06/2009, 11:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Banana hammock
Λενε οτι κι αλλα πραγματα μπορει να σε τυφλωσουν. Για γυναικες δεν ξερω αν ισχυει.

εσυ μου φαινετε μαλλον δεν ξερεις ΤΙΠΟΤΑ για τις γυναικες :smokin:

EVI
10/06/2009, 11:40
δυστηχως παει να γινει τσιρκο...και οχι οτι δε το ξερα

η γνωμη μου ειναι αυτη και δεν αλλαζει.

Παω κρατικο να δω μια κοπελα στην εντατικη που απο την προηγουμενη τεταρτη δεν εχει ανοιξει τα ματια της να δει την μανα της

που ηταν τοσο ξενερωτη που φοραγε και κρανος και μπουφαν και ενας γαματος τυπος περασε με κοκκινο και την εστειλε

συνεχιστε



αυτα περι καπνισματος ανοιιχτε αλλο thread και πειτε εκει για το καπνισμα εδω μιλαμε για αλλο πραγμα αλλιως να βγαλουμε τις ατελειωτες λιστες απο πραγματα που κανουμε και προκαλουν το θανατο μας

ανουσιο

blackbusa
10/06/2009, 11:53
http://frikipaideia.wikia.com/wiki/%CE%9A%CE%AC%CE%B3%CE%BA%CE%BF%CF%85%CF%81%CE%B1%CF%82

http://el.wiktionary.org/wiki/%CE%BA%CE%AC%CE%B3%CE%BA%CE%BF%CF%85%CF%81%CE%B1%CF%82

ο μυθος λεει οτι καπου καπως καποτε,τα παλια τα χρονια που μαζευοταν λαος να δει κοντρες,πατιλικια και αλλα παραγωγα που μπορουσαν να σου ''χαρισουν'' μια ωραια κληση των 150.000 δρχ μαζι με κατασχεση του οχηματος (διεξαγωγη αυτοσχεδιων αγωνων και επιδειξη οδηγικων ικανοτητων εγραφε το ροζ χαρτακι)...οι θεατες τις δυσκολες χειμωνιατικες πεμπτες ειταν ολοι με τα χερια στις τσεπες και πηγαιναν δεξια/αριστερα/πανω/κατω μπας και ζεσταθουν...και εκει καποια στιγμη καποιος πεταξε την ατακα...''Κοιτα ρε τα καγκουρια''....:lol: :lol: :lol:

υ.γ. βεβαια η ικανοποιηση της θερμοτητας ερχοταν μονο με το που εσκαγαν οι μπατσοι και εβλεπες τοσους πολλους παγκοσμιους στο 100αρι οσο δεν εχουν λαβει μερος σε ολες τις ολυμπιαδες...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:wave2:

byron
10/06/2009, 13:06
banana ....

Δεν ξέρω αν προσπαθείς να σπάσεις κανένα ρεκόρ ξυρισμένων ποστ, αλλά έχω βαρεθεί να διαβάζω τι μαργαριτάρι θα πετάξεις κάθε φορά και να το κόβω.

Κουλάρησε λίγο γιατί δεν πάει καλά :wave2:

vassilis88
10/06/2009, 13:44
κλασσικο μοτο.γρ

συμφωνω με μαρον κ καποιους αλλους..

κ γω εχω πεσει κ πονεσει κ πολλες φορες μαλιστα κ εχω δει με τα ματια μου τι γινεται οταν δν φορας εξοπλισμο, αλλα δν βαζω τη φορμα στο 125 για να παω για καφε η για μπανιο.. ελεος.. η μοτο εχει καποια ρισκα απο τη στιγμη που την καβαλας κ πρεπει να εισαι διατεθειμενος να τα παρεις.. αν εισαι προσεκτικος τα ελαττωνεις αλλα το να πηγαινεις με μπουφαν μποτες γαντια για διαδρομη 5 λεπτων εντος πολεως τον ιουνιο στην ελλαδα ειναι για μενα υπερβολη.

PortisHead
10/06/2009, 13:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από vassilis88
κλασσικο μοτο.γρ

συμφωνω με μαρον κ καποιους αλλους..

κ γω εχω πεσει κ πονεσει κ πολλες φορες μαλιστα κ εχω δει με τα ματια μου τι γινεται οταν δν φορας εξοπλισμο, αλλα δν βαζω τη φορμα στο 125 για να παω για καφε η για μπανιο.. ελεος.. η μοτο εχει καποια ρισκα απο τη στιγμη που την καβαλας κ πρεπει να εισαι διατεθειμενος να τα παρεις.. αν εισαι προσεκτικος τα ελαττωνεις αλλα το να πηγαινεις με μπουφαν μποτες γαντια για διαδρομη 5 λεπτων εντος πολεως τον ιουνιο στην ελλαδα ειναι για μενα υπερβολη.

Γμτ.εχεις δικιο. :lol:
Μεχρι χτες....φοραγα το καλοκαιρινο μπουφαν...αλλα απο σημερα το καταργω.
Εφτασα στη δουλεια και το polo απο μεσα ηταν λες και με ειχαν καταβρεξει με το λαστιχο.
Μακαρι να δουλευα σε κανα μηχανουργειο και να μην με ενοιαζε...
Οποτε....τα "καλοκαιρινα" μπουφαν που ειναι φτιαγμενα για τα καλοκαιρια της Λαπωνιας...δεν παλευονται στην Αθηνα των 40 και βαθμων.Τουλαχιστον για καθημερινη μετακινηση.

byron
10/06/2009, 13:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από vassilis88
κλασσικο μοτο.γρ

συμφωνω με μαρον κ καποιους αλλους..

κ γω εχω πεσει κ πονεσει κ πολλες φορες μαλιστα κ εχω δει με τα ματια μου τι γινεται οταν δν φορας εξοπλισμο, αλλα δν βαζω τη φορμα στο 125 για να παω για καφε η για μπανιο.. ελεος.. η μοτο εχει καποια ρισκα απο τη στιγμη που την καβαλας κ πρεπει να εισαι διατεθειμενος να τα παρεις.. αν εισαι προσεκτικος τα ελαττωνεις αλλα το να πηγαινεις με μπουφαν μποτες γαντια για διαδρομη 5 λεπτων εντος πολεως τον ιουνιο στην ελλαδα ειναι για μενα υπερβολη.

Ρε ΄σεις μην γενικεύουμε τα πάντα.
Κάποιοι απ΄το moto.gr πηγαίνουν στο μπακάλη με ολόσωμη και κάποιοι όχι. Θα απαγορεψουμε το να ντύνεται κάποιος όπως γουστάρει και να το γράφει, επειδή κάποιοι το θεωρούν υπερβολή;

devil's animal
10/06/2009, 14:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από vassilis88
κλασσικο μοτο.γρ

συμφωνω με μαρον κ καποιους αλλους..

κ γω εχω πεσει κ πονεσει κ πολλες φορες μαλιστα κ εχω δει με τα ματια μου τι γινεται οταν δν φορας εξοπλισμο, αλλα δν βαζω τη φορμα στο 125 για να παω για καφε η για μπανιο.. ελεος.. η μοτο εχει καποια ρισκα απο τη στιγμη που την καβαλας κ πρεπει να εισαι διατεθειμενος να τα παρεις.. αν εισαι προσεκτικος τα ελαττωνεις αλλα το να πηγαινεις με μπουφαν μποτες γαντια για διαδρομη 5 λεπτων εντος πολεως τον ιουνιο στην ελλαδα ειναι για μενα υπερβολη.

+636

επισης δεν υποχρεωνω κανενα να κανει αυτο που κανω εγω ή καποιοι αλλοι.


κρανος εννοειται οτι φοραω παντα αλλα το καλοκαιρι στο νησι για μπανιο θα παω με μαγιο, σαγοναρα και αμανικο.

οπως και να το κανουμε καποια πραγματα ειναι απαλευτα για καποιους. καποιοι αλλοι μπορουν και τα ανεχονται.

χωρις καμια διαθεση για αντιπαραθεση.
:wave2:

stefanos
10/06/2009, 14:07
Επειδή στην ουσία οι περισσότεροι, η συντρηπτική πλειοψηφία, το 99% των μοτοσυκλετιστών χρησιμοποιούν την μοτοσυκλετα τους αποκλειστικά και μόνο το καλοκαίρι για μικρές μετακινήσεις, μπορούμε να συμπεράνουμε οτι το ατύχημα θα γίνει σχεδόν σίγουρα εντός πόλης σε κοντινή διαδρομή μια ζεστή καλοκαιρινή μέρα.

makis206
10/06/2009, 14:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
αλλα το καλοκαιρι στο νησι για μπανιο θα παω με μαγιο, σαγοναρα και αμανικο.

:D



ρε Σταύρο μα το Θεό, δεν το κάνω επίτηδες σήμερα..! :lol: :a05:

dirtbird
10/06/2009, 14:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από stefanos
Επειδή στην ουσία οι περισσότεροι, η συντρηπτική πλειοψηφία, το 99% των μοτοσυκλετιστών χρησιμοποιούν την μοτοσυκλετα τους αποκλειστικά και μόνο το καλοκαίρι για μικρές μετακινήσεις,......

Δεν είναι όλοι σαν εσένα χρυσή μου.....:o :o :D

stefanos
10/06/2009, 14:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Δεν είναι όλοι σαν εσένα χρυσή μου.....:o :o :D

Οχι μόνο το 99% λέω:p

Xrider
10/06/2009, 14:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από stefanos
.... το ατύχημα θα γίνει σχεδόν σίγουρα εντός πόλης σε κοντινή διαδρομή μια ζεστή καλοκαιρινή μέρα.
Μου αρεσε το ποιητικο κλεισιμο που θα μπορουσε να ειναι ο προλογος!
:sun:

devil's animal
10/06/2009, 14:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
:D



ρε Σταύρο μα το Θεό, δεν το κάνω επίτηδες σήμερα..! :lol: :a05:

καλα αφου ξερουμε ολοι ποιος ειναι ο Θεος του αμανικου...:a13:


κατσε μην ξυπνησει και μας αρχισει ολους στα "δικα του φιλοσοφικα"..

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Aggelos_SV
10/06/2009, 14:52
Δεν καταλαβαίνω γιατί "μανουριάζουμε" πάλι με το θέμα εξοπλισμός και καλοκαίρι (και όχι μόνο καλοκαίρι...)

Προσωπικά στα παπάρια μου για όποιον δεν επιδιώκει να φορά τα δέοντα.Δεν λέω να κυκλοφορείς με ολόσωμη στην Πατησίων,αλλά ένα καλοκαιρινό μπουφάν/γάντι/μποτάκι κάνει μια χαρά τη δουλειά του.Καθένας ενήλικος είναι και είναι υπεύθυνος για το κορμί του και πως το διαχειρίζεται....δε μπα να 'ναι και πούστης...εμένα λόγος δε μου πέφτει...

Μόνο στη διήθηση με ενοχλούν οι "ξεβράκωτοι" και τους περνάω από πάνω...κι άμα ζητήσουν το λόγο...."είμαι φοβιτσιάρης ρε φίλε...δεν αντέχω να βλέπω τα αίματα από το σπασμένο σου κεφάλι"

Pappios
10/06/2009, 15:38
παιδια για σκεφτητε καλυτερα...παρτε ενα αυτοκινητακι μην ξοδευεται κ τζαμπα τα λεφτα σας σε εξοπλισμους κ κυριως δεν θα παθεται αυτο που φοβασται...να γρατσουνιστητε...





δεν ειμαι αρνητικος στο θεμα του εξοπλισμου αλλα οταν ακουω τοσα πολλα πραγματα για τον εξοπλισμο και φοβαμαι κ κανω κ ρανω ε παρε αμαξι ρε φιλε...μηπως τελικα το οποιος φοβαται πεφτει κ κοιμαται ισχυει..?

Antwnis
10/06/2009, 18:05
Αφήστε ρε σεις τον κόσμο να κυκλοφοραει οπως θέλει.
Μόνο το κράνος, ως το μόνο προστατευτικό που ειναι υποχρεωτικό από το νόμο, εμπίπτει στη δικαιοδοσία των τροχονόμων.
Ολα τα υπόλοιπα είναι προσωπικό του καθενός θέμα.
Τι παει να πει κοστίζει στο κράτος αμα φαει τα μούτρα αυτος που κανει τον ταρζαν με το στρινγκ?
Ασφαλιστικό ταμείο που το πληρώνει αδρα (ΙΚΑ - ΤΕΒΕ κλπ), δεν έχει? Τι το πληρώνει τότε?
Αυτοί που το αναγάγουν σε χρηματικό κόστος θεωρουν ότι θα ζήσουν μέχρι τα 100 και νοιώθουν ανασφάλεια μήπως και.... σωθούν οι συντάξεις τους μέχρι τότε! Χαλαρώστε!
Χώρια που... είναι χαρμα οφθαλμών να σε περνάει από δίπλα το R1 με το γκομενακι ναχει τσιτωμένο τον λοκό στο σελάκι με ασπρο ημιδιάφανο σορτσάκι και το στρινγκ να εξέχει μια παλάμη επάνω!
Greek summer ρεεεε!
Καραμανλής, Παπανδρέου, Γαρδέλης, Μιχαλόπουλος, ρόδα τσάντα και κοπάνα!
Εδω και 30 χρόνια δεν έχουν αλλάξει και δεν προκειται να αλλάξουν αυτα!!
Enjoy!

Pappios
10/06/2009, 18:17
καβαλα την γρια(550) κ παμε disco:smokin: :smokin:

TROOPER
11/06/2009, 14:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
καλα αφου ξερουμε ολοι ποιος ειναι ο Θεος του αμανικου...:a13:


κατσε μην ξυπνησει και μας αρχισει ολους στα "δικα του φιλοσοφικα"..

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

δεν ασχολουμε με λουγκρες.:smokin:

τα γυαλακια σου και σε αλλη παραλια :lol: :lol: :lol:

devil's animal
11/06/2009, 15:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
δεν ασχολουμε με λουγκρες.:smokin:

τα γυαλακια σου και σε αλλη παραλια :lol: :lol: :lol:



..ειπε, φορεσε το αμανικο, χτενισε την αλογοουρα και χαθηκε στον οριζοντα με το στοκ gsxr του!



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

TROOPER
11/06/2009, 15:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
..ειπε, φορεσε το αμανικο, χτενισε την αλογοουρα και χαθηκε στον οριζοντα με το στοκ gsxr του!



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

βλεποντας στους καθρεφτες του το 636 ενος wannabe metrosexoual να διαλυεται σε επιμερους κοματια

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

harris_x
11/06/2009, 15:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
..ειπε, φορεσε το αμανικο, χτενισε την αλογοουρα και χαθηκε στον οριζοντα με το στοκ gsxr του!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
βλεποντας στους καθρεφτες του το 636 ενος wannabe metrosexoual να διαλυεται σε επιμερους κοματια

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

DimChios
11/06/2009, 17:24
:a014:

doctor x
11/06/2009, 17:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
βλεποντας στους καθρεφτες του το 636 ενος wannabe metrosexoual να διαλυεται σε επιμερους κοματια

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

σορυ που επεμβαινω αλλα επειδη δεν ξερω απο αυτα μετροτετοιος σημαινει ...κουνιστος???


































:rotflmao: :bigcry:

TROOPER
11/06/2009, 17:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από doctor x
σορυ που επεμβαινω αλλα επειδη δεν ξερω απο αυτα μετροτετοιος σημαινει ...κουνιστος???
:rotflmao: :bigcry:

αμα δε ξερετε........


































να φυγετε !!!!!!!!

να πατε αλλου !!!!:lol: :lol:

DimChios
11/06/2009, 17:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
αμα δε ξερετε........

να φυγετε !!!!!!!!

να πατε αλλου !!!!:lol: :lol:


κι εσυ ρε φιλε δλδ που τα ξερεις?

:smokin:

TROOPER
11/06/2009, 17:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
κι εσυ ρε φιλε δλδ που τα ξερεις?

:smokin:

εχω μορφωμενους φιλους.

:wave2:

DimChios
11/06/2009, 17:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
εχω μορφωμενους φιλους.

:wave2:


:winka: :a10:



ειδες? προλαβα να επεμβω μη πεταχτει κανενα τσογλανι και σου πει καμμια μλκια! :wacko:

TROOPER
11/06/2009, 17:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
:winka: :a10:



ειδες? προλαβα να επεμβω μη πεταχτει κανενα τσογλανι και σου πει καμμια μλκια! :wacko:

ειχα ετοιμη απαντηση ρε μλκ....εσενα θα δινα :lol: :lol: :lol: :lol:

DimChios
11/06/2009, 18:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
ειχα ετοιμη απαντηση ρε μλκ....εσενα θα δινα :lol: :lol: :lol: :lol:


δωθηκα μονος μου! μαθημενα τα βουνα!
Ποιος αλλος θα ηταν αλλωστε?

Με τετοιες φιλες που εχω κι εγω....και τοσα χρονια στο κουρμπετι!


:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

TROOPER
11/06/2009, 18:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
δωθηκα μονος μου! μαθημενα τα βουνα!
Ποιος αλλος θα ηταν αλλωστε?

Με τετοιες φιλες που εχω κι εγω....και τοσα χρονια στο κουρμπετι!


:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

dirtbird
11/06/2009, 19:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:a31: :a31:

TROOPER
11/06/2009, 19:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
:a31: :a31:

ρε αι τραβα για προπονηση αμπαλε που θα κανεις και χειρονομιες :smokin: