PDA

View Full Version : erotisi pros katoxous hornet



watain
11/06/2009, 00:33
Kalispera pedes.:)
meta apo arketo psa3imo nomizo oti exo katali3ei na agoraso to neo hornet 2009 montelo me to abs.
exontas odigisei sto parel8on kyrios motard kai eduro mixanes exo kapoious endiasmous gia thn agora ayth logo tou oti den thn vrisko gia test drive pou8ena kai den boro na katalabo polla apla me to na katso sthn mixani.
Eimai 1,90 lete na exo kapoio problima stin odigisi mipos geometrika den einai gia mena?
Kai telos einai h mixani katalili gia kapoion pou exei men empiria alla odogei toso kairo mixanes me ta misa aloga tou hornet?


eyxaristo ek ton proteron gia opoion borei na help
:beer: cheers kai panta or8ioi

iosif
11/06/2009, 10:34
Πηγαινε παρτο και καλοταξιδο

advblack
11/06/2009, 12:49
Εγώ πάντως που είμαι 1,83 θα το ξανασκεφτόμουνα. Είναι μηχανάκι street, σαφώς και δεν είναι ss αλλά η θέση οδήγησης μπορεί και να μην σε βολεύει. Κάνε τεστ-ride σε κάτι αντίστοιχο όπως Suzuki GSR 600, Kawasaki Z750 για να πάρεις μια ιδέα πως είναι η θέση σέ ένα μηχανάκι αυτής της κατηγορίας. Εμένα όσο κι αν μ' αρέσουν δεν νομίζω πως θα με βόλευαν σε καθημερινή βάση, εκτός αν θα το 'χεις μόνο για βόλτες. Τέλος πάντων ψηφίζω να κάνεις δοκιμή. Αυτά :beer:

sapila racing
11/06/2009, 12:53
Εγω είναι 1.90 και καβαλάω κάθε μέρα το Hornet 900, δεν το αλλάζω με τίποτα.

advblack αν είσαι 1.83 θα σουρχονται κουτί τέτοιου είδους μοτο.
Τι θα σε βόλευε δηλαδή καλύτερα? ΚΤΜ adventure? :confused:

CIRUS
11/06/2009, 13:12
δες και το xj6 diversion φίλε μου εκτός από το fazer, έχει τον ίδιο κινητήρα αποδυναμωμένο στα 78 άλογα και έχει ροπή πιο χαμηλά από το fazer. ό,τι και να πάρεις να το χαρείς:wave2:

advblack
11/06/2009, 15:54
Φίλε sapila είχα το 950 adv. για ένα χρόνο και πραγματικά μου 'χε ταιριάξει γάντι! Το μόνο που ζητούσα ήταν ένα δεύτερο μηχανάκι για πιο στρήτ αναζητήσεις. ΤΕλικά απ' τα 7 μηχανάκια που έχω αλλάξει μέχρι σήμερα αυτό που μου βόλεψε καλύτερα ήταν το τελευταίο που λόγω κρίσης πούλησα. Το Kawasaki Versys. Ένας λόγος που ποτέ μου έως σήμερα δεν απέκτησα κλασικό στρητάκι είναι ίσως και το αυχενικό που απέκτησα από ένα ατύχημα πριν από αρκετά χρόνια. Ότι είναι κάπως σκυφτό αρχίζει και με ενοχλεί όπως επίσης και το εντελώς όρθιο αν και στο 950 για κάποιο λόγο δεν με ενοχλούσε. Αυτά.




Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
Εγω είναι 1.90 και καβαλάω κάθε μέρα το Hornet 900, δεν το αλλάζω με τίποτα.

advblack αν είσαι 1.83 θα σουρχονται κουτί τέτοιου είδους μοτο.
Τι θα σε βόλευε δηλαδή καλύτερα? ΚΤΜ adventure? :confused: :

watain
11/06/2009, 16:06
λόγω κρίσης πούλησα

lol



eyxaristo pantos gia tis symboules paidia mallon 8a pao na to paro stegna etsi kiallios mou aresei trela opote..... empistevomai kai ton sapila racing pou leei oti einai ok me to ypsos

thnx kai pali :beer: :beer:

bsari
18/06/2009, 15:08
1.93
και ειμαι οκ
μονο ο αερας αλλα ετσι ειναι το...γυμνο;)