PDA

View Full Version : from my point of view...



apaleftos
16/06/2009, 09:19
Παρακολουθώ το forum από το 2005 και είμαι μέλος από το καλοκαίρι του 2006. Παρόλο που δεν συμμετέχω διαβάζω καθημερινά ότι καινούριο υπάρχει.

Δυστυχώς όμως τον τελευταίο καιρό βλέπω ότι κάπου χαλάει το όλο θέμα.
Παλαιότερα υπήρχαν όλο και περισσότερα νέα θέματα που αφορούσαν αυτό που αγαπάμε... τη μοτοσυκλέτα.
Τώρα βλέπω όλο και περισσότερα παράπονα και τσακωμούς...
Παράπονα γιατί κλειδώθηκε κάποιο θέμα με περιεχόμενο "καλλιτεχνικές" φωτογραφίες...
Παράπονα γιατί έφυγε κάποιο θέμα με διάφορα λινκς σπασμένων αλλά ενδιαφέρων για τη μοτοσυκλέτα αρχείων...
Παράπονα γιατί έφυγε κάποια αγγελία...
Παράπονα γιατί οι αγγελίες δεν υποστηρίζουν κάποια πράγματα...
Και το χειρότερο είναι ότι όλα αυτά τα παράπονα καταλήγουν σε τσακωμούς και πολλές φορές σε προσωπικό επίπεδο.

Εγώ θυμάμαι πως όταν γράφτηκα εδώ έκανα κλικ κάπου που έλεγε ότι συμφωνώ με τους κανόνες του forum. Αν τους διάβασα ή όχι είναι καθαρά δικό μου πρόβλημα αλλά είμαι ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ να τους ακολουθήσω.

Όταν λοιπόν εγώ (κατά την δική μου κρίση) νομίζω ότι οι κανόνες δεν είναι σωστοί ή δεν εφαρμόζονται σωστά από κάποιον ή κάποιους mods και θεωρώ ότι έχω αδικηθεί θα στείλω ένα πμ στον mod να του πω όμορφα και ωραία ότι κατά την δίκη μου πάντα γνώμη έκρινε ή εφάρμοσε τους κανόνες λάθος. Αν η απάντηση που θα πάρω δεν με καλύψει ή αν δεν πάρω καθόλου (δεν είναι υποχρεωμένος να απαντήσει) υπάρχουν και οι admins.
Αν πάλι συμβεί το ίδιο ψάχνω να βρω κάποιο άλλο forum (υπάρχουν πάρα πολλά) με πιό σωστούς κανόνες ή/και πιό σωστή εφαρμογή τους. (κατά την δίκη μου πάντα γνώμη)
Και για τους ακόμα πιο δύσκολους με 40 - 50 ευρώ το χρόνο φτιάχνω ένα δικό μου forum με δικούς μου κανόνες.

Θέλω να τονίσω ότι όλα τα παραπάνω είναι δική μου άποψη. Μπορεί να είναι σωστά μπορεί και λάθος.
Επίσης θέλω να με συγχωρέσουν οι παλαιότεροι και πιο ενεργοί χρήστες για όλο αυτό.

Χωρίς να έχω κάτι προσωπικό με κάποιον και χώρις να θέλω να θίξω κανέναν.
Φιλικά
Δημήτρης

DUKASII
16/06/2009, 09:30
ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΘΥΜΑΜΑΙ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΓΡΑΦΤΗΚΑ ΕΔΩ...



ΗΤΑΝ...7 ΑΤΟΜΑ..ΟΛΑ Κ ΟΛΑ...ΣΕ ΕΝΑ ΚΑΦΕ..ΓΙΝΟΝΑΤΕ Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ.

ΛΟΙΠΟΝ ΟΛΟΙ ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΙ..ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΥΓΕΤΕ...ΝΑ ΠΑΤΕ ΑΛΛΟΥ..

DUKASII
16/06/2009, 09:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από apaleftos

Και για τους ακόμα πιο δύσκολους με 40 - 50 ευρώ το χρόνο φτιάχνω ένα δικό μου forum με δικούς μου κανόνες.

ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΙΠΕΣ ΣΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΤΟ.

ΑΝΤΕ ΦΤΙΑΧΤΟ..ΚΑΙ ΒΑΛΕ ΜΑΣ ΛΙΝΚ ΝΑ ΡΘΟΥΜΕ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟΥΜΕ ΤΙ ΔΕ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ.

apaleftos
16/06/2009, 11:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΙΠΕΣ ΣΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΤΟ.

ΑΝΤΕ ΦΤΙΑΧΤΟ..ΚΑΙ ΒΑΛΕ ΜΑΣ ΛΙΝΚ ΝΑ ΡΘΟΥΜΕ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟΥΜΕ ΤΙ ΔΕ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ.

Φίλε μου αν ήθελα να το κάνω θα το είχα κάνει... Αν δεν μου άρεσε εδώ δεν θα έμπαινα καθημερινά τα 4 τελευταία χρόνια.
Το ότι δεν ποστάρω το κάνω από επιλογή μου και όχι επειδή φοβάμαι μήπως λογοκριθώ ή κλειδωθεί/διαγραφεί το ποστ μου.

Όλο αυτό το κατεβατό δεν αφορά δικά μου προβλήματα. Απλά σαν μέλος βλέποντας αυτά που γίνονται θέλησα να πω την γνώμη μου.
Πιστεύω θα συμφωνείς μαζί μου στο οτι δεν είναι σωστό να τσακώνεται κάποιος με κάποιον μοδεράτορα δημόσια.

Ίσως με τον τρόπο που τα έγραψα φάνηκε σαν να έχω εγώ κάποιο πρόβλημα με τη διαχείριση. Προτίμησα να βάλω εμένα μπροστά και τι θα έκανα ΑΝ είχα κάποιο πρόβλημα για να μην αναφερθώ σε συγκεκριμένα πρόσωπα ή καταστάσεις.

DUKASII
16/06/2009, 11:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από apaleftos
Φίλε μου αν ήθελα να το κάνω θα το είχα κάνει... Αν δεν μου άρεσε εδώ δεν θα έμπαινα καθημερινά τα 4 τελευταία χρόνια.
Το ότι δεν ποστάρω το κάνω από επιλογή μου και όχι επειδή φοβάμαι μήπως λογοκριθώ ή κλειδωθεί/διαγραφεί το ποστ μου.

Όλο αυτό το κατεβατό δεν αφορά δικά μου προβλήματα. Απλά σαν μέλος βλέποντας αυτά που γίνονται θέλησα να πω την γνώμη μου.
Πιστεύω θα συμφωνείς μαζί μου στο οτι δεν είναι σωστό να τσακώνεται κάποιος με κάποιον μοδεράτορα δημόσια.

Ίσως με τον τρόπο που τα έγραψα φάνηκε σαν να έχω εγώ κάποιο πρόβλημα με τη διαχείριση. Προτίμησα να βάλω εμένα μπροστά και τι θα έκανα ΑΝ είχα κάποιο πρόβλημα για να μην αναφερθώ σε συγκεκριμένα πρόσωπα ή καταστάσεις. η γνωμη μου ειναι οτι ο μοντ..δε πρεπει να τσακωνεται καθολου.

απλα κ ομορφα σε κανει μπαν αν δεν κανεισ οτι σου λενε..και παμε παρακατω.

δημοκρατια παιδι μου οχι μαλακιες...

byron
16/06/2009, 11:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από apaleftos
Πιστεύω θα συμφωνείς μαζί μου στο οτι δεν είναι σωστό να τσακώνεται κάποιος με κάποιον μοδεράτορα δημόσια.


Ο dukasii και το 50% του φόρουμ το λατρεύει αυτό !! :lol:

MikeG
16/06/2009, 11:36
Φίλε apaleftos, συμφωνώ μαζί σου.

Είσαι ωραίος :winka:


:beer: :beer:

devil's animal
16/06/2009, 11:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από apaleftos
Παρακολουθώ το forum από το 2005 και είμαι μέλος από το καλοκαίρι του 2006. Παρόλο που δεν συμμετέχω διαβάζω καθημερινά ότι καινούριο υπάρχει.

Δυστυχώς όμως τον τελευταίο καιρό βλέπω ότι κάπου χαλάει το όλο θέμα.
Παλαιότερα υπήρχαν όλο και περισσότερα νέα θέματα που αφορούσαν αυτό που αγαπάμε... τη μοτοσυκλέτα.
Τώρα βλέπω όλο και περισσότερα παράπονα και τσακωμούς...
Παράπονα γιατί κλειδώθηκε κάποιο θέμα με περιεχόμενο "καλλιτεχνικές" φωτογραφίες...
Παράπονα γιατί έφυγε κάποιο θέμα με διάφορα λινκς σπασμένων αλλά ενδιαφέρων για τη μοτοσυκλέτα αρχείων...
Παράπονα γιατί έφυγε κάποια αγγελία...
Παράπονα γιατί οι αγγελίες δεν υποστηρίζουν κάποια πράγματα...
Και το χειρότερο είναι ότι όλα αυτά τα παράπονα καταλήγουν σε τσακωμούς και πολλές φορές σε προσωπικό επίπεδο.

Εγώ θυμάμαι πως όταν γράφτηκα εδώ έκανα κλικ κάπου που έλεγε ότι συμφωνώ με τους κανόνες του forum. Αν τους διάβασα ή όχι είναι καθαρά δικό μου πρόβλημα αλλά είμαι ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ να τους ακολουθήσω.

Όταν λοιπόν εγώ (κατά την δική μου κρίση) νομίζω ότι οι κανόνες δεν είναι σωστοί ή δεν εφαρμόζονται σωστά από κάποιον ή κάποιους mods και θεωρώ ότι έχω αδικηθεί θα στείλω ένα πμ στον mod να του πω όμορφα και ωραία ότι κατά την δίκη μου πάντα γνώμη έκρινε ή εφάρμοσε τους κανόνες λάθος. Αν η απάντηση που θα πάρω δεν με καλύψει ή αν δεν πάρω καθόλου (δεν είναι υποχρεωμένος να απαντήσει) υπάρχουν και οι admins.
Αν πάλι συμβεί το ίδιο ψάχνω να βρω κάποιο άλλο forum (υπάρχουν πάρα πολλά) με πιό σωστούς κανόνες ή/και πιό σωστή εφαρμογή τους. (κατά την δίκη μου πάντα γνώμη)
Και για τους ακόμα πιο δύσκολους με 40 - 50 ευρώ το χρόνο φτιάχνω ένα δικό μου forum με δικούς μου κανόνες.

Θέλω να τονίσω ότι όλα τα παραπάνω είναι δική μου άποψη. Μπορεί να είναι σωστά μπορεί και λάθος.
Επίσης θέλω να με συγχωρέσουν οι παλαιότεροι και πιο ενεργοί χρήστες για όλο αυτό.

Χωρίς να έχω κάτι προσωπικό με κάποιον και χώρις να θέλω να θίξω κανέναν.
Φιλικά
Δημήτρης


εχεις δικιο και μακαρι να το εβλεπαν και ολοι οι υπολοιποι ετσι.
:wave2:

DimChios
16/06/2009, 18:56
apalefte, μη δινεις σημασια!
Τη δουλεια σου εσυ (που καλα τα λες και συμφωνω) τη δουλεια μας κι εμεις (που καλα κανουμε ο,τι μας γουσταρει και εννοειται συμφωνω)

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



Τσακω μια και χαλαρωσε! Πλακα κανω εννοειται!
Μπες κι εσυ στο "παιχνιδι" και ασε μας να τσακωνωμαστε με την ησυχια μας!


:lol: :lol: :beer: :beer: :beer:

guzzistas
16/06/2009, 19:06
Eχετε πολύ πλάκα ρε.... όλοι σας!!!!!!!!!
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

SVX
16/06/2009, 20:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
ΛΟΙΠΟΝ ΟΛΟΙ ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΙ..ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΥΓΕΤΕ...ΝΑ ΠΑΤΕ ΑΛΛΟΥ.. :uplate:



μ'αρεσει ο τροπος που σκεφτεσαι :lol: ελα ολοι μαζι για ενα Prive forum...!
" ΕΣΕΙΣ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΛΗ ΟΛΟ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ!!! ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΗΜΑΣΤΑΝ ΜΕΛΗ ΣΕ ΦΟΡΟΥΜ.....!! ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΝΑΜΕ ΕΤΣΙ!!! ΝΑ ΦΥΓΕΤΕ!! ΝΑ ΠΑΤΕ ΑΛΛΟΥ!!! "
:a024:



http://www.youtube.com/watch?v=6YN72ZsADhg :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

SpeakeasyBlues
16/06/2009, 21:28
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από apaleftos
[B]Παρακολουθώ το forum από το 2005 και είμαι μέλος από το καλοκαίρι του 2006. Παρόλο που δεν συμμετέχω διαβάζω καθημερινά

Χμμ, γιαυτο δεν ειναι ευχαριστημενος εχει τρελλαθει στο διαβασμα, κανε καμια επιλογη ανθρωπε μου διαλεξε ας πουμε τον...πειτε καποιον ρε παιδια τον πιο ποιοτικο στο forum

:lol:

SpeakeasyBlues
16/06/2009, 21:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από apaleftos
Παρακολουθώ το forum από το 2005 και είμαι μέλος από το καλοκαίρι του 2006. Παρόλο που δεν συμμετέχω διαβάζω καθημερινά ότι καινούριο υπάρχει.

Δυστυχώς όμως τον τελευταίο καιρό βλέπω ότι κάπου χαλάει το όλο θέμα.
Παλαιότερα υπήρχαν όλο και περισσότερα νέα θέματα που αφορούσαν αυτό που αγαπάμε... τη μοτοσυκλέτα.
Τώρα βλέπω όλο και περισσότερα παράπονα και τσακωμούς...
Παράπονα γιατί κλειδώθηκε κάποιο θέμα με περιεχόμενο "καλλιτεχνικές" φωτογραφίες...
Παράπονα γιατί έφυγε κάποιο θέμα με διάφορα λινκς σπασμένων αλλά ενδιαφέρων για τη μοτοσυκλέτα αρχείων...
Παράπονα γιατί έφυγε κάποια αγγελία...
Παράπονα γιατί οι αγγελίες δεν υποστηρίζουν κάποια πράγματα...
Και το χειρότερο είναι ότι όλα αυτά τα παράπονα καταλήγουν σε τσακωμούς και πολλές φορές σε προσωπικό επίπεδο.

Εγώ θυμάμαι πως όταν γράφτηκα εδώ έκανα κλικ κάπου που έλεγε ότι συμφωνώ με τους κανόνες του forum. Αν τους διάβασα ή όχι είναι καθαρά δικό μου πρόβλημα αλλά είμαι ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ να τους ακολουθήσω.

Όταν λοιπόν εγώ (κατά την δική μου κρίση) νομίζω ότι οι κανόνες δεν είναι σωστοί ή δεν εφαρμόζονται σωστά από κάποιον ή κάποιους mods και θεωρώ ότι έχω αδικηθεί θα στείλω ένα πμ στον mod να του πω όμορφα και ωραία ότι κατά την δίκη μου πάντα γνώμη έκρινε ή εφάρμοσε τους κανόνες λάθος. Αν η απάντηση που θα πάρω δεν με καλύψει ή αν δεν πάρω καθόλου (δεν είναι υποχρεωμένος να απαντήσει) υπάρχουν και οι admins.
Αν πάλι συμβεί το ίδιο ψάχνω να βρω κάποιο άλλο forum (υπάρχουν πάρα πολλά) με πιό σωστούς κανόνες ή/και πιό σωστή εφαρμογή τους. (κατά την δίκη μου πάντα γνώμη)
Και για τους ακόμα πιο δύσκολους με 40 - 50 ευρώ το χρόνο φτιάχνω ένα δικό μου forum με δικούς μου κανόνες.

Θέλω να τονίσω ότι όλα τα παραπάνω είναι δική μου άποψη. Μπορεί να είναι σωστά μπορεί και λάθος.
Επίσης θέλω να με συγχωρέσουν οι παλαιότεροι και πιο ενεργοί χρήστες για όλο αυτό.

Χωρίς να έχω κάτι προσωπικό με κάποιον και χώρις να θέλω να θίξω κανέναν.
Φιλικά
Δημήτρης

...και παντως επι της ουσιας θα πρεπει να αναφερεις ενα παραδειγμα εφοσον διαβαζεις σωρεια παραπονων και κατι τετοιο δεν διαβασα...νομιζω οτι το οφειλεις στους admins & moderators...

DimChios
17/06/2009, 00:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από SpeakeasyBlues
...και παντως επι της ουσιας θα πρεπει να αναφερεις ενα παραδειγμα εφοσον αναφερεις οτι διαβαζεις σωρεια παραπονων και κατι τετοιο δεν διαβασα...νομιζω οτι το οφειλεις στους admins & moderators...

ξερουμε εμεις!

:bigcry: :bigcry: :bigcry: :smokin:

apaleftos
17/06/2009, 10:47
...και παντως επι της ουσιας θα πρεπει να αναφερεις ενα παραδειγμα εφοσον διαβαζεις σωρεια παραπονων και κατι τετοιο δεν διαβασα...
Δεν ήθελα να το κάνω αυτό για να μην αναφερθώ προσωπικά σε κανέναν.
Εξ άλλου...


Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
ξερουμε εμεις!

:bigcry: :bigcry: :bigcry: :smokin:


νομιζω οτι το οφειλεις στους admins & moderators...
Πιστεύω ότι οι admins και οι moderators κάνουν αρκέτα καλά τη δουλεία τους. Ελπίζω να μην άφησα κάπου να φανεί το αντίθετο.


@DimChios: Όσο για τους τσακωμούς φυσικά καλά κάνετε και φυσικά έχει το χαβαλέ του...
Όταν όμως κάπου ξεφεύγει.... Συγκεκριμένα εσύ ξέρεις πολύ καλά τι εννοώ.

Επειδή όμως το έπαιξα πολύ σοβαρός και δεν μου πάει, παίρνοντας θάρρος από ένα ποστ-πρόταση που αφορά τα "χωράφια" του DimChios, θέλω να ζητήσω από τη διαχείρηση τη δημιουργία μίας νέας κατηγορίας για.... γνωριμίες!!!
Πάντα ήθελα να βρω γκόμενα μηχανόβια... :cry: :bigcry: :rotflmao: :cry: :bigcry: :rotflmao:

Tpap
17/06/2009, 11:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από apaleftos
θέλω να ζητήσω από τη διαχείρηση τη δημιουργία μίας νέας κατηγορίας για.... γνωριμίες!!!
Πάντα ήθελα να βρω γκόμενα μηχανόβια... :cry: :bigcry: :rotflmao: :cry: :bigcry: :rotflmao:


:a014: + μεγάλη coca cola

EVI
17/06/2009, 12:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από apaleftos

Πάντα ήθελα να βρω γκόμενα μηχανόβια... :cry: :bigcry: :rotflmao: :cry: :bigcry: :rotflmao: [/B]


και εγω :sad: αλλα δε μου κανουν το χατηρι :sad:

:blush:

road spirit
17/06/2009, 12:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από apaleftos
..θέλω να ζητήσω από τη διαχείρηση τη δημιουργία μίας νέας κατηγορίας για.... γνωριμίες!!!
Πάντα ήθελα να βρω γκόμενα μηχανόβια... :cry: :bigcry: :rotflmao: :cry: :bigcry: :rotflmao:

να πούμε στους admins να κάνουν κονέ με το se-eida.com se-eida.gr, να έχουν και εκεί ξεχωριστή κατηγορία "σε είδα μοτο.γκρ" :lol:

DimChios
17/06/2009, 18:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από apaleftos

Επειδή όμως το έπαιξα πολύ σοβαρός και δεν μου πάει, παίρνοντας θάρρος από ένα ποστ-πρόταση που αφορά τα "χωράφια" του DimChios, θέλω να ζητήσω από τη διαχείρηση τη δημιουργία μίας νέας κατηγορίας για.... γνωριμίες!!!
Πάντα ήθελα να βρω γκόμενα μηχανόβια... :cry: :bigcry: :rotflmao: :cry: :bigcry: :rotflmao:


Ας γινει!

Τωρα που τη βρηκα εγω και μαλιστα πριν καν δημιουργηθει η κατηγορια, ε ρε "ξυρισμα" που εχει να πεσει!

Ασε που μπορει να τις περναμε και audition πρωτα! Εχω και σε αυτο εμπειρια λογω δουλειας!

:smokin:








:rotflmao: :rotflmao:

ετσι, χαβαλες να εισαι!

:beer: :beer: :beer:

apaleftos
18/06/2009, 06:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
και εγω :sad: αλλα δε μου κανουν το χατηρι :sad:

:blush:

Βλέπω υπάρχει ενδιαφέρον... :lol: :lol: :lol:

Τέσπα... πέρα από την πλάκα (αλλά και την σοβαρότητα) εγώ άνοιξα αυτό το ποστ απλά και μόνο για να πω το πως βλέπω εγώ κάποια πράγματα. Ίσως να είμαι σωστός ίσως και λάθος.
Για το μόνο που είμαι σίγουρος οτί είμαι λάθος είναι ο τίτλος... Δεν νομίζω να "τραβήξει" κάποιον από αυτούς που ίσως θα έπρεπε να το διαβάσουν.

byron
18/06/2009, 08:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από apaleftos
Για το μόνο που είμαι σίγουρος οτί είμαι λάθος είναι ο τίτλος... Δεν νομίζω να "τραβήξει" κάποιον από αυτούς που ίσως θα έπρεπε να το διαβάσουν.

Πες πως θέλεις να γίνει και αλλάζει άμεσα. :wave2:

DimChios
18/06/2009, 09:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Πες πως θέλεις να γίνει και αλλάζει άμεσα. :wave2:


Πςςςςςςςςς, αμα γ@μει ο μοντ τι να πεις?

:smokin:

makis206
18/06/2009, 09:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Πςςςςςςςςς, αμα γ@μει ο μοντ τι να πεις?
:smokin:

"Αμήν και σ'εμάς που ανοίγουμε βουλκανιζατέρ απ'τις τρόμπες":lol: :rotflmao:

apaleftos
18/06/2009, 14:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Πες πως θέλεις να γίνει και αλλάζει άμεσα. :wave2:

Ειλικρινά δεν ξέρω...
Όπως δεν ξέρω αν θα άλλαζε κάποιος διαβάζοντας το.

Αν νομίζεις ότι αξίζει τόσο από μένα έχεις το ελεύθερο να κάνεις ότι θέλεις...

SVX
18/06/2009, 15:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
"Αμήν και σ'εμάς που ανοίγουμε βουλκανιζατέρ απ'τις τρόμπες":lol: :rotflmao:


:o α.... ναι!!! αυτο ειναι απο τα θρεντ που μετα απο 10 posts πρεπει να γυρισεις ΠΑΝΩ στον τιτλο για θυμηθεις για τι θεμα μιλαει.... :cry: