PDA

View Full Version : Canyon 500



patriotis
17/04/2005, 01:46
Έχει κανένας κρατήσει κάποια τεύχη από ΜΟΤΟ περιοδικά με συγκριτικά, παρουσιάσεις ΄και δοκιμές από το CANYON 500 μοντέλο 2001 που θα ήθελα;

apav
17/04/2005, 13:52
Εάν κοιτάξεις ΕΔΩ (http://www.motomag.gr/kourelia.jsp?thema=500&Submit=%E1%ED%E1%E6%DE%F4%E7%F3%E7&teuxos=&offset=0) υπάρχει test και συγκριτικό στα τεύχη 196 και 201. Ρίξε και μία ματιά ΕΔΩ (http://www.no-limits.gr/home.jsp) και παράγγειλε. :wave2:

crs-k
17/04/2005, 14:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από patriotis
Έχει κανένας κρατήσει κάποια τεύχη από ΜΟΤΟ περιοδικά με συγκριτικά, παρουσιάσεις ΄και δοκιμές από το CANYON 500 μοντέλο 2001 που θα ήθελα;

Αν δεν ειναι προβλημα μηπως μπορεις να μου πεις, σε πια περιοχη μενεις και που ειδες (σε ποιο μαγαζι) το μηχανακι που θελεις? :wacko:

Dodok edessa
18/04/2005, 21:04
προχθες αγορασα και εγω ενα canyon 500 2000 mod.για την πόλη ,μικρα ταξιδακια ,και βόλτα την κόρη!δεν μπορεσα να την Δοκιμάσω γιατί πήγανε κατευθείαν τα πλαστικά του για βάψιμο.
Τα μότο τα έχω ,αλλά είναι στην αποθήκη μου .Μόλις τα βρω θα στα στείλω με φαξ η με mail.Αύριο το δικό μου θα είναι έτοιμο…Για πες εντυπώσεις !βαλε και καμια Φώτο,
:wave2:


12866

apav
19/04/2005, 00:16
Καλοτάξιδο Dodok! :wave2:

Μα καλά, κάθε πότε αλλάζεις μηχανάκια; Πόσα έχεις μαζέψει; :p

arxaios
19/04/2005, 00:48
Καλοτάξιδο!!!!

Τελικά βλέπω ότι το πήρες το DUCATI TRANSALP !!!!!!!!:beer: :beer: :beer:

Dodok edessa
19/04/2005, 08:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από apav
Καλοτάξιδο Dodok! :wave2:

Μα καλά, κάθε πότε αλλάζεις μηχανάκια; Πόσα έχεις μαζέψει; :p

ευχαριστω πολύ βρε !!!
τι να κανω ? Το canyon ειναι 37ο !!μου αρεσει παρα πολυ να αλλαζω μοτο και γυναικες.!!:blush: Ομως επειδη δεν μπορω να αλλαξω γυναικες αρκούμε στα μοτο!!:lol:
Τωρα μονο ενα ΚΧ και ενα canyon εμεινε!:wave2:
ΑΑΑΑΑ!!!!!και η γυναίκα !:rotflmao: :lol: :rotflmao: ΑΚΟΜΑ :sad:

Dodok edessa
19/04/2005, 08:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
Καλοτάξιδο!!!!

Τελικά βλέπω ότι το πήρες το DUCATI TRANSALP !!!!!!!!:beer: :beer: :beer:

Νομίζεις οτι το ξέχασα φιλε μου Κώστα!!!!!
Ενα μοντάζ σου χρωστάω !!!
Ειμαι σταθερός χαρακτηρας!!ξεκίνησα για ducati πηρα kx ,και τελικα εγινε cagiva.:lol: :lol: :lol: ειναι όμως και στο ίδιο group!!
Που θα μου παει !!θα την πάρω την ατιμη την κόκκινη την Ντουντούκα !!!!:beer: :beer: :beer: :wave2:


12880

patriotis
19/05/2005, 00:14
Καλησπέρα, φίλε ΑΡΕΙΑΝΕ. Άντε καιμε το κύπελλο.
Τώρα για το μηχανάκι είναι ΟΚ για τη χρήση που το προορίζεις και εγώ για τον ίδιο σκοπό το πήρα. Κάνεις και μεγάλο ταξίδι (έχω κάνει 2 φορές Αθήνα - Θέρμη) αλλά είναι πολύ κουραστικό χωρίς ζελατίνα πάνω από τα 120. Το δικό μου είναι Μοταρντ και του 2001 σε κόκκινο. Όσο για την εμφάνιση του νομίζω ότι θα συμφωνήσεις ότι φαίνετε από μακριά η Ιταλική κατάγωγή. ΟΜΟΡΦΗ. Τέλος εγκωμίων και στα κουσούρια. ΜΙΖΑ.!!!! Κολλάει σε πολλά. Ευχομαι να μην μας τύχει. Καλοτάξιδο λοιπόν.


14501

Dodok edessa
19/05/2005, 14:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από patriotis
Καλησπέρα, φίλε ΑΡΕΙΑΝΕ. Άντε καιμε το κύπελλο.
Τώρα για το μηχανάκι είναι ΟΚ για τη χρήση που το προορίζεις και εγώ για τον ίδιο σκοπό το πήρα. Κάνεις και μεγάλο ταξίδι (έχω κάνει 2 φορές Αθήνα - Θέρμη) αλλά είναι πολύ κουραστικό χωρίς ζελατίνα πάνω από τα 120. Το δικό μου είναι Μοταρντ και του 2001 σε κόκκινο. Όσο για την εμφάνιση του νομίζω ότι θα συμφωνήσεις ότι φαίνετε από μακριά η Ιταλική κατάγωγή. ΟΜΟΡΦΗ. Τέλος εγκωμίων και στα κουσούρια. ΜΙΖΑ.!!!! Κολλάει σε πολλά. Ευχομαι να μην μας τύχει. Καλοτάξιδο λοιπόν.


καλο ταξιδο φιλε μου και το δικό σου !!!
Αθήνα θερμη ??:confused: μπραβο εχεις υπομονη !!!
και το δικό μου ,ειναι σε γενικές γραμμες πολυ φιλικο αν και ειναι η εκδοση st.
Άλλαξα μόνο καρβουνακια στην μίζα και ολα μπόμπα.
αν θέλεις τα τευχη του μοτο πες να τα κανονίσω :wave2: :beer:


14546