PDA

View Full Version : suzuki b king



dizaia
30/06/2009, 20:13
γεια σας παιδια, ειμαι γραμμενος στο φορουμ απο τον απριλιο, και την
μονη δημοσιευση που εκανα τοτε ειναι ο χαιρετισμος μου και το καλωσορισμα.
απο τοτε δεν ξαναεγραψα, λογος επαγγελματος - ναυτικος.
ξαναγραφω τωρα εδω σημερα στην κατηγορια των suzuki, επειδη εχω το b king ...
μα, καλα δεν υπαρχει κανενας αλλος στο φορουμ που να το εχει?????
οπως σας λεω και τοτε στο καλωσορισμα, εχω φτιαξει ειδικο φορουμ, το οποιο απο τοτε
τον απριλιο το εχω αναβαθμισει πολυ, λεγεται :

http://www.greekbkingers.com

οποιος θελει μπορει να ριξει μια ματια, και να μου πει σχολια.

mono_tapa
08/09/2009, 14:31
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από 1000GSXR
Re filaraki poli moufa to forum pou exeis kanei!!!:D :D :D An to theoreis esi afto forum tote ego eimai astronaftis!!!To mono pou exeis ekei einai h fatsa sou kai to mixanaki sou.Gia sinelthe ligo kai kita pos einai ta kanonika forum giati epese poli gelio me thn aidia pou exeis ftiaxei.Na se kala file mas ekanes kai gelasame.....:lol: :lol: :lol: [



καλα ρε φιλε γιατι ακυρωνεις την προσπαθηα τοθ παιδιου με το b-king???:confused:
λιγος σεβασμος δν βλαπτει!!!!!!:beer:

EVI
08/09/2009, 16:35
υπαρχει και αλλος με b-king πλεον και μαλιστα ειναι ναυτικος και αυτος :confused: :lol: σοβαρα

el_hymador
12/09/2009, 08:42
Μια χαρα ειναι το forum, ενα μεγαλο μπραβο στον ανθρωπο η στους ανθρωπους που σπαταλησαν τοσο χρονο για να το φτιαξουν!

Ακομα και αν υπαρχουν ατελειες (αληθεια ποιος θα τις κρινει; ) ενα forum ειναι "ζωντανος οργανισμος" και εξελισσεται και γινεται καλυτερο στο περασμα του χρονου.

Πολυ καλο φιλε και παλι μπραβο!

:beer:

dizaia
12/09/2009, 08:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Μια χαρα ειναι το forum, ενα μεγαλο μπραβο στον ανθρωπο η στους ανθρωπους που σπαταλησαν τοσο χρονο για να το φτιαξουν!

Ακομα και αν υπαρχουν ατελειες (αληθεια ποιος θα τις κρινει; ) ενα forum ειναι "ζωντανος οργανισμος" και εξελισσεται και γινεται καλυτερο στο περασμα του χρονου.

Πολυ καλο φιλε και παλι μπραβο!

:beer:

σε ευχαριστω, που εκτιμας την προσπαθεια και τον κοπο μου:wave2:

alexxxcbr
12/09/2009, 08:59
Μια χαρα ειναι φιλε



:beer: :beer: :beer: :beer:

KIMONAS
12/09/2009, 10:40
Μια χαρα προσπαθεια ειναι φιλε μου...
Σου ευχομαι σε 2 χρονια το πολυ,οσοι εχουν B-king να εχουν μαζευτει στην ιστοσελιδα σου.

:beer: :beer: :beer:

TheFace
13/09/2009, 01:14
Φιλε dizaia, αν και το bking δεν ειναι στις προτιμησεις μου (γουστα ειναι αυτα!), σου αξιζει ενα μπραβο για την προσπαθεια πανω απ' ολα και την αγαπη για το μηχανακι σου!
keep the vibe man! :beer:

ΥΓ. Μη δινεις σημασια σε κακοπροερετες κριτικες! :wave2:

Gi_4ce
16/06/2010, 08:02
Γειά σου ρε μεγάλε αδερφε!
ειναι και μερικοί βασιλιάδες στο www.gsr600.gr

θα ενημερώσω παραυτα!

Drangu
17/06/2010, 15:08
to GSR einai to BaB(e)y KIng:PMolis poulhsa to diko m ou sthn ekseytelistikh timh twn 4000,6 mhnwn mhxanaki,se filo vevaia.
to AGAPAW,alla to B King poio poly,hehe