PDA

View Full Version : οι μαγκες δεν υπαρχουν πια?



SVX
16/06/2009, 15:20
Hells Angels Arrested All Over Europe

As a part of Europe-wide police crackdown, more than 20 Hells Angels members were arrested in Italy today.
Members of the motorcycle gang were picked up in the cities of: Verona, Vicenza, Padova, Treviso, Roma, Milano, Torino, Trieste, Cuneo, La Spezia, Pordenone, Lucca, Pavia, and Massa Carrara, with similar operations taking place in Germany and France.
At the arrests, weapons were seized from the bikers, and charges included robbery and extortion. Although, we have a feeling that list will grow after these detainees have been interviewed by police interrogators.
Italian to the core, the Hells Angels of Italy are headquartered in the picturesque and fair town of Verona, although today Verona may seem less funny to the gang members than William Shakespeare thought it to be. Reportedly, more than 140 Hell’s Angels members have been staked out at the hideout, with full guards at the door.
Various weapons have been confiscated and more news is awaited on the results of the European wide arrests.


οι μαγκες δεν υπαρχουν πια? τους πιασανε οι μπατσοι? :rolleyes:

megatim
16/06/2009, 20:41
Τσάμπα μάγκες ... από τότε που βγήκαν τα όπλα χάθηκε ο ανδρισμός ...

:rolleyes:

mikros boudas
16/06/2009, 22:29
Η συγκεκριμενη συμμορια δεν δεχεται σαν μελη της αστυνομικους(πρωην,νυν κλπ κλπ) και παιδεραστες!ασχετο απλα ειπα να το πω

Banana hammock
18/06/2009, 10:35
Θα βρεις αλλη δεν πειραζει... :sad:

atom_smasher
18/06/2009, 11:45
και δω ειναι μπλεγμενοι σε πολεμο συμμοριων για τα ναρκωτικα.

el_hymador
18/06/2009, 12:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από atom_smasher
και δω ειναι μπλεγμενοι σε πολεμο συμμοριων για τα ναρκωτικα.


εχουμε Hells Angels στην Ελλαδα; :confused:

devil's animal
18/06/2009, 12:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
εχουμε Hells Angels στην Ελλαδα; :confused:

:a13:


166388

megatim
18/06/2009, 12:34
Από τι αναγνωρίζεις κάποιον πως είναι Hell's Angel? Τα δαχτυλίδια ή τα τσιγάρα που καπνίζει;

:confused:

road spirit
18/06/2009, 12:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από megatim
Από τι αναγνωρίζεις κάποιον πως είναι Hell's Angel? Τα δαχτυλίδια ή τα τσιγάρα που καπνίζει;

:confused: το ... αμάνικο :lol:

devil's animal
18/06/2009, 12:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
το ... αμάνικο :lol:

:beer: :beer:

:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry:

McTalas
18/06/2009, 12:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
το ... αμάνικο :lol:
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao:
:bawl: :bawl: :bawl:

kawasaki ZX-12
18/06/2009, 13:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
εχουμε Hells Angels στην Ελλαδα; :confused:


ναι εχουμε !!!!!χρονια τωρα!!

γνωριζω ατομα που ειναι στους hell angels!!

el_hymador
18/06/2009, 13:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από kawasaki ZX-12
ναι εχουμε !!!!!χρονια τωρα!!

γνωριζω ατομα που ειναι στους hell angels!!


Και εχουν τον ονομα και τη "χαρη";

kawasaki ZX-12
18/06/2009, 13:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Και εχουν τον ονομα και τη "χαρη";

μπορει!!!!:rotflmao:


παντως καποια στιγμη που συζηταγα με ενα απο τα παιδια εχουν περιοδο μυησης και καλα αν θες να μπεις για καποιο χρονο εισαι το παιδι για τα θεληματα τραβα εδω πηγαινε παρε αυτον κανε το ενα κανε το αλλο και τετοια σκηνικα!!!!

τους δινουνε ενα ραφτο για το μπουφαν και καλα να το φορανε μεχρι να μπουν για να τους ξεχωριζουν!!!!

και κατι που μου ειχε κανει εντυπωση ειναι οτι αν λεει κανονισει ο αρχηγος εκδρομη πχ. φευγουμε την αλλη δευτερα ταξιδι ασ πουμε δεν μπορεις να μην πας ειναι λεει κανονας ακολουθουν παντου!!!!

κατα ποσο αληθευουν τα παραπανω δεν γνωριζω αυτα μου ειχε πει!!!!

mikros boudas
18/06/2009, 13:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από kawasaki ZX-12
μπορει!!!!:rotflmao:


παντως καποια στιγμη που συζηταγα με ενα απο τα παιδια εχουν περιοδο μυησης και καλα αν θες να μπεις για καποιο χρονο εισαι το παιδι για τα θεληματα τραβα εδω πηγαινε παρε αυτον κανε το ενα κανε το αλλο και τετοια σκηνικα!!!!

τους δινουνε ενα ραφτο για το μπουφαν και καλα να το φορανε μεχρι να μπουν για να τους ξεχωριζουν!!!!

και κατι που μου ειχε κανει εντυπωση ειναι οτι αν λεει κανονισει ο αρχηγος εκδρομη πχ. φευγουμε την αλλη δευτερα ταξιδι ασ πουμε δεν μπορεις να μην πας ειναι λεει κανονας ακολουθουν παντου!!!!

κατα ποσο αληθευουν τα παραπανω δεν γνωριζω αυτα μου ειχε πει!!!! στην αμερικη ετσι ειναι.
2 χρονια μυηση με ειδικο μπουφαν και κανεις ο,τι σου λενε,δεν εχει δικαιωμα ψηφου και γνωμης.πρεπει να εχεις δικη σου χαρλεη και τα σερβις,βενζινες κλπ επιβαρυνουν αποκλειστικα τον καθε ιδιοκτητη,το που βρισκεις τα λεφτα δε τους νοιαζει...ακολουθεις παντου και παντα,αν οχι τοτε υπαρχει προβλημα...στην ελλαδα δε ξερω τι παιζει με αυτα.ξερω ομως οτι υπαρχει αντιστοιχη "παρεα" γιατι εχω δει κι εγω "μπουφανακια"...

atom_smasher
18/06/2009, 22:30
ειχα δει και εγω μια παρεα στο γκαζι πριν κανα χρονο.
αλλα δεν μενω Ελλαδα πλεον. Στην Δανία αναφερόμουν.

kouremenos
21/06/2009, 22:31
δεν ξέρω για συμμορίες..!αυτό που ξέρω είναι ότι από όταν ήρθε η χαρλεϊ επίσημα στην Ελλάδα σαν αντιπροσωπία(δεν είναι παρά πολλά χρόνια)όλοι οι γιατροί δικηγόροι τραπεζικοί και λοιπά γραβάτουπάλληλικα επαγγέλματα πήγαν και ψώνισαν μπας και βγάλουν γκόμενα!!!

blackbusa
21/06/2009, 22:40
ΟΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΦΛΩΡΟΙ....ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΣΤΩ...

africanos31
23/06/2009, 00:00
στην ελλαδα υπαρχει λεσχη(γιαπωνεζικη μαρκα) που δεν δεχετε κυνηγους και μπατσους.... δεν θελουν τσαμπα μαγκες :beer:

megatim
23/06/2009, 08:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από africanos31
στην ελλαδα υπαρχει λεσχη(γιαπωνεζικη μαρκα) που δεν δεχετε κυνηγους και μπατσους.... δεν θελουν τσαμπα μαγκες :beer:

Μιλάς για τους kawasaki-riders.gr?