PDA

View Full Version : κλοπη κρανους!!



ikaros892003
19/06/2009, 17:05
ρε παιδια εδω και δυο εβδομαδες περιπου ειχα παει με το ιννοβα μια βολτα στη μαρινα του φλοισβου εκει που ειχαν αραξει πολλα μηχανακια,αφησα και εγω το δικο μου,και κλασσικα εδεσα το κρανος κατω απο το καθισμα,ετσι το αφηνα παντα,το ιδιο και η κοπελα μου,οταν τελικα γυρισα πισω,το κρανος μου ειχε εξαφανιστει,ηταν ενα agv,χρωματα μπλε σκουρο και κιτρινο,με φιμε ζελατινα,το περιεργο ειναι πως δεν κοψανε το λουρακι του κρανους αλλα με καποιο τροπο λυγισανε το σιδερακι το οποιο το κρεμας και το πηραν,τις κοπελας μου δεν τπ πηραν μαλλον επειδη ειναι κινεζικο και μονοχρωμο...ελεος ρε...μην αφηνετε τα κρανη σας!!!!!η δεστε τα με αλυσιδα!!!!

Υ.Γ:ευχομαι αυτος που το πηρα να μην το χαρει ποτε και να να μην ειναι ποτε "ορθιος" με οτι και αν οδηγει!!!σορρυ για τις καταρες αλλα....:confused:

MAG/FMX
19/06/2009, 17:34
Εγω παντως απορω πως αφηνετε ακριβα κρανη ετσι.Τωρα που παλιωσε το νολαν μου το αφηνω πανω στη σελα με λουκετακι.δηλ. ειναι μηκατσει ηστραβη, τιλουκετακι κ αηδιες, αλλα και εντελως ακουμπισμενο, με τιποτα.Εμενα 50% ναμου πηραν το κερεακι του αυτοκινητου κατι πακιστανοι.

epp1640
19/06/2009, 18:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από MAG/FMX
Εγω παντως απορω πως αφηνετε ακριβα κρανη ετσι.Τωρα που παλιωσε το νολαν μου το αφηνω πανω στη σελα με λουκετακι.δηλ. ειναι μηκατσει ηστραβη, τιλουκετακι κ αηδιες, αλλα και εντελως ακουμπισμενο, με τιποτα.Εμενα 50% ναμου πηραν το κερεακι του αυτοκινητου κατι πακιστανοι.

+1.. Εγώ το κρατάω στο χέρι όπου πάω.. ακόμα και 2 χλμ να κάνω με τα πόδια.. μαζί..

posnightmist
19/06/2009, 18:35
Την έχω πατήσει και εγώ! Το είχα αφήσει στο παπάκι και μου κόψαν το λουρί!!!
Στο Μοναστηράκι μέρα μεσημέρι! Ευτηχώς που δεν ήταν το πολύ ακριβό! Από τότε όταν αλυσίδα ποδηλάτου και δέσιμο στη σχάρα!!!

power hornet
19/06/2009, 19:11
ποτε μα ποτε δεν αφηνουμε το κρανος δεμενο στο μηχανακι.εκτος αμα ειναι των 20ευρω κρανος.
η στο χερι φιλε θα το περνεις το κρανος οποως κανουν ολοι οι σοβαροι μοτοσυκλετισττες η θα το βαζεις πισω στην μπαγκαζιερα

MAG/FMX
19/06/2009, 19:23
Επισης εγω το εδενα με τη μπηλια στο δυσκοφρενο αλλα θελει προσοχη γιατι μπορει να στο κατουρησει σκυλος δηλαδη καλητερα να στο εκλεβαν.:confused: