PDA

View Full Version : μας "ενώνουν"????



christos34
19/04/2005, 12:47
καλημέρα,

οδηγώ μοτοσυκλέτα από το 1989. Μια ζωή είχα γιαπωνέζικα μονοκύλινδρα ψευδεντούρο. Ποτέ μου πριν δεν είχα νοιώσει όπως με την bmw. Και τί εννοώ...

Εχω πολλές φορές συναντήσει τυχαία στον δρόμο πολλούς "συνάδελφους" με την ίδια μοτοσυκλέτα. Με κάθε έναν αισθανόμουν σαν να τον ξέρω καιρό, σαν να είχαμε τα ίδια ενδιαφέροντα και "ανησυχίες". Θα μπορούσαμε να μιλάμε σαν δύο παλιοί καλοί γνωστοί ώρα με θέμα την "μηχανή" μας... Δεν ξέρω, αλλά με αυτήν την μηχανή νοιώθεις πως έχεις κάτι "κοινό" με τον άλλον...

Είναι κάτι που δεν έχω συναντήσει ποτέ πριν... χα... πλην μιας φοράς, το '92 μου φαίνεται, που έμεινα από λάστιχο στον Λεωνίδα με ένα XL250R του '83 και συνάντησα κάποιον "ομοϊδεάτη" και τα είπαμε παρέα...

Αυτά,
χρήστος

idi
19/04/2005, 12:48
δηλ εσεις με τα BMW εισαστε "περισσοτερο μοτοσυκλετιστες"? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

GST
19/04/2005, 13:42
πω πω :eek: τι μου θυμησες ρε φιλε πριν παρα πολλα χρονια το ιδιο συναισθημα ...........οταν βγαιναμε απο τον μοναδικο οικο ανοχης του νησιου.......ειχαμε τοσα πολλα να πουμε.....καλη; καλη;
:lol: :lol: :eyepop:

DUKASII
19/04/2005, 13:49
ειναι γεγονος...οτι αν πάρεις bmw αποκτας αυτο το προσον...

τι να κάνουμε....θα παρουμε και εμεις κάποτε bmw..και θα γίνουμε ολοι μια ..παρεα!!

επρεπε να το εχει και σαν σλογκαν..η bmw!


ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΤΟ ΝΙΩΣΑΜΕ...ΠΟΛΥ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΔΩΣΑΜΕ 15000 Ε!!:wave2: :rotflmao: :lol: :lol: :eyepop:

Boxer
19/04/2005, 14:19
Ελατε τωρα βγηκατε να τα χωσετε στον ανθρωπο.

Εγω παντως νοιωθω αγνωστος με ολους και αδελφος με ολους ανεξαρτητως μηχανης.

Παντως υπαρχει και η αλλη αποψη. χεχεχε

Τι να πεις στον BMWδακια;Οτι εχω ΒΜW;

Ενω στο γιαπωνεζο οταν συζητας το παιζεις υπερανω:evil:

:beer:

Giannis_L
19/04/2005, 14:22
χεχε...Χρηστο ασ'τους να λενε...θα μαθουν και αυτοι.. :D :D

:beer: :wave2:

hornet
19/04/2005, 15:21
Και τωρα γενναται το ερωτημα σας ενωνουν...η σας αποξενωνουν;

Και τωρα λεω εγω οτι :

Το 90% των ιδιοκτητων bmw ιδιως των μεγαλων κυβικων σπανιως λοξοδρομουν και να ειναι μαζι με αλλους μοτοσυκλεττιστες παρα μονον με ιδιοκτητες αλλων bmw !

Ειναι γνωστο μυστικο αυτο οπως επισης ειναι και εμφανες στο δρομο,στις βολτες και επισης ακομα ειναι πιο γνωστο οτι δεν χαιρετατε κανεναν εκτος bmw!

τριτον και καλυτερον ειναι το υφακι χιλιων καρδιναλιων ,αρκετων ιδιοκτητων bmw που σκας διπλα τους και σε κοιτανε λες και οδηγας κανα muchless και αυτοι εχουν το space shuttle..ενω στη πραγματικοτητα συμβαινει το αντιθετο!

Τη κουβεντα αυτοι δεν τη ξεκινησα εγω αλλα ο χρηστης christos34 και ρωτησε γιατι η εστω παρατηρησε κατι συγκεκριμενο.

Αγαπητοι μου ετσι εχουν στρωσει οι προκατοχοι σας ιδιοκτητες bmw οπου το εχουν κανει ενα ειδος politia tennis club!

Κατι που για εμενα ειναι απολυτως κατακριτεο....!

Καποτε μερικοι περιθωριοποιουσαν τους τσοπεραδες αλλα πολλοι εχουν ανακαλυψει πως αν σε δει στο δρομο τσοπερας και εχεις προβλημα θα σταματησει!!!

Προσεξτε το λιγακι ολοι καβαλαμε δυο ροδες και ειμαστε εκτεθειμενοι στους ιδιους κινδυνους και στις ιδιες συνθηκες.

τελος το παραδειγμα κρινεται ατυχες γιατι εαν μπεις και ρωτησεις παρα πολλοι εχουν βοηθησει η βοηθηθει απο διαφορους αλλα και επισης διαφορετικα μηχανακια καθονται και συζητανε για διαφορα....τρανο παραδειγμα τουτος ο δικτυακος τοπος...επισης εξαιρουνται οι ανθρωποι που γραφουν εδω και τελωςπαντων εχω δει οτι συμμετεχουν στα διαφορα!!

idi
19/04/2005, 15:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
Και τωρα γενναται το ερωτημα σας ενωνουν...η σας αποξενωνουν;

Και τωρα λεω εγω οτι :

Το 90% των ιδιοκτητων bmw ιδιως των μεγαλων κυβικων σπανιως λοξοδρομουν και να ειναι μαζι με αλλους μοτοσυκλεττιστες παρα μονον με ιδιοκτητες αλλων bmw !

Ειναι γνωστο μυστικο αυτο οπως επισης ειναι και εμφανες στο δρομο,στις βολτες και επισης ακομα ειναι πιο γνωστο οτι δεν χαιρετατε κανεναν εκτος bmw!

τριτον και καλυτερον ειναι το υφακι χιλιων καρδιναλιων ,αρκετων ιδιοκτητων bmw που σκας διπλα τους και σε κοιτανε λες και οδηγας κανα muchless και αυτοι εχουν το space shuttle..ενω στη πραγματικοτητα συμβαινει το αντιθετο!

Τη κουβεντα αυτοι δεν τη ξεκινησα εγω αλλα ο χρηστης christos34 και ρωτησε γιατι η εστω παρατηρησε κατι συγκεκριμενο.

Αγαπητοι μου ετσι εχουν στρωσει οι προκατοχοι σας ιδιοκτητες bmw οπου το εχουν κανει ενα ειδος politia tennis club!

Κατι που για εμενα ειναι απολυτως κατακριτεο....!

Καποτε μερικοι περιθωριοποιουσαν τους τσοπεραδες αλλα πολλοι εχουν ανακαλυψει πως αν σε δει στο δρομο τσοπερας και εχεις προβλημα θα σταματησει!!!

Προσεξτε το λιγακι ολοι καβαλαμε δυο ροδες και ειμαστε εκτεθειμενοι στους ιδιους κινδυνους και στις ιδιες συνθηκες.

τελος το παραδειγμα κρινεται ατυχες γιατι εαν μπεις και ρωτησεις παρα πολλοι εχουν βοηθησει η βοηθηθει απο διαφορους αλλα και επισης διαφορετικα μηχανακια καθονται και συζητανε για διαφορα....τρανο παραδειγμα τουτος ο δικτυακος τοπος...επισης εξαιρουνται οι ανθρωποι που γραφουν εδω και τελωςπαντων εχω δει οτι συμμετεχουν στα διαφορα!!

εγραψε ο παππους...

:beer: :smokin:

OldMan
19/04/2005, 15:32
:wave2: :wave2: :wave2:

Hornet, ο ελιτισμός είναι ένα "κουσούρι" που δεν είναι αναγκαστικό να είναι έμφυτο ...

Αποκτιέται πανεύκολα (και ασυνείδητα πολλές φορές) και δεν είναι απαραίτητο να συμβαδίζει με την κοινωνική καταξίωση (όποια και να είναι αυτή)...

ΟΛΟΙ μας (συνειδητά ή όχι) το έχουμε εκδηλώσει (και θα συνεχίσουμε) πάμπολες φορές και σε εντελώς διαφορετικές καταστάσεις ...

Αλλά, ειδικά οι κάτοχοι BMW....


ΘΕΛΟΥΝ ΑΓΡΙΟ ΞΥΛΟ !!!!!

:lol: :beer: :lol:

Giannis_L
19/04/2005, 15:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
Και τωρα γενναται το ερωτημα σας ενωνουν...η σας αποξενωνουν;

Και τωρα λεω εγω οτι :

Το 90% των ιδιοκτητων bmw ιδιως των μεγαλων κυβικων σπανιως λοξοδρομουν και να ειναι μαζι με αλλους μοτοσυκλεττιστες παρα μονον με ιδιοκτητες αλλων bmw !

Ειναι γνωστο μυστικο αυτο οπως επισης ειναι και εμφανες στο δρομο,στις βολτες και επισης ακομα ειναι πιο γνωστο οτι δεν χαιρετατε κανεναν εκτος bmw!

τριτον και καλυτερον ειναι το υφακι χιλιων καρδιναλιων ,αρκετων ιδιοκτητων bmw που σκας διπλα τους και σε κοιτανε λες και οδηγας κανα muchless και αυτοι εχουν το space shuttle..ενω στη πραγματικοτητα συμβαινει το αντιθετο!

Τη κουβεντα αυτοι δεν τη ξεκινησα εγω αλλα ο χρηστης christos34 και ρωτησε γιατι η εστω παρατηρησε κατι συγκεκριμενο.

Αγαπητοι μου ετσι εχουν στρωσει οι προκατοχοι σας ιδιοκτητες bmw οπου το εχουν κανει ενα ειδος politia tennis club!

Κατι που για εμενα ειναι απολυτως κατακριτεο....!

Καποτε μερικοι περιθωριοποιουσαν τους τσοπεραδες αλλα πολλοι εχουν ανακαλυψει πως αν σε δει στο δρομο τσοπερας και εχεις προβλημα θα σταματησει!!!

Προσεξτε το λιγακι ολοι καβαλαμε δυο ροδες και ειμαστε εκτεθειμενοι στους ιδιους κινδυνους και στις ιδιες συνθηκες.

τελος το παραδειγμα κρινεται ατυχες γιατι εαν μπεις και ρωτησεις παρα πολλοι εχουν βοηθησει η βοηθηθει απο διαφορους αλλα και επισης διαφορετικα μηχανακια καθονται και συζητανε για διαφορα....τρανο παραδειγμα τουτος ο δικτυακος τοπος...επισης εξαιρουνται οι ανθρωποι που γραφουν εδω και τελωςπαντων εχω δει οτι συμμετεχουν στα διαφορα!!

χεχε..εγω παντως ειμαι καλο παιδι..χαιρεταω ολους τους μηχανοβιους και φοραω παντα κρανος !! ετσι εκανα και με τα ΗΟΝDA,ετσι και τωρα...

τεσπα...καλες βολτες να εχουμε οτι και αν εχουμε...cuuuu

hornet
19/04/2005, 16:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από Giannis_L
χεχε..εγω παντως ειμαι καλο παιδι..χαιρεταω ολους τους μηχανοβιους και φοραω παντα κρανος !! ετσι εκανα και με τα ΗΟΝDA,ετσι και τωρα...

τεσπα...καλες βολτες να εχουμε οτι και αν εχουμε...cuuuu

:winka:
χαιρομαι που το διαβαζω αυτο...!!

christos34
19/04/2005, 17:02
:)

μάλλον δεν έγινα αντιληπτός με τον τρόπο που θα το ήθελα. Ισως να μην το διετύπωσα εγώ σωστά. Δεν τρέχει τίποτα...

Κανείς δεν μίλησε για "τουπέ".... Εκανα για μία περίοδο, αρκετές φορές το ταξίδι Αθήνα-Ξάνθη με το XL250R και πίστεψτε με, ξέρω τι σημαίνει "αλληλεγύη" μοτοσυκλετιστών... Αυτό δεν αλλάζει. Δεν είπε κανείς ότι η μοτοσυκλέτα αλλάζει τον άνθρωπο.

Τέλος πάντων. Αυτά.
Χρήστος

hornet
19/04/2005, 17:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από christos34
:)

μάλλον δεν έγινα αντιληπτός με τον τρόπο που θα το ήθελα. Ισως να μην το διετύπωσα εγώ σωστά. Δεν τρέχει τίποτα...

Κανείς δεν μίλησε για "τουπέ".... Εκανα για μία περίοδο, αρκετές φορές το ταξίδι Αθήνα-Ξάνθη με το XL250R και πίστεψτε με, ξέρω τι σημαίνει "αλληλεγύη" μοτοσυκλετιστών... Αυτό δεν αλλάζει. Δεν είπε κανείς ότι η μοτοσυκλέτα αλλάζει τον άνθρωπο.

Τέλος πάντων. Αυτά.
Χρήστος
κανενα προβλημα απλα φωτιστηκε λιγακι οτι οι BMWδαιοι εχουν μια διαφορετικη αλληλεγγυη λογω ιδιαιτεροτητας μοτοσυκλεττας αν το θες...!!
Που πρεπει να ειναι λαθος αυτο

Spike
19/04/2005, 20:51
Prosopika , an do akoma kai vespa na exei meinei ston dromo tha stamatiso gia na boithiso KAI ESKASA KAI 16000 gia na mporo na to kano ayto reeeeee!!!!!
Loipon OldMan opote meineis me ton KaTiMa (pragma kai oxi spanio... xexexexe) tha ertho odiki boitheia me to BMW stin Thessaloniki gia na se boithiso !!!!!!! H mipos theleis na sou steilo ta simatakia tis BMW pou exo stin mixani me taxydromio ?????

Loipon gia na sobareutoume .... ontos apo oti exo paratirisei oi katoxoi BMW exoun kapoio yfaki ... alla min xehnate oti oi perissoteroi exoun kai kapoia ilikia .... opote kapos tous dikaiologo .... alla kyrios tha symfoniso me ton hornet pou sigoura exei 100% dikio gia tin "polyfonia" ton mixanon ..... den paizei rolo ti exei o kathenas apo emas ... moirazomaste to idio pathos kai tous idious kyndinous ston dromo kathimerina ... kai ayto pisteuo mas kanei ena...... (ektos apoaytous me ta Varadero pou den forane KRANOS!!!!!!!!)

grsart
19/04/2005, 21:40
καταρχην ολοι εχετε δικιο και ειναι κατακριτεα καθε ειδους κακης συμπεριφορας απεναντι σε καθε μοτοσυκλετιστη.

Δυστυχως καποιοι πιστευουν οτι οποιος εχει πιο ακριβη μηχανη εχει και τη καλυτερη, αλλα επισης οποιος εχει και μια πιο γρηγορη μηχανη οτι εχει και την καλυτερη.

Οδηγαω 4 χρονια scooterακια και 2 μεγαλη μηχανη αλλα αρκετα να παρατηρησω οτι οι πιο πολλοι ανεξαρτητου μηχανης προσπαθουν να επιδειξουν την μηχανη τους αναλογα με το τι παραπανω εχει εναντι των αλλων(τιμη, επιδοσεις, αξεσουαρ, εξατμισεις κτλ.).

Οταν ειχα την africa πολλες φορες ειχε τυχει να ειμαι σε φαναρι με καποιο ss ή καποιο mega on-off και να με κοιτουσαν λες και ειχα πατινι. Τωρα παλι με σνομπαρουν επειδη εχω BMW.

Μου τη σπαει οταν καποιος κανει επιδειξη και ιδιαιτερα οταν προσπαθει να δειξει στους αλλους οτι ειναι ο Rossi, αλλα δεν μ΄αρεσει να τα ισοπεδωνω ολα, φυσικα και υπαρχουν προσγειωμενοι ss...αδες , εντουραδες, BMWακηδες γι΄αυτο και γραφω σε τουτο δω το forum.

ααααα! και οποιος δεν φοραει κρανους ή προστατευτικο εξοπλισμο σε μενα δεν θα κανει κανενα κακο.

τι να κανω ρε παιδια αφου μ΄αρεσει και εχω αυτο το μοτερι, να παρκαρω κανα δυο στενα πιο πανω απο την καφετερια για να μην λενε οτι κανω επιδειξη και επειδη καποιοι παιρνουν μοτο για να πηγαινουν και να παρκαρουν εξω απο τα καφε, πρεπει να πηγαινω με το λεφορειο για καφε:eyepop: :confused:

Boxer
20/04/2005, 08:44
Πως μας ενωνει και πως μας δονει
Του Σταθη η φωνη:lol:

Παντως δεν μπορω να καταλαβω.
Τοση συζητηση για τα αυτονοητα.

Ειμαστε οι καλυτεροι:wave2: :beer:

Giannis_L
20/04/2005, 08:53
χαχαχαχαχαχαχαχα:beer: :beer:

Boxer
20/04/2005, 13:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από grsart
καταρχην ολοι εχετε δικιο και ειναι κατακριτεα καθε ειδους κακης συμπεριφορας απεναντι σε καθε μοτοσυκλετιστη.

Δυστυχως καποιοι πιστευουν οτι οποιος εχει πιο ακριβη μηχανη εχει και τη καλυτερη, αλλα επισης οποιος εχει και μια πιο γρηγορη μηχανη οτι εχει και την καλυτερη.

ΟΛΟΙ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΗΧΑΝΗ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗ ΑΓΟΡΑΖΑΝΕ

Οδηγαω 4 χρονια scooterακια και 2 μεγαλη μηχανη αλλα αρκετα να παρατηρησω οτι οι πιο πολλοι ανεξαρτητου μηχανης προσπαθουν να επιδειξουν την μηχανη τους αναλογα με το τι παραπανω εχει εναντι των αλλων(τιμη, επιδοσεις, αξεσουαρ, εξατμισεις κτλ.).

ΛΟΓΙΚΟ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ

Οταν ειχα την africa πολλες φορες ειχε τυχει να ειμαι σε φαναρι με καποιο ss ή καποιο mega on-off και να με κοιτουσαν λες και ειχα πατινι. Τωρα παλι με σνομπαρουν επειδη εχω BMW.

ΞΑΝΑΠΕΣΤΟ.ΕΜΕΝΑ ΑΚΟΥΝΕ ΤΟ ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ ΚΑΙ ΜΕ ΚΟΙΤΑΝΕ ΣΑΝ ΕΞΩΓΗΙΝΟ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΜΕ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ.

Μου τη σπαει οταν καποιος κανει επιδειξη και ιδιαιτερα οταν προσπαθει να δειξει στους αλλους οτι ειναι ο Rossi, αλλα δεν μ΄αρεσει να τα ισοπεδωνω ολα, φυσικα και υπαρχουν προσγειωμενοι ss...αδες , εντουραδες, BMWακηδες γι΄αυτο και γραφω σε τουτο δω το forum.

ααααα! και οποιος δεν φοραει κρανους ή προστατευτικο εξοπλισμο σε μενα δεν θα κανει κανενα κακο.

τι να κανω ρε παιδια αφου μ΄αρεσει και εχω αυτο το μοτερι, να παρκαρω κανα δυο στενα πιο πανω απο την καφετερια για να μην λενε οτι κανω επιδειξη και επειδη καποιοι παιρνουν μοτο για να πηγαινουν και να παρκαρουν εξω απο τα καφε, πρεπει να πηγαινω με το λεφορειο για καφε

ΕΛΑ ΝΤΕ!!!
ΑΜΕΣΩΣ ΘΑ ΣΕ ΠΟΥΝ ΨΩΝΙΟ ΑΝ ΕΧΕΙΣ BMW Η CAYENE ΑΣ ΠΟΥΜΕ.
ΚΑΙ ΑΜΑ ΤΡΑΚΑΡΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΙ ΛΕΝΕ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΚΛΕΨΕΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ.
Ο ΕΛΙΤΙΣΜΟΣ ΠΑΕΙ ΑΜΦΙΔΡΟΜΑ.
ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΥΚΟΛΙΑ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΟΙ BMWΔΑΚΗΔΕΣ ΣΝΟΜΠΑΡΟΥΝ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΛΛΟΙ ΚΑΤΑΤΑΣΣΟΥΝ ΤΟΥΣ BMWΔΑΚΗΔΕΣ ΣΤΑ ΨΩΝΙΑ ΝΕΟΠΛΟΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΩΣΑΝΕ ΜΙΑ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΛΕΝΕ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ.
ΒΕΒΑΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΚΟΥΣ ΚΑΙ ΑΠΟ "ΔΙΚΟΥΣ" ΣΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ , ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΞΕΝΟΥΣ
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΟΧΙ ΠΑΝΤΑ.:wave2:

hornet
20/04/2005, 15:16
ΞΑΝΑΠΕΣΤΟ.ΕΜΕΝΑ ΑΚΟΥΝΕ ΤΟ ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ ΚΑΙ ΜΕ ΚΟΙΤΑΝΕ ΣΑΝ ΕΞΩΓΗΙΝΟ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΜΕ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ


χαχαχαχ και τι περιμενες ρε γιαννη!!!Αμα ακους και τιποτα κοκκινου "μωρο μου σορρυ...." παλι καλα που σε κοιτανε μονον!!

Boxer
21/04/2005, 08:53
Σε παραπεμπω στο logo μου:wave2:

hornet
21/04/2005, 09:10
:wave2: σωστος!!!!!

xifias
26/04/2005, 01:31
εγω κυκλοφορω μια μπεμπα μερικους μηνες,

πριν ειχα μονο γιαπωνεζικα, τετρακυλινδρα, δικυλινδρα, μονοκυλινδρα

η μπεμπα ειναι αλλο πραμα, τη γουσταρω με χιλια κι ας μη φρεναρει, κι ας μη στριβει

ειναι το κ100rt του 85
ξερω οτι αν καποια στιγμη τη δωσω παλι bmw θα παρω

απλα καμια σχεση με οτι ειχα πριν

και επαναλαμβανω, κι ασ μην φρεναρει, κι ας μην στριβει...

απλα δε θελω να κατεβω απ τη σελα.


τωρα να λεμε οτι οι ιδιοκτητες bmw εχουν χαλια, εμενα μου ακουγεται καπως ρατσιστικο, και θα λεγα οτι δειχνει και λιγο κομπλεξ

θα συμφωνησω ομως, αν συμφωνησετε οτι και οι τυποι με τα βαραντερια ειναι μια απ τα ιδια, ο φουσκωτος με το χιλιαρι σουπερ σπορ,
ο πιτσιρικος με το σπορ 600 που πεταει κατω το χαρτι των δυοδιων(και καλα αντιδραση ο φλωρος), ο κουλτουροκομπλεξας με το bsa που το βγαζει μια φορα το χρονο να κανει φιγουρα στη συγκεντρωση με τα κλασσικα
η ο προεδρος της λεσχης bmw που εχει 120 μοτοσυκλετες(αυτο κι αν ειναι χαλι)
ο κλασικος χαρλεας που η μποτα ειναι οση και το τιμονι και το βλεμμα στις μπεκατσες
ο αλλος με το σκαρπινι και την αφρικα που την εχει γραφειο σπιτι σπιτι γραφειο
ο αγριος τυπας(αχ φοβηθηκα) με το μοταρντ που προσπαθει να ειναι in
τι ψαχνουμε δηλαδη να βρουμε?καποιον χειροτερο μπας και νιωσουμε εμεις καλύτερα?

ο καθενας εχει τη μηχανη για διαφορετικους λογους

σου αρεσει μια μηχανη?
σε φτιαχνει?
αντε παρτη και τελος