PDA

View Full Version : Κατι ακουστηκε...( ???)



greekgenius
10/06/2009, 10:10
Ειμαι εδω στη θεσσαλονικη μας που λετε πανω στο παπι μου με ενα φιλαρακι απο πισω πριν κατι βδομαδες.Βραδακι καναμε βολτες και εβρεχε για τα καλα,ο δρομος γυαλι ξερετε..Ειμαι λοιπον πανω στην εγνατια στο κεντρο και πηγαινω κανονικα.Σε καποια φαση σταματαω στο φαναρι και εκει που μιλαμε ακουω ενα μπαμμμ!!Απο πισω ηρθε και λεω τι στο διαολο εγινε.Γυρναω και τι να δω??Εναν πιτσιρικα με ενα daytona sprinter ξαπλωμενο φαρδυ πλατυ στην ασφαλτο μες στην βροχη πισω απο ενα αμαξι.Λεω να γελασω η τι να κανω??Αυτος επεσε και κοπανησε με το κεφαλι στην ασφαλτο και φορουσε και κρανος(ευτυχως δηλαδη)και ακουστηκε το μπαμ και απο το κρανος και απο το μηχανακι.Σηκωνεται φευγει.Τωρα προφανως καποια μαλακια θα κανε η θα αφαιρεθηκε η θα φρεναρε τελευταια στιγμη η δεν θα υπολογισε την πιεση στα φρενα η μπορει να επιχειρησε και καμια παντα.Σημασια εχει πως επεσε αλλα βεβαια δεν χτυπησε το αμαξι.Για αυτο προσοχη ολοι στη βροχη παιδια γλιστραει του θανατα και δεν ειναι δυσκολο να ξαπλωθεις-Κατω απο αλλες συνθηκες θα μπορουσε να εξελιχθει πολυυυ ασχημα.Προσοχη.-