PDA

View Full Version : σκηνικό απείρου κάλλους .



free rider
16/04/2005, 19:28
Το πρωί έχοντας ξεθαρρέψει σχετικά με την γνωστή ιστορία σακάτη με έκανε η μπάλα, αποφάσισα να καβαλήσω την καλή μου και να πάρω το γυναικάκι μου παρέα για καφέ …
τι πιο ωραίο σκηνικό για σαββατιάτικο πρωινό.

Έχοντας κάνει το σχετικό γιουρούσι στα μαγαζιά έχουμε πιάσει την συζήτηση ότι το ντύσιμο αποτελεί μέσο προβολής πολλών ανθρώπων και ακόμα περισσότερο ότι είναι μέσο ανταγωνισμού και σνομπαρίσματος ,, δεν πάμε καλά λέω τώρα ανάμεσα στις γυναίκες.
Και επεξηγώ,, στις κομπλεξάρες που δεν έχουν κάνει τίποτα στην ζωή τους και το ξύνουν αρειμανίως βγάζοντας προς τα έξω την ηθική ανάτασή τους μέσα από το τελευταίο συνολάκι που ψωνίσανε από τας κολωνάκίους νήσους…
ανάμεσα στα αγριοτεκνά των βορείων προαστείων..

Και όλα καλά με την κουβέντα που είναι και το ενδιαφέρον, αλλά κάθε στιγμή δεν κάνει για όλα ειδικά για μια έντονη συζήτηση που υπάρχει και ενδιαφέρον.

Ξαφνικά δεσποινίς οδηγώσα τετράτροχο κουτί μας κόβει κάθετα το δρόμο και οδηγούμαστε σε φρένα πανικού ..το μπροστινό γλιστράει εγώ πανικόβλητος φοβούμενος να βάλω πόδι κάτω ζυγίζω την ισορροπία και προσπαθώ να την γλυτώσω και η καλή μου στην πίσω θέση …………

μη έχοντας πάρει χαμπάρι τίποτα συνεχίζει…

Και που λές, η τάδε που όλο προσπαθεί να αποδείξει ότι κάτι είναι και δεν ξέρει τίποτα άλλο από το να κάθεται και που ολα τα θέλει στο χέρι χωρίς να κοπιάσει για τίποτα και δεν έχει δουλέψει ποτέ στην ζωή της και όλο λούσα είναι…..

Ρε κρατάτε με να μην την σκοτώσω…

Αρεεεε

Μακάριοι αυτοί που δεν ξέρουν και δεν συνηδειτοποιούν τι συμβαίνει κάθε στιγμή.........

DoctorS
16/04/2005, 19:52
σσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσστ λέμεεεε....είναι καλό μια γυναίκα να μην καταλαβαίνει πολλά!!!!!!

:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: