PDA

View Full Version : Μηδεν Σεβασμοσ Στησ ΜηΧανεσ!!!!!!



ALSFA 30
14/04/2005, 13:45
ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΠΑΩ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ :smokin: ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΧΑΛΙΑ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΟΠΟΙΟ ΟΧΗΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙ ΜΗΧΑΝΗ ΒΓΑΙΝΕΙ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΤΑΜΠΕΛΑ 1000 ΠΟΝΤΟΥΣ ΑΝ ΜΕ ΦΑΣ!!!!! ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΑΥΤΗ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ? :evil:

idi
14/04/2005, 13:59
αστα να πανε...

εχθες παραλιγο να πατησω πρεζακια που περναγε τη παραλιακη χαλλλαρα.... αναμεσα σε φορτιγα και τουτου...

GTZ750
14/04/2005, 18:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από ALSFA 30
ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΠΑΩ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ :smokin: ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΧΑΛΙΑ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΟΠΟΙΟ ΟΧΗΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙ ΜΗΧΑΝΗ ΒΓΑΙΝΕΙ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΤΑΜΠΕΛΑ 1000 ΠΟΝΤΟΥΣ ΑΝ ΜΕ ΦΑΣ!!!!! ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΑΥΤΗ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ? :evil:


νατο ξερεις οι γιαγιαδες ειναι 2000 ποντοι!!!!:rolleyes: :lol:

GTZ750
14/04/2005, 18:18
περα απο την πλακα δεν ειναι μονο στις μηχανεσ το προβλημα!πιστευω οτι ειναι γενικα και αυτο οφειλετε στο γεγονος οτι ο Ελληνας νομιζει οτι ειναι αρχοντασ παντου οπου και να βρισκεται!!λεει "θα περασω και θα σταματησει αυτος τι θα κανει θα με παρει σβαρνα"
και το κακο συνεχηζεται και θα συνεχιζεται γιατι υπαρχει ελλειψη οδηγικης παιδιας(καλα αυτο μου αρεσε τρομερα):rolleyes: στις αλλες ευρωπαικες χώρεσ υπαρχει μαθημα στο σχολειο που σου μαθαινει καποια πραγματα σχετικα με αυτο το θεμα(δεν ειμαι και σιγουρος αν ειναι διορθωστε με)
αντε παιδια υπομονη θα γινουμε και εμεισ καποτε ΕΥΡΩΠΑΙΟΙ:look: :look:

xifias
15/04/2005, 04:40
οτι ειπε ο μιστερ εφταμιση

ειναι η κουλτουρα του ελληνα, η ελειψη σεβασμου στον αλλο

δεν εχει να κανει μονο με τα μηχανακια, ειναι μια γενικοτερη κατασταση οπου δεν υπολογιζεις τον αλλο

και περνιεσαι και για μαγκας

αλλα οχι οτι οι μηχανοβιοι ειναι καλυτεροι.

κι αυτοι αντιπροσωπευτικο μοντελο ελληνα ειναι

δηλαδη αστα να πανε φιλε μου

κοιτα πως πανε τα παπια και γενικοτερα τις μαλακιες που κανουν τα μηχανακια στους δρομους και μετα μιλαμε και για τα αυτοκινητα

δεν υποστηριζω τα κουτακια, αλλα ας κοιταξουμε και λιγο τη δικια μας καμπουρα πρωτα

Rezeguet
15/04/2005, 12:29
εγω τι να πω που με πατησε γερος? :look: :eek: :bawl:

cityfly
20/04/2005, 14:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από Rezeguet
εγω τι να πω που με πατησε γερος? :look: :eek: :bawl:


εσύ παίρνεις κανονάκι

BAD BOY
20/04/2005, 23:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από cityfly
εσύ παίρνεις κανονάκι ΚΑΙ Ο ΓΕΡΟΣ 1000 ΠΟΝΤΟΥΣ:rotflmao:

cityfly
21/04/2005, 10:29
πάντως τελικά δεν είναι θέμα οδηγού αυτοκινήτου ή μηχανής αλλά συνετού (δεν λεώ καλού) οδηγού ή μη

σήμερα το πρωί παραλίγο να τρακάρω με τρία μηχανάκια (δύο παπιά και ένα σκουτεροβεσποειδές)

το πρώτο στην πέτρου ράλλη πήγαινα στο διάδρομο ανάμεσα στα αμάξια και πετάγεται ένα στο βάθος αριστερά και εκεί που έχω το νου μου σε αυτόν και κόβω ξαφνικά πετάγεται ένας από δεξιά (καθόλου μακρυά), πλακώνομαι στα φρένα, με βλέπει κι αυτός φρενάρει και περνάω

το άλλο στην πειραιώς είμαι αριστερά από τη διπλή και πετάγεται το σκουτεροβεσποειδές, άάάρχοντας σχεδόν κάλυψε τη μισή λωρίδα του απέναντι, κόβω απότομα αριστερά και, να ναι καλά η γιαγιά αρκούδα που μας μαθαίνει πέντε πράγματα, το γυροσκοπικό βγήκε από μόνο του και χώθηκα δεξιά πριν χωθώ στη μούρη του απέναντι

και το τελευταίο στην πατησίων, όπου εντελώς νόμιμος στη λωρίδα μου στα δεξιά την ώρα που πάω να μπω στη πιο δεξιά ένας πάπιας είπε να κόψει το δρόμο κάθετα.


:mad: :mad:

πάντως τα κουτιά είναι χειρότερα

GTZ750
21/04/2005, 12:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από cityfly
πάντως τελικά δεν είναι θέμα οδηγού αυτοκινήτου ή μηχανής αλλά συνετού (δεν λεώ καλού) οδηγού ή μη

σήμερα το πρωί παραλίγο να τρακάρω με τρία μηχανάκια (δύο παπιά και ένα σκουτεροβεσποειδές)

το πρώτο στην πέτρου ράλλη πήγαινα στο διάδρομο ανάμεσα στα αμάξια και πετάγεται ένα στο βάθος αριστερά και εκεί που έχω το νου μου σε αυτόν και κόβω ξαφνικά πετάγεται ένας από δεξιά (καθόλου μακρυά), πλακώνομαι στα φρένα, με βλέπει κι αυτός φρενάρει και περνάω

το άλλο στην πειραιώς είμαι αριστερά από τη διπλή και πετάγεται το σκουτεροβεσποειδές, άάάρχοντας σχεδόν κάλυψε τη μισή λωρίδα του απέναντι, κόβω απότομα αριστερά και, να ναι καλά η γιαγιά αρκούδα που μας μαθαίνει πέντε πράγματα, το γυροσκοπικό βγήκε από μόνο του και χώθηκα δεξιά πριν χωθώ στη μούρη του απέναντι

και το τελευταίο στην πατησίων, όπου εντελώς νόμιμος στη λωρίδα μου στα δεξιά την ώρα που πάω να μπω στη πιο δεξιά ένας πάπιας είπε να κόψει το δρόμο κάθετα.


:mad: :mad:

πάντως τα κουτιά είναι χειρότερα


:look: :look: ενταξει τελειωσε?:confused: θριλερ ολοκληρο !!!!:look:
μαλλον δεν ηταν η μερα σου μου φαινετε:hypnotize :hypnotize

cityfly
21/04/2005, 13:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από GTZ750
:look: :look: ενταξει τελειωσε?:confused: θριλερ ολοκληρο !!!!:look:
μαλλον δεν ηταν η μερα σου μου φαινετε:hypnotize :hypnotize

αφού στο τέλος μετρούσα και βαθμολογούσα χωσίματα



;) ;)

ktm640lc4
21/04/2005, 15:30
Κατεβαινα απο την δουλεια πριν καιρο, ειμαι κηφησιας και παω προς πειραια, βρισκομαι μεσαια λωριδα και σε καποια φαση με περναει απο πισω πολυ κοντα και το καταλαβα απο τον αερα που με κουνησε !!!!!!! ενα porsche καγιεν (πως σκατα το λενε) ηταν δεξια μου και περνωντας απο πισω μου παει αριστερη λωριδα........

Ταχυτητες, εγω περιπου 80-100 αυτος 130-150 (στην κηφησιας ξαναγραφω!!!!!!!!) εντομεταξυ εγω ημουν στην κοσμαρα μου δεν πολυκαταλαβα τι εγινε παλι καλα που δεν με πηρε σβαρνα, το θριλερ τωρα...............

Μπροστα εχει κινηση, ειναι στην δεξια στροφη μετα το υγεια που πιανει η ευθεια και οπως παντα εχει κινηση, παπι στη δεξια λωριδα και αμαξι στην αριστερη με μεσαια (εχει πιασει ουσιαστικα 2 λωριδες) ο μαλ...ας συνεχιζει να παει με οσα, παει να χωθει δεν τον παιρνει, βλεπει το παπι και παει να στριψει προς το αμαξι, βλεπει οτι δεν τον παιρνει και απο κει και πεφτει πανω στο παπι στελνοντας τον δεξια, δηλαδη δεν ειχε χωρο, σου λεει το αμαξι δεν μπορω να το στειλω θα στειλω το παπι.

Αυτος με το παπι κανει κατι ακροβατικα και παλι καλα το παλικαρι δεν επεσε. Μεσα ηταν 2 τυποι ντουλαπια τι να πει ο κακομοιρης εκανε δεξια και εκοψε λιγο. Εγω απο πισω ειχα παθει σοκ. Περιττο να σας περιγραψω πως ενιωσα εκεινη την ωρα......:eyepop:

Μετα απο 30 μετρα τελος, ειχε κινηση και σταματησε ο γκιοζης. ΤΟν περασαμε και οι 2 φυσικα........:lol:

Το θυμαμαι σαν να εγινε χτες, τετοια τρομαρα πηρα........

cityfly
21/04/2005, 15:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από ktm640lc4
Κατεβαινα απο την δουλεια πριν καιρο .....



μπες ΕΔΩ (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=8336&perpage=15&highlight=%EA%E1%E3%E9%FD%ED&pagenumber=1)
για εκδίκηση


λες να είναι ο ίδιος; :rotflmao: :rotflmao: :wave2:

ktm640lc4
21/04/2005, 23:51
Το ειδα :)

Δεν βαριεσαι, αφου ειμαστε καλα.

Βασικα σπανια αρπαζομαι αλλα με πιανουν τα νευρα μου παντα, αυτο δεν μπορω να το αποφυγω, χαλαω την υγεια μου για κατι βλακες τετοιους.

Να μαστε καλα.





Δεν θα γινω ζητας????? Τοτε θα δουνε!!!!!!!!!!!!!!!:rotflmao:
Αστειευομαι :lol:

AFTER
22/04/2005, 08:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από ktm640lc4
Κατεβαινα απο την δουλεια πριν καιρο, ειμαι κηφησιας και παω προς πειραια, βρισκομαι μεσαια λωριδα και σε καποια φαση με περναει απο πισω πολυ κοντα και το καταλαβα απο τον αερα που με κουνησε !!!!!!! ενα porsche καγιεν (πως σκατα το λενε) ηταν δεξια μου και περνωντας απο πισω μου παει αριστερη λωριδα........

Ταχυτητες, εγω περιπου 80-100 αυτος 130-150 (στην κηφησιας ξαναγραφω!!!!!!!!) εντομεταξυ εγω ημουν στην κοσμαρα μου δεν πολυκαταλαβα τι εγινε παλι καλα που δεν με πηρε σβαρνα, το θριλερ τωρα...............

Μπροστα εχει κινηση, ειναι στην δεξια στροφη μετα το υγεια που πιανει η ευθεια και οπως παντα εχει κινηση, παπι στη δεξια λωριδα και αμαξι στην αριστερη με μεσαια (εχει πιασει ουσιαστικα 2 λωριδες) ο μαλ...ας συνεχιζει να παει με οσα, παει να χωθει δεν τον παιρνει, βλεπει το παπι και παει να στριψει προς το αμαξι, βλεπει οτι δεν τον παιρνει και απο κει και πεφτει πανω στο παπι στελνοντας τον δεξια, δηλαδη δεν ειχε χωρο, σου λεει το αμαξι δεν μπορω να το στειλω θα στειλω το παπι.

Αυτος με το παπι κανει κατι ακροβατικα και παλι καλα το παλικαρι δεν επεσε. Μεσα ηταν 2 τυποι ντουλαπια τι να πει ο κακομοιρης εκανε δεξια και εκοψε λιγο. Εγω απο πισω ειχα παθει σοκ. Περιττο να σας περιγραψω πως ενιωσα εκεινη την ωρα......:eyepop:

Μετα απο 30 μετρα τελος, ειχε κινηση και σταματησε ο γκιοζης. ΤΟν περασαμε και οι 2 φυσικα........:lol:

Το θυμαμαι σαν να εγινε χτες, τετοια τρομαρα πηρα........

Και γιατι οπως περναγες δεν του κατεβαζες το καθρεπτη?
(παντα δημοκρατικος εγω)

Julius
22/04/2005, 09:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Και γιατι οπως περναγες δεν του κατεβαζες το καθρεπτη?
(παντα δημοκρατικος εγω)

kai na episimano oti panta pernontas prepei kovoume ligaki dipla toys kai na toys dixnoume to akrives simeio pou toys exoume gramenous os xeiromonia symparastashs sto mpotiliarisma toys.

free rider
22/04/2005, 09:23
Μα άλλα λόγια αυτό που συμβαίνει σε σας σε μένα σε όλους εδώ μέσα είναι σαν να παίζουμε σε ενα video game και παίρνουμε πόντους κανονάκια...ζωές..

χανουμε ζωές..

ρε που θα πάει αυτό το πράγμα..

εχει καταντήσει κάθε φορά μετά απο κάθε μέρα οταν σβήνω μηχανή στο παρκινγκ να λέω ωραία γυρίσαμε και σήμερα...



:look: :smokin: :sun:

ktm640lc4
22/04/2005, 10:48
Ου μπλέξεις!!!!!!!!!!!!! καλυτερα.

johnpagr
22/04/2005, 14:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
Μα άλλα λόγια αυτό που συμβαίνει σε σας σε μένα σε όλους εδώ μέσα είναι σαν να παίζουμε σε ενα video game και παίρνουμε πόντους κανονάκια...ζωές..

χανουμε ζωές..

ρε που θα πάει αυτό το πράγμα..

εχει καταντήσει κάθε φορά μετά απο κάθε μέρα οταν σβήνω μηχανή στο παρκινγκ να λέω ωραία γυρίσαμε και σήμερα...



:look: :smokin: :sun:


opote loipon kyrioi, den einai tyxaio oti onomazomaste PILOTOI maxhtikwn !!
kai oti ka8e mera einai kai mia maxh pou prepei na dwsoume .. eis diploun toulaxiston (mia pou pame kai mia pou erxomaste) ..
Deite to xeirotera akomh kai apo ena PEARL HARBOR giati emeis den exoume kan ALEKSIPTOTA
:(

Opote to mono pou borw na pw einai :

KALES MAXES SYNADELFOI, me synesh kai autosygratish. ;)

PANTA OR8IOI :beer:

:wave2:

Pokermon
22/04/2005, 14:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
kai na episimano oti panta pernontas prepei kovoume ligaki dipla toys kai na toys dixnoume to akrives simeio pou toys exoume gramenous os xeiromonia symparastashs sto mpotiliarisma toys.

Eytixos gia mena kai thn ygeia mu....stamatisa to mpineliko se kati tetoioys odhgoys kai dystixos gia aytoys....otan apilitho xontra apo kanena kalo kleisimo....kai xoris na to thelo enoeite etsi....pos ginete na akoygete enas thoryvos se kapia apo tis portes toy aytokinitoy???? antanaklastiko einai...den to kano epitides :cool: :rotflmao: apla aplonete to podi moy :rotflmao:

devil's animal
22/04/2005, 17:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από RR_NRG_M6
Eytixos gia mena kai thn ygeia mu....stamatisa to mpineliko se kati tetoioys odhgoys kai dystixos gia aytoys....otan apilitho xontra apo kanena kalo kleisimo....kai xoris na to thelo enoeite etsi....pos ginete na akoygete enas thoryvos se kapia apo tis portes toy aytokinitoy???? antanaklastiko einai...den to kano epitides :cool: :rotflmao: apla aplonete to podi moy :rotflmao:



αλλος ενας αλητης,χουλιγκαν,τσαντακιας,μηχανοβιος:lol: :lol: :lol: :lol: :rotflmao:

devil's animal
22/04/2005, 17:29
ααααααααααααα!!!ξεχασα..............



καλως ηρθες!!!!:D
:wave2: