PDA

View Full Version : Ειμαι κουλος,και???



kokos08
09/06/2009, 13:28
Ειμαι κουλος και γουσταρω! Εχω SS 1000 και με περνανε τα V-strom στις στροφες και εγω γελαω γιατι απλα....δεν με νοιαζει! :rotflmao:
Εχουν ολοι οι φιλοι μου Hayabusa και με κερνανε τσαι οπου παμε,πινουν τον δευτερο καφε και εγω ακομα πηγαινω και συνεχιζω και γελαω γιατι....δεν με νοιαζει! :rotflmao:
Παω στην καφετερια και την παρκαρω την μουναρα μου απ εξω και την χαζευουν ολοι και εγω γελαω....
Ειναι θεμα χρονου το ποτε θα γελασετε κι εσεις,δεν θα ξεχασω ο πουστης να βαλω το stunt καμια μερα και να σαβουριαστει η μηχανη κατω??? που θα παει!!!! :beer:

el_hymador
09/06/2009, 13:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από kokos08
Ειμαι κουλος και γουσταρω! Εχω SS 1000 και με περνανε τα V-strom στις στροφες και εγω γελαω γιατι απλα....δεν με νοιαζει! :rotflmao:
Εχουν ολοι οι φιλοι μου Hayabusa και με κερνανε τσαι οπου παμε,πινουν τον δευτερο καφε και εγω ακομα πηγαινω και συνεχιζω και γελαω γιατι....δεν με νοιαζει! :rotflmao:
Παω στην καφετερια και την παρκαρω την μουναρα μου απ εξω και την χαζευουν ολοι και εγω γελαω....
Ειναι θεμα χρονου το ποτε θα γελασετε κι εσεις,δεν θα ξεχασω ο πουστης να βαλω το stunt καμια μερα και να σαβουριαστει η μηχανη κατω??? που θα παει!!!! :beer:


Πηγες να ψηφισεις;

DUKASII
09/06/2009, 13:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από kokos08
Ειμαι κουλος και γουσταρω! Εχω SS 1000 και με περνανε τα V-strom στις στροφες και εγω γελαω γιατι απλα....δεν με νοιαζει! :rotflmao:
Εχουν ολοι οι φιλοι μου Hayabusa και με κερνανε τσαι οπου παμε,πινουν τον δευτερο καφε και εγω ακομα πηγαινω και συνεχιζω και γελαω γιατι....δεν με νοιαζει! :rotflmao:
Παω στην καφετερια και την παρκαρω την μουναρα μου απ εξω και την χαζευουν ολοι και εγω γελαω....
Ειναι θεμα χρονου το ποτε θα γελασετε κι εσεις,δεν θα ξεχασω ο πουστης να βαλω το stunt καμια μερα και να σαβουριαστει η μηχανη κατω??? που θα παει!!!! :beer: EMEIS GELAME KIOLAS FILE..mh kaneis tipota allo eimaste ok..:lol: :bawl: :rotflmao: :lol:

McTalas
09/06/2009, 13:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
EMEIS GELAME KIOLAS FILE..mh kaneis tipota allo eimaste ok..:lol: :bawl: :rotflmao: :lol:

+!!!!!!!!!!!!!!


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

devil's animal
09/06/2009, 13:37
αν με 30ο και 35ο βαθμους Κελσιου (http://www.meteo.gr/cf.asp?city_id=12) συμβαινουν αυτα...

σκεψου αν 40αρισουμε τι θα γινει...:rolleyes:

kokos08
09/06/2009, 13:40
Ειχα παει στις προηγουμενες και ειπα αν ξαναπαω ποτε,να μου κοπει το χερι! που να ξερω ο μαλακας οτι θα παρω μηχανη!

Βασικα αυτο γραφω για καποιους πολυ γρηγορους.... Το θεμα ειναι ποσο την ευχαριστιεται ο καθενας την μηχανη για παρτη του,τωρα αυτοι που κερνανε τσαι και αλλα τετοια ροφηματα,μαγκια τους! :lol:

Τους ειπε κανεις να μας κερασουν? Δεν θελουμε ρε αδερφε τσαι! Θελω ουζο,με ρωτησες?
Καποιος φιλος μου, και μαλιστα πολυ χερας και πολυ γρηγορος, μου ειπε οτι στην παρεα και σε αυτους που σεβοντε την μηχανη και τους αλλους φιλους οδηγους στον δρομο οτι η λεξη κουλος δεν υπαρχει στο λεξιλογιο,δεν ξερω κατα ποσο ισχυει αυτο τελικα,εκτος αν ισχυει για πολυ λιγους.

Gandalf dr685sm
09/06/2009, 13:40
kokos08... ωραίος φίλε... ο αυτοσαρκασμός πάντα είναι το καλύτερο όπλο.

Gandalf

LOUKILOUK
09/06/2009, 13:43
τι να εννοα ο ποιητης:confused: :hypnotize :look: :a24: :a21:

SnakeMJK
09/06/2009, 13:53
και εγώ κουλός είμαι, αλλά δεν κάνω έτσι :p

alximistis
09/06/2009, 13:57
Η διαφορά ανάμεσα στο παλλικάρι που γράφει αυτά και σε πολλούς εδωμέσα με πρώτο εμένα είναι ότι αυτός αυτοσαρκάζεται και το δηλώνει ανοιχτά χωρίς πρόβλημα. Οι υπόλοιποι απλώς το κρύβουμε ή το παίζουμε "τιμόνια". Κι όσοι δεν το κάνουμε γιατί δεν μπορούμε σίγουρα δεν αυτοσαρκαζόμαστε :)

kokos08
09/06/2009, 13:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από SnakeMJK
και εγώ κουλός είμαι, αλλά δεν κάνω έτσι :p


Εγω την κουλαμαρα μου την εχω πανω απ ολα! Ε αντε να παμε για κανα καφε τοτε! Εισαι για Ναυπλιο την Κυριακη? Απο το Λουτρακι που ειμαι εγω το κανω γυρω στις 2 μιση ωριτσες. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ggs
09/06/2009, 14:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από kokos08
Εγω την κουλαμαρα μου την εχω πανω απ ολα! Ε αντε να παμε για κανα καφε τοτε! Εισαι για Ναυπλιο την Κυριακη? Απο το Λουτρακι που ειμαι εγω το κανω γυρω στις 2 μιση ωριτσες. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Σιγά την κουλαμάρα ρε φίλε ….εγώ το κάνω 3ωρες ….
Άιντε , γίναμε όλοι κουλοί τώρα…
Τράβα μα βγάλεις το 8 level του Coulamara Superbike School και μετά να μιλάς…..
:smokin:

alximistis
09/06/2009, 14:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από ggs
Σιγά την κουλαμάρα ρε φίλε ….εγώ το κάνω 3ωρες ….
Άιντε , γίναμε όλοι κουλοί τώρα…
Τράβα μα βγάλεις το 8 level του Coulamara Superbike School και μετά να μιλάς…..
:smokin:


στο 8 τι μαθαίνουν; γιατί στο 6 ακόμα το γυροσκοπικό προσπαθούσα να κατανοήσω :D :lol: :lol:

ggs
09/06/2009, 14:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
στο 8 τι μαθαίνουν; :D :lol: :lol:

περπατημα....:D :wave2:

alximistis
09/06/2009, 14:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από ggs
περπατημα....:D :wave2:


:lol: :lol: :lol:

dirtbird
09/06/2009, 14:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από ggs
περπατημα....:D :wave2:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

kokos08
09/06/2009, 14:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από ggs
Σιγά την κουλαμάρα ρε φίλε ….εγώ το κάνω 3ωρες ….
Άιντε , γίναμε όλοι κουλοί τώρα…
Τράβα μα βγάλεις το 8 level του Coulamara Superbike School και μετά να μιλάς…..
:smokin:

Ρε εσυ εισαι κουλος!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Tpap
09/06/2009, 14:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από kokos08
...είμαι κουλός...

:a19: τουλάχιστον για τον αυτοσαρκασμό και την εξομολόγηση...

+ 1000 στον φίλο κοκο08...

:beer: :beer: :beer:

KaTaNaS
09/06/2009, 14:28
pantws κουλοι απο κουλοι διαφερουν...

υπαρχουν αυτοι που γνωριζουν τα βασικα και απλα δε νοιωθουν την αναγκη να αποδειξουν τιποτα σε κανεναν, ουτε να ξεφυγουν απο τα ορια τους στο ελάχιστο, που μεχρι εκει που πανε δηλαδη πάνε με πάσα ασφάλεια.

και υπάρχουν και εκείνοι που απο την πολυ κουλαμαρα και ασχετοσυνη γίνονται επικίνδυνοι όχι μονο για τον εαυτο τους αλλα και για τους γύρω τους!

Εσεις; Τι κουλός έισαστε; :lol:

Gandalf dr685sm
09/06/2009, 14:29
γνήσιος και με σφραγίδα...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Gandalf

kokos08
09/06/2009, 14:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
γνήσιος και με σφραγίδα...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Gandalf


Οχι ρε παιδια,σφραγιδα,δεν τυπωσα ακομα,τις αργουνε οι μαλακες!
Παντος ενταξει,δεν ειμαι απο την κατηγορια επικυνδυνων κουλων στον δρομο που λεει και ενας φιλος πιο πανω,κυκλοφορηστε αφοβα!


Εχω μια σφραγιδα Μινι Μαρκετ,να σφραγιζω με αυτη μεχρι να βγει η καινουρια???:confused: :confused:

KaTaNaS
09/06/2009, 14:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από kokos08
Οχι ρε παιδια,σφραγιδα,δεν τυπωσα ακομα,τις αργουνε οι μαλακες!
Παντος ενταξει,δεν ειμαι απο την κατηγορια επικυνδυνων κουλων στον δρομο που λεει και ενας φιλος πιο πανω,κυκλοφορηστε αφοβα!


Εχω μια σφραγιδα Μινι Μαρκετ,να σφραγιζω με αυτη μεχρι να βγει η καινουρια???:confused: :confused:

κουλέ μου φίλε θα είσαι στο ράλλυ ακρόπολις; :beer:

+Arxiereas+
09/06/2009, 14:37
Αφού πας όρθιος και γυρνάς όρθιος, μια χαρά είσαι.
Γεια σου ρε Κοκέ!
:beer:

kokos08
09/06/2009, 14:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
κουλέ μου φίλε θα είσαι στο ράλλυ ακρόπολις; :beer:


Εννοειται!!! Εκει θα ερθω με το σκουτερ ομως! Θα σας δειξω εγω! Θα δειτε τι θα παθετε!

TROOPER
09/06/2009, 19:45
που στα κομματια εχω βαλει τα χαπια μου ?

Corvo
09/06/2009, 20:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
που στα κομματια εχω βαλει τα χαπια μου ?


βγες στις 12 το μεσημερι μεχρι τις 4 σε σημειο που να σε χτυπαει ο ηλιος κατακεφαλα χωρις καπελο και με μαυρα ρουχα και θα ξεχασεις τα χαπια για παντα!

Μια και καλη!

epp1640
10/06/2009, 16:57
τα 50ράκια σε περνάνε στο κέντρο? ΌΧΙ? είστε χαμηλά στην κατάταξη κύριος.. :smokin:

ilias s.m.
10/06/2009, 17:25
Εννοειται!!! Εκει θα ερθω με το σκουτερ ομως! Θα σας δειξω εγω! Θα δειτε τι θα παθετε! [/QUOTE]

Γεια σου ρε χλαπατσα!!!:lol: :lol: :lol:

Allst@rf
11/06/2009, 11:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από kokos08
Εννοειται!!! Εκει θα ερθω με το σκουτερ ομως! Θα σας δειξω εγω! Θα δειτε τι θα παθετε!

κοκο!!!???ποιος εισαι ρε φιλε?γιατι και γω απο λουτρακι ειμαι....για στειλε μου πμ.

castoras
11/06/2009, 12:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από kokos08
Εννοειται!!! Εκει θα ερθω με το σκουτερ ομως! Θα σας δειξω εγω! Θα δειτε τι θα παθετε!

Σι γιου δεαρ!!!!Αν είμαι μόνος μου με το παπί,αν έχω τον αδερφό μου με τουτου!!
:wave2:

kokos08
12/06/2009, 09:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από castoras
Σι γιου δεαρ!!!!Αν είμαι μόνος μου με το παπί,αν έχω τον αδερφό μου με τουτου!!
:wave2:


Και ποιος δεν θα ειναι εκει,εχθες εγινε πανικος στην εκκινηση! Αυτα ειναι!

makis206
12/06/2009, 10:19
Ωραίος !:beer:

Εγώ είμαι κουλός στα 1000άρια, τα 600άρια τα στίβω :lol:

macrozan
12/06/2009, 11:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από kokos08
Ειμαι κουλος και γουσταρω! Εχω SS 1000 και με περνανε τα V-strom στις στροφες και εγω γελαω γιατι απλα....δεν με νοιαζει! :rotflmao:
Εχουν ολοι οι φιλοι μου Hayabusa και με κερνανε τσαι οπου παμε,πινουν τον δευτερο καφε και εγω ακομα πηγαινω και συνεχιζω και γελαω γιατι....δεν με νοιαζει! :rotflmao:
Παω στην καφετερια και την παρκαρω την μουναρα μου απ εξω και την χαζευουν ολοι και εγω γελαω....
Ειναι θεμα χρονου το ποτε θα γελασετε κι εσεις,δεν θα ξεχασω ο πουστης να βαλω το stunt καμια μερα και να σαβουριαστει η μηχανη κατω??? που θα παει!!!! :beer:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer: :beer:

spyrval
12/06/2009, 12:02
Kokos επειδή κι εγώ είμαι κουλός νομίζω ότι έχουμε συναντηθεί. Εσύ δεν ήσουν στην Κηφισίας στο φανάρι που με ρώτησες αν οι βοηθητικές που έχω στο ΧΧ είναι Michelin ή Pirelli? Δεν πρόλαβες να μου πεις πως προσάρμοσες το παρμπρίζ της βέσπας στο GSXR 1000 (βαλίτσα 52 λίτρα έχω ξαναδεί στο μηχανάκι σου). Και ναι, κόφτη για τις 2.500 στροφές βγάζει μια αγγλική εταιρεία www.slowmotion.uk

Υ.Γ. Τελικά ξέρεις κανένα καλό ξενοδοχείο ανάμεσα στην Κηφησιά και τους Αμπελόκηπους γιατί κάθε μέρα τόσες ώρες οδήγηση για τη δουλειά μονοήμερη δεν παλεύεται.

kokos08
12/06/2009, 17:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από spyrval
Kokos επειδή κι εγώ είμαι κουλός νομίζω ότι έχουμε συναντηθεί. Εσύ δεν ήσουν στην Κηφισίας στο φανάρι που με ρώτησες αν οι βοηθητικές που έχω στο ΧΧ είναι Michelin ή Pirelli? Δεν πρόλαβες να μου πεις πως προσάρμοσες το παρμπρίζ της βέσπας στο GSXR 1000 (βαλίτσα 52 λίτρα έχω ξαναδεί στο μηχανάκι σου). Και ναι, κόφτη για τις 2.500 στροφές βγάζει μια αγγλική εταιρεία www.slowmotion.uk

Υ.Γ. Τελικά ξέρεις κανένα καλό ξενοδοχείο ανάμεσα στην Κηφησιά και τους Αμπελόκηπους γιατί κάθε μέρα τόσες ώρες οδήγηση για τη δουλειά μονοήμερη δεν παλεύεται.

Ναι! Αυτος ειμαι!!! Αστα,εχασα το χαρτακι με τις διευθυνσεις που μου εδωσες για τα αξεσουαρ,ελπιζω να σε πετυχω σε κανενα φαναρι παλι! Πικρα! Θυμασαι που μου εσβηνε συνεχεια και σε ρωτησα αν ξερεις να μπαινει αυτοματο κιβωτιο στο Κ8? Αλλα δεν το ειχες ψαξει αυτο ρε γαμωτο!

:( :( :( :(

GAS NICK
12/06/2009, 17:58
ΚΟΥΛΟΙ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΕΝΩΘΕΙΤΕ

παιδια αφου ειμαστε τοσοι κουλοι εδω περα
γιατι δεν κανονιζουμε μια συναντηση μετα βολτας
ωστε να γνωριστουμε και να κουλαδιαστουμε με το
πασο μας,ανταλλασοντας κουλαδιστικες εμπειρειες


...........να το βαλω στις συναντησεις-βολτες:sick: :dizzy: :rotflmao:

cartman
12/06/2009, 19:30
Ρε τρέχει κανείς από εδώ στα sbk? Στα motoGP μήπως? Ε όλοι κουλοί είμαστε τότε μην το ψάχνετε ρε :cry: :cry: :cry:

:look:

ps: kokos respect :beer: :beer: :beer:

Allst@rf
13/06/2009, 00:56
μου θυμιζετε το ανεκδοτο...

"νανος(κουλος) ,αλλα με κατι αρχ...α ναααααααααααα"!!!!

dodos 900
13/06/2009, 01:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από kokos08
Θυμασαι που μου εσβηνε συνεχεια και σε ρωτησα αν ξερεις να μπαινει αυτοματο κιβωτιο στο Κ8? Αλλα δεν το ειχες ψαξει αυτο ρε γαμωτο!

:( :( :( :( [/B]



Μήν σε απασχολούνε αυτά,εγώ βάζω μία πρώτη και ξεχνάω οτι έχει κι άλλες...:smokin: :lol: