PDA

View Full Version : Παρακαλειται ο κυριος road spirit να μην διαβασει το παρων...



McTalas
08/06/2009, 11:53
...
Πριν απο 1 μηνα (7/5/09) αγορασα απο εναν κινεζο τον moto-777 μετα από προταση του gixerakia (σε ευχαριστω Γιαννη :beer: ) Ενα σετ πλαστικων για το παρταλι μου.
μου εστειλε τοτε ενα μηνυμα και εγραφε πως τωρα θα τα φτιαξει και θα τα βαψει και θελει 12 μερες να στεγνωσει το χρωμα και λιγο απο εδω και λιγο απο εκει στις 4/6 μου λεει πως απο τις 1/5 μου εχει στειλει το πακετο, αλλα με το track number που μου εστειλε δεν εβγαζε τιποτα το σαιτ της ems
Σημερα και πριν απο λιγο χτιπαει η πορτα και βλεπω εναν κουριερ των Ελτα με μια τεραστια κουτα !!!
Εδωσα και 3? για τελωνειο και την παρελαβα!!!

Ολα τα κομιατια ηρθαν σε αψογη κατασταση παρα πολυ καλη ποιοτητα (για κινεζικα) ενταξει δεν ειναι μαμα ουτε το χρωμα ουτε τα αυτοκολιτα αλλα εχει κανει πολυ καλη δουλεια, τωρα απο εφαρμοφη δεν ξερω θα δουμε συντομα, μαζι μου εστειλε δωρο ενα μονοσελο και μια DB ζελατινα φιμε (εγω του ειχα ζητηση διαφανη βεβαια αλλα δεν βαριεσαι)
να σημειωσω πως και τα 2 κοματια της καρινας εχουν απο μεσα ενα θερμομωνοση, δεν εχουν ομως τα πλαινα φερινγκ και δεν ξερω αν τωρα με την ζεστη τραβανε ιδιαιτερο ζορι, θα δουμε.

φωτο συντομα μολις τα φορεσω!!!!

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

Corvo
08/06/2009, 12:07
μεγειες καλοφορετα και αγρατσουνιστα:beer: :beer:

devil's animal
08/06/2009, 12:20
ωραιος Γιωργη!!
:beer: :beer: :beer:

McTalas
08/06/2009, 12:21
ευχαριστω πολυ παιδια!!

:beer: :beer:

και για οσους εχουν απορια για το χρωμα...
τι άλλο... Movistar !!!

:D :D :D

:beer: :beer:

ledz
08/06/2009, 15:05
Αγρατζουνιστα και να χαρεις ξεγνοιασια σου ευχομαι (ειδικα αν εχεις μανιταρια και τιποτα μανετες αθραυστες -> βουρ στο ψητο :wacko: )

Απο κοπιτσες σου'στειλε τιποτα?

ή θα βαλεις τις μαμα;

ή εχεις παρει dzus??? :wave2:

McTalas
08/06/2009, 15:29
δεν εστειλε τιποτα ο τσιπις!!
αφου και το μονοσελο το εστειλε χωρις βιδες σε δυο κομματια, αλλα δεν πειραζει θα βαλω τις μαμα.

McTalas
08/06/2009, 15:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από ledz
Αγρατζουνιστα και να χαρεις ξεγνοιασια σου ευχομαι (ειδικα αν εχεις μανιταρια και τιποτα μανετες αθραυστες -> βουρ στο ψητο :wacko: )

Απο κοπιτσες σου'στειλε τιποτα?

ή θα βαλεις τις μαμα;

ή εχεις παρει dzus??? :wave2:
αν και τωρα που το ξανασκεφτομαι λες να βαλω κανα dzus να φαινεται και πιο ψαρψτικο?
κιαμα παει κανενας το βραδυ και μου ξεβιδωσει καμια βιδα? μπα λες? καλα θα δω...
:D :winka:

ledz
08/06/2009, 18:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από McTalas
κιαμα παει κανενας το βραδυ και μου ξεβιδωσει καμια βιδα? μπα λες? καλα θα δω...
:D :winka:

Που μενεις ειπαμε;;; :a13:

road spirit
08/06/2009, 19:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από McTalas
κιαμα παει κανενας το βραδυ και μου ξεβιδωσει καμια βιδα? μπα λες? καλα θα δω...
:D :winka:

θα δεις! :evil: :a66:



























































μεγειές μωρή κουλομαρία

the who
08/06/2009, 19:47
Ωχ το διαβασε

McTalas
08/06/2009, 21:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
θα δεις! :evil: :a66:
μεγειές μωρή κουλομαρία

ευχαριστω επίσεις, ωπ σορρυ ξεχαστικα... :lol:

οχι για να δεις τι καλος φιλος που ειμαι θα σε αφησω να μου τα περασεις εσυ, θα ειναι σαν να τα περνας στο δικο σου οποτε και θα ξεζαστεις λιγακι...:D :D :D

McTalas
11/06/2009, 00:02
ρε παιδια να ρωτησω κατι??

αυτος μου εβαλε στα 2 κοματια της καρινα ενα θερμομωνοτικο υλικο,
τα πλαινα φερινγκ δεν χρειαζονται κατι αναλογο?

γιατι σημερα που επιασα τα μαμα μεσα στην κινιση αυτα ζεματαγανε, λετε να παω να παρω κανενα φιλο εξτρα μονωτικο να τα περασω??

μην παω και τα βαλω και σε δυο μερες μου εχουν λιώσει :lol: :lol: :lol: