PDA

View Full Version : Έχει κανείς Repair Manual για CBF-600 ;



makis206
22/05/2007, 11:07
Ψάχνω καιρό στο νετ αλλά δεν έχω καταφέρει να βρω τίποτα, αναζητώ στον Γούγλη για "Servise Manual" ή "Repair Manual" αλλά τζίφος.

Στην κατηγορία των τεχνικών έχω δει τέτοια manuals πολλών μοντέλων και δείχνουν με αναλυτικότατες εικόνες πάρα πολλές εργασίες/επισκευές για το μοντέλο που αναφέρονται, παλιότερα που είχα το Transalp είχα βρει ένα τέτοιο στο νετ και με βοήθησε αρκετά σε μια απλή αλλαγή μπουζί που ήθελα να κάνω τότε, δεν το χρειάστηκα περισσότερο γιατί το έδιωξα νωρίς το μηχανάκι αλλά θα ήταν πολύ χρήσιμο όποτε μου χρειαζόταν..

Κάτι τέτοιο ψάχνω και για το CBF, έχει κανείς κάτι υπόψη του ;

:beer: :beer:

kalesin
22/05/2007, 11:19
εχεις πμ

:beer:

makis206
22/05/2007, 11:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
εχεις πμ
:beer:

Επίσης :lol:

:beer: :beer:

pissaman
22/05/2007, 12:17
Μάκη, το έχω online
Αν θες κάποιες πληροφορίες μπορώ να στις δώσω, αλλά δεν υπάρχει τρόπος να το κατεβάσω για να στο στείλω :(

makis206
22/05/2007, 12:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από pissaman
Μάκη, το έχω online
Αν θες κάποιες πληροφορίες μπορώ να στις δώσω, αλλά δεν υπάρχει τρόπος να το κατεβάσω για να στο στείλω :(

Νά'σαι καλά Χρήστο, δεν χρειάζομαι άμεσα κάτι απλώς θα τό'θελα για να το αποθηκεύσω στο πισί και να το περάσω και σ'ένα CD για όποτε το χρειαστώ ή για όποτε θέλω να το δώσω σε κάποιον που τό'χει ανάγκη.:winka:

Ευχαριστώ πάντως :beer: :beer:

kalesin
22/05/2007, 12:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Νά'σαι καλά Χρήστο, δεν χρειάζομαι άμεσα κάτι απλώς θα τό'θελα για να το αποθηκεύσω στο πισί και να το περάσω και σ'ένα CD για όποτε το χρειαστώ ή για όποτε θέλω να το δώσω σε κάποιον που τό'χει ανάγκη.:winka:

Ευχαριστώ πάντως :beer: :beer:


ρε ππρ μας βαζεις κ ψαχνουμε για να κενεις συλλογη;
:mad: :mad:

:rotflmao:

makis206
22/05/2007, 12:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
ρε ππρ μας βαζεις κ ψαχνουμε για να κενεις συλλογη;
:mad: :mad:
:rotflmao:

Τώρα τι του λες αυτουνού που κατεβάζει από 4 πισί αυτή τη στιγμή ; :rotflmao: :evil: :rotflmao:

iziogas
22/05/2007, 14:19
Εμ... με συγχωρήτε αλλά... ενδιαφέρονται κι άλλοι (δηλαδή εγώ)

Κι επειδή δεν καταλάβανε (οι άλλοι) (δηλαδή εγώ) υπάρχει τίποτα ή όχι;

npat
22/05/2007, 14:24
Και εμένα θα με ενδιέφερε κάτι τέτοιο, και προσπάθησα να βρω στο νετ, αλλά τίποτα. Αν βρείτε κάτι, έχετε υπ' όψη και μας...

lamoun
22/05/2007, 17:27
eMule χρησιμοποιείς;

ed2k://|file|Manual%20Honda%20Cbf%20600.ace|11500172|80975B63B231F011D14DEA0D1F64A64E|/

αλλά αμφιβάλω αν είναι στα αγγλικά...

catmaster
22/05/2007, 17:30
Το service manual του cbf υπάρχει και μάλιστα μεταφρασμένο στην ελληνική από την Honda Ελλάδος ... δυστυχώς το κόστος του είναι απαγορευτικό για έναν μόνο... (κοστίζει 90? + Φ.Π.Α. τελευταία φορά που ρώτησα στην αντιπροσωπία όταν έψαχνα κάτι) ....τώρα βέβαια αν μαζευτούν 4-5 ιδιοκτήτες cbf και τσοντάρουν αλλάζει το πράγμα... :smokin: :D


Πάντως σαν manual αξίζει ... είναι λεπτομερέστατο εγχειρίδιο κοντά 500 σελίδες...

:wave2:

lamoun
23/05/2007, 00:54
Ξέχνα το λίνκ για το eMule, είναι το user's manual στα ιταλικά..:mad:

makis206
24/05/2007, 12:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από catmaster
Το service manual του cbf υπάρχει και μάλιστα μεταφρασμένο στην ελληνική από την Honda Ελλάδος ... δυστυχώς το κόστος του είναι απαγορευτικό για έναν μόνο... (κοστίζει 90? + Φ.Π.Α. τελευταία φορά που ρώτησα στην αντιπροσωπία όταν έψαχνα κάτι) ....τώρα βέβαια αν μαζευτούν 4-5 ιδιοκτήτες cbf και τσοντάρουν αλλάζει το πράγμα... :smokin: :D
Πάντως σαν manual αξίζει ... είναι λεπτομερέστατο εγχειρίδιο κοντά 500 σελίδες...
:wave2:

Πραγματικά αν πιάνανε τόσο πολύ τα χέρια μου ώστε να μπορώ να κάνω το μηχανάκι βίδες και να το ξαναδέσω θα το αγόραζα, δεν μου είναι τόσο πολύ απαραίτητο όμως, εγώ θα τό'θελα για μικροδουλειές όπως μια αλλαγή μπουζί για παράδειγμα, αφαίρεση κι επανατοποθέτηση πλαστικών μερών και ντεποζίτου, κάποιες μικρορυθμίσεις κι αυτό είναι όλο. Πράγματα που στην ουσία με λίγο πειραματισμό τα καταφέρνω αρκετά αλλά μ'αυτό το manual θα μπορούσα να αποτρέψω οποιαδήποτε ζημιά θα μπορούσα να προκαλέσω..

Περισσότερο όμως θα μου χρησίμευε σε ηλεκτρονική μορφή ώστε με μια επισύναψη ή μ'ένα λινκ να μπορεί οποιοσδήποτε CBFάς να το έχει μπροστά του ανα πάσα στιγμή στο πισί του παίρνοντάς το μέσα απ'αυτό το φόρουμ.

Στο νετ δυστυχώς δεν βρίσκεται τίποτα όσο κι αν έψαξα, απ'ότι φαίνεται το συγκεκριμένο manual που ανάφερε κι ο Άκης δεν έκανε κανένας τον κόπο (500 σελίδες εξάλλου φανταστείτε τι κόπο θέλει) να το φτιάξει ηλεκρονικά μέσα σε μια ιστοσελίδα...

Τζίφος :lol:

Αν βρεθεί κάτι θα το μάθετε :beer:

patra_cbf
06/08/2007, 11:37
xairetw!
μα καλα, ειναι δυνατον να μην υπαρχει διαθεσιμο στο δικτυο ενα service manual για το cbf600? υπαρχει για ΟΛΑ τα υπολοιπα μοντελα αλλα οχι για αυτο? μεγαλη γκαντεμιά, βέβαια θα μου πειτε οτι παρα πολλες πληροφοριες μπορουμε να παρουμε απο αλλα περιπου ιδια μηχανακια οπως πχ το honet η και το cbr600 '98 αλλα ειναι κρίμα γιατι το μοτερ δεν ειναι ολοκληρη η μηχανη...
επειδη εχει περασει καιρος απο το τελευταιο post στην κατηγορια μηπως καποιος συναδελφος εχει βρει κατι?
καθε βοηθεια ευπροσδεκτη
ευχαριστω

makis206
06/08/2007, 12:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από patra_cbf
επειδη εχει περασει καιρος απο το τελευταιο post στην κατηγορια μηπως καποιος συναδελφος εχει βρει κατι?

Πάνο εγώ έχω κάνει 2-3 απόπειρες από τότε αλλά η δουλειά παραμένει τζίφος, τουλάχιστον από μένα δηλαδή που δεν έχω και πολλές γνώσεις στην αναζήτηση απ'το Google και γενικότερα στο ψάξιμο του νετ..

Το βλέπω δύσκολο πάντως να βρεθεί, νομίζω πως θα υπήρχε ήδη εδώ και πολύ καιρό σε άφθονες ιστοσελίδες αν ήταν γραφτό του να μπει.

:beer:

franki26gr
06/08/2007, 12:41
Καλησπερα κ απο εμενα.....
Εκανα 1 ψαξιμο κ βρηκα μαλλον αυτο που ζητατε με την διαφορα οτι ειναι στα ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ...
Εαν εχουμε εδω καποιον καλο ανθρωπο που μπορει να αναλαβει την μεταφραση του και καποιον αλλο που θα εχει ορεξη κ χρονο για να το περασει σε ηλεκτρονικη μορφη τοτε το αγοραζω εγω και την φτιαχνουμε την κατασταση...

Κανας που να ξερει to speak German....????


1. http://cgi.ebay.de/Honda-CBF-600-CBF-600-S-Reparaturanleitung-ab-2004_W0QQitemZ160143249113QQihZ006QQcategoryZ89355QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem


2. http://cgi.ebay.de/Honda-CBF-600-CBF-600-S-KEIN-PORTO_W0QQitemZ110156293702QQihZ001QQcategoryZ89355QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

3. http://cgi.ebay.de/Reparaturanleitung-Honda-CBF-600-S-ab-2004-NEU-OVP_W0QQitemZ320143726640QQihZ011QQcategoryZ86989QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

patra_cbf
06/08/2007, 13:47
oso zoume elpizoume...

iziogas
07/08/2007, 00:10
Μην αγχώνεστε βρε σεις. Λίγο υπομονή.

patra_cbf
03/09/2007, 15:06
τιποτα ακομα ε??
θα έρθει η ωρα να αλλάξει η μηχανη και το repair manual δε θα το εχουμε βρει ακομα... :bigcry:

Pan_Londinium
03/09/2007, 15:14
to mono pou exw brei einai

Haynes (http://www.haynes.co.uk/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?catalogId=10001&storeId=10001&productId=13441&langId=-1&parent_category_rn=34578)

patra_cbf
03/09/2007, 15:36
τελικα ισως ειναι η καλυτερη λυση, δινεις 25-30Ε και το παιρνεις...μη τα θελουμε και ολα τσάμπα!
απλως ειναι λιγο κριμα γιατι ισως ειναι η μονη μηχανη για την οποια δεν υπαρχει κατι για download μεχρι τωρα

iziogas
23/10/2007, 10:08
Παίδες, υπάρχει το ελληνικό service manual του CBF φωτοτυπημένο. Περίπου 500 σελίδες. :)

Καμιά ιδέα για το πως θα το περάσουμε σε pdf ή jpgs? :confused:




Εγώ είχα μια άκρη αλλά δυστυχώς, το scanner του φίλου χάλασε.
Επίσης ρώτησα σε ένα φωτοτυπάδικο και μου είπαν μια εξωφρενική τιμή: 50 cents την σελίδα. :eyepop: Τι λένε ρε! Μεμονωμένες σελίδες, ασπρόμαυρες, χωρίς κόστος υλικού. Απλά σε ένα feeder θα τα έβαζαν. Ακου 50 cents!

patra_cbf
23/10/2007, 10:32
επιτελους!!!! μαλλον η μονη λυση ειναι να μοιραστει και να σκαναριστει διαφορετικα αν ειναι να γινει απο 1 ατομα θα χρειαστουν 2 μερες!! Δεν ξέρω που μένεις φίλε, μακαρι να μπορουσα να βοηθησω εδω απο την Πάτρα...

makis206
23/10/2007, 10:34
:a48: :a48: :a48: :a48: :a48:

Για να δούμε !

:beer: :beer: :beer:

Pan_Londinium
23/10/2007, 17:59
den uparxoun fwtotupadika na sto scannaroun? h kanenas CBFakias pou na douleuei se fwtotupio?
:D :beer:

gousgoun_69
27/12/2007, 20:26
Τώρα που κάθομαι :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: πολύ ευχαρίστως να το σκανάρω και να ετοιμάσω αντίγραφα σε CD και να το στείλω σε κάθε ενδιαφερόμενο.Ας ερθει σε επαφή ο φίλος που το έχει με pm αν είναι Αθήνα χώνω τον αδερφό μου να το πάρει και να μου το φέρει :wave2: :beer:

CBF - HRC
27/12/2007, 21:12
Καλησπέρα , εδώ δοκίμασες?

http://www.honda.gr/honda/motorcycles_new/inner2.cfm?menu_id=2&moto_id=6&model_id=76

είναι στα ελληνικά ή ψάχνεις κάτι πιο ολοκληρωμένο , γιατί και εγώ στη μηχανή μου έχω το ίδιο με αυτό του link.

:rotflmao:
συγνώμη γράψε λάθος , μετά είδα ότι έψαχνες για το repair manual.

gousgoun_69
28/12/2007, 00:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από iziogas
Παίδες, υπάρχει το ελληνικό service manual του CBF φωτοτυπημένο. Περίπου 500 σελίδες. :)

Καμιά ιδέα για το πως θα το περάσουμε σε pdf ή jpgs? :confused:




Εγώ είχα μια άκρη αλλά δυστυχώς, το scanner του φίλου χάλασε.
Επίσης ρώτησα σε ένα φωτοτυπάδικο και μου είπαν μια εξωφρενική τιμή: 50 cents την σελίδα. :eyepop: Τι λένε ρε! Μεμονωμένες σελίδες, ασπρόμαυρες, χωρίς κόστος υλικού. Απλά σε ένα feeder θα τα έβαζαν. Ακου 50 cents!




Προσφέρθηκα :wave2: :beer: κοίτα πιό πάνω :)

gousgoun_69
03/01/2008, 18:02
Λοιπόν μάγκες μου :smokin:


Το service manual είναι στα χέρια μου :D


Ευγενική χορηγία του συνφορουμίτη iziogas :wave2:


Ευχαριστώ τον αδερφό μου που προσφέρθηκε να πάει να το πάρει (τον έχω καραχώσει λέμε :lol: )



Αρχίζω τη δουλειά από αυριο θα το σκανάρω και θα το περάσω σε CD.Οποιος φίλος επιθυμεί ας στείλει με pm μια διευθυνση να του το στείλω μόλις το τελειώσω.:beer:


Ο Makis 206 έχει σπέσιαλ την αποστολή του CD...παλλήκαρε καλή μας χρονιά.


:beer: :beer: :beer: :beer:

npat
03/01/2008, 18:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από gousgoun_69
Λοιπόν μάγκες μου :smokin:


Το service manual είναι στα χέρια μου :D


Ευγενική χορηγία του συνφορουμίτη iziogas :wave2:


Ευχαριστώ τον αδερφό μου που προσφέρθηκε να πάει να το πάρει (τον έχω καραχώσει λέμε :lol: )



Αρχίζω τη δουλειά από αυριο θα το σκανάρω και θα το περάσω σε CD.Οποιος φίλος επιθυμεί ας στείλει με pm μια διευθυνση να του το στείλω μόλις το τελειώσω.:beer:


Ο Makis 206 έχει σπέσιαλ την αποστολή του CD...παλλήκαρε καλή μας χρονιά.


:beer: :beer: :beer: :beer:

Μπράβο ρε μεγάλε! Δεν είσαι απλά Θεός... είσαι ΗΜΙΘΕΟΣ!

Εννοείται ότι θέλω κόπια όταν το φτιάξεις. Για το που και πως, θα τα πούμε!

:beer: :beer: :beer:

satel
03/01/2008, 18:31
Νομίζω ότι όσοι έχουν δηλώσει κάτοχοι θα θέλουν. Εγώ σίγουρα πάντως.

:beer: :wave2:

TEOkaip7
04/01/2008, 11:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από gousgoun_69
Λοιπόν μάγκες μου :smokin:


Το service manual είναι στα χέρια μου :D


Ευγενική χορηγία του συνφορουμίτη iziogas :wave2:


Ευχαριστώ τον αδερφό μου που προσφέρθηκε να πάει να το πάρει (τον έχω καραχώσει λέμε :lol: )



Αρχίζω τη δουλειά από αυριο θα το σκανάρω και θα το περάσω σε CD.Οποιος φίλος επιθυμεί ας στείλει με pm μια διευθυνση να του το στείλω μόλις το τελειώσω.:beer:


Ο Makis 206 έχει σπέσιαλ την αποστολή του CD...παλλήκαρε καλή μας χρονιά.


:beer: :beer: :beer: :beer:


Όταν με το καλό τελειώσεις έχε κι εμένα στα υπόψιν, συγχαρητήρια για την πρωτοβουλία

:beer: :beer:

nikos_t
10/01/2008, 14:57
θελω και 'γω και 'γω και 'γω και 'γω :cry:

hidefnick
10/01/2008, 15:39
Moi Aussi :wave2: :wave2: :wave2:

makis206
10/01/2008, 15:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από gousgoun_69
Ο Makis 206 έχει σπέσιαλ την αποστολή του CD...παλλήκαρε καλή μας χρονιά.
:beer: :beer: :beer: :beer:

Ώπ τώρα το είδα αυτό !:a24:

Νικόλα δεν υπάρχει περίπτωση, κάποια στιγμή θα κανονίσω ν'ανέβω Αθήνα ή θα φροντίσω να σ'ενημερώσω όταν κάποιος συμφορουμίτης κατηφορίσει προς Χανιά (Λεωνίδας, Tropeas τους έχωσα κανονικά:lol: ) να βρεθείτε να του το δώσεις !

Προσωπικά προτιμώ να κανονίσω να ανέβω για να σας δω αλλά να κεράσω και την μπύρα για τον κόπο που έκανες !

Να'σαι καλά κι εσύ κι ο iziogas, ευχαριστώ πολύ για τον κόπο σας ρε παιδιά !

:beer: :beer: :beer: :beer:

makis206
10/01/2008, 15:57
Είναι φως φανάρι ρε παιδιά !:lol:

:beer: :a10: :beer:


116566

nikos_t
10/01/2008, 16:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Ώπ τώρα το είδα αυτό !:a24:

Νικόλα δεν υπάρχει περίπτωση, κάποια στιγμή θα κανονίσω ν'ανέβω Αθήνα ή θα φροντίσω να σ'ενημερώσω όταν κάποιος συμφορουμίτης κατηφορίσει προς Χανιά (Λεωνίδας, Tropeas τους έχωσα κανονικά:lol: ) να βρεθείτε να του το δώσεις !

Προσωπικά προτιμώ να κανονίσω να ανέβω για να σας δω αλλά να κεράσω και την μπύρα για τον κόπο που έκανες !

Να'σαι καλά κι εσύ κι ο iziogas, ευχαριστώ πολύ για τον κόπο σας ρε παιδιά !

:beer: :beer: :beer: :beer:

Μακαρι Μακη να τα πουμε και απο κοντα,βεβαια εγω δεν εχω ασχοληθει με το μανιουαλ καθολου, απλως θελω να το εχω και εγω,οποτε δεν εχω κοπιασει για κατι.
Παντως αν δεν ανεβεις εσυ, μαλλον θα ειμαι κατω εγω το Πασχα ή το καλοκαιρι.:wave2:

makis206
10/01/2008, 17:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos_t
Μακαρι Μακη να τα πουμε και απο κοντα,βεβαια εγω δεν εχω ασχοληθει με το μανιουαλ καθολου, απλως θελω να το εχω και εγω,οποτε δεν εχω κοπιασει για κατι.
Παντως αν δεν ανεβεις εσυ, μαλλον θα ειμαι κατω εγω το Πασχα ή το καλοκαιρι.:wave2:

Ωπ μπερδέψαμε με τόσους Νίκους :lol:

Βασικά εννούσα τον gousgoun_69 αλλά δεν έχει να κάνει, και μαζί άμα θα βρεθούμε εγώ κερνάω πάλι !

:beer: :beer:

gousgoun_69
10/01/2008, 19:19
Σε λίγες μέρες φίλοι θα είναι έτοιμο.

Απλά δεν μπορώ να μετακινούμε ευκολα από τη κρεβατοκάμαρα στο γραφείο :lol: και να κάθομαι πολύ ώρα στη καρέκλα γι αυτό σκανάρω 10 με 15 σελίδες περίπου.



Ρε Μάκη όταν θα ετοιμαστεί θα στο στείλω ταχυδρομικά ρε φίλε :beer: :beer: το ίδιο θα κάνω και με όποιον είναι από επαρχία...και μην ακούσω για έξοδα κλπ...ίσα ίσα που έτσι θα έχετε υποχρέωση στον Γκουσγκούνη :lol: :rotflmao:


Για Αθηναίους-Πειραιώτες θα κανονίσω καφέ μόλις βγάλω το γύψο :wave2:



Λίγο υπομονή ρε κοπέλια :beer: :beer:

makis206
10/01/2008, 22:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από gousgoun_69
Για Αθηναίους-Πειραιώτες θα κανονίσω καφέ μόλις βγάλω το γύψο :wave2:

Ή που θα περιμένω αυτό -πρώτα ο Θεός μόνο σύντομα να κάνει:lol:- και θ'ανέβω πάνω να πιούμε όλοι μαζί αυτό τον καφέ

Ή που η φορτωτική θα γράφει"έξοδα παραλήπτη" και θα χρωστάω και μπύρα για τον κόπο σου να πακετάρεις και να στέλνεις

Ή που θα δεχτείς κι από μένα ένα δεματάκι μετά και θα χρωστάω και μπύρα από κοντά για να μην ξεχνιόμαστε :lol:



Ναι γιατί άμα τ'αφήσω έτσι μετέωρο δεν θα κοιμάμαι ήσυχος μετά, το φοβάμαι εγώ αυτό το όνομα !:o


:lol: :lol:


Ήδη έκανες πάρα πολλά Νίκο και σου χρωστάμε όλοι νομίζω :winka: :beer: :beer:

franki26gr
11/01/2008, 03:21
Νικολα εισαι ωραιος ρε φιλαρακι....
Εχε υποψιν και εμενα οοοοοταν με το καλο το τελειωσεις.
Και εννοειται βεβαια πως θα φτιαχτει καφεδακι - μπυροποσια οταν με το καλο βγαλεις το γυψο....
Κερατσινι μενω οποτε διπλα ειμαι....:beer: :beer: :beer:

CBF - HRC
11/01/2008, 04:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από gousgoun_69
Σε λίγες μέρες φίλοι θα είναι έτοιμο.

Απλά δεν μπορώ να μετακινούμε ευκολα από τη κρεβατοκάμαρα στο γραφείο :lol: και να κάθομαι πολύ ώρα στη καρέκλα γι αυτό σκανάρω 10 με 15 σελίδες περίπου.



Ρε Μάκη όταν θα ετοιμαστεί θα στο στείλω ταχυδρομικά ρε φίλε :beer: :beer: το ίδιο θα κάνω και με όποιον είναι από επαρχία...και μην ακούσω για έξοδα κλπ...ίσα ίσα που έτσι θα έχετε υποχρέωση στον Γκουσγκούνη :lol: :rotflmao:


Για Αθηναίους-Πειραιώτες θα κανονίσω καφέ μόλις βγάλω το γύψο :wave2:



Λίγο υπομονή ρε κοπέλια :beer: :beer:

Καλημέρα και καλή χρονιά , εύχομαι σύντομα σιδερένιος.
Θα ήθελα και εγώ ένα αντίγραφο από το service manual , καλλιθέα μένω οπότε τα λέμε μολις βγάλεις το γύψο.
:wave2:

patra_cbf
11/01/2008, 09:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από gousgoun_69
Σε λίγες μέρες φίλοι θα είναι έτοιμο.

Απλά δεν μπορώ να μετακινούμε ευκολα από τη κρεβατοκάμαρα στο γραφείο :lol: και να κάθομαι πολύ ώρα στη καρέκλα γι αυτό σκανάρω 10 με 15 σελίδες περίπου.



Ρε Μάκη όταν θα ετοιμαστεί θα στο στείλω ταχυδρομικά ρε φίλε :beer: :beer: το ίδιο θα κάνω και με όποιον είναι από επαρχία...και μην ακούσω για έξοδα κλπ...ίσα ίσα που έτσι θα έχετε υποχρέωση στον Γκουσγκούνη :lol: :rotflmao:


Για Αθηναίους-Πειραιώτες θα κανονίσω καφέ μόλις βγάλω το γύψο :wave2:



Λίγο υπομονή ρε κοπέλια :beer: :beer:

να ηξερες φιλε ποσο καιρο περιμενουμε γι'αυτο... τι να πω μπραβο σου και μαλλον σου ειμαστε ολοι υποχρεοι. Το λιγότερο που μπορούμε να κάνουμε είναι να πληρώσουμε τα ταχυδρομικά όλοι εμείς που βρισκόμαστε εκτός αθήνας. Καλο κουράγιο και καλή συνέχεια...

possidi
15/01/2008, 11:22
Και γω μεσα ειμαι ....:)

Ο,τιδηποτε χρηματικο θα το δωσω φτανει να ερθει στα χερια μου το ρημαδι που τοσο καιρο ψαχνουμε ολοι...

Να 'σαι καλα φιλε!!!

:beer:

gousgoun_69
16/01/2008, 17:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από possidi
Και γω μεσα ειμαι ....:)

Ο,τιδηποτε χρηματικο θα το δωσω φτανει να ερθει στα χερια μου το ρημαδι που τοσο καιρο ψαχνουμε ολοι...

Να 'σαι καλα φιλε!!!

:beer:




Να μην το ξαναπείς αυτό :beer: :beer:


όταν ετοιμαστεί θα το έχεις :wave2:

gousgoun_69
16/01/2008, 17:58
Παίδες έχω περίπου 100 σελίδες ακόμα να σκανάρω και τελειώνει


τρέχω και στους γιατρούς για το ποδάρι και για τις άδειες για τη δουλειά γι ' αυτό αργεί :beer:

makis206
17/01/2008, 09:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από gousgoun_69
τρέχω και στους γιατρούς για το ποδάρι και για τις άδειες για τη δουλειά γι ' αυτό αργεί :beer:

Πρώτα το πόδι κι ύστερα όλα τα υπόλοιπα !

Καλά και γρήγορα ξεμπερδέματα να έχεις !

:beer: :beer: :beer:

gousgoun_69
24/01/2008, 20:17
Ετοιμο είναι παίδες...

Επιτέλους τα κατάφερα και το σκανάρισα όλο :uplate:


Από Δευτέρα όμως να σας το μοιράσω γιατί δεν θα είμαι εδώ το Σαββατοκύριακο.


@iziogas αδερφέ στείλε μου pm που θέλεις να σου φέρω το πρωτότυπό σου.

makis206
24/01/2008, 22:40
Α ρε Νικόλα.. λεβεντιά είσαι !

:beer: :beer: :beer:

nikos_t
25/01/2008, 08:30
ΕΙΣΑΙ ΤΕΡΑΑΑΑΣΤΙΟΣ!!!
:a25: :a25: :a23: :a23:

franki26gr
25/01/2008, 12:43
:a19: :a19: :a19: :a19: :a19:

Ευχαριστουμε αδελφε........

TEOkaip7
25/01/2008, 17:09
Να σαι καλά Νικόλα

απο βδομάδα κανονίζουμε τα της παράδοσης, εννοείται ότι εμείς θα ρθούμε όπου είσαι,

:beer: :beer: τις άλλες απο κοντά

patra_cbf
31/01/2008, 17:23
Μπραβο φίλε, επιτέλους!
Όταν θα αρχίσει η μοιρασία θα μας ενημερώσεις, ετσι???

patra_cbf
27/02/2008, 11:35
μηπως υπαρχει κανενα νεο με το manual παιδια??

Panos82gr
28/02/2008, 12:34
κι απο εδω το manual κι απο δω!! :)

makis206
28/02/2008, 12:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από patra_cbf
μηπως υπαρχει κανενα νεο με το manual παιδια??

Τίποτα ακόμα χάθηκε όμως κι ο Γκουσκούνης εδώ και κανα μήνα, ελπίζω να είναι όλα καλά.:smilea:

patra_cbf
28/02/2008, 16:28
σωστα, ας ειναι καλα ο ανθρωπος και βλεπουμε...

gousgoun_69
28/02/2008, 21:54
Παιδιά καλά είμαι.Δεν μπαίνω τόσες μέρες είχα κάτι θέματα με το ποδάρι.


Οπως είπα και πριν είναι έτοιμο στειλτε μου πμ οι εκτός Αθήνας να σας το στείλω.Οι υπόλοιποι ας κανονίσουμε έναν καφέ να σας το δώσω.Και ας με πάρει ένα τηλέφωνο ο φίλος iziogas να του πάω το πρωτότυπό του :wave2:



:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

hidefnick
28/02/2008, 22:39
OEOOOOOOO

Ερώτηξης. Γιατί δεν το ανεβάζεις rapidshare? Καί κάνονίζουμε ότι άλλο παίζει:beer: :beer: :wave2: :wave2:

(Ενοείται ότι ανήκω στους ενδιαφερόμενους)

gousgoun_69
28/02/2008, 23:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από wiredgr
OEOOOOOOO

Ερώτηξης. Γιατί δεν το ανεβάζεις rapidshare? Καί κάνονίζουμε ότι άλλο παίζει:beer: :beer: :wave2: :wave2:

(Ενοείται ότι ανήκω στους ενδιαφερόμενους)






Tο αρχείο έχει σκαναριστεί σε jpeg και οι 500 σελίδες του είναι 230ΜΒ.Δεν εχω και λογαριασμό premium στο Rapidshare γμτ και θα κάνει αρκετή ώρα.Τώρα ένα φακελάκι με ενα CD μέσα κανει μισό ευρώ και 10-20 να στείλω δεν είναι πρόβλημα.:beer: :beer: :beer: :beer:

hidefnick
28/02/2008, 23:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από gousgoun_69
Tο αρχείο έχει σκαναριστεί σε jpeg και οι 500 σελίδες του είναι 230ΜΒ.Δεν εχω και λογαριασμό premium στο Rapidshare γμτ και θα κάνει αρκετή ώρα.Τώρα ένα φακελάκι με ενα CD μέσα κανει μισό ευρώ και 10-20 να στείλω δεν είναι πρόβλημα.:beer: :beer: :beer: :beer:


Εχεις ΠΜ:wave2: :wave2:

gousgoun_69
28/02/2008, 23:49
Που είναι ? :confused:



:beer: :beer: :beer: :beer:




edit
ήρθε :lol: :wave2:

makis206
29/02/2008, 08:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από gousgoun_69
Παιδιά καλά είμαι.Δεν μπαίνω τόσες μέρες είχα κάτι θέματα με το ποδάρι.

Έλα μου όμως που εγώ είμαι γουρλής άνθρωπος κι είναι να μη σκεφτώ άνθρωπο, τσουπ ! Νά'τονε κι εμφανίστηκε !:lol:

Εύχομαι να είναι όλα καλά τώρα με το πόδι Νικόλα !

:beer: :beer:

Anty12
29/02/2008, 10:23
Αν είναι μοντέλο '98 πάτε εδώ (http://ursa.irk.ru/manual/)

Για πιο καινούργια πάτε εδώ (http://www.repairmanualclub.com/index.php?cid=6&sortvalue=date&order=ASC&limit=60) ....κάντε μια απλή εγγραφή και .......:beer:

gousgoun_69
29/02/2008, 10:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από Anty12
Αν είναι μοντέλο '98 πάτε εδώ (http://ursa.irk.ru/manual/)

Για πιο καινούργια πάτε εδώ (http://www.repairmanualclub.com/index.php?cid=6&sortvalue=date&order=ASC&limit=60) ....κάντε μια απλή εγγραφή και .......:beer:




Φίλε andy 12 το CBF 600 άρχισε να παράγεται το 2004.Ως εκ τούτου δεν υπάρχει μοντέλο 98.Και από όσο έχω ψάξει και έχω ψάξει πολύ δεν υπάρχει πουθενά στο δίκτυο το repair manual. :wave2: :beer:

Anty12
29/02/2008, 11:14
Γιαυτό δεν μιλάτε ρε παιδιά....????


122157

Anty12
29/02/2008, 11:14
.


122158

makis206
29/02/2008, 11:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από Anty12
Γιαυτό δεν μιλάτε ρε παιδιά....????

Όχι, άλλο το CB600F το οποίο ουσιαστικά είναι το Hornet κι άλλο το CBF600 (το οποίο παραμένει ως έχει):lol:

Δεν υπάρχει manual για το CBF600 στο νετ, έχω φάει τον κόσμο και δεν βρήκα τίποτα, νά'σαι καλά που έψαξες για να μας εξυπηρετήσεις πάντως

:beer: :beer:

patra_cbf
10/04/2008, 18:05
???:rolleyes:

iziogas
01/07/2008, 08:46
Τελικά τι έγινε με το manual?

gousgoun_69 τι νέα από το πόδι?

Είσαι καλά?



και άλλα τέτοια υπαρξιακά ερωτήματα...

s12original
02/08/2008, 13:32
gousgoun_69

οσον αφορα το ανεβασμα στο rapidshare νομιζω οτι μπορεις να το ζιπαρεις το manual και να το σπασεις σε κοματια και να το ανεβασεις κοματι-κοματι οποτε ολοι εμεις κατεβαζουμε τα κοματια τα ενωνουμε και ...... βουαλα το manual ολοκληρο .

Οσον αφορα το ποδι ελπιζω να μην σου αφησε κανα κουσουρι ( ειμαι σιγουρος οτι εισαι καλα πλεον )

makis206
15/12/2008, 13:30
Γκουσγκούνη (μιας και σε βλέπω ξανά στην παρέα αυτές τις μέρες) υπάρχει καμμία δυνατότητα να ανεβάσουμε το manual στο φόρουμ ;

:beer:

TEOkaip7
15/12/2008, 14:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Γκουσγκούνη (μιας και σε βλέπω ξανά στην παρέα αυτές τις μέρες) υπάρχει καμμία δυνατότητα να ανεβάσουμε το manual στο φόρουμ ;

:beer:

ομοίως

:beer: :beer:

gousgoun_69
15/12/2008, 20:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Γκουσγκούνη (μιας και σε βλέπω ξανά στην παρέα αυτές τις μέρες) υπάρχει καμμία δυνατότητα να ανεβάσουμε το manual στο φόρουμ ;

:beer:



Γειά σου Μάκη.

Η αλήθεια είναι ότι είχα πολλά τρεχάματα και φυσικά αμέλησα να το ανεβάσω.

Ας είναι καλά ο iziogas το παλληκάρι.


Αλλά υπάρχει ένα άλλο πρόβλημα.ΔΕΝ θέλω να το ανεβάσω ούτε να το ποστάρω σε αυτό το φόρουμ γιατί αυτό δεν έχει σχέση με τη μοτοσυκλέτα ΠΛΕΟΝ.

Ετσι απλά και γειά χαρά.

:wave2:

makis206
16/12/2008, 11:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από gousgoun_69
Αλλά υπάρχει ένα άλλο πρόβλημα.ΔΕΝ θέλω να το ανεβάσω ούτε να το ποστάρω σε αυτό το φόρουμ γιατί αυτό δεν έχει σχέση με τη μοτοσυκλέτα ΠΛΕΟΝ.
Ετσι απλά και γειά χαρά.
:wave2:

Κάθε άποψη σεβαστή :)

:beer:

filipp0s
16/12/2008, 11:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Κάθε άποψη σεβαστή :)

:beer:

α ρε μακαρε ούτε manual , ουτε τσουρεκι πήρες...:(


:lol: :lol: :wave2:

byron
16/12/2008, 12:10
Δλδ.....
Κάποιος προσφέρθηκε να σκανάρει 200 σελίδες για να βοηθήσει/μοιραστεί το μανουάλι με άλλους κατόχους και να φάει 6-8 ώρες μίνιμουμ πάνω απ΄το σκάνερ.
Εκατσε ή θα καθόταν να κάνει CDάκια για όλους όσους το ζήτησαν...
Θα πήγαινε στο ταχυδρομείο να τα στείλει ουσιαστικά αφιλοκερδώς σε όσους το ζήτησαν

Αλλά ξαφνικά δεν το κάνει γιατί δεν γουστάρει τον χώρο που μαζευονται όσοι θέλουν τη βοήθεια του :look:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Τι μου θυμίζει, τι μου θυμίζει.....

makis206
16/12/2008, 12:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από filippos650
α ρε μακαρε ούτε manual , ουτε τσουρεκι πήρες...:(
:lol: :lol: :wave2:

Θα αγοράσω τον τσελεμεντέ του Τερκενλή στο τέλος :lol: :rotflmao:

byron
16/12/2008, 12:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Θα αγοράσω τον τσελεμεντέ του Τερκενλή στο τέλος :lol: :rotflmao:


Το παρατσάκ έφτασε για να το στείλει ρε φίλε....
Σαν το Σιγάλα ένα πράγμα.....
Τριπλάρε τους πάντες μεσ΄στο γήπεδο, παίχτες, προπονητές, φροντιστές, cheerleaders, αστυνομικούς έφτανε στο καλάθι μονος του και βάραγε στο βρόντο....:bawl:

Λίιιιιγο ακόμα ήθελε ρε γαμώτο...... :bawl: :rotflmao: :lol: :bigcry:

TEOkaip7
16/12/2008, 12:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Κάθε άποψη σεβαστή :)

:beer:

+600 αλλά ...

μη λέει παχιά λόγια γιατί εκτίθεται

:mad:

makis206
16/12/2008, 14:04
Ξέρω'γώ ρε παδιά, τι να πω ; Μαχαίρι δεν βάζω σε κανένανε.. ο καθένας μας ζητάει άλλα πράγματα κι αποκομίζει αυτά που θέλει απ'το moto ενώ ταυτοχρόνως μπορεί και να προσφέρει αυτά που νομίζει ότι αξίζει να μοιραστεί με κάποιους απ'το φόρουμ, εγώ για παράδειγμα αν είχα στραβώσει τόσο απλώς δεν θα έμπαινα μέσα ξανά.. σαν makis206 όμως δεν μπορώ να κατηγορήσω τον gousgoun_69 και τον κάθε gousgoun_69 για τις επιλογές του και το πως θέλει να φέρεται μέσα σ'αυτόν τον χώρο.. αν για παράδειγμα εγώ φρόντισα να ξεχωρίσω τα θέματα που επιλέγω για χαβαλέ από τα θέματα που θα ζητήσω να μάθω ή να προσθέσω κάτι, δεν σημαίνει ότι μπορώ να περιμένω το ίδιο κι από τους υπόλοιπους συνομιλητές που πράττουν διαφορετικά ή που βλέπουν με άλλο μάτι την εκάστοτε κουβέντα.. φιλάκια τώρα γιατί πήρα φόρα και δεν τό'χω και πολύ με τέτοιες συζητήσεις :lol:

patra_cbf
02/01/2009, 23:24
είμαι εδω και 6 μήνες φαντάρος οπότε με πολύ δυσκολία καταφέρνω να χρησιμοποιώ το διαδίκτυο. Μετά απο τόσο καιρό λοιπόν, ήμουν τόσο σίγουρος οτι το περιβόητο manual θα είχε βρει το δρόμο του αλλά τελικά έπεσα απο τα σύννεφα με την τροπή που πήρε το θέμα. Να είσαι καλά φίλε μου αλλά νομίζω οτι θα έπρεπε να μας το έλεγες νωρίτερα, το περιμέναμε πως και πως βλέπεις...
καλή χρονιά σε όλους

catmaster
04/01/2009, 11:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από catmaster
Το service manual του cbf υπάρχει και μάλιστα μεταφρασμένο στην ελληνική από την Honda Ελλάδος ... δυστυχώς το κόστος του είναι απαγορευτικό για έναν μόνο... (κοστίζει 90? + Φ.Π.Α. τελευταία φορά που ρώτησα στην αντιπροσωπία όταν έψαχνα κάτι) ....τώρα βέβαια αν μαζευτούν 4-5 ιδιοκτήτες cbf και τσοντάρουν αλλάζει το πράγμα... :smokin: :D


Πάντως σαν manual αξίζει ... είναι λεπτομερέστατο εγχειρίδιο κοντά 500 σελίδες...

:wave2:



Το λοιπόν ... μιας και ο γκουσγκούνης δεν τηγάνισε τα ψάρια και δεν έπαιξε η φάση ....

....εγώ είμαι μέσα να τσοντάρω το ποσό και να πάρω το Ελληνικό manual που παρόλο που δεν έχω το μηχανάκι θα ήθελα να το έχω (το manual :winka: ) ....


θα σας πω αύριο τι παίζει ....



:wacko:

npat
04/01/2009, 16:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από catmaster

....εγώ είμαι μέσα να τσοντάρω το ποσό και να πάρω το Ελληνικό manual που παρόλο που δεν έχω το μηχανάκι θα ήθελα να το έχω (το manual :winka: ) ....


Μέσα κι εγώ, αν θες να μοιραστούμε το κόστος...

:wave2:

makis206
05/01/2009, 08:55
Άλλος ένας από εδώ :winka:

:beer:

hidefnick
05/01/2009, 12:36
+1:wave2: :wave2:

TEOkaip7
05/01/2009, 13:53
βάλτε κι εμένα στο κόστος

και καλή χρονιά σε όλους

:beer: :beer:

iziogas
15/01/2009, 11:10
Αν υπάρχει κάποιος που να μπορεί να αναλάβει σκανάρισμα του manual, please pm me.

iziogas
26/01/2009, 13:20
Ρε ρεμάλια!

Καιγόσασταν να αγοράσετε το manual, περισσότεροι του ενός, και λογικά να το φωτοτυπήσετε ή σκανάρετε για να το πάρετε όλοι.

Παρόλα αυτά, κανείς σας δεν ενδιαφέρθηκε να αναλάβει την, κοπιαστική ομολογουμένως, δουλειά του σκαναρίσματος από manual που ήδη υπάρχει.

Άρα...

Ή πολύ κουβαρντάδες είσαστε... ή πολύ πολυλογάδες


Υ.Γ. Χωρίς να γνωρίζω τίποτα σχετικά με τους λόγους που χαλάστηκε ο gousgoun_69, μήπως τελικά... είχε δίκιο???

catmaster
26/01/2009, 14:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από iziogas
Ρε ρεμάλια!

Καιγόσασταν να αγοράσετε το manual, περισσότεροι του ενός, και λογικά να το φωτοτυπήσετε ή σκανάρετε για να το πάρετε όλοι.

Παρόλα αυτά, κανείς σας δεν ενδιαφέρθηκε να αναλάβει την, κοπιαστική ομολογουμένως, δουλειά του σκαναρίσματος από manual που ήδη υπάρχει.

Άρα...

Ή πολύ κουβαρντάδες είσαστε... ή πολύ πολυλογάδες


Υ.Γ. Χωρίς να γνωρίζω τίποτα σχετικά με τους λόγους που χαλάστηκε ο gousgoun_69, μήπως τελικά... είχε δίκιο???

για σπαστα και ξαναρίχτα μια γιατί άρχισα και ανεβάζω bar ... :confused:

binzis
17/02/2009, 08:08
Cbfαδες καλημέρα σας.
Ως νέος στο forum σας όπως επίσης και ως νέος κάτοχος ενός cbf600s, σας ανακοινώνω ότι έχω ένα repair manual της Haynes.
Πολύ ευχαρίστως όποιος θέλει να το δανειστεί και να το φωτοτυπίσει ας μου στείλει πμ ή e-mail. Βέβαια αν η ανταπόκρισή σας είναι μεγάλη, δεν μου είναι κόπος να το κοπιάρω και να το μοιράσω στους ενδιαφερόμενους.
Έχω ψάξει και εγώ πολύ στο internet για να το βρώ, αλλά όπως καταλαβαίνετε άδικα. Είναι το λιγότερο που μπορώ να κάνω, σε σχέση με ότι έχω διαβάσει, συμβουλευτεί και μάθει, μέσα από τις συζητήσεις σας, ιδίως από τους παλιούς forumίτες!
Σε ηλεκτρονική μορφή έχω να σας στείλω άμεσα:
1. owner's manual για το μοντέλο '04 στα Ισπανικά
2. owner's manual για το μοντέλο '08 στα Ισπανικά
3. service manual για το μοντέλο '04 στα Γαλλικά

TSIMVRAKIDIS
20/05/2009, 10:10
ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!!!

Εχετε τον οδηγο και τον κρατάτε?!

Στείλτε το και στο μέιλ tsimvrakidis@gmail.com

Kαλημέρα

HORNET600F
16/06/2009, 14:50
Manual Honda CBF 600 '04 στα Ισπανικά

http://rapidshare.de/files/48366845/N_A__Owners_Manual_ESP_By_Mosue.ace.html

voorspeler
16/12/2009, 18:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από HORNET600F
Manual Honda CBF 600 '04 στα Ισπανικά

http://rapidshare.de/files/48366845/N_A__Owners_Manual_ESP_By_Mosue.ace.html


Το λινκ δεν δουλεύει...:cry:

The file has been deleted due to inactivity!!! Έλεος

Επειδή είμαι ψιλοκαινούριος στο φόρουμ και επειδή είδα οτι κυλοφορεί ένα μανουάλε της Haynes, μπορεί μήπως κάποιος να μου το δανεσει κι εμένα για να το κοπιάρω? Όποιος το έχει ας μου πει. Θα έρθω εγώ να το πάρω και θα το επιστρέψω την επομένη το αργότερο, μπορεί κι αυθημερόν.

:a4:

binzis
18/12/2009, 13:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από voorspeler
Το λινκ δεν δουλεύει...:cry:

The file has been deleted due to inactivity!!! Έλεος

Επειδή είμαι ψιλοκαινούριος στο φόρουμ και επειδή είδα οτι κυλοφορεί ένα μανουάλε της Haynes, μπορεί μήπως κάποιος να μου το δανεσει κι εμένα για να το κοπιάρω? Όποιος το έχει ας μου πει. Θα έρθω εγώ να το πάρω και θα το επιστρέψω την επομένη το αργότερο, μπορεί κι αυθημερόν.

:a4:

Μπορώ να στο δανείσω για να το κοπιάρεις.:smilea:
Στείλε με πμ το τηλ να σε πάρω.
:wave2:

nikosgr
24/06/2010, 06:08
Καλημέρα παίδες δε ξέρω σε τι σημείο βρίσκεστε σε σχέση με το scanarisma . Πάμντος υπάρχει η δυνατότητα να μετατρέψουμε όλα τα jpg σε ένα αρχείο pdf το οποίο θα μπορει να αποστέλεται και μέσω mail. Αν ενδιαφέρεστε πείτε μου.

teo4554
10/08/2010, 09:02
καταληξαμε καπου με το manual.......? Υπαρχει πουθενα.............?

HORNET600F
12/08/2010, 14:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από voorspeler
Το λινκ δεν δουλεύει...:cry:

The file has been deleted due to inactivity!!! Έλεος

.............


http://rapidshare.com/files/412547402/Honda_CBF600_S_A__N_A__Owners_Manual_ESP.zip

johnny_cbf
20/08/2010, 10:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από HORNET600F
http://rapidshare.com/files/412547402/Honda_CBF600_S_A__N_A__Owners_Manual_ESP.zip

Αυτό υπάρχει και στα ελληνικά στην ιστοσελίδα της honda.

http://www.honda-motorcycles.gr/inner2.cfm?menu_id=2&moto_id=6&model_id=76&model_year=2007

Sotirios
06/10/2010, 14:26
Διάβασα μανιωδώς σαν να έβλεπα ταινία όλο το thread και πάνω που βρέθηκε άκρη και έσκασα ένα πλατύ χαμόγελο οτι το βρήκαμε..... :a38: μου ρθε κατακέφαλο και στράβωσε η δουλειά... ενιγουεη που λένε ντουμ σπυρο σπέρο :beer: