PDA

View Full Version : Eγγυηση κλπ!



OzZzZzY
15/06/2009, 18:40
Ρε παιδια, εσεις που τα ξερετε καλυτερα, τι διαδικασια ακολουθειται για την αντικατασταση προβληματικων ανταλλακτικων, οταν το μηχανη ειναι εντος εγγυησης??

sek
15/06/2009, 19:22
Στην bmw, το πας, το επιβεβαιώνουν, παραγγέλνουν ανταλλακτικό αν δεν υπάρχει και στο αλλάζουν.

arxaios
16/06/2009, 08:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από sek
Στην bmw, το πας, το επιβεβαιώνουν, παραγγέλνουν ανταλλακτικό αν δεν υπάρχει και στο αλλάζουν.

Στην yamaha, το πας, το επιβεβαιώνουν, παραγγέλνουν ανταλλακτικό αν δεν υπάρχει και στο αλλάζουν.

Στην Suzuki, το πας, το επιβεβαιώνουν, παραγγέλνουν ανταλλακτικό αν δεν υπάρχει και στο αλλάζουν.

Στην Honda, το πας, το επιβεβαιώνουν, παραγγέλνουν ανταλλακτικό αν δεν υπάρχει και OOOOOTAN έλθει, στο αλλάζουν.

Στην Kawasaki, το πας, το επιβεβαιώνουν, παραγγέλνουν ανταλλακτικό αν δεν υπάρχει και όταν έλθει, ψάχνουν να δούνε πως θα το βάλουν χωρίς να λύσουν όλη τη μηχανή !!!

Στην Ducati, το πας και σου λένε πως όλα είναι εντάξει και ότι ο θόρυβος ροκάνας που ακούς καθώς και τα λάδια που στάζουν, είναι προϊόν φιλοσοφημένης μοτοσυκλετιστικής θεόρησης και τελικά ποιός είσαι εσύ ρε φίλε που θα πεις για τη Ducati ...........εεεεεε !!!

Στην Aprilia, το πας, το επιβεβαιώνουν, παραγγέλνουν ανταλλακτικό αν δεν υπάρχει και OOOOOTAN έλθει, σε στέλνουν σε συνεργείο για Vespa να στο αλλάξουν !!!

Στην Moto Guzzi, το πας, το επιβεβαιώνουν, παραγγέλνουν ανταλλακτικό αν δεν υπάρχει (που δεν υπάρχει) και η συνέχεια όπως από πάνω !!!

Τέλος είναι και η ΚΤΜ .............. χαλάνε ωρέ τα ΚΤΜ ;;;:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

makis206
16/06/2009, 08:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
Στην Honda, το πας, το επιβεβαιώνουν, παραγγέλνουν ανταλλακτικό αν δεν υπάρχει και OOOOOTAN έλθει, στο αλλάζουν.

...και ΆΑΑΑΑΜΑ... :lol: :rotflmao:

harris_x
16/06/2009, 08:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
Στην yamaha, το πας, το επιβεβαιώνουν, παραγγέλνουν ανταλλακτικό αν δεν υπάρχει και στο αλλάζουν.

Στην Suzuki, το πας, το επιβεβαιώνουν, παραγγέλνουν ανταλλακτικό αν δεν υπάρχει και στο αλλάζουν.

Στην Honda, το πας, το επιβεβαιώνουν, παραγγέλνουν ανταλλακτικό αν δεν υπάρχει και OOOOOTAN έλθει, στο αλλάζουν.

Στην Kawasaki, το πας, το επιβεβαιώνουν, παραγγέλνουν ανταλλακτικό αν δεν υπάρχει και όταν έλθει, ψάχνουν να δούνε πως θα το βάλουν χωρίς να λύσουν όλη τη μηχανή !!!

Στην Ducati, το πας και σου λένε πως όλα είναι εντάξει και ότι ο θόρυβος ροκάνας που ακούς καθώς και τα λάδια που στάζουν, είναι προϊόν φιλοσοφημένης μοτοσυκλετιστικής θεόρησης και τελικά ποιός είσαι εσύ ρε φίλε που θα πεις για τη Ducati ...........εεεεεε !!!

Στην Aprilia, το πας, το επιβεβαιώνουν, παραγγέλνουν ανταλλακτικό αν δεν υπάρχει και OOOOOTAN έλθει, σε στέλνουν σε συνεργείο για Vespa να στο αλλάξουν !!!

Στην Moto Guzzi, το πας, το επιβεβαιώνουν, παραγγέλνουν ανταλλακτικό αν δεν υπάρχει (που δεν υπάρχει) και η συνέχεια όπως από πάνω !!!

Τέλος είναι και η ΚΤΜ .............. χαλάνε ωρέ τα ΚΤΜ ;;;:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:rotflmao: :rotflmao: :a19: :a23:

DUKASII
16/06/2009, 08:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
Στην yamaha, το πας, το επιβεβαιώνουν, παραγγέλνουν ανταλλακτικό αν δεν υπάρχει και στο αλλάζουν.

Στην Suzuki, το πας, το επιβεβαιώνουν, παραγγέλνουν ανταλλακτικό αν δεν υπάρχει και στο αλλάζουν.

STH SOYZOYKI MEGALE TO PAS...TO LES..
SOY LENE DEN EXEI PROBLHMA..
PAS META APO ENA XRONO..
SOY LENE PALI DEN EXEI PROBLHMA EINAI STH FANTASIA SOY OLA..

META PAS PALI META APO KANA XRONO..SOY XANALENE..OTI KOITA KYR MALAK POY PHRES SUZUKI..TA SUZUKI DE XALANE POTE...SYNEXISE ETSI..
E KAI META APO 5 XRONIA...


SOY BGAZEI ANAKLHSH H SUZUKI GIA AYTO POY TOYS ELEGES 5 XRONIA..


STH HONDA DE XALAEI TIPOTA..KAI AN XALASEI FTES ESY..

STH YAMAHA SE PERNOYNE KAI THL NA SOY POYNE OTI THA XALASEI..KAI PERNA NA STO FTIAXOYME..

KAI H KTM SOY BGAZEI ANAKLHSH KAI KAI STO FTIAXNEI KAPAKI KAI ENTOS EGYHSHS TO OTIDIPOTE.
EXO PAEI ME LIOMENO FANARI PISO S.DUKE EPEIDI AKOYMPAGA PANO MIA TSANTA KAI TO PIEZE PANO STHN EXATMISH..KAI MOY TO ALLAXANE KAPAKI..XORIS EROTHSEIS XORIS..DE XEROYME POS EGINE XORIS TIPOTA..THN IDIA ORA POY TO PHGA.

OzZzZzY
16/06/2009, 08:54
ok.. απλα ρωτησα γιατι εμενα μου πανε οτι πρεπει να βγαλουνε φωτογραφια το φθαρμενο ανταλλακτικο, να το στειλουνε με mail στην ΚΤΜ στην Αυστρια, να το δουνε εκει και μετα να εγκριθει η αγορα του ανταλλακτικου και δεν ηξερα τι να κανω... να βαλω τις φωνες ή να αρχισω τις μπουνιες?? το ειχα απορια...

DUKASII
16/06/2009, 08:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από OzZzZzY
ok.. απλα ρωτησα γιατι εμενα μου πανε οτι πρεπει να βγαλουνε φωτογραφια το φθαρμενο ανταλλακτικο, να το στειλουνε με mail στην ΚΤΜ στην Αυστρια, να το δουνε εκει και μετα να εγκριθει η αγορα του ανταλλακτικου και δεν ηξερα τι να κανω... να βαλω τις φωνες ή να αρχισω τις μπουνιες?? το ειχα απορια... TI ANTALAKTIKO EINAI??AN DEN EXEI XANAGINEI..PROFANOS GIA AYTO THELOYNE TH FOTO.

AN EINAI KATI POY PAROYSIAZETE PROTH FORA..(STO DIKO SOY MHXANAKI EINAI POLY DYSKOLOAYTO..) SIGOYRA THELOUNE NA EPIBEBEOSOYN THN ELATOMATIKOTHTA TOY AXESOYAR..H AN EXEIS KANEI KAMIA MALAKIA ESY.

makis206
16/06/2009, 09:00
Πες ρε Χρήστο και για τι ανταλλακτικό πρόκειται !!:beer:

DUKASII
16/06/2009, 09:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Πες ρε Χρήστο και για τι ανταλλακτικό πρόκειται !!:beer: μΟΤΕΡ ΛΕΕΙ..ΔΕ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΗΓΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΑΛΛΑΞΟΥΝΕ..:bawl: :lol: :rotflmao: :lol: :bawl:

makis206
16/06/2009, 09:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
μΟΤΕΡ ΛΕΕΙ..ΔΕ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΗΓΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΑΛΛΑΞΟΥΝΕ..:bawl: :lol: :rotflmao: :lol: :bawl:

:lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

Πολλά μεταφορικά, πολλά μεταφορικά :lol: :rotflmao:

OzZzZzY
16/06/2009, 09:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Πες ρε Χρήστο και για τι ανταλλακτικό πρόκειται !!:beer:

για κομπλερ μιζας προκειται! αν ειναι δυνατον, αφου προκειται για συνηθισμενη φθορα... μαλλον λενε παπαντζες για φωτογραφιες κλπ και δεν ξερω τι να κανω..

makis206
16/06/2009, 09:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από OzZzZzY
για κομπλερ μιζας προκειται! αν ειναι δυνατον, αφου προκειται για συνηθισμενη φθορα... μαλλον λενε παπαντζες για φωτογραφιες κλπ και δεν ξερω τι να κανω..

Ναι είναι ένα θέμα.. πρέπει να λύσουν τη μίζα, να στείλουν φωτογραφίες του κόμπλερ και μέχρι -και εάν- εγκριθεί η κάλυψη τους κόστους στα πλαίσια της εγγύησης θα μείνεις χωρίς μηχανάκι, θα πρέπει να περιμένεις και το ανταλλακτικό...

Δεν μπορείς να κάνεις διαφορετικά υποθέτω όμως.. σε περίπτωση που αρνηθούν ίσως μπορέσεις να ψάξεις για μεταχειρισμένο κόμπλερ ή ολόκληρη μίζα μπας και γλυτώσεις τα πολλά τα γ@μησιάτικα (ότι γλυτώσεις δηλαδή), σε κάθε περίπτωση όμως αν κυνηγάς την εγγύηση θα πρέπει να αφήσεις το μηχανάκι και να περιμένεις τη διαδικασία που πρέπει ν'ακολουθήσουν..

SeNNinhA
16/06/2009, 09:42
Δεν το καταλαβαίνω αυτό.

Εαν είσαι μέσα στην εγγύηση τότε απλά πρέπει να σου το αλλάξουν ΑΜΕΣΩΣ. Κομπλέρ μίζας είναι. Πως μπορεί να το έχεις χαλάσει εσύ?

Η περαιτέρω διερεύνηση του θέματος δεν σε αφορά ούτε και είσαι υποχρεωμένος να μείνεις χωρίς μηχανή εως τότε. Η νομοθεσία (ελληνική και ευρωπαϊκή) το λέει καθαρά ότι η επισκευή εντός εγγύησης δεν μπορεί να είναι χρονοβόρα και να σου δημιουργεί προβλήματα.

joe_black
16/06/2009, 09:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
Στην yamaha, το πας, το επιβεβαιώνουν, παραγγέλνουν ανταλλακτικό αν δεν υπάρχει και στο αλλάζουν.

Στην Suzuki, το πας, το επιβεβαιώνουν, παραγγέλνουν ανταλλακτικό αν δεν υπάρχει και στο αλλάζουν.

Στην Honda, το πας, το επιβεβαιώνουν, παραγγέλνουν ανταλλακτικό αν δεν υπάρχει και OOOOOTAN έλθει, στο αλλάζουν.

Στην Kawasaki, το πας, το επιβεβαιώνουν, παραγγέλνουν ανταλλακτικό αν δεν υπάρχει και όταν έλθει, ψάχνουν να δούνε πως θα το βάλουν χωρίς να λύσουν όλη τη μηχανή !!!

Στην Ducati, το πας και σου λένε πως όλα είναι εντάξει και ότι ο θόρυβος ροκάνας που ακούς καθώς και τα λάδια που στάζουν, είναι προϊόν φιλοσοφημένης μοτοσυκλετιστικής θεόρησης και τελικά ποιός είσαι εσύ ρε φίλε που θα πεις για τη Ducati ...........εεεεεε !!!

Στην Aprilia, το πας, το επιβεβαιώνουν, παραγγέλνουν ανταλλακτικό αν δεν υπάρχει και OOOOOTAN έλθει, σε στέλνουν σε συνεργείο για Vespa να στο αλλάξουν !!!

Στην Moto Guzzi, το πας, το επιβεβαιώνουν, παραγγέλνουν ανταλλακτικό αν δεν υπάρχει (που δεν υπάρχει) και η συνέχεια όπως από πάνω !!!

Τέλος είναι και η ΚΤΜ .............. χαλάνε ωρέ τα ΚΤΜ ;;;:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:




Να'σαι καλά, λύθηκα.





:rotflmao: :rotflmao:

makis206
16/06/2009, 09:46
Χρήστο να προσθέσω κάτι, μην ξεχνάμε ότι κι αυτοί θέλουν να είναι καλυμμένοι αγοράζοντας και αντικαθιστώντας ένα ανταλλακτικό, στην περίπτωση της εγγύησης πρέπει να πάρουν την έγκριση για την κάλυψη της εγγύησης απ'το εργοστάσιο της Αυστρίας ώστε να αποζημιωθούν για το ανταλλακτικό, που ούτως ή άλλως θα πληρώσουν για να φέρουν στην Ελλάδα (δεν νομίζω να τους το στείλει δωρεάν το εργοστάσιο για την αντικατάσταση)..

notakos600
16/06/2009, 09:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
μΟΤΕΡ ΛΕΕΙ..ΔΕ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΗΓΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΑΛΛΑΞΟΥΝΕ..:bawl: :lol: :rotflmao: :lol: :bawl:





:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: έλιωσααα

makis206
16/06/2009, 09:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από SeNNinhA
Δεν το καταλαβαίνω αυτό.
Εαν είσαι μέσα στην εγγύηση τότε απλά πρέπει να σου το αλλάξουν ΑΜΕΣΩΣ. Κομπλέρ μίζας είναι. Πως μπορεί να το έχεις χαλάσει εσύ?
Η περαιτέρω διερεύνηση του θέματος δεν σε αφορά ούτε και είσαι υποχρεωμένος να μείνεις χωρίς μηχανή εως τότε. Η νομοθεσία (ελληνική και ευρωπαϊκή) το λέει καθαρά ότι η επισκευή εντός εγγύησης δεν μπορεί να είναι χρονοβόρα και να σου δημιουργεί προβλήματα.

Συμφωνώ απόλυτα απλώς φαντάζομαι ότι θέλουν να διαπιστώσουν αν η ζημιά οφείλεται σε αστοχία υλικού ή σε κακή χρήση (πχ παρατεταμένο πάτημα του μπουτόν της μίζας-λέμε τώρα). Εννοείται πως είμαι με την πλευρά του Χρήστου στην προκειμένη περίπτωση, απ'την άλλη έχουν ρητές εντολές απ'το εργοστάσιο και πρόκειται για ένα καθαρά διαδικαστικό θέμα το οποίο ίσως δεν το έδωσαν σωστά στον Χρήστο να το καταλάβει.. ίσως και να θέλουν να αποφύγουν την κάλυψη των εξόδων φορτώνοντάς το στον πελάτη πράγμα εντελώς απαράδεκτο κατά τη γνώμη μου σε περίπτωση που συμβαίνει.

Σε κάθε περίπτωση θα πρέπει να ακολουθηθεί μια διαδικασία..ας ελπίσουμε να μην είναι και χρονοβόρα

:beer:

OzZzZzY
16/06/2009, 09:57
υποτιθεται οτι το κομπλερ ειναι γνωστο ελαττωμα των lc4 κινητηρων και υποτιθεται επισης οτι ειναι αξιοπιστο και εξουσιοδοτημενο service.. αν ηταν για καθε προβλημα που βγαζει καθε μηχανακι να στελνεις φωτογραφια στο εργοστασιο και να περιμενουμε κανα μηνα τοτε γ@μησε τα.. δηλαδη σε μεγαλη ζημια τι θα πρεπε να κανουμε? προσευχες? :lol:

makis206
16/06/2009, 10:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από OzZzZzY
υποτιθεται οτι το κομπλερ ειναι γνωστο ελαττωμα των lc4 κινητηρων

Αυτό δεν το γνώριζα, αφού ισχύει κάτι τέτοιο όμως θα έπρεπε να στο αντικαταστήσουν χωρίς δεύτερη κουβέντα πιστεύω, άσε που θα πρέπει να έχουν και απόθεμα στην αποθήκη τους..

arxaios
16/06/2009, 13:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από OzZzZzY
υποτιθεται οτι το κομπλερ ειναι γνωστο ελαττωμα των lc4 κινητηρων ........

ΈΕΕΕΕΕΕΕλα ρε ..............:confused: :confused: :confused:
Έχουν ελλατόματα οι LC4 ;;;:lol: :lol: :lol:

Δηλαδή εκτός από τρόμπες καμμένες και κεφαλές ραγισμένες ............ και κόμπλερ μίζας ;;;
Φτου, φτου, φτου ............ αυτό δεν πρόλαβε να μου το βγάλει !!!:lol: :lol: :lol:
Πάλι καλά !!!:winka: :winka: :winka:

Tpap
16/06/2009, 13:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
........


:rotflmao: :bigcry: :wave2:


και για τα δύο ποστάκια...:beer: :beer:

OzZzZzY
16/06/2009, 14:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
ΈΕΕΕΕΕΕΕλα ρε ..............:confused: :confused: :confused:
Έχουν ελλατόματα οι LC4 ;;;:lol: :lol: :lol:

Δηλαδή εκτός από τρόμπες καμμένες και κεφαλές ραγισμένες ............ και κόμπλερ μίζας ;;;
Φτου, φτου, φτου ............ αυτό δεν πρόλαβε να μου το βγάλει !!!:lol: :lol: :lol:
Πάλι καλά !!!:winka: :winka: :winka:

ναι μιλησαν οι πληρως απροβληματιστοι :lol: :lol:

arxaios
16/06/2009, 14:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από OzZzZzY
ναι μιλησαν οι πληρως απροβληματιστοι :lol: :lol:
Πάντως το ΚΤΜ είναι το μόνο μηχανάκι που έφυγε σε μονοψήφιο αριθμό μηνών ............ όσο - όσο, πάρτε το ήταν η πώληση !!!
Και ΔΕΝ κάνω πλάκα !!!
Μακράν ότι χειρότερο είχα ποτέ στην κατοχή μου ............ :yuck: :yuck: :yuck: και έχω περάσει και από Benelli Sei .............. αν καταλαβαίνεις τι θέλω να πω ...........
Πολύ δύσκολα θα ξαναπάρω ΚΤΜ ............

OzZzZzY
16/06/2009, 15:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
Πάντως το ΚΤΜ είναι το μόνο μηχανάκι που έφυγε σε μονοψήφιο αριθμό μηνών ............ όσο - όσο, πάρτε το ήταν η πώληση !!!
Και ΔΕΝ κάνω πλάκα !!!
Μακράν ότι χειρότερο είχα ποτέ στην κατοχή μου ............ :yuck: :yuck: :yuck: και έχω περάσει και από Benelli Sei .............. αν καταλαβαίνεις τι θέλω να πω ...........
Πολύ δύσκολα θα ξαναπάρω ΚΤΜ ............


τι να σου πω! τυχερα ειναι αυτα! εγω παντως ειμαι τυπικος στο ζεσταμα, συχνες αλλαγες λαδιων και γενικοτερα συντηρηση! και ειναι στα 17000 χλμ και το μονο που μου εβγαλε ειναι το κομπλερ

peskandritsos
16/06/2009, 20:18
Παντως το θεμα καλυψη απο εγγυηση δεν εχει να κανει με το αν χαλαει ευκολα η δυσκολα μια μηχανη.
Παιζει ρολο και ο μαστορας αν ειναι εξουσιοδοτημενος και καλοπροαιρετος και θελει να σε εξυπηρετησει.
Εχει τυχει να καλυψουν γνωστο μου απο μαλακια δικια του και ο μαστορας το περασε στην εγγυηση. (ΣΑΣΜΑΝ)
Απαραδεκτη η καθε αντιπροσωπεια που ζηταει φωτογραφιες υψηλης αναλυσης, ταυτοτητα, ημερομηνια γεννησης κ.ο.κ για να σε καθυστερησει.
Η το δεχεσαι και το αλλαζεις αμεσως η δεν το δεχεσαι κυρια ΚΤΜ.
Αει σιχτηρ με τον καθε μαλακα.
Στο κατω κατω αλλαξε το και αν αποδειξεις οτι εφταιγε ο πελατης ζητα του μετα τα λεφτα και αν δεν στα δινει καντου μυνηση.(εχεις λεφτα για δικαστικα εξοδα, ο πελατης σου μπορει να μην εχει).

DUKASII
17/06/2009, 08:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από peskandritsos
Παντως το θεμα καλυψη απο εγγυηση δεν εχει να κανει με το αν χαλαει ευκολα η δυσκολα μια μηχανη.
Παιζει ρολο και ο μαστορας αν ειναι εξουσιοδοτημενος και καλοπροαιρετος και θελει να σε εξυπηρετησει.
Εχει τυχει να καλυψουν γνωστο μου απο μαλακια δικια του και ο μαστορας το περασε στην εγγυηση. (ΣΑΣΜΑΝ)
Απαραδεκτη η καθε αντιπροσωπεια που ζηταει φωτογραφιες υψηλης αναλυσης, ταυτοτητα, ημερομηνια γεννησης κ.ο.κ για να σε καθυστερησει.
Η το δεχεσαι και το αλλαζεις αμεσως η δεν το δεχεσαι κυρια ΚΤΜ.
Αει σιχτηρ με τον καθε μαλακα.
Στο κατω κατω αλλαξε το και αν αποδειξεις οτι εφταιγε ο πελατης ζητα του μετα τα λεφτα και αν δεν στα δινει καντου μυνηση.(εχεις λεφτα για δικαστικα εξοδα, ο πελατης σου μπορει να μην εχει). ειναι 100% σιγουρο οτι φταιει στη περιπτωση αυτη ο μαστορας που δε το περναει χωρισ πολλα πολλα στην εγγυηση.

για κομπλερ μιζας δεν επρεπε καν να τον ρωτησει οτιδηποτε.

OzZzZzY
17/06/2009, 14:37
παιδια εχετε δικιο.. επικοινωνησα με την ΚΤΜ και ηταν πολυ αυστηροι με το συγκεκριμενο συνεργειο.. μου ειπαν οτι ειναι απαραδεκτη η συμπεριφορα τους.. επισης μου ειπαν οτι απο τις 2 Ιουνιου θα επρεπε να χαν παραγγειλει τα ανταλλακτικα πραγμα που δεν εχει γινει.. επισης μου ειπαν πως τα service που εχω κανει στο συγκεκριμενο συνεργειο (αδιακαιολογητα ακριβοτερα απ τα αλλα, αλλα εχουν τη φημη βλεπετε) ΔΕΝ εχουν κατοχυρωθει ηλεκτρονικα!! Δηλαδη σαν να λεμε οτι μου σφραγιζουν το βιβλιαρακι αλλα η ΚΤΜ δεν βλεπει να χουν γινει τα σερβις! Ειμαι ετοιμος να παω και να τους καψω.... Αμα θελετε και δεν παω εναντια στους κανονες του φορουμ σας λεω και ποιο συνεργειο ειναι....

MikeG
17/06/2009, 15:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από OzZzZzY
παιδια εχετε δικιο.. επικοινωνησα με την ΚΤΜ και ηταν πολυ αυστηροι με το συγκεκριμενο συνεργειο.. μου ειπαν οτι ειναι απαραδεκτη η συμπεριφορα τους.. επισης μου ειπαν οτι απο τις 2 Ιουνιου θα επρεπε να χαν παραγγειλει τα ανταλλακτικα πραγμα που δεν εχει γινει.. επισης μου ειπαν πως τα service που εχω κανει στο συγκεκριμενο συνεργειο (αδιακαιολογητα ακριβοτερα απ τα αλλα, αλλα εχουν τη φημη βλεπετε) ΔΕΝ εχουν κατοχυρωθει ηλεκτρονικα!! Δηλαδη σαν να λεμε οτι μου σφραγιζουν το βιβλιαρακι αλλα η ΚΤΜ δεν βλεπει να χουν γινει τα σερβις! Ειμαι ετοιμος να παω και να τους καψω.... Αμα θελετε και δεν παω εναντια στους κανονες του φορουμ σας λεω και ποιο συνεργειο ειναι....


Στείλε μου με πμ το συνεργείο. Ευχαριστώ. :wave2: