PDA

View Full Version : Το Εργαλειο Μου!!!



karelis
17/04/2005, 12:08
....ΚΑΛΟ Ε!!!!


12726

karelis
17/04/2005, 12:09
.....


12727

karelis
17/04/2005, 12:10
....


12730

Polifer
17/04/2005, 13:03
που ειναι το Neon???

:nono: :nono:

Ax ρε Kareli με απογοητεύεις!

Αντε να δεις το Μοτο GP τωρα... :wave2:

idi
17/04/2005, 15:25
ΖUPER μαγκα!!!

Γ. :smokin: :smokin: :smokin:

johnpagr
17/04/2005, 16:20
H prwth tou posa vgazei ??:)

Kaloooo

wraio xromataki ... apsogos:D

KaTaNaS
17/04/2005, 17:14
KARELI, ME PROKALEIS!!!!!



PAW KATW NA FWTOGRAFHSDW TO DIKO MOU, SE 2 WRITSES THA EXEIS TIS DIKES MOU FWTO! :winka:

adam_tsouk
17/04/2005, 17:27
Άντε πάλι αρχίσαμε.......


Προβλέπω 45 σελίδες και 168 μλκίες!!!!!


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:









ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΡΕΛΙ ΦΑΤΟΥΣ ΟΛΟΥΣ!!!!!!!! :hypnotize

karelis
18/04/2005, 18:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από Polifer
που ειναι το Neon???

:nono: :nono:

Ax ρε Kareli με απογοητεύεις!

Αντε να δεις το Μοτο GP τωρα... :wave2:



φιλε μου το νεον πως να το φωτογραφισω εκει κατω παντως κατι θα κανω για σενα θα προσπαθησω για χαρη σου το moto gp το ειδα (2 o the doctor(ο γιατρος)ρε γαμωτο!!)



.κ:( :beer::bigcry: :smokin: :cool:

karelis
18/04/2005, 18:25
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ ΤΟ ΤΙΜΟΝΙ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΧΑΡΟΣ 50 ΕΥΡΟ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΓΑΜΗΜΕΝΟ
ΤΟ ΠΟΔΗΛΑΤΟ ΕΚΑΝΕ 250 ΕΥΡΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΚΑΝΕΙ 320 ΕΥΡΟ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΣΟΥΖΕΣ!!!!!!!


Κ.:winka: :winka: :beer: :cool: :blush:


12862

karelis
18/04/2005, 18:27
....


12863

KaTaNaS
18/04/2005, 18:39
karelako, wraio sthsimo to bmx aki sou!




exeis kai rwtwra e?


tsampa kila mwre an de to xrhsimopoieis se kolpa!



to timoni isws na thelei ena tsik pio pisw , na einai katheto me ton dromo, etsi tha se dieykolynei sta bunny hop almatakia.


kai h sela thelei xamhlwma!



pantws wraio re file :beer:



kane kai kana kolpo na se doyme ti jereis!

karelis
18/04/2005, 18:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
karelako, wraio sthsimo to bmx aki sou!




exeis kai rwtwra e?


tsampa kila mwre an de to xrhsimopoieis se kolpa!



to timoni isws na thelei ena tsik pio pisw , na einai katheto me ton dromo, etsi tha se dieykolynei sta bunny hop almatakia.


kai h sela thelei xamhlwma!



pantws wraio re file :beer:



kane kai kana kolpo na se doyme ti jereis!


ΟΚ. ΦΙΛΕ ΜΟΥ<<!

karelis
18/04/2005, 18:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από karelis
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ ΤΟ ΤΙΜΟΝΙ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΧΑΡΟΣ 50 ΕΥΡΟ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΓΑΜΗΜΕΝΟ
ΤΟ ΠΟΔΗΛΑΤΟ ΕΚΑΝΕ 250 ΕΥΡΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΚΑΝΕΙ 320 ΕΥΡΟ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΣΟΥΖΕΣ!!!!!!!


Κ.:winka: :winka: :beer: :cool: :blush:



ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΝΕΟΝ ΠΡΟΣΕΞΤΕ ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΠΙΣΩ ΡΟΔΑ ΣΤΟ ΣΚΕΛΕΤΟ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΝΕΟΝ ΧΡΩΜΑΤΟΣ ΜΠΛΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!!



Κανένας
18/04/2005, 19:18
.

GTZ750
18/04/2005, 20:53
λοιπον επειδη εχω ασχοληθει με τα αθλημα θα σου πω και εγω την γνωμη μου!!
θα συμφωνησω οτι το τιμονι θελει ενα κλικ πιο πισω!θα σε διευκολυνει και στη σουζα!
απο εκει και περα δεν ασχολησε με κολπα απο οτι μπορω να καταλαβω πρωτα απο ολα γιατι δεν εχεισ μπροστινο φρενο και δευτερο επειδη εχεις την σελα τοσο ψηλα!!!ειναι πολυ λογικο με τοσο ψηλα που εχεισ τη σελα να σηκωνει ευκολα σουζα!!για κατεβασε την να δεισ ποσο δυσκολευουν τα πραγματα!:winka:
οσο για το τιμονακι ειναι καλο και κανει για street!αμα θεσ για freestyle τιμονι για μενα καλητερο ειναι το hofman αλλα ειναι και αρκετα ακριβω!!ο σκελετος εχει μεγαλο νυχι πραγμα που σημαινει οτι δεν σου στραβωνουν ευκολα και οι αξονες της ροδας απο τις πατηθρες!!οσο για της πατηθρες ειναι καθαρα για street χρηση και πολυ καλες για γκραηντ!!!οσο για τα καλωδια του ροτορα καλο θα ηταν να τα κοψεις λιγο για να μην προεξεχουν τοσο!!


οτι αλλο θεσ πες μου παλια ειχα ασχοληθει πολυ με το θεμα!!
το ποδηλατο που εχω πριν 5-6 χρονια το ειχα κοστολογισει γυρα στα 300 χιλιαρικα!!:smokin:
καλες σουζες!!!!και αμα θεσ να σου μαθω κανενα κολπακι εδω ειμαι(αν και εχει περασει πολυ καιρος):winka:
:winka:

Alx 84
19/04/2005, 10:19
ma kala oloi bmxades eisaste edw mesa. kanena mountainaki den exw dei. As kanw egw tin arxi!! stis fwto einai ka8arismeno, ligo prin tin ekdromi sta giannena to kalokairi...


12888

Alx 84
19/04/2005, 10:22
2


12889

Alx 84
19/04/2005, 10:25
to exw kai en drasi mazi me emena fusika, alla de sas tis deixnw giati 8a zelepsete....:lol: :lol: :lol: :beer:

Alx 84
19/04/2005, 10:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από Alx 84
to exw kai en drasi mazi me emena fusika, alla de sas tis deixnw giati 8a zelepsete....:lol: :lol: :lol: :beer:


dior8osis. Zilepsete...:)

karelis
19/04/2005, 13:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από GTZ750
λοιπον επειδη εχω ασχοληθει με τα αθλημα θα σου πω και εγω την γνωμη μου!!
θα συμφωνησω οτι το τιμονι θελει ενα κλικ πιο πισω!θα σε διευκολυνει και στη σουζα!
απο εκει και περα δεν ασχολησε με κολπα απο οτι μπορω να καταλαβω πρωτα απο ολα γιατι δεν εχεισ μπροστινο φρενο και δευτερο επειδη εχεις την σελα τοσο ψηλα!!!ειναι πολυ λογικο με τοσο ψηλα που εχεισ τη σελα να σηκωνει ευκολα σουζα!!για κατεβασε την να δεισ ποσο δυσκολευουν τα πραγματα!:winka:
οσο για το τιμονακι ειναι καλο και κανει για street!αμα θεσ για freestyle τιμονι για μενα καλητερο ειναι το hofman αλλα ειναι και αρκετα ακριβω!!ο σκελετος εχει μεγαλο νυχι πραγμα που σημαινει οτι δεν σου στραβωνουν ευκολα και οι αξονες της ροδας απο τις πατηθρες!!οσο για της πατηθρες ειναι καθαρα για street χρηση και πολυ καλες για γκραηντ!!!οσο για τα καλωδια του ροτορα καλο θα ηταν να τα κοψεις λιγο για να μην προεξεχουν τοσο!!


οτι αλλο θεσ πες μου παλια ειχα ασχοληθει πολυ με το θεμα!!
το ποδηλατο που εχω πριν 5-6 χρονια το ειχα κοστολογισει γυρα στα 300 χιλιαρικα!!:smokin:
καλες σουζες!!!!και αμα θεσ να σου μαθω κανενα κολπακι εδω ειμαι(αν και εχει περασει πολυ καιρος):winka:
:winka:

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΟΥ ΘΑ ΤΙΣ ΛΑΒΩ ΥΠΟΨΕΙΝ ΜΟΥ!!!!!!!!ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΛΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΨΙΛΗ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ ΣΟΥΖΑ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΟΛΟΝ ΤΟ ΠΕΡΙΦΕΡΙΑΚΟ ΠΕΡΙΠΟΥ 2 ΚΜ ΤΟ ΜΟΝΟ ΚΟΛΠΟ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΥΡΙΖΩ ΤΟ ΤΙΜΟΝΙ ΤΟ ΕΧΩ ΓΥΡΙΣΕΙ 4 ΦΟΡΕΣ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΑ!!
ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΔΥΟ ΑΛΛΑ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΦΡΕΝΟ!!!!!!!!
ΚΑΛΩΔΙΑ ΣΤΟ ΡΟΤΟΡΑ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΤΑ ΚΟΨΩ;

.Κ:winka: :beer: :wave2: :beer: :beer:


12936

karelis
19/04/2005, 13:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Alx 84
ma kala oloi bmxades eisaste edw mesa. kanena mountainaki den exw dei. As kanw egw tin arxi!! stis fwto einai ka8arismeno, ligo prin tin ekdromi sta giannena to kalokairi...



ΦΙΛΕ ΩΡΑΙΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ:winka: :winka: ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΜΟΝΟ ΤΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΣΠΑΝΕ ΛΙΓΟ Ο ΛΕΜΟΣ ΕΙΝΑΙ RICHEY ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΓΡΑΦΩ ΣΩΣΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΚΑΙ ΤΙ GT ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ!!!!



ΕΔΩ ΑΥΤΟΣ Ο ΛΕΜΟΣ ΚΑΝΕΙ 100 ΕΥΡΟ!!!!!

]

Κ.:beer: :smokin: :smokin:

GTZ750
19/04/2005, 17:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από karelis
.......
ΚΑΛΩΔΙΑ ΣΤΟ ΡΟΤΟΡΑ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΤΑ ΚΟΨΩ;

.Κ:winka: :beer: :wave2: :beer: :beer:
αμα αρχησεις να κανεις κολπα θα δεις οτι θα σε δυσκολευουν!θα βρισκουν τα ποδια σου πανω σε αυτα και ειναι αρκετα επικινδυνο!!!!αντε βαλε και προστηνο και θα σου περιγραψω μερικα κολπα να κανεις!!!:winka:
ενα καλο που μπορεις να κανεις και τωρα με μονο πισινο ειναι να βαλεις το ποδι το αριστερο στην αριστερη πισω πατηθρα τα χερια στο τιμονι και ορθιως οπως εισαι να κενεις κατι σαν σουζα!!!μπορει να σου φαινετε ξενερωτο αλλα ειναι γαματο!!:ninja: να εχεισ στην αρχη λιγη φορα για να μην φασ τα μουτρα σου και προσεχε την ισσοροπια στην αρχη θα σε παρει προς τα αριστερα!!!αντε καλη τυχη!!:beer: το κολπο λεγεται willy!!!!!

KaTaNaS
19/04/2005, 17:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από GTZ750
το κολπο λεγεται willy!!!!!




ela re file gtz :wave2:



symfwnw oti mporei to willy na mhn einai to entypwsiakotero alla an to matheis kala kaim to travas polla metra, eidika an breis kammia kalh kathfora se porwnei!



sto telos stribontas opws eisai soyzaristos rixneis kai kana dyo pirouetes! :winka:

GTZ750
19/04/2005, 21:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
ela re file gtz :wave2:



symfwnw oti mporei to willy na mhn einai to entypwsiakotero alla an to matheis kala kaim to travas polla metra, eidika an breis kammia kalh kathfora se porwnei!



sto telos stribontas opws eisai soyzaristos rixneis kai kana dyo pirouetes! :winka:
φιλε κατανα βλεπω και εσυ εισαι του αθληματος και μου αρεσει!!!:beer: :beer:
αντε να μαθουμε κανενα κολπο στον καρελη!!!!την επομενη φορα θα του το deke(δεν ξερω αν γραφετε ετσι):look: :look:
πιστευω ξερεις πιο ειναι:beer: :beer: :beer:

GTZ750
19/04/2005, 21:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
............
sto telos stribontas opws eisai soyzaristos rixneis kai kana dyo pirouetes! :winka:
παντωντας πισω φρενο και τραβωντας το τιμονι προς το σωμα σου!!!!!σωστος?????:beer: :beer: :beer:

Alx 84
20/04/2005, 00:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από karelis
ΦΙΛΕ ΩΡΑΙΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ:winka: :winka: ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΜΟΝΟ ΤΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΣΠΑΝΕ ΛΙΓΟ Ο ΛΕΜΟΣ ΕΙΝΑΙ RICHEY ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΓΡΑΦΩ ΣΩΣΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΚΑΙ ΤΙ GT ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ!!!!



ΕΔΩ ΑΥΤΟΣ Ο ΛΕΜΟΣ ΚΑΝΕΙ 100 ΕΥΡΟ!!!!!

]

Κ.:beer: :smokin: :smokin:


Thank you!! ta lastixa einai analwsima, ta mona pou allazoun eukola. to RITCHEY ena t i8ele . Asta na pane, mou exei paei mia periousia to bike. 8a eixa parei mixani an den to eixa agorasei. Einai alli i xari tou omws. Einai kai to mono 2troxo pou mporw na parousiasw pros to paron!! :-) To kako einai oti mou parousiastike ena problima sta gonata kai dustuxws komeno to bouno kai to podilato opws mou eipan oi giatroi... :( :( :( GIATI OLA SE EMENA ????? :bawl: :bawl: :cry: :cry: :bawl:

Anyway, keep riding...:beer: :wave2:

Alx 84
20/04/2005, 00:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από GTZ750
αμα αρχησεις να κανεις κολπα θα δεις οτι θα σε δυσκολευουν!θα βρισκουν τα ποδια σου πανω σε αυτα και ειναι αρκετα επικινδυνο!!!!αντε βαλε και προστηνο και θα σου περιγραψω μερικα κολπα να κανεις!!!:winka:
ενα καλο που μπορεις να κανεις και τωρα με μονο πισινο ειναι να βαλεις το ποδι το αριστερο στην αριστερη πισω πατηθρα τα χερια στο τιμονι και ορθιως οπως εισαι να κενεις κατι σαν σουζα!!!μπορει να σου φαινετε ξενερωτο αλλα ειναι γαματο!!:ninja: να εχεισ στην αρχη λιγη φορα για να μην φασ τα μουτρα σου και προσεχε την ισσοροπια στην αρχη θα σε παρει προς τα αριστερα!!!αντε καλη τυχη!!:beer: το κολπο λεγεται willy!!!!!


wraio to willy, alla alli h xari tou manual... podia sta petalia kai peripou idia texniki...

karelis
20/04/2005, 13:55
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΙΔΙΑ ΒΜΧΑΚΗΔΕΣ ΑΥΤΟ ΤΟ WILLY ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΜΕΤΑ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΥΤΩ ΓΙΑ ΟΛΑ!!!!!


Κ.:beer: :beer: :beer: :beer: :winka: :winka:


13060