PDA

View Full Version : Χωρις κλειδια



AFROPANTELOS
18/06/2009, 10:06
Ταξιδι αστραπη απο Ορεστιαδα Λιβαδεια και πισω για καταθεση ως μαρτυρας .

Εκτιμω οτι στο κοματι Αταλαντη Λιβαδεια δεν μπορω να καταλαβω πως αλλα μου εφυγαν τα κλειδια πανω απο τον διακοπτη και το διαπιστωσα στην Λιβαδεια.

Ερε γλεντια.

Ευτυχως που η μοτοσυκλετα απο μονητης σου βρισκει φιλους ,ετσι λοιπον μεχρι τοτε αγνωστος απο τωρα φιλος με βοηθησε πηγαμε σε κλειδαρα μου εβγαλε αλλο κλειδι και μπορεσαμε να επιστρεψουμε πισω .

Ο φιλος λοιπον απο χθες εγινε και μελος στο μοτο mai-piu και θα ηθελα να τον ευχαριστησω και δημοσια μεσα στο φορουμ.

Το ταξιδι τα ειχε ολα πιεση χρονου χασιμο κλειδιων δικαστηριο παπαλα αναβολη ζεστη αστα να πανε μεσημερι Λαμια Λαρισα λιωσαμε μετα προς Ξανθη αερα βροχη αστραπες τα παντα ολα.

Τελος καλο ολα καλα:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

makis206
18/06/2009, 10:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFROPANTELOS
Ευτυχως που η μοτοσυκλετα απο μονητης σου βρισκει φιλους
:winka: :beer: :beer: :beer: :beer:

sober
18/06/2009, 14:04
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

Banana hammock
18/06/2009, 17:19
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

blueangel
18/06/2009, 17:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFROPANTELOS
Εκτιμω οτι στο κοματι Αταλαντη Λιβαδεια δεν μπορω να καταλαβω πως αλλα μου εφυγαν τα κλειδια πανω απο τον διακοπτη και το διαπιστωσα στην Λιβαδεια.



Πάλι καλα ρε φίλε που παρά την ταλαιπωρία σου βρήκες άκρη τελικά αλλά πώς έγινε αυτό εν κινήσει σου έφυγαν τα κλειδιά? πώς δεν κατάλαβες τίποτα???:confused:

SVX
18/06/2009, 18:33
και γαμω τις κραδασμοι !!! :uplate:

AFROPANTELOS
18/06/2009, 18:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από blueangel
Πάλι καλα ρε φίλε που παρά την ταλαιπωρία σου βρήκες άκρη τελικά αλλά πώς έγινε αυτό εν κινήσει σου έφυγαν τα κλειδιά? πώς δεν κατάλαβες τίποτα???:confused:

Ισως απο το βαρος γιατι ειχα και αλλα κλειδια μαζι και τους κραδασμους τι να πω, τελος παντων .

Πιο πολυ το εγραψα για να δειξω οτι υπαρχουν ακομη ΑΝΘΡΩΠΟΙ:beer: :beer: :beer: :beer:

mai_piu...
19/06/2009, 19:44
Θεωρώ ότι η βοήθειά μου δεν ήταν τόσο καθοριστική για τη λύση του προβλήματος. Ένας κλειδαράς θα βρισκόταν σε οποια πόλη και να βρεθείς. Ωστόσο σκέφτομαι ότι σε μακρινές διαδρομές δεν είναι κακή ιδέα ένα δεύτερο κλειδί στην τσέπη...

Αν το δικαστήριο πήρε αναβολή τότε στο επόμενο "Ορεστιάδα-Λειβαδιά" πίνουμε και καφέ στις πηγές της Κρύας :beer:

AFROPANTELOS
19/06/2009, 20:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από mai_piu...
Θεωρώ ότι η βοήθειά μου δεν ήταν τόσο καθοριστική για τη λύση του προβλήματος. Ένας κλειδαράς θα βρισκόταν σε οποια πόλη και να βρεθείς. Ωστόσο σκέφτομαι ότι σε μακρινές διαδρομές δεν είναι κακή ιδέα ένα δεύτερο κλειδί στην τσέπη...

Αν το δικαστήριο πήρε αναβολή τότε στο επόμενο "Ορεστιάδα-Λειβαδιά" πίνουμε και καφέ στις πηγές της Κρύας :beer:

Το να εισε μονος σε μια αγνωστη πολη με οποιδηποτε προβλημα και να βρισκετε ενας αγνωστος να σου λεει μια καλημερα και να προσφερετε να σε βοηθησει οπως μπορει νομιζω οτι ειναι αρκετο.

Οσο για τον καφε οταν με βγαλει ο δρομος σιγουρα, τωρα που βραδυαζει πιασε δυο:beer: :beer:

megatim
19/06/2009, 20:54
Είχα την εντύπωση πως το κλειδί "λοκάρει" όταν είναι γυρισμένος ο διακόπτης στο ON ... και δεν βγαίνει ακόμα και αν το τραβήξεις ... :confused:

dammed_kittin
19/06/2009, 23:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από megatim
Είχα την εντύπωση πως το κλειδί "λοκάρει" όταν είναι γυρισμένος ο διακόπτης στο ON ... και δεν βγαίνει ακόμα και αν το τραβήξεις ... :confused:


σε καποια ναι σε καποια οχι...
εγω παντως στο χτ επειδη εβρισκε η μασκα κ το γυριζε ειδικα στις λακουβες κ εσβηνε
καθε φορα που παιρνει μπροστα το βγαζω....
ασχετα αν δεν παιρνει πλεον καθολου μπροστα :D :D :D

@ggelos
20/06/2009, 05:07
+Όσα θέλεις mai-piu. 1000 :a18: που βοήθησες τον AFROPANTELOS και καλωσόρισες στο forum

:wave2:

mai_piu...
22/06/2009, 13:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από @ggelos
+Όσα θέλεις mai-piu. 1000 :a18: που βοήθησες τον AFROPANTELOS και καλωσόρισες στο forum

:wave2:

Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα.
Βασικά, είμαι κανα 2 χρόνια "θαμώνας" στο Moto αλλά δεν αποφάσιζα να κάνω εγγραφή...
Αδικαιολόγητος;

@ggelos
22/06/2009, 17:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από mai_piu...
Αδικαιολόγητος;

Φυσικά και είσαι αδικαιολόγητος !!!
Τώρα 8α πρέπει για 2 χρόνια να παρακολουθείς καθημερινά το moto.gr γιατί αλλιώς έμεινες...:lol: