PDA

View Full Version : caballero...ΘΥΜΑΣΑΙ ΡΕ;;;;;



panagiotis dim
16/06/2009, 15:25
θυμάσαι ρε...!! ;;;;;;;;;

που οταν τελείωνες το σχολείο ..ήσουνα δεν ήσουνα ρε δευτερα γυμνασίου αντε τρίτη το πολύ ... δεν μαζευόσουνα στο σπίτι σου ( φώναζε η μάννα είναι αλήθεια ...)

το θυμάσαι ετσι :::;;;;; Koντοστεκόσουνα στο πεζοδρόμιο ρε κερατά με τα βιβλία δεμένα με λάστιχο και σε πιάνανε οι μυρωδιές ετσι ;;;;;

αμ ο ήχος ρε κακομοίρη μου ;;; σε αναστάτωνε ε;;;; ατιμεεεεεε !!! και ο πούστης ο μάστορας οταν εβλεπε μαθητές απ έξω απο το συνεργείο του αρχιζε τα ξερόγκαζα ο γαμιόλης...

και γέμιζε το πεζοδρόμιο ηχο διχρονο και μυρωδιές απο castrol ( τι στο διάλο εριχνε μέσα δεν θυμάμαι ...)

αμ το θυμάσε και ασε τα σάπια...που σου πεταγόντουσαν τα μάτια εξω οταν ο κΩλος με το τρακτερωτό εσκαγε την κάπνα και η τσιρίδα απο το
50cc F A N T I C CABALLERO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΗΚΩΝΕ ΠΕΘΑΜΈΝΟΥΣ ΡΕ ΞΕΠΕΣΜΕΝΕΕΕΕΕ..

Πού να ξεκωλήσεις εεεε;;;; και μετά ερχόταν και ο φαντομάς ντυμένος κούκλος αγνωριστος με τα κράνη του τις μάσκες του τα εξωτικά ρούχα τα προστατευτικά τα γάντια εεεε;;; και εκεί ησουν ετοιμος ρε κοροιδο να ζήσεις το όνειρο .....αλλα δεν υπήρχαν ομως τα ζητούμενα εεε;;;;


το θυμάσαι είμαι σίγουρος πως αυτές οι ανάσες και αυτα τα ακούσματα δεν σε αφηναν να ανοίξεις μετά βιβλίο ρε παλιοκαθήκι...!!!!

το θυμάσαι ομως που Ο ΦΑΝΤΟΜΑΣ ανέβαινε στην λεπτή σέλα του fantic και αρχιζε να το σπρώχνει εξω για μία δοκιμαστική βόλτα ;;; θυμάσαι που σπρωχνώσουνα με τα αλλα κορόιδα που δεν είχαν και εκείνοι τα ...ζητούμενα ...για να πρωτομπείτε γραμμή οσο πιό κοντά με το τέρας το CABALLERO ΤΩΝ 50 CC ΄΄;;;;; ΤΟ ΘΥΜΑΣAI ΑΠΟΚΡΙΣΟΥ ;;;;

Θυμάσαι πως καμάρωνε ο πούστης επάνω και απο γκαζιές πρέπει να είχε κάνει δώδεκα αρραβώνες στην γειτονιά ;; τον μάστορα που δεν καταδεχόταν να κοιτάξει κανέναν εκτός απο τον αναβάτη του και το τερας που ετοίμαζε για τους αγώνες ;;;

και σύ ρε αφιλότιμέ μου με ανοιχτό το στόμα ετοιμος να πέσεις κάτω απο το όνειρο που υπολόγιζες χαμένε μου οτι κάποτε θα ζούσες ..που να ξέρες οτι θα περνάγανε αγόρι μου πολλλλαααα χρόνια για το CR..!!!

KAI META KATEBAINE TO ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΙΛΟΎΣΕ ΚΑΝΕΙΣ ...ΜΟΝΟ ΑΥΤΙΑ ΚΑΙ ΜΑΤΙΑ ΤΕΝΤΩΜΕΝΑ ΓΙΑ να καταγραφούν εικόνες και ηχοι... και αρχίζανε οι ΄σούζες και τα ανεβάσματα πέντε ήταν εξι ηταν επτά ηταν εχανες ρε το μέτρημα ...το θυμάσαι εεε;;;;

και μετά τι περίμενες ;;; να περασει η ώρα να βρέις τρόπο να πας στην πίστα να δεις τον θεό να κάνει προπόνηση ε κακομοίρη μου΄΄;;;;; θυμάσαι εε που το εκοβες περπατώντας για να φτάσεις στου διαόλουτη μάννα ..


θυμάσαι πως εσκαβε το τακούνι του πίσω και πεταγε τα χώματα ;;; θυμάσαι που φώναζε σε κάθε στάση για επανέλεγχο οτι θέλει να πέσει να τα σπάσει όλα μην πάει φαντάρος ... και αναρωτιόσουν εεε;;; τι αναρωτιόσουνα ρε βρωμιάρη ;;;

FANTIC CABALLERO !!! Πρέπει να εκλεισε πιά ... που να θυμάμαι....!!!!

DimChios
17/06/2009, 02:28
:winka: :beer:

the who
17/06/2009, 07:16
:beer: :beer:


166248

XJR_Billy
17/06/2009, 09:41
:a013: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

jimmis5
17/06/2009, 10:23
:a10: :a18:

makis206
17/06/2009, 10:27
:beer: :beer: :beer: :beer:

notakos600
17/06/2009, 12:43
Εγώ πάντως το θυμάμαι σε κόκκινο, άσχετο αλλά εγώ είχα το ΒΕΤΑ 50 MX.


166269

notakos600
17/06/2009, 12:46
Αυτό είχα εγώ το 1988, όμορφα χρόνια. :beer: :beer:


166270

panagiotis dim
17/06/2009, 12:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από notakos600
Αυτό είχα εγώ το 1988, όμορφα χρόνια. :beer: :beer:


Θ Ε Α!!!!!!!( Ο ΤΟΝΟΣ ΣΤΟ Α!!!!)

Ταξιδευτής *2
17/06/2009, 12:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από panagiotis dim
θυμάσαι ρε...!! ;;;;;;;;;

που οταν τελείωνες το σχολείο ..ήσουνα δεν ήσουνα ρε δευτερα γυμνασίου αντε τρίτη το πολύ ... δεν μαζευόσουνα στο σπίτι σου ( φώναζε η μάννα είναι αλήθεια ...)

το θυμάσαι ετσι :::;;;;; Koντοστεκόσουνα στο πεζοδρόμιο ρε κερατά με τα βιβλία δεμένα με λάστιχο και σε πιάνανε οι μυρωδιές ετσι ;;;;;

αμ ο ήχος ρε κακομοίρη μου ;;; σε αναστάτωνε ε;;;; ατιμεεεεεε !!! και ο πούστης ο μάστορας οταν εβλεπε μαθητές απ έξω απο το συνεργείο του αρχιζε τα ξερόγκαζα ο γαμιόλης...

και γέμιζε το πεζοδρόμιο ηχο διχρονο και μυρωδιές απο castrol ( τι στο διάλο εριχνε μέσα δεν θυμάμαι ...)

αμ το θυμάσε και ασε τα σάπια...που σου πεταγόντουσαν τα μάτια εξω οταν ο κΩλος με το τρακτερωτό εσκαγε την κάπνα και η τσιρίδα απο το
50cc F A N T I C CABALLERO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΗΚΩΝΕ ΠΕΘΑΜΈΝΟΥΣ ΡΕ ΞΕΠΕΣΜΕΝΕΕΕΕΕ..

Πού να ξεκωλήσεις εεεε;;;; και μετά ερχόταν και ο φαντομάς ντυμένος κούκλος αγνωριστος με τα κράνη του τις μάσκες του τα εξωτικά ρούχα τα προστατευτικά τα γάντια εεεε;;; και εκεί ησουν ετοιμος ρε κοροιδο να ζήσεις το όνειρο .....αλλα δεν υπήρχαν ομως τα ζητούμενα εεε;;;;


το θυμάσαι είμαι σίγουρος πως αυτές οι ανάσες και αυτα τα ακούσματα δεν σε αφηναν να ανοίξεις μετά βιβλίο ρε παλιοκαθήκι...!!!!

το θυμάσαι ομως που Ο ΦΑΝΤΟΜΑΣ ανέβαινε στην λεπτή σέλα του fantic και αρχιζε να το σπρώχνει εξω για μία δοκιμαστική βόλτα ;;; θυμάσαι που σπρωχνώσουνα με τα αλλα κορόιδα που δεν είχαν και εκείνοι τα ...ζητούμενα ...για να πρωτομπείτε γραμμή οσο πιό κοντά με το τέρας το CABALLERO ΤΩΝ 50 CC ΄΄;;;;; ΤΟ ΘΥΜΑΣAI ΑΠΟΚΡΙΣΟΥ ;;;;

Θυμάσαι πως καμάρωνε ο πούστης επάνω και απο γκαζιές πρέπει να είχε κάνει δώδεκα αρραβώνες στην γειτονιά ;; τον μάστορα που δεν καταδεχόταν να κοιτάξει κανέναν εκτός απο τον αναβάτη του και το τερας που ετοίμαζε για τους αγώνες ;;;

και σύ ρε αφιλότιμέ μου με ανοιχτό το στόμα ετοιμος να πέσεις κάτω απο το όνειρο που υπολόγιζες χαμένε μου οτι κάποτε θα ζούσες ..που να ξέρες οτι θα περνάγανε αγόρι μου πολλλλαααα χρόνια για το CR..!!!

KAI META KATEBAINE TO ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΙΛΟΎΣΕ ΚΑΝΕΙΣ ...ΜΟΝΟ ΑΥΤΙΑ ΚΑΙ ΜΑΤΙΑ ΤΕΝΤΩΜΕΝΑ ΓΙΑ να καταγραφούν εικόνες και ηχοι... και αρχίζανε οι ΄σούζες και τα ανεβάσματα πέντε ήταν εξι ηταν επτά ηταν εχανες ρε το μέτρημα ...το θυμάσαι εεε;;;;

και μετά τι περίμενες ;;; να περασει η ώρα να βρέις τρόπο να πας στην πίστα να δεις τον θεό να κάνει προπόνηση ε κακομοίρη μου΄΄;;;;; θυμάσαι εε που το εκοβες περπατώντας για να φτάσεις στου διαόλουτη μάννα ..


θυμάσαι πως εσκαβε το τακούνι του πίσω και πεταγε τα χώματα ;;; θυμάσαι που φώναζε σε κάθε στάση για επανέλεγχο οτι θέλει να πέσει να τα σπάσει όλα μην πάει φαντάρος ... και αναρωτιόσουν εεε;;; τι αναρωτιόσουνα ρε βρωμιάρη ;;;

FANTIC CABALLERO !!! Πρέπει να εκλεισε πιά ... που να θυμάμαι....!!!!


Τι μου θύμισες ρε Παναγιώτη!Τι μου θύμισες τώρα!!!!!!

notakos600
17/06/2009, 13:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από panagiotis dim
Θ Ε Α!!!!!!!( Ο ΤΟΝΟΣ ΣΤΟ Α!!!!)


Συνονόματε, ήταν τότε που υπήρχαν βουνά με δέντρα και λιγότερα ή καθόλου πλαστικά (στις μοτό)....
Μπορεί να έφταιγε και η νεότητα, δεν ξέρω ρε γμτ, αλλά πολύ ψύχρα κι άλλα αντ' άλλων είναι σήμερα.

panagiotis dim
17/06/2009, 13:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ταξιδευτής *2
Τι μου θύμισες ρε Παναγιώτη!Τι μου θύμισες τώρα!!!!!!

ενας συμμαθητής μου ( συγχωρεμένος πιά ) είχε ενα PE SUZUKI νομίζω η 250 η 175 cc οποιος θυμάται ας με διορθωσει.. Εναμεσημέρι μου έδωσε το κλειδί να του το φέρω . Φανταζεσαι τι τέντωμα έριξα καβάλα στον κατακίτρινο διάολο ;;; Oσο τα θυμάμαι τόσο λυπάμαι που πέρασαν ισως ετσι γρήγορα η ασκοπα η ας πούμε χωρίς να καταλάβουμε τόσα χρόνια ...

taratata
26/06/2009, 21:44
Πω πω... μου έφερε πίσω παλιές αναμνήσεις... ΡΕ 175 είχε ένας φίλος. Το μηχανάκι πήγαινε αέρας!! (σε σχέση με το παπί που είχα τότε).
Να' στε καλά, παιδιά!!

Ariskawasaki
19/12/2015, 21:47
Ιστορικό μηχανάκι αλλά................δουλευε του αγίου ................οποτε ηθελε.........

ENDURO HISTORY ! FANTIC MOTOR 125 REGOLARITA COMPETIZIONE !

348482

Ariskawasaki
19/12/2015, 21:52
απο τότε μίσησα την Ιταλία ,τα μηχανάκια της κ τα ντελόρτο καρμπυρέιτορ........

348483

Ariskawasaki
19/12/2015, 21:54
νευρικά αλογα σε υψηλές στροφές ............πολύ ατίθασο........ζημιάρικο...........

348485

Ariskawasaki
19/12/2015, 22:02
ειχαμε κ αυτό το παλιόγκαζο............
MOTO GUZZI 50 4 ταχύτητες αριστερά το φρένο ..........
πρώτη πάνω κ δεξά......
348486

Μανολης67
19/12/2015, 22:05
CABALLERO. 125 .............................στην Ανω Πόλη Θεσσαλονικης, παίζει να υπήρχαν και πάνω από δεκα κομμάτια......το πρωτο χωμάτινο μηχανάκι που οδήγησα στης αντιπυρικές κοντά στο φιλίππειο, και μέσα μου είπα ότι γεννήθηκα Εντουράς (ήμουν γύρω στα 16,) στα 18 μου αγόρασα το FANTIC RAIDER, 200.000 χιλ δράχμες τότε, ειχε το μοτερ του CABALERO αλλά με 16 αλογα, (χαμηλωμένες θυρίδες και μικροτερο dell orto) φυσικά Marzochi kai brembo μπροστα!


348487

δειτε και παλιότερο μου θέμα εδω! http://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=144412

Ο Κολλητός μου έιχε το Fantic cota 50, Trial μεγάλο σχολείο.. οι βετεράνοι Θεσσαλονικεις θα θυμούνται την παλιοπαρεα,Τραιαλιστων (Αρίστος, Αδαμίδης, Καραντώνης Θεωδορής) καθε Κυριακή πρωι ραντεβού στο Σειχ Σου ...εκεί που είναι τώρα ο Zoo..
348490

Ariskawasaki
19/12/2015, 22:17
ΥΖ 125 1987 ΜΌΝΤΕΛ αστέρι.............καμιά σχέση με ιταλικές ιστορίες .............

348488

Ariskawasaki
19/12/2015, 22:23
κ μια ενα ωραίο προφίλλλλλλλλλ

348489

Μανολης67
19/12/2015, 22:28
ΥΖ 125 1987 ΜΌΝΤΕΛ αστέρι.............καμιά σχέση με ιταλικές ιστορίες .............

348488

Ας μην απαξιώνουμε και μπερδεύουμε καταστασεις φίλε μου..δεν συγκρίνουμε ΒSA me VARADERO...τα χωρίζουν δεκαετίες...τα πρώτα χωματερα που μύησαν τους 16χρονους στην Ελλάδα, ηταν Ιταλικά,.....αν και είμαι προσεκτικός στης εκφράσεις μου, θα πω ότι ατυχής η σύγκριση.

MG-KTiNoS
19/12/2015, 22:46
Εγώ πάντως το θυμάμαι σε κόκκινο, άσχετο αλλά εγώ είχα το ΒΕΤΑ 50 MX.


166269

AYTO HTAN TO KAΛO! !! !
Εκτώς από το Βέτα και το Φάντικ έπαιζαν δυνατά ακόμα 2 ευρωπαικά 50άρια
Ένα τζιλέρα κι TJM

Απ την άλλοι οι γιαπωνέζοι με το σουζουκι Τς 50 και υαμάχα Μr 50

Mέχρι που ήρθε το ΧR200 και όλα έγινα ήχος και φώς σε μια
ατέλειωτη σουζα!!!

υγ
Αυτό που κατάφερε ο κράτος είναι ν αλλάξει τους ανθρώπους
Μηχαν΄κια υπάρχουν και σήμερα παραία όμως έχεις?
Ρεφενέ?
Κολλητό?

ας τα να πάνε...
Μηχανάκια υπάρχουν, από @@ έχουμε ξεμείνει
ΜΠΑΜΠΗΣ

DAYMAN
19/12/2015, 22:49
Αυτό είχα εγώ το 1988, όμορφα χρόνια. :beer: :beer:


166270

το 5 καθε μερα μαστορα,το 6 δουλευε που και που αλλα οταν το εκανε ξυριζε!2 ΜΧ 6 ειχαμε στην παρεα το 81-82.

MG-KTiNoS
19/12/2015, 23:05
348494

Εδώ το δικό μου Σουζούκι TS50.
Δούλεψα οικοδομή για να το πάρω....
Αμάθητος όμως έγινα κομμάτια. Θυμάμαι πως πάτησα ένα καρφί και βγήκε από πάνω.
Ο μάστορας μου κοπάνησε το πόδι μ ένα σκεπάρνι να βγει το κακό το αίμα.
Έγινε νταούλι.
Ο γέρος με είδε και με λυπήθηκε με πήγε στο γιατρό και τέλος έβαλε ότι μου έλειπε για να το πάρω.
Τα πιο πολλά δηλαδή.
Εδώ είναι στην Ολίμπικ μαρίν στο Λαύριο και τα πρώτα μεροκάματα που άξιζαν ας πούμε το κόπο.
Ο τυπάκος είναι συμμαθητής (όργιο κι αυτός) με rd 50 yamaha

Ariskawasaki
19/12/2015, 23:16
Φίλε μου υπήρχαν κ τα σχιστομάτικα εντούρο τότες ..............
δες YAMAHA IT 175,XONDA XR ,KAWASAKI KDX .............
για πιο συγκεκριμένη σύγκριση................

buckley
20/12/2015, 07:05
348494

Εδώ το δικό μου Σουζούκι TS50.
Δούλεψα οικοδομή για να το πάρω....
Αμάθητος όμως έγινα κομμάτια. Θυμάμαι πως πάτησα ένα καρφί και βγήκε από πάνω.
Ο μάστορας μου κοπάνησε το πόδι μ ένα σκεπάρνι να βγει το κακό το αίμα.
Έγινε νταούλι.
Ο γέρος με είδε και με λυπήθηκε με πήγε στο γιατρό και τέλος έβαλε ότι μου έλειπε για να το πάρω.
Τα πιο πολλά δηλαδή.
Εδώ είναι στην Ολίμπικ μαρίν στο Λαύριο και τα πρώτα μεροκάματα που άξιζαν ας πούμε το κόπο.
Ο τυπάκος είναι συμμαθητής (όργιο κι αυτός) με rd 50 yamaha

Όποια κουφάλα έχει αποκαλέσει τον μαέστρο "όργιο" θα την *&%@$*#ω να ούμε.
ΥΓ Βλέπω ρε πούστη μου 2χρονα 50ρια με μπαγκάζια και λέω που ήμασταν και που πήγαμε...

thunder ace
20/12/2015, 08:12
ειχαμε κ αυτό το παλιόγκαζο............
MOTO GUZZI 50 4 ταχύτητες αριστερά το φρένο ..........
πρώτη πάνω κ δεξά......
348486

το πρωτο δικο μου μηχανακι,με ασπρο ομως τεποζιτο.1979.

SHOOTER045
20/12/2015, 09:14
Τότες ένας γνωστός είχε φέρει ένα gagiva -gilera που είχε το ψυγείο στο number plate.
Τώρα έτσι έβγαινε
Γκρικ πατέντα ήταν δεν ξέρω.
Ολόκληρη βόλτα δεν έβγαλε.
Ερχόταν στο σχολείο και το έπαιρνε φορτωμένο.

GiorgosLa
20/12/2015, 10:02
Καλά πόσο είσαστε? Πόσο πίσω πήγατε?
Πάντως, (απ ότι μου λέει ο παππούς μου δηλαδή) εκείνα τα χρόνια και με 50άρι ήσουν μάγκας! Αν κατάφερνες και είχες 125 είχες... "μηχανή". Ας ήταν σε πενηντάρη σκελετό. Ας στράβωνε το ψαλίδι τόσο, που περνούσε η μια ρόδα αριστερά απ τη λακκούβα και η άλλη από δεξιά. Ας είχες την πένσα στην κολοτσέπη, γιατί όλο και κάποια πατέντα θα χρειαζόταν στο δρόμο. Τώρα συζητάμε αν κάνουν τα 250 για την πόλη η καλύτερα ένα 600αρι ον οφ.
...Αλλάζουν οι καιροί. (Λέει ο παππούς μου)

azar41
20/12/2015, 19:08
1979, τρίτη γυμνασίου,μεσημέρι, στο δρόμο για το σπίτι σταματά δίπλα μου ένας γνωστός μου εχωσχολικός καβάλα σε ένα ασπροκόκκινο τέρας που κάπνιζε!Μοντέσα 360 !!!Ανέβα μικρέ να σε πετάξω μέχρι το σπίτι, μου λέει. Δυσκολεύτηκα λίγο να σκαρφαλώσω πίσω του αλλά αμέσως μετά πέρασα σε άλλη διάσταση !Πως γκάζωνε ετσι αυτό το πράγμα , τα νεροφαγώματα του τότε χωματόδρομου έμοιαζαν με ίσωμα ! Ο ήχος ,οι κραδασμοί και η μυρωδιά του διχρονόλαδου με σημάδεψαν για πάντα ! Κάτι άλλαξε στην ψυχοσύνθεση μου και ενω μέχρι τότε δεν με ενδιέφεραν τα μηχανήματα του διαόλου όπως λέει η μάνα μου,άρχισα να ξεκοκκαλίζω τη Μοτοτεχνική και αργότερα το Μοτοσπορτ !Το 83 πήρα ένα ΡΕ 250 και πλέον ζουσα το όνειρο !!Χόρτασα βρομόγκαζο και ασπρίσαν τα μαλλιά μου γιατί το μοτέρ του ξεπερνούσε κατά πολύ τα ασθενικά ταμπούρα που είχε για φρένα !Δυο φορές το είχα ρίξει κάτω σκόπιμα γλυστρώντας το με πίσω φρένο για να γλυτώσω το γκρεμό ! Ωραίο στήσιμο με αργές αντιδράσεις και ατέλειωτες πλαγιολησθήσεις, με έμαθε να οδηγώ.Το κράτησα μέχρι το 90 που πήρα το CRM και η ζωή άλλαξε πάλι ρυθμό.Γκάζωνε με νίτρο και φρέναρε με αλεξίπτωτα,έλειπε όμως ο ήχος και οι κραδασμοί ! Πολιτισμός, έτσι είναι ,δεν μπορείς να τα έχεις όλα ! Στην αρχή ,μέχρι να προσαρμοστώ και να αλλάξω τρόπο οδήγησης, φθάνοντας στη στροφή φρέναρα και μετά ξανάνοιγα το γκάζι !! Το ΡΕ περιμένει στην άκρη του γκαράζ υπομονετικά την ώρα της ανακατασκευής.

buckley
22/12/2015, 10:03
Ένα σωστό μασκάκι πιστεύω να βρεθεί...

http://www.car.gr/classifieds/bikes/photos/7292183/

DAYMAN
22/12/2015, 13:33
Ένα σωστό μασκάκι πιστεύω να βρεθεί...

http://www.car.gr/classifieds/bikes/photos/7292183/

το τσιμπησες;

OldMan
22/12/2015, 15:12
νευρικά αλογα σε υψηλές στροφές
Έλαααα... υπερβολές...!!!

Ανάμεσα 11.523 και 11.524 σ.α.λ. το μηχανακι ξύριζε...!!!

MG-KTiNoS
24/12/2015, 22:08
348880