PDA

View Full Version : εκπομπη για τρελαμενους με Ktm!!!!!!!



dim1121
22/06/2009, 18:18
επιτελους και μια εκπομπη για εμας τους καμενους!

http://www.njoytv.gr/ride.html

taxydromos
22/06/2009, 19:28
:a013: πολυ καλη η εκπομπη απο τον τριχωτο κυριο..
πολυ καλυτερη απο αυτες στην tv με τους αστερες των σαρδαμ!:smokin:

dim1121
22/06/2009, 19:42
αυτο το παλικαρακι πρεπει να ηταν οδηγος σε αγωνες μοτοκρος... δεν παιρνω και ορκο :cool: :cool:

taxydromos
22/06/2009, 20:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από dim1121
αυτο το παλικαρακι πρεπει να ηταν οδηγος σε αγωνες μοτοκρος... δεν παιρνω και ορκο :cool: :cool:

ναι,σιγουρα ξερει απο χωμα για να διαλεξει αυτο το μηχανακι..
χαιρομαι που ειδα και τον χρηστο τον πωλητη απο τα hellinstore!
:beer:

stavrouliasp
22/06/2009, 20:24
Γιατί όμως κανείς και ποτέ δεν αναφέρει την αδικαιολόγητη έλλειψη του δείκτη βενζίνης στο 990....? :confused:

dim1121
23/06/2009, 12:48
και γιατι να το αναφερει?

by the way βρηκα ενα mail χτες που εψαχνα το site τους... " info@njoytv.gr "

θα δοκιμασω να τους στειλω καποιες προτασεις... ισως ακουστουν... :smokin: :smokin: :smokin:

καλυτερα να τους στειλουμε αρκετα ατομα (αν το καταφερουμε)... πιο πολλοι = πιο μεγαλη πιεση να μας ακουσουν :p :cool: :cool: :cool: :cool:

KaTaNaS
23/06/2009, 13:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από dim1121
αυτο το παλικαρακι πρεπει να ηταν οδηγος σε αγωνες μοτοκρος... δεν παιρνω και ορκο :cool: :cool:
ο Μανιατης ειναι, δημοσιογραφος σε γνωστο περιοδικο του χωρου, πρωταθλητης Ελλάδας στο εντούρο με διεθνείς συμμετοχες με την Εθνική Ελλάδος Εντουρο σε six-days!

dim1121
23/06/2009, 13:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
ο Μανιατης ειναι, δημοσιογραφος σε γνωστο περιοδικο του χωρου, πρωταθλητης Ελλάδος στο εντούρο με διεθνείς συμμετοχες με την Εθνική Ελλάδος Εντουρο σε six-days!

πρωταθλητης θα ειναι οσο δεν παιρνω αποφαση να τρεξω εγω.... :beer: :beer: :beer:

klapas_
23/06/2009, 14:16
που να σε παω εγω σουζα με το παπι.........χιχιχιχιχι....

περα απο την πλακα παιδια ο τυπακος τα σπαει!!!

stavrouliasp
23/06/2009, 16:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από dim1121
και γιατι να το αναφερει? .....


Γιατί είναι απαράδεκτο ένα μηχανάκι 'και καλά μπορώ να γυρίσω όλο τον κόσμο' να μην έχει ένα δείκτη βενζίνης και

α) ή θα πρέπει να μηδενίζεις τα χιλιόμετρα σε μηχανάκι 14.000€ (όπως και σε ένα ford του ΄82 που έχω με χαλασμένο φλοτέρ)
β) ή κάθε φορά που ανάβει το λαμπάκι να σε λούει κρύος ιδρώτας, μπας και δε βρεις εκεί κοντά βενζινάδικο. Μη ξεχνάτε οτι καίει τα κέρατά του το άτιμο...

Αντίθετα όσοι το σχολιάζουν και φτάνουν στον πίνακα οργάνων λένε το κλασσικό : 'Ο πίνακας οργάνων είναι πλήρης' και τα σχετικά....

Γιαυτό. ;)

KaTaNaS
23/06/2009, 21:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από stavrouliasp
Γιατί είναι απαράδεκτο ένα μηχανάκι 'και καλά μπορώ να γυρίσω όλο τον κόσμο' να μην έχει ένα δείκτη βενζίνης και


η εταιρεια εχει αγωνιστικα origins, που σημαινει πως δεν ασχολουμαστε με πραγματα που απλα ειναι περιττα στην καλυτερη λειτουργια της μοτο!

ή μηδενιζεις το ενα trip computer στο ΙΜΟ της μοτο ή χρησιμοποιεις το ρουμπινετο με μια απλη διαιρεση γνωριζοντας την ρεζερβα όπως κάνουν τόσα εκατομμυρια μοτοσυκλετιστων!


:wave2:

stavrouliasp
23/06/2009, 23:27
Και γιατί τότε εγώ, ένας μέσος αγοραστής, το θεωρώ σημαντικό και χαίρομαι που το 1100 Gs που έχω τώρα είχε δείκτη από το '94, ενώ όταν είχα το 990 έπρεπε να κάνω υπολογισμούς και εικασίες....? Είμαι άραγε τόσο υπερβολικός...? Φαντάζομαι όμως οτι υπάρχουν αρκετοί σαν και εμένα.

Εκτώς και αν η 'αγωνιστική' KTM δεν στοχεύει σε αγοραστικό κοινό σαν και εμένα (που έχω γυρίσει και τα μισά βουνά της βόρειας Ελλάδας), πράγμα που δεν το νομίζω.

Ας σημειώσω οτι θεωρώ το 990 το καλύτερο μηχανάκι που απέκτησα ποτέ. Απλά δεν καταλαβαίνω πραγματικά, γιατί να δημιουργούν δυσαρέσκεια για κάτι που θα τους κόστιζε το πολύ 20€ (και που ορισμένοι το βρίσκουν σημαντικό...).

jasondakar
24/06/2009, 01:39
καλη φαση η αυτη απο το ιντερνετ μηδεν κοστος κτλ

οσο για τα promotion κανεις δεν εκανε ποτε τιποτα τσαμπα ρε παιδια.:winka:

γιατι να πουν τα κατα απο ενα μηχανακι. ολα θα ειναι γαματα και καταλληλα για ολους.

καλη κινηση αν εχει και καλυψη αγωνων

taxydromos
24/06/2009, 15:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από stavrouliasp
Και γιατί τότε εγώ, ένας μέσος αγοραστής, το θεωρώ σημαντικό και χαίρομαι που το 1100 Gs που έχω τώρα είχε δείκτη από το '94, ενώ όταν είχα το 990 έπρεπε να κάνω υπολογισμούς και εικασίες....? Είμαι άραγε τόσο υπερβολικός...? Φαντάζομαι όμως οτι υπάρχουν αρκετοί σαν και εμένα.

Εκτώς και αν η 'αγωνιστική' KTM δεν στοχεύει σε αγοραστικό κοινό σαν και εμένα (που έχω γυρίσει και τα μισά βουνά της βόρειας Ελλάδας), πράγμα που δεν το νομίζω.

Ας σημειώσω οτι θεωρώ το 990 το καλύτερο μηχανάκι που απέκτησα ποτέ. Απλά δεν καταλαβαίνω πραγματικά, γιατί να δημιουργούν δυσαρέσκεια για κάτι που θα τους κόστιζε το πολύ 20€ (και που ορισμένοι το βρίσκουν σημαντικό...).

κοιτας το δαχτυλο και χανεις το φεγγαρι..:smokin:

stavrouliasp
24/06/2009, 20:34
:)