PDA

View Full Version : 636 2008-help για μανιταρια,αναδιπλουμενη πινακιδα,φωτα xenon και γενικα aftermarket.



Eminem
09/06/2009, 18:08
hi! :D

Εχω ενα 636 οπως λεει και ο τιτλος,μοντελο 08.(07 και 08 πανομοιοτυπα δεν ειναι ?)..τεσπα..
θελω να σουλουπωσω λιγο τον κωλο του γτ ειναι αθλιος με το πλαστικο πισω...
εχετε να μου προτεινετε κατι ? την εχει ψαξει καποιος για το ποια αναδιπλουμενη βαση ταιριαζει, για το που μπορω να βρω μανιταρια,λαμπες xenon etc??
ολα αυτα θεσσαλονικη...αν υπαρχει καποιο μαγαζι που να εχει ολα αυτα και γενικως να ασχολειται με aftermarket χωρις να μας κωλοπιανει :rolleyes: ,δωστε διευθυνση!
ευχαριστω παιδια ;)

locoxaris26
31/08/2009, 23:09
βασικα το μοντελο του 07 και 08 ειναι 600 και οχι 636.τωρα αν το ειχα εγω σιγουρα θα εφευγε ολη η πινακιδα με την βαση της και τα φλας,εχω δει το πισω φαναρι χαμηλοτερα τοποθετημενο κοντα στην πισω αναρτηση και δειχνει πολυ ωραιο. βεβαια επειδη χωρις πινακιδα εισαι κινητο παραπτωμα προτεινω βαση της βαλτερ μοτο. επισης επιβαλλεται αλλαγη εξατμισης,τουλαχιστον τελικο,αυτο της ακραποβιτς ειναι τελειο. για μανιταρια υπαρχουν πολλες επιλογες αλλα προτεινω αρκετα μεγαλα καθως θα σε σωσουν αρκετες φορες απο τζαμπα ζημιες. επειδη και γω σαλονικιος ειμαι αν θες κι αλλες πληροφοριες στειλε ενα mail. καταστηματα με αξεσουαρ εχει στην εγνατια απο το κεντρο πηγαινωντας ανατολικα.

Eminem
01/09/2009, 00:50
vrika akri,exei mia vasi aftermarket me fws mazi ,.
t.ksilwsa k ta athlia flas kai egine koukli :)