PDA

View Full Version : Πουλάω το καλό μου το ακριβό μου...



xxxristos
16/04/2005, 16:37
... RGV!!!

Λόγω επικείμενης αναβάθμισης σε ZX10R.

Είναι μοντελάκι '94, με μόνο 28000χλμ, άριστη κατάσταση, δεκτός κάθε έλεγχος, καινούργια αναλώσιμα (λάστιχα, φρένα, μπαταρία), service πριν 50χλμ, φυλάσσεται σε γκαράζ όλο το χρόνο γιατί εγώ μένω Αγγλία (η μηχανή είναι Ελλάδα) και χρησιμποιείται μόνο τα καλοκαίρια.

Τιμή χαμηλή. Αποστείλατε email ή pm. Πάρτε και μια φωτό.


12698

xxxristos
16/04/2005, 16:43
Είναι το 250 το banana όπως δείχνει και η φωτό...

Φοράει έξτρα carbon καντράν οργάνων.

Είναι αντιπροσωπίας και συνοδεύεται από το γνήσιο service manual και racing modification manual, και τα δυο της μαμάς SUZUKI.


12699

karelis
17/04/2005, 12:37
ΔΕ ΛΕΕΙ!!!!:nono: :nono: :nono:

Todi
17/04/2005, 13:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από karelis
ΔΕ ΛΕΕΙ!!!!:nono: :nono: :nono:


ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ναι ρεεε.. λεει το Φρητεϊζερ που χεις για αβαταρ:yuck:

Rezeguet
17/04/2005, 17:22
το θεεεελωωωω !!! Κριμα που δεν μπορω να το οδηγησω ακομα.... (νομικα παντα, ε? :D :D ) Για πες τιμουλα ομως ετσι απο περιεργεια και τεχνικα χαρακτηριστικα αμα εχεις.. :D :D :wave2:

adam_tsouk
17/04/2005, 17:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από Rezeguet
το θεεεελωωωω !!! Κριμα που δεν μπορω να το οδηγησω ακομα.... (νομικα παντα, ε? :D :D ) Για πες τιμουλα ομως ετσι απο περιεργεια και τεχνικα χαρακτηριστικα αμα εχεις.. :D :D :wave2:


Mήπως με γελούν τα μάτια μου;;;;;


Ποιός το θέλει;;;;;



Καλέ, όχι πως δεν χαίρομαι αλλά..... άλλα μας έλεγες....




Μαζί σου.... έστω και παράνομα!!! :D :D

xxxristos
17/04/2005, 19:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από Rezeguet
το θεεεελωωωω !!! Κριμα που δεν μπορω να το οδηγησω ακομα.... (νομικα παντα, ε? :D :D ) Για πες τιμουλα ομως ετσι απο περιεργεια και τεχνικα χαρακτηριστικα αμα εχεις.. :D :D :wave2:

Τιμούλα δεν έχω αποφασίσει ακόμα. Προς το παρόν ακούω γνώμες από γνώστες της αγοράς και κοιτάζω σε αγγελίες πόσο τα πουλάνε οι άλλοι.

Από τεχνικά χαρακτηριστικά τί να πώ είναι εντελώς μαμίσιο, είναι το "ανοιχτό" μοντέλο με το "καλό" SAPC και τους 63 ίππους. Είναι σε άριστη κατάσταση, δεν έχει λυθεί ποτέ και δεν έχει βγάλει ποτέ πρόβλημα, μόνο τα καπάκια του power valve έχω λύσει για καθαρισμό και ρύθμιση (service). Μοναδική αλλαγή αποτελούν τα reed της Boyesen και το φίλτρο αέρα της Daytona.

Παλαιότερα είχα ένα άλλο RGV (το παλιό, του 90 με μια εξάτμηση στην κάθε μεριά) στο οποίο έφερα μοτέρ απο Αγγλία με κυλίνδρους της Puma engineering 400cc με ξηρό συμπλέκτη και ψεκασμό και άλλα πολλά καλούδια, 112 ίπποι δυναμομετρημένο. Το πούλησα πέρυσι σε έναν φίλο μου που ήθελε να ασχοληθεί με το dragster και τόρα έμαθα οτι το πούλησε και αυτόε κάπου στην Κρήτη.....

Ωρέ εσείς εκεί κάτω ο κίτρινος πυρετός μου (κίτρινο ήταν, άν το έχετε βάψει άλλο χρώμα θα σας κόψω τα χέρια) πιστεύω θα σας έχει κάνει να χάσετε την μπαλα με τα γκάζια του...

Rezeguet
17/04/2005, 19:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
Mήπως με γελούν τα μάτια μου;;;;;


Ποιός το θέλει;;;;;



Καλέ, όχι πως δεν χαίρομαι αλλά..... άλλα μας έλεγες....




Μαζί σου.... έστω και παράνομα!!! :D :D

το θελω να το κομματιασω εννοω! :lol: :lol: Για βιτρινα, ξερεις..... :blush: :blush:
δεν λεω οχι σε μηχανακι ομορφο σε καλη τιμη αλλα το θεμα ειναι αν θελησω να το οδηγησω....

xxxristos
17/04/2005, 20:01
Έχω μια και μοναδική φωτο του τέρατος (δεν έπαιζε ψηφιακή τοτε...) αλλά κάθεται πάνω του μια καρακαργιόλα πρώην μου και δε μπορώ να την σβήσω με τίποτα (ελλειπείς γνώσεις photoshop).


Ώρες ώρες θυμάμαι που κάποιος απο εδώ μέσα παλιότερα ήθελε και κόντρες με τον "κίτρινο πυρετό" και δακρύζω από τα γέλια.
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

xxxristos
17/04/2005, 20:24
Άλλη μια....


12738

George-3-
18/04/2005, 15:45
Πες τιμη εστω στο περιπου...

afrotwin
18/04/2005, 15:52
afto 8a i8ela na to paro na to tilikso se zelatina ke se ena metaliko kouti klisto aerostegos ke na to afiso sto egkoni mou klironomia na frikari

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

afrotwin
18/04/2005, 15:52
ke gia fotistiko sto saloni den ine asximo
:wacko:

xxxristos
18/04/2005, 17:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από George-3-
Πες τιμη εστω στο περιπου...

Απ' οτι βλέπω και σε αλλες αγγελίες 2000 ευρά καλά είναι μια τιμή που συμφέρει αγοραστή και πωλητή νομίζω.

Να ξανασημειώσω την ΑΡΙΣΤΗ του κατάσταση λόγω πολύ μειωμένης χρήσης που δύσκολα βρίσκεις σε δίχρονα. Δίνω εγώ προσωπικά εγγύηση καλής λειτουργείας (είμαι μηχανικός).

xxxristos
19/04/2005, 18:23
.


12986

Μικρή Λουλού
19/04/2005, 18:33
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ..
ΦΑΙΝΕΤΑΙ(ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ) ΚΟΥΚΛΑ !!
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ.
ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑ!!
ΗΤΑΝ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΛΟΚΛΗΡΟ.
ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΧΡΗΣΤΟ.

xxxristos
19/04/2005, 21:47
Ευχαριστώ πολύ φίλε μου κι εγώ με βαριά καρδιά το αποχωρίζομαι για χάρη ενός ΖΧ10R.

Μου το ζητήσαν 2-3 άτομα (όχι μέσα από το forum) για περισσότερα χρήματα αλλά τους έκοψα μικρούς και ανεύθυνους και δεν τους το πούλησα (είχαν κάτι παπάκια σε άθλια κατάσταση και δεν είχαν καν δίπλωμα).

Είναι πολύ προσεγμένο και θέλω να πέσει σε καλά και κυρίως ΥΠΕΥΘΥΝΑ χέρια μιας και δε συγχωρεί μαλακίες στο δρόμο...