PDA

View Full Version : τζαμπα μεταβιβασεις μεχρι ποτε?



Pappios
08/06/2009, 16:06
κατι πηραν τα αυτια μου για τζαμπα πραμα μεχρι τον σεπτεβρη...ισχυει τετοιο πραγμα?απευθηνεται σε συγκεκριμενα κυβικα?

cityfly
08/06/2009, 22:02
ισχύει για το τζάμπα στα μεταχειρησμένα δεν ξέρω αν είναι μέχρι σεπτέμβριο ή μέχρι αύγουστο όμως

kalogeros
09/06/2009, 15:45
Παιδια επειδή και εγω ετοιμαζομαι να παρω μεταχειρισμενη μηχανη, ισχύει αυτό με την δωρεαν μεταβίβαση; Ρωτάω γιατί πριν 1-2 εβδομάδες πηγα σε μεγαλη μάντρα εδω στην θεσσαλονικη να ρωτησω για μηχανη και ο πωλητης στα έξοδα αγοράς μου πρόσθεσε και τα έξοδα μεταβίβασης. Πήγε να με κλέψει ή την μεταβίβαση την πληρώνουμε κανονικά;

carpe_diem
09/06/2009, 15:55
Εγώ σήμερα το πρωί πήγα να δω μια μηχανή και ο έξυπνος μου είπε θα σου κάνω δώρο την μεταβίβαση και του λέω αφού είναι δωρεάν και άμεσος μου απαντάει τότε θα σου κάνω ένα κράνος!!! :lol:

Psaxtiris
09/06/2009, 19:57
δωρεάν παιδιά η μεταβίβαση ....σήμερα έκανα.....

menos
09/06/2009, 20:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από carpe_diem
Εγώ σήμερα το πρωί πήγα να δω μια μηχανή και ο έξυπνος μου είπε θα σου κάνω δώρο την μεταβίβαση και του λέω αφού είναι δωρεάν και άμεσος μου απαντάει τότε θα σου κάνω ένα κράνος!!! :lol:
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

VGER
09/06/2009, 20:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από carpe_diem
Εγώ σήμερα το πρωί πήγα να δω μια μηχανή και ο έξυπνος μου είπε θα σου κάνω δώρο την μεταβίβαση και του λέω αφού είναι δωρεάν και άμεσος μου απαντάει τότε θα σου κάνω ένα κράνος!!! :lol:

Α, ρε στυλιάρι που θέλουνε οι πονηροί...
Άκου δώρο η μεταβίβαση...:mad:

Όσο για το κράνος;;;
Καλύτερα να πάρεις δώρο τη μεταβίβαση!!:rotflmao: