PDA

View Full Version : ΜΕΓΑΛΗ ΠΑΤΡΑ'Ι'ΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ!!!



camen
26/06/2009, 15:24
Γνωστοι "αγνωστοι" αλητες πατρινοι μηχανοβιοι...

Μιας και σιγα σιγα ο καθενας μας, θα τραβηξει το δρομο του εν οψη καλοκαιριου...

Τι θα λεγατε για μια ωραια πολυπληθη συναντηση ...

για να μας δειτε,να σας δουμε,να γελασουμε,να πιουμε και να φαμε και να χαιρετηθουμε και να ευχηθουμε καλο καλοκαιρι?!!!

Ειναι ολοι ευπροσδεκτοι...

γνωστοι/αγνωστοι-μικροι/μεγαλοι-φαγανοι και μη-ομορφοι/ασχημοι-γρηγοροι/αργοι-σε οποιο φορουμ και αν ειστε-οτι και να καβαλατε(να ειναι 2τροχο ομως:lol: )...


Η φαση θα ειναι φαγοποτι/μπυροκρασοκατασταση σε μαγαζι που θα αποφασιστει(που να ειναι καταλληλο για την μαζωξη ομως...)


Η συναντηση θα γινει Σαββατο 4 Ιουλιου!!!
Στην σουβλακερι "Ο Φωτης"... (Βρισκεται στην Πατρων Κλαους,λιγο μετα το νοσοκομειο στο δεξι μας χερι...)
ΩΡΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ: 09.30
Περιμενω συμμετοχες...

Αντε να μαζευτουμε...
:beer: :beer: :beer:

Μεχρι στιγμης ειμαστε:

1+2) camen+dina
3) ale21
4+5) sf1n4k1+nansi
6) konstantis
7) βασιλης_πατρα
8 ) ioannisvamv
9) comado
10+11) kostas_runner+1 φιλος
12) patreas
13) nikpapol
14) mead5600
15) vassilis88(?)
16) panos(?)
17)apatsi(?)
18)deadhead_pirate(?)
19)whatevier
20)hristosp
21)louisdiver7
22)Gks(?)

(αν εχω ξεχασει καποιον ας πει,δε θελω ντροπες!!!)
Επειδη θα υπαρχουν και κοριτσια μπορειτε να ερθετε διπλοι(με το ετερον ημισι) αλλα να το πειτε...

p@nos
26/06/2009, 15:26
:a37: :a37: :a37: :a37:

camen
26/06/2009, 15:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
:a37: :a37: :a37: :a37:

Πες το,τι επαθες?!!

p@nos
26/06/2009, 15:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
Πες το,τι επαθες?!!


ωραιες ημερομηνιες προτεινεις ρε

:lol: :lol:

camen
26/06/2009, 15:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
ωραιες ημερομηνιες προτινεις ρε

:lol: :lol:

Τι εχουν?!Αντε,με το τσιγγελι θα στα βγαλω?!
Μην κανουμε το τοπικ σκ@τ@...:evil:

@ngelos
26/06/2009, 22:04
Αν είμαι Πάτρα,εγώ είμαι μέσα.Όσο μακρύτερα τόσο καλύτερα.Να κάνουμε και μια βόλτα όλοι μαζί επί της ευκαιρίας...

camen
27/06/2009, 01:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από mead5600
Αν είμαι Πάτρα,εγώ είμαι μέσα.Όσο μακρύτερα τόσο καλύτερα.Να κάνουμε και μια βόλτα όλοι μαζί επί της ευκαιρίας...
Aγγελε φροντισε να εισαι ρεεεεε!!!
Η συναντηση θα γινει βραδυ και καπου εντος πολης γτ δεν εχουν ολοι τον χρονο για βολτα...
Απλα,να βρεθουμε οσοι περισσοτεροι μπορουμε,να τα πιουμε και να χαιρετηθουμε...:winka:


Αντε ρε ξεκουνατε και δωστε το παρον...
emiliano,jimmis5,sotpag(και η ομαδα σου...),megatim και λοιποι μοτοσυκλετιστες...:smokin:



Η συναντηση θα γινει Σαββατο 04 Ιουλιου !!!
Στην σουβλακερι "Ο Φωτης"... (Βρισκεται στην Πατρων Κλαους,λιγο μετα το νοσοκομειο στο δεξι μας χερι...)

@ngelos
28/06/2009, 11:45
Σουβλακερί "ο Φώτης"?:rotflmao: Που το ξετρύπωσες ρε αυτό?
Σε ποιο νοσοκομείο?Το πανεπιστημιακό ή το μισογκρεμισμένο του Αγ.Ανδρέα?Δεν δουλέυω φιλαράκι με οδούς...Θέλω κατατόπηση.
Θα είμαι εκεί...

camen
28/06/2009, 12:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από mead5600
Σουβλακερί "ο Φώτης"?:rotflmao: Που το ξετρύπωσες ρε αυτό?
Σε ποιο νοσοκομείο?Το πανεπιστημιακό ή το μισογκρεμισμένο του Αγ.Ανδρέα?Δεν δουλέυω φιλαράκι με οδούς...Θέλω κατατόπηση.
Θα είμαι εκεί...

Toυ Αγ.Ανδρεα!!!Στον δρομο που περνα απο μπροστα τον παιρνεις ολο ευθεια και ειναι στο δεξι σου χερι...Εγγυηση ο Φωτης:winka: :winka: :winka: :winka:

megatim
28/06/2009, 16:03
Να προτείνω κάτι; Μιας και θα είναι καλοκαίρι ακόμα, δεν πάμε κανα Βραχνέικο, για ουζάκια και ποικιλίες; (Η Mariba είναι κορυφή σε απόδοση ποσότητα/τιμή).

Ο Sotpag και τα τσιράκια του δεν θα έχουν πρόβλημα. Τρώνε και πίνουν τα πάντα όλα!

camen
28/06/2009, 16:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από megatim
Να προτείνω κάτι; Μιας και θα είναι καλοκαίρι ακόμα, δεν πάμε κανα Βραχνέικο, για ουζάκια και ποικιλίες; (Η Mariba είναι κορυφή σε απόδοση ποσότητα/τιμή).

Ο Sotpag και τα τσιράκια του δεν θα έχουν πρόβλημα. Τρώνε και πίνουν τα πάντα όλα!

Καποια παιδια απο αλλο φορουμ δεν μπορουν για Βραχνεικα...
Γι'αυτο αποφασισα για μεσα στην Πατρα που ειναι κατι ουδετερο:winka: :winka: :winka:
Ελπιζω να σας δουμε ολους...:beer: :beer:

megatim
28/06/2009, 18:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
Καποια παιδια απο αλλο φορουμ δεν μπορουν για Βραχνεικα...
Γι'αυτο αποφασισα για μεσα στην Πατρα που ειναι κατι ουδετερο:winka: :winka: :winka:
Ελπιζω να σας δουμε ολους...:beer: :beer:

οκ, τουλάχιστον "θεατράκι";

camen
28/06/2009, 19:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από megatim
οκ, τουλάχιστον "θεατράκι";


Παιδια μια συναντηση ειναι για να περασουμε καλα...
Τωρα,ο καθενας μας θελει και αλλο μερος,οποτε δε θα βγει ακρη...
Γι'αυτο και αποφασιστηκε "Ο Φωτης" που πληρει και τις περισσοτερες προυποθεσεις(φθηνο και καλο φαγητο,αφθονο κρασι/μπυρα,αυλη με χωρο και δεν θα ενοχληθει κανενας απο την φασαρια μας)...


Ελπιζω να ερθουν οσοι περισσοτεροι μπορουν:beer: :beer: :beer:

p@nos
28/06/2009, 20:51
εγω προς τει μονο το μασσασουρα ξερω...

τον οποιο προσκυνω κιολας:D

camen
28/06/2009, 21:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
εγω προς τει μονο το μασσασουρα ξερω...

τον οποιο προσκυνω κιολας:D

E θα μαθεις και τον κυρ.Φωτη....:winka: :winka: :winka:
Ρε ειναι εκει που ειχαμε παει την προηγουμενη φορα που ειχαμε βρεθει πανω στο Καστρο και μετα πηγαμε σε ενα σουβλαντζιδικο....:p :p :p

p@nos
28/06/2009, 21:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
E θα μαθεις και τον κυρ.Φωτη....:winka: :winka: :winka:
Ρε ειναι εκει που ειχαμε παει την προηγουμενη φορα που ειχαμε βρεθει πανω στο Καστρο και μετα πηγαμε σε ενα σουβλαντζιδικο....:p :p :p

δεν ημουν :p


αμα προλαβω παντως και βγαινω απο χρονο θα ερθω

camen
28/06/2009, 21:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
δεν ημουν :p


αμα προλαβω παντως και βγαινω απο χρονο θα ερθω

ΟΚ...:beer: :beer: :beer:

emiliano
29/06/2009, 09:46
Κατ΄αρχήν Θάνο :a18: για την πρωτοβουλία, γιατι κάποιος πρέπει να κάνει και αυτή την δουλειά αλλιώς δεν θα βρισκόμασταν ποτέ :beer:.
Δυστηχώς αυτό το ΣΚ θα λείπω Αθήνα οπότε δεν θα μπορέσω ελπίζω να περάσετε καλά και βγάλτε και καμία φωτό να χαβαλεδιάσουμε.
Πάραυτα θα χτυπήσω ένα τηλ. να βρεθούμε μέσα στην βδομάδα γιατι έχω νέα να σας πώ και να σας δείξω.
Α¨ παρεπιπτόντως για όποιον βρεθεί στην Αθήνα παίζουν δύο καλά σκηνικά, επισυνάπτω:

http://www.theschooligans.gr/site/

http://www.antiracistfestival.gr/

camen
29/06/2009, 10:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από emiliano
Κατ΄αρχήν Θάνο :a18: για την πρωτοβουλία, γιατι κάποιος πρέπει να κάνει και αυτή την δουλειά αλλιώς δεν θα βρισκόμασταν ποτέ :beer:.
Δυστηχώς αυτό το ΣΚ θα λείπω Αθήνα οπότε δεν θα μπορέσω ελπίζω να περάσετε καλά και βγάλτε και καμία φωτό να χαβαλεδιάσουμε.
Πάραυτα θα χτυπήσω ένα τηλ. να βρεθούμε μέσα στην βδομάδα γιατι έχω νέα να σας πώ και να σας δείξω.
Α¨ παρεπιπτόντως για όποιον βρεθεί στην Αθήνα παίζουν δύο καλά σκηνικά, επισυνάπτω:

http://www.theschooligans.gr/site/

http://www.antiracistfestival.gr/



Δε με λενε ΘΑΝΟ:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Κριμα ρε φιλε που δεν θα εισαι!!!Αν αλλαξει κατι ξερεις που θα μας βρεις...

(Την Τεταρτη θα βρεθουμε με τα παιδια απο το scooterclub,οποτε μπορει να ερθετε και εκει...Θα σας ενημερωσω στο αλλο πατρινο τοπικ για να μην χαλασουμε αυτο...)


:beer: :wave2:

emiliano
29/06/2009, 14:02
Θωμά σόρρυ που σε βάπτισα και πάλι :wave2: είναι απλή περίπτωση αλτσχάιμερ ή :a31: μαλάκινσης.

Άντε και οι υπόλοιποι για μιλάτε γιατι σας βλέπω πάλι να μην σας χωράει το μαγαζί!!!!!!!!!!!!!

camen
29/06/2009, 14:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από emiliano
Θωμά σόρρυ που σε βάπτισα και πάλι :wave2: είναι απλή περίπτωση αλτσχάιμερ ή :a31: μαλάκινσης.

Άντε και οι υπόλοιποι για μιλάτε γιατι σας βλέπω πάλι να μην σας χωράει το μαγαζί!!!!!!!!!!!!!

Νο problem για το βαπτισμα...:winka:


Ειναι ντροπαλα τα παιδια για αυτο δε μιλανε!!!...:lol: :lol: :lol: :lol:

camen
29/06/2009, 14:37
Σας παρακαλω αν καποιοι ειναι να ερθουν ας το πουν γτ θα εχουμε προβλημα χωρου πιθανον και πρεπει να ξερουμε αριθμο ατομων για να ειμαστε κυριλε και να μην στεναχωτησουμε κανεναν...


Εστω και αν καποιος δεν ειναι σιγουρος αν θα ερθει αλλα υπαρχει πιθανοτητα ,να το πει...








:beer: :wave2:

Μεχρι στιγμης ειμαστε:

camen+dina
ale21
sf1n4k1+nansi
konstantis
βασιλης_πατρα
ioannisvamv
comado
kostas_runner
patreas
nikpapol
mead5600

(αν εχω ξεχασει καποιον ας πει,δε θελω ντροπες!!!)
Επειδη θα υπαρχουν και κοριτσια μπορειτε να ερθετε διπλοι(με το ετερον ημισι) αλλα να το πειτε...

vassilis88
29/06/2009, 15:35
ωπ τωρα το ειδα. λογικα θα ειμαι αθηνα παιδια, υπαρχει κ μια περιπτωση να μην παω, μικρη μεν αλλα θα ενημερωσω αν τελικα μεινω εδω.

camen
29/06/2009, 15:44
Μεχρι στιγμης ειμαστε:

1+2) camen+dina
3) ale21
4+5) sf1n4k1+nansi
6) konstantis
7) βασιλης_πατρα
8 ) ioannisvamv
9) comado
10+11) kostas_runner+1 φιλος
12) patreas
13) nikpapol
14) mead5600
15) vassilis88(?)
16) panos(?)
17)apatsi(?)
18)deadhead_pirate(?)
19)whatevier
20)hristosp
21)louisdiver7
22)Gks(?)

(αν εχω ξεχασει καποιον ας πει,δε θελω ντροπες!!!)
Επειδη θα υπαρχουν και κοριτσια μπορειτε να ερθετε διπλοι(με το ετερον ημισι) αλλα να το πειτε...

hristosP
29/06/2009, 23:03
λοιπον να μαι και γω μετα απο καιρο απουσιας απο το φορουμ...σορρυ παιδες το παρακολουθω λιγο αλλα μ΄εχουν φαει τα διαβασματα,τρεχω και δεν φτανω...αν και γνωριζω κανα δυο απο σας μονοοοο,απο προηγουμενο καφεδακι(ξερετε εσεις...) λεω να περασω και γω καμια βολτα απο οπου κανονισετε τελικα μπας και γνωριστουμε επιτελους ακομη περισσοτεροι...λοιπον ας "προσευχηθω" να μην προδωσει ο χρονος μου και να σκασω μυτη!

sf1n4k1
30/06/2009, 10:12
Θωμά εγώ δε πίνω!Έχει τήλιο και φασκόμηλο το μαγαζί?

camen
30/06/2009, 15:36
ΩΡΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ: 09.30


1+2) camen+dina
3) ale21
4+5) sf1n4k1+nansi
6) konstantis
7) βασιλης_πατρα
8 ) ioannisvamv
9) comado
10+11) kostas_runner+1 φιλος
12) patreas
13) nikpapol
14) mead5600
15) vassilis88(?)
16) panos(?)
17)apatsi(?)
18)deadhead_pirate(?)
19)whatevier
20)hristosp
21)louisdiver7
22)Gks(?)

@ngelos
30/06/2009, 20:18
Θωμά εγώ δεν τρώω...Με γράψανε επειδή είχα την πινακίδα στην ουρά...:( :( :(
Μου έρχεται να κλάψω έτσι που το σκέφτομαι.:sad:
Γι'αυτό κοιτάξτε να μου φτιάξετε το κέφι το Σάββατο...
:bawl: :bawl: :bawl:

megatim
30/06/2009, 21:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από mead5600
Θωμά εγώ δεν τρώω...Με γράψανε επειδή είχα την πινακίδα στην ουρά...:( :( :(
Μου έρχεται να κλάψω έτσι που το σκέφτομαι.:sad:
Γι'αυτό κοιτάξτε να μου φτιάξετε το κέφι το Σάββατο...
:bawl: :bawl: :bawl:

Με το DT? Πού σε γράψανε και πόσο πήγε το μαλλί αν επιτρέπεται;

camen
01/07/2009, 01:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από megatim
Με το DT? Πού σε γράψανε και πόσο πήγε το μαλλί αν επιτρέπεται;

Mαστορα ασε τις ερωτησεις και πες αν θα ερθετε το Σαββατο και ποσοι...:evil: :evil: :evil: :evil:






:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

camen
01/07/2009, 01:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από mead5600
Θωμά εγώ δεν τρώω...Με γράψανε επειδή είχα την πινακίδα στην ουρά...:( :( :(
Μου έρχεται να κλάψω έτσι που το σκέφτομαι.:sad:
Γι'αυτό κοιτάξτε να μου φτιάξετε το κέφι το Σάββατο...
:bawl: :bawl: :bawl:

Τωρα τι να πω...Ασε,θα τα πουμε απο κοντα...:winka: :winka: :wave2:

megatim
01/07/2009, 08:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
Mαστορα ασε τις ερωτησεις και πες αν θα ερθετε το Σαββατο και ποσοι...:evil: :evil: :evil: :evil:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Συνάδελφε μοτο/στή και φοιτητή, δυστυχώς δεν θα μπορέσω εγώ προσωπικά. Γιορτάζει ένας Αποστόλης και μας έχει καλέσει σε bitch (!) party.

@ngelos
01/07/2009, 09:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από megatim
Με το DT? Πού σε γράψανε και πόσο πήγε το μαλλί αν επιτρέπεται;
Στη Μαρίνα 300 Ευρά...Πονάω λέμε...:( :(
Καλό μήνα ας ελπίσουμε να έχουμε όλοι...:beer:
Τα λέμε το Σάββατο και από κοντά.

megatim
01/07/2009, 10:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από mead5600
Στη Μαρίνα 300 Ευρά...Πονάω λέμε...:( :(
Καλό μήνα ας ελπίσουμε να έχουμε όλοι...:beer:
Τα λέμε το Σάββατο και από κοντά.

:eyepop:

300; αμαν!

sf1n4k1
01/07/2009, 11:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από mead5600
Στη Μαρίνα 300 Ευρά...Πονάω λέμε...:( :(
Καλό μήνα ας ελπίσουμε να έχουμε όλοι...:beer:
Τα λέμε το Σάββατο και από κοντά.

Πότε πρόλαβες ρε?Πω Πω πω πω 300?Λιποθύμησα εδώ και μια ώρα θέλω ν απαντήσω.

Τέσπα έλα μη χαλιέσαι?150 στο 10ήμερο.

Το Σάββατο θα τα ξεχάσεις όλα..θα σε κάνουμε φυτίλια :P

@ngelos
01/07/2009, 11:09
Χρειάζομαι αγάπη...:D
Και πολύ κρασί.ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ να περάσουμε τέλεια...;)

Μα δεν με λυπήθηκε ο άτιμος φοιτητή πράμα...:nono:

emiliano
01/07/2009, 12:45
300 να΄ναι οι ώρες του μλκ..... Πρίν το πληρώσεις μήπως να εξετάσεις την περίπτωση να πας στο δικαστήριο και να πείς καμιά δικαιολογία του τύπου είχα πέσει και μου είχε σπάσει η βάση του φτερού και για να κυκλοφορώ καθώς πρέπει να πηγαίνω στο πανεπιστήμιο την είχα βάλει πρόχειρα από κάτω.

jimmis5
01/07/2009, 12:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από mead5600
Στη Μαρίνα 300 Ευρά...Πονάω λέμε...:( :(
Καλό μήνα ας ελπίσουμε να έχουμε όλοι...:beer:
Τα λέμε το Σάββατο και από κοντά.

Φιλε σε καταλαβαινω 300 ευρα ουτε 150 που ειναι τα μισα περισευουν απο κανεναν.
Αλλα αν θυμασε στο ειχα πει και περαν τον αλλον δεν εχει ουτε φαναρια ουτε φλας στο λεω οχι για τα προσθυμα αλλα γιατι την αλλη φορα στο σκοταδι δεν Φαινοσουν φιλε μου:wave2: :beer:

camen
01/07/2009, 13:41
To βραδυ θα κλειστει τραπεζι για την συναντηση για 20-25ατομα!!! Σας παρακαλω ολους οσοι εχουν δηλωσει οτι θα ερθουν σιγουρα αλλα και αυτοι που ειπαν οτι ισως ερθουν να το κανουν για να μην γινουμε ρεζιλι και απο 25 παμε 5!!!



:beer: :beer: :beer: :wave2:

@ngelos
01/07/2009, 20:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από emiliano
300 να΄ναι οι ώρες του μλκ..... Πρίν το πληρώσεις μήπως να εξετάσεις την περίπτωση να πας στο δικαστήριο και να πείς καμιά δικαιολογία του τύπου είχα πέσει και μου είχε σπάσει η βάση του φτερού και για να κυκλοφορώ καθώς πρέπει να πηγαίνω στο πανεπιστήμιο την είχα βάλει πρόχειρα από κάτω.
Δεν ξέρω τι θα κάνω.Θα πάω μια από τα κεντρικά και βλέπουμε.

Jimmy,το ξέρω φίλε.Έχεις δίκιο.Και εκείνον δεν τον κατηγορώ που ήθελε να με γράψει.Που δεν μπορούσε να με λυπηθεί και να μην με φεσώσει με την 150άρα τον κατηγορώ...
Και φανάρι έχω βάλει και τα πάντα έχω φτιάξει.Και είχα πει δεν πειράζει,λίγο ακόμα και θα φτιάξω ένα φτεράκι μόνος μου να τα κοτσάρω όλα πάνω.Αλλά με πρόλαβαν...
:beer:

jimmis5
02/07/2009, 08:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από mead5600
Που δεν μπορούσε να με λυπηθεί και να μην με φεσώσει με την 150άρα τον κατηγορώ...
Και φανάρι έχω βάλει και τα πάντα έχω φτιάξει.Και είχα πει δεν πειράζει,λίγο ακόμα και θα φτιάξω ένα φτεράκι μόνος μου να τα κοτσάρω όλα πάνω.Αλλά με πρόλαβαν...
:beer:

Φιλε εβαλες φαναρια ωραιος στο ειπα με καλη προθεση φιλε πρωτα απο ολα να φαινεσαι.Εδω εχουμε ολα τα φωτα και δεν μας βλεπουν ,Και δευτερον να μην δινεις δικαιωμα σε κανεναν που καθεται εκει κατω και χαζολογαει με τις γκομενες και πουλαει και μουρη γραφοντας σε.

Μια σημειωση επειδη κλεβονται αρκετες μοτοσυκλετες τους εχουν δωσει οδηγια να σταματανε οτι βλεπουν με υποπτες θεσεις και καθολου πινακιδες.Για αυτο δεν την γλυτωσες.:beer:

@ngelos
02/07/2009, 09:32
Το ξέρω ρε και εννοείτε ότι κατανοώ ότι λες και πως ότι λέγετε είναι καλοπροαίρετα.
Δεν είμαι κανένα καγκούρι...Δεν δίνω δικαιώματα..Κυρίως για να κάνω τη δουλειά μου το έχω το έχω το μηχανάκι.Την πινακίδα μου την είχα έτσι επειδή μου άρεσε καλύτερα(ή μάλλον επειδή συνεχώς ανέβαλα το να φτιάξω μια βάση της προκοπής να την προσαρμόσω).

Τελος πάντων,επειδή έχουμε παραβγεί off-topic ας αφήσουμε τα υπόλοιπα για το Σάββατο.
:beer:

hristosP
04/07/2009, 10:38
παιδες καλημερα...μιας και δεν ξερω ουτε που ειναι το μαγαζι ουτε και κανεναν απο σας πλην του mead5600,θελει κανεις να συναντηθουμε καπου πιο πριν και να παμε μαζι?η προ-συναντηση ας ειναι οπου να ναι δεν εχω προβλημα...

camen
04/07/2009, 11:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από hristosP
παιδες καλημερα...μιας και δεν ξερω ουτε που ειναι το μαγαζι ουτε και κανεναν απο σας πλην του mead5600,θελει κανεις να συναντηθουμε καπου πιο πριν και να παμε μαζι?η προ-συναντηση ας ειναι οπου να ναι δεν εχω προβλημα...

Kαλημερα φιλε...
Λοιπον,9.10 να εισαι στο κατω μερος της πλατειας Γεωργιου!!!
Θα μαζευτουμε εκει καποιοι...
:beer: :beer: :wave2:

@ngelos
04/07/2009, 12:10
Τα λέμε Γεωργίου.λοιπόν...

camen
05/07/2009, 11:30
Σας ευχαριστω ολους οσοι ηρθατε στην συναντηση...
Παλιοι και νεοι για μια ακομη φορα γιναμε ενα...20 ατομα και η παρεα μεγαλωνει...
ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ σε ολους σας...
ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ...
ΚΑΛΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ να εχετε...
Και τα λεμε σε κανενα 2μηνο για νεες περιπετειες...



:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :wave2:

@ngelos
05/07/2009, 18:50
Να'μαστε όλοι καλά.Καλό καλοκαίρι σε όλους...:beer:

hristosP
05/07/2009, 19:22
Mια χαρα περασαμε,χαρηκα πολυ που ειδα τοσους πολλους!αντε καλο καλοκαιρι σε οσους φευγουν και οι υπολοιποι μπορουμε να τα λεμε απο κοντα σε καμια συναντηση...!!

alcapone09
05/07/2009, 20:09
Kalo kalokairi k apo mena paidia!! kales diakopes se olous:sun:

sf1n4k1
06/07/2009, 09:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από hristosP
Mια χαρα περασαμε,χαρηκα πολυ που ειδα τοσους πολλους!αντε καλο καλοκαιρι σε οσους φευγουν και οι υπολοιποι μπορουμε να τα λεμε απο κοντα σε καμια συναντηση...!!

Ναι όσοι μείνουν μη χαθούμε παίδες.. ;-)