PDA

View Full Version : Κοκκινοσκουφιτσα



pepenaxos1
14/04/2005, 22:06
Ο κακος ο λυκος εχει ανεβει πανω σε ενα δεντρο και περιμενει να περασει η κοκκινοσκουφιτσα για να της την πεσει...:
Καποια στιγμη περναει απο κατω με το ποδηλατο της και τσαακ! πεφτει πανω της διαλυει τα παντα και πανω που παει να την φαει σκαει μυτη ενα λιονταρι και του λεει: τι πας να κανεις εκει ρε? μα να φαω την κοκκινοσκουφιτσα! Πρωτα θα της φτιαξεις το ποδηλατο και μετα κανε οτι θελεις! Τι να κανει ο λυκος παιρνει τα κομματια, παει στο εργαστηρι του και το συναρμολογει παλι. Την αλλη μερα ξανα τα ιδια, στο δεντρο πανω, περναει παλι η κοκκινοσκουφιτσα με το ποδηλατο... μπαμμ! πανω της παλι ξανα τα ιδια, περναει το λιονταρι: τι κανεις ρε εκει περα μα, μα...! δεν εχει μα, θα φτιαξεις το ποδηλατο της!!! Ξανα τα κομματια ξανα στο εργαστηρι και δωστου ακομα δυο τρεις φορες μεχρι που τελικα ειπε: δεν γαμιεται θα το κανω οπως το παραμυθι, θα φαω πρωτα τη γιαγια και μετα θα ντυθω στο σπιτι της να παραπλανησω την κοκκινοσκουφιτσα... Οντως ετσι εγινε και την πεφτει στο κρεβατι και περιμενει την μικρη. Ερχεται και με το που μπαινει σπιτι λεει: γιαγια,!!! μα τι μεγαλα χερια ειναι αυτα που εχεις? για να σε χαιδευω καλυτερα παιδι μου. Μα τι μεγαλα αυτια ειναι αυτα που εχεις? για να σε ακουω καλυτερα παιδι μου. Τι μεγαλα δοντια ειναι αυτα που εχεις? για να φαω καλυτερα το κολατσιο που μου εφερες. Τι μεγαλα και κοκκινα ματια ειναι αυτα που εχεις??? ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΛΕΚΤΡΟΚΟΛΛΗΣΗ!!!

adam_tsouk
14/04/2005, 22:25
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



τι μαλακα!!!!!



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:





Υπάρχει κ το άλλο που ο λύκος είναι πίσω από τους θάμνους και η κοκκινοσκουφίτσα τον ρωτάει συνέχεια "τι κάνεις" και μπλα μπλα.... στο τέλος ο λύκος λέει "ε, θα με αφήσεις καμιά φορά να χέσω???"


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: